امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه بهترین ها شرط: داشتن 6 ستاره (سرپرست: شادن و مرد مجاهد و rezvaneh)

سلام به همه

Mr Degareshا / 5 فروردین 98  / 12 روز خوب
سلام دوستان.
sanctityا / 13 فروردین 98 / 4 روز خوب
عاشق / ۱۶ اسفند ۹۸ / یک روز عالی

تا آخرین نفس ادامه می دم Khansariha (69)
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
لیست بروز شده 18 / 01 / 98

[تصویر:  67.gif]
 انیس / 8 مرداد 95 / روز خوب : 814......................................................................... در حال جهاد

آرمین /8 آذر 97 / روزخوب: 124 ................................................................................... در حال جهاد

Queenا/ 13 آذر 97/ روز خوب : 121 ............................................................................. در حال جهاد

عطر رهایی/ 3 بهمن 97/ روز خوب : 67 ..................................................................... در حال جهاد

[تصویر:  279.gif] 

عاشق فاطمه زهرا  / 16 اسفند 98 / روز خوب: 1 ..................................... در انتظار ستاره بیست و سوم

آدم برفی / 14 تیر 96 / روز خوب : 607 ............................................................... در انتظار ستاره بیستم

bahar2ا/ 22 تیر 96 / روز خوب : 570 ................................................................ در انتظار ستاره بیستم

امیرحسین خان / 12 اسفند 97  / 6 روز خوب .................................................... در انتظار ستاره نوزدهم

قاصدک/ 1 اسفند 97 /روزخوب: 2 .................................................................... در انتظار ستاره هجدهم

رضا222 / 31 فروردین 97 / روز خوب : 300  ....................................................... در انتظار ستاره هفدهم

یوسف / 22 تیر 97 / 100 روز خوب ...................................................................... در انتظار ستاره چهاردهم

Mr Degareshا / 5 فروردین 98  / 12 روز خوب .......................................................... در انتظار ستاره دوازدهم

Derilا / 6 فروردین 98 / 8 روز خوب ...................................................................... در انتظار ستاره دوازدهم

sadatmand ا/ 1 اردیبهشت 97 / 305 روز خوب  ....................................................... در انتظار ستاره یازدهم

مهرخدا / 14 فروردین 98 / شروع روزهای خوب ......................................................... در انتظار ستاره یازدهم

sanctity ا/ 13 فروردین 98 / 4 روز خوب  .................................................................... در انتظار ستاره یازدهم 

مرد مجاهد / 11 فروردین 98  / 3 روز خوب ................................................................... در انتظار ستاره یازدهم

سالک / 9 تیر 97 / 271 روز خوب  ............................................................................ در انتظار ستاره نهم

chika ا/ 15 آبان 97 / 1 روز خوب  ............................................................................ در انتظار ستاره نهم

Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46) 
53
 سپاس شده توسط
سلام دوستان.
sanctityا / 13 فروردین 98 / 5 روز خوب
سلام دوستان.
sanctityا / 13 فروردین 98 / 6 روز خوب
عاشق / ۱ روز خوب 302

خداحافظی

سپاس شده توسط
(1398 فروردين 19، 21:10)sanctity نوشته است: سلام دوستان.
sanctityا / 13 فروردین 98 / 6 روز خوب

ما شاء الله داداش Khansariha (69)
حالا که ۶ روز از پاکیت گذشته فرصت خوبیه که تجدید عهد کنی
می تونی به عنوان مثال و تکلیف انگیزه های پاکیت رو روی کاغذ بیاری  Khansariha (56)

نقل قول: سلام به همگی دوستان عزیزم
ممنون از محبتهای همیشگیتون

مرد مجاهد/ 13 فروردین/ 3 روز خوب
ما شاء الله مجاهد جان
خوش برگشتی به کانون
و منتظر خبرهای خوب بیشتری ازت هستیم Confetti 

نقل قول: سلام

آرمین /8 آذر 97 / روزخوب: 124 ................................................................................... در حال جهاد  [تصویر:  khansariha%20(46).gif]

ایول آرمین
مدیر کل کانون و یکی از بهترین کاربرهای کانون ایضا.
۳ ماه پاکیت مبارک برادرم 49-2 

(1398 فروردين 17، 20:33)Mr Degaresh نوشته است: سلام به همه

Mr Degareshا / 5 فروردین 98  / 12 روز خوب

ما شاء الله دگرش جان
خیلی خوبه ۱۲ روز Khansariha (69) 
با همین دست فرمون سعی کن جلو بری.
ان شاء الله ۱۲۰ روزگیت 2uge4p4 

نقل قول: سلااااااااام

کویین  53 121 روز خووووب  2uge4p4

کویین خانمممممم

شیرهههههههههه Khansariha (69) 

همین فرمون رو حفظ کنید....

نقل قول: مهرخدا، 14 فروردین، صفر

خانم مهر خدا هر چه سریع تر باید خودتون رو بازیابی کنی.
و به مسیر بهبودی برگردید.
راه دیگه ای وجود نداره

شما حتما موفق می شید و تا حالا هم خیلی خیلی خوب بودین Khansariha (69) 

یه نکته ای رو بگم دوستان

متوجه شدم که چند وقت اخیر خیلی شکست داشتیم توی بچه های اینجا
این حتما علتی داره
شاید این که سرپرست فعال نداره اینجا علتش باشه

اما در هر صورت،
اولا ما باید در هر شرایطی خودمون رو حفظ کنیم.
دوما بچه هایی که هنوز نشکسته ان خیلی حواسشون جمع باشه

من خودم هم متاسفانه جز یکی از همین شکستگان بودم.
چند تا شکست خیلی بد پشت سر هم Shy 

به خدا پناه می برم.

این پست آقای همساده و پست های بعدش توی تاپیک مدیریت بعد از شکست رو بخونید.
خیلی خوب مسئله رو توضیح داده و کمک می کنه خوندش ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
دریل / 6 فروردین / 13 روز خوب
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
 سپاس شده توسط
سلام دوستان.
sanctityا / 13 فروردین 98 / 7 روز خوب
 سپاس شده توسط
عاشق / ۲ روز خوب [تصویر:  302.gif]

خداحافظی

سپاس شده توسط
سالِک
284 روز خوب
1
سلام
چرا چند روزه آرمین خان نیستن؟ Hanghead

کویین 53 127 روز خوب
سلام به همه دوستان
متاسفانه بعد از  345 روز عهدم و شکستم و باختم . 
ولی خب اشکال نداره  انشاءالله با کمک خدا و اراده خودم دوباره مسیر و شروع میکنم . 
تجربه من تو این مدت این بود واقعا خیلی زود گذشت خیلی زود . ولی دوباره شروع میکنم .
رضا///17فروردین//4 روز
[img=0x0]http://uupload.ir/files/df58_%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF.png[/img]
لیست بروز شده 21 / 01 / 98

[تصویر:  67.gif]
 انیس / 8 مرداد 95 / روز خوب : 814......................................................................... در حال جهاد

Queenا/ 13 آذر 97/ روز خوب : 127 ............................................................................. در حال جهاد

آرمین /8 آذر 97 / روزخوب: 124 ................................................................................... در حال جهاد

عطر رهایی/ 3 بهمن 97/ روز خوب : 67 ..................................................................... در حال جهاد

عاشق فاطمه زهرا  / 16 اسفند 98 / روز خوب: 2 ..................................... در انتظار ستاره بیست و سوم

آدم برفی / 14 تیر 96 / روز خوب : 607 ............................................................... در انتظار ستاره بیستم

bahar2ا/ 22 تیر 96 / روز خوب : 570 ................................................................ در انتظار ستاره بیستم

امیرحسین خان / 12 اسفند 97  / 6 روز خوب .................................................... در انتظار ستاره نوزدهم

رضا222 / 17 فروردین 98 / روز خوب : 4  ........................................................... در انتظار ستاره نوزدهم

قاصدک/ 1 اسفند 97 /روزخوب: 2 .................................................................... در انتظار ستاره هجدهم

یوسف / 22 تیر 97 / 100 روز خوب ...................................................................... در انتظار ستاره چهاردهم

Derilا / 6 فروردین 98 / 13 روز خوب ...................................................................... در انتظار ستاره دوازدهم

Mr Degareshا / 5 فروردین 98  / 12 روز خوب ......................................................... در انتظار ستاره دوازدهم

sadatmand ا/ 1 اردیبهشت 97 / 305 روز خوب  ....................................................... در انتظار ستاره یازدهم

مرد مجاهد / 11 فروردین 98  / 8 روز خوب ................................................................... در انتظار ستاره یازدهم

sanctity ا/ 13 فروردین 98 / 7 روز خوب  .................................................................... در انتظار ستاره یازدهم 

مهرخدا / 14 فروردین 98 / شروع روزهای خوب ......................................................... در انتظار ستاره یازدهم

سالک / 9 تیر 97 / 284 روز خوب  ............................................................................ در انتظار ستاره نهم

chika ا/ 15 آبان 97 / 1 روز خوب  ............................................................................ در انتظار ستاره نهم

Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46) 
53

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان