امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه بهترین ها شرط: داشتن 6 ستاره (سرپرست: شادن و مرد مجاهد و rezvaneh)

سلام به همه

Mr Degareshا / 5 فروردین 98  / 17 روز خوب
افتادم تو لوپ لغزش
هیچ کاری هم نمیتونم بکنم
مهرخدا، صفر روز
[تصویر:  Untitled_2.png]
سلام

منم می خوام روزامو صفر کنم
خط قرمزام رو رد کردم

کویین 53 22 فروردین 53 شروع روزهای خوب
سلام قهرمانا 303
سالِک
۹ تیر ۹۷
286 روز خوب
(1398 فروردين 22، 20:34)Queen نوشته است: سلام

منم می خوام روزامو صفر کنم
خط قرمزام رو رد کردم

کویین 53 22 فروردین  53 شروع روزهای خوب

اگر فکر می کنید این کار کمک می کنه حتما انجام بدید
خانم کویین هیچ وقت کم نمیاره، مطمئن هستم Khansariha (69) 

(1398 فروردين 22، 23:37)سالِک نوشته است: سلام قهرمانا 303
سالِک
۹ تیر ۹۷
286 روز خوب

ایول داداش
خیلی خیلی خوبه
چند روز دیگه می شی ۱۰ ما پاک
داداش چند ماه دیگه صبر کنی می ری توی افتخارات کانون
اینجا

(1398 فروردين 22، 18:44)مهرخدا نوشته است: افتادم تو لوپ لغزش
هیچ کاری هم نمیتونم بکنم
مهرخدا، صفر روز

خانم مهرخدا

چرا هیچ کاری نمی تونید بکنید؟
اتفاقا خیلی کارها رو باید انجام بدید و البته از اون طرف خیلی کار ها رو باید ازش دوری کنید.
- از خودخوری ناراحتی، ناامیدی، استرس و اضطراب دوری کنید.
- سعی کنید فضای فکریتون رو عوض کنید. (مهمونی رفتن، دعوت از یک دوست، مطالعه ی کتاب مورد علاقه، نگاه کردن به فیلمی که دوستش دارید)

وقتی که ذهنتون به آرامش رسید، می تونید برای پاکی بلند مدت تر برنامه ریزی کنید.
در حال حاضر به ذهنتون آرامش بدید و از افکار مزاحم دوری کنید.

(1398 فروردين 22، 11:48)مرد مجاهد نوشته است: به نام خدا

مرد مجاهد/ 22 فروردین/ شروع روزهای خوب

داداش مجاهد

من مطمئن هستم که تو موفق می شی Khansariha (69)
کافیه که در مسیر باشی و ادامه بدی
و ایمان داشته باشی که می شه.

این حرف صرفا یک جمله ی انگیزشی بدون پشتوانه نیست.
بلکه یک باور عمیق و اعتقاده ....

(1398 فروردين 22، 8:20)Mr Degaresh نوشته است: سلام به همه

Mr Degareshا / 5 فروردین 98  / 17 روز خوب

ایول داداش

خیلی خوبه
داداش تو لیاقت افق های بسیار بلند تری رو در پاکی داری
براش فکر کن و وقت بذار. الان وقته که سنگ بنای یک پاکی بلند مدت رو بذاری

(1398 فروردين 21، 21:10)رضا222 نوشته است: سلام به همه دوستان
متاسفانه بعد از  345 روز عهدم و شکستم و باختم . 
ولی خب اشکال نداره  انشاءالله با کمک خدا و اراده خودم دوباره مسیر و شروع میکنم . 
تجربه من تو این مدت این بود واقعا خیلی زود گذشت خیلی زود . ولی دوباره شروع میکنم .
رضا///17فروردین//4 روز

ما شاء‌الله داداش
این که نزدیک به یک سال پاک بودی خودت خیلی موفقیت بزرگیه.

داداش با کمک خدا، اراده ی خودت و همچنین کمک های کانونی، مطمئنا یک سال پاکی دور از دسترس نیست.
تجربه ی این یک سال پاکی رو بنویس برامون داداش
هم به خودت کمک می کنه هم به ما.

عاشق / ۱۸ فروردین / ۴روز خوب [تصویر:  302.gif]
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام قهرمانا 303
سالِک
۹ تیر ۹۷
286 روز خوب
تو این یک سال خیلی تلاش کردم که روزهای پاک داشته باشم .ولی گاها وسوسه میشدم ولی به سراغ بعضی چیزها میرفتم 
اینبار میخوام علاوه بر پاکی بتونم سراغ کارهای وسوسه کننده نرم . میخوام تلاش کنم که در 2 مسیر پاک باشم . انجام ندادن این کار. و دومی نرفتن به سمت کارهای تحریک پذیر
تو این یکسال روزهای سختی رو گذروندم خیلی از لحاظ روحی بهم فشار اومد خدا خیلی کنارم بود ولی من ازش دوری کردم .روزهای غم انگیز با روحی خسته و پراز اشتباهات بزرگ 
که الان دیگه نمیدونم باید چکار کنم.امیدوارم مسیر منو به راه بهتری بهتره و حالم بهتر بشه 
بچه ها خواهش میکنم واسم از ته دل کمک کنید . خیلی ازتون ممنونم . ممنون که هستید
[img=0x0]http://uupload.ir/files/df58_%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF.png[/img]
مشکل همینحاست که نمیتونم به آرامش برسم
سعی میکنم افکارمو منسجم کنم و خودمو سرگرم میکنم به سختی حواسمو متمرکز میکنم به کتاب، فیلم و... اما در اخر بیشتر بهم میریزم و خودمو مستحق نابودی میبینم و لغزش و بیحالی بدتر شدن جسمی و روحی بعدش و گریه تا خوابم ببره
و این چرخه هر روز بیشتر از یکبار دوباره ادامه داره...
کاش رسیدن به آرامش رو میشد با یه قرص یا دارو بدست اورد
مهرخدا، مجددا صفر
[تصویر:  Untitled_2.png]
عاشق / ۱۸ فروردین / ۵ روز خوب [تصویر:  302.gif]

(1398 فروردين 23، 1:22)سالِک نوشته است: سلام قهرمانا 303
سالِک
۹ تیر ۹۷
286 روز خوب

سالک جان قدر این روزهات رو خیلی بدون و برای ما هم دعا کن 303 
پیشنهاد می کنم حال و هوای خوب این روزهات رو به دقت روی کاغذ بیار.
این جا توی سایت هم می تونی تجربیاتت رو بنویسی

ایول پسر. گل کاشتی

(1398 فروردين 23، 8:37)رضا222 نوشته است: تو این یک سال خیلی تلاش کردم که روزهای پاک داشته باشم .ولی گاها وسوسه میشدم ولی به سراغ بعضی چیزها میرفتم 
اینبار میخوام علاوه بر پاکی بتونم سراغ کارهای وسوسه کننده نرم . میخوام تلاش کنم که در 2 مسیر پاک باشم . انجام ندادن این کار. و دومی نرفتن به سمت کارهای تحریک پذیر
تو این یکسال روزهای سختی رو گذروندم خیلی از لحاظ روحی بهم فشار اومد خدا خیلی کنارم بود ولی من ازش دوری کردم .روزهای غم انگیز با روحی خسته و پراز اشتباهات بزرگ 
که الان دیگه نمیدونم باید چکار کنم.امیدوارم مسیر منو به راه بهتری بهتره و حالم بهتر بشه 
بچه ها خواهش میکنم واسم از ته دل کمک کنید . خیلی ازتون ممنونم . ممنون که هستید

داداش خیلی آروم آروم همه چی درست می شه.
نیازی نیست خودت رو به خاطرش اذیت کنی.

مطمئنا روزهای خیلی خیلی خوب در انتظارت هستن 302 

(1398 فروردين 23، 16:17)مهرخدا نوشته است: مشکل همینحاست که نمیتونم به آرامش برسم
سعی میکنم افکارمو منسجم کنم و خودمو سرگرم میکنم به سختی حواسمو متمرکز میکنم به کتاب، فیلم و... اما در اخر بیشتر بهم میریزم و خودمو مستحق نابودی میبینم و لغزش و بیحالی بدتر شدن جسمی و روحی بعدش و گریه تا خوابم ببره
و این چرخه هر روز بیشتر از یکبار دوباره ادامه داره...
کاش رسیدن به آرامش رو میشد با یه قرص یا دارو بدست اورد
مهرخدا، مجددا صفر

این شرایط شما طبیعیه و خیلی ها تجربه اش کرده ان، یکیش خود من.
عین باتلاقی می مونه که هر چی دست و پا بزنی بیشتر توش فرو می ری.

راهش اینه که با تمام وجود و از اعماق قلب و باور قلبی به خدا پناه ببرید.
تمام مشکلات، تمام وسوسه ها، تمام چیزهایی که ذهتون رو اذیت می کنه رو دو دستی بدید به خدا.

بگید خدایا من می دونم که مستحق نابودی هستم، اما الان تاب و تحمل این افکار رو ندارم.
اگر فرصتی بود و روزی حالم بهتر شد، سعی می کنم جبران کنم، اما همون هم به دست تو خواهد بود.
اگر هم نشد، من رو همین طور که هستم بپذیر و پاک کن.

راهش اینه خانم مهر خدا، راهی غیر از این نیست.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام به همه

Mr Degareshا / 5 فروردین 98  / 19 روز خوب

دوستان این مشکل ما فقط با هوشیاری لحظه ای حل میشه، استرس و ترس و خشم هم علت این داستانن و هم معلولش. تنها راهش اینه که تو قدم اول قبول کنیم بیماری جنسی داریم و اینکه پاکی ما فقط 24 ساعته و بیشتر از این مصون نیستیم. تو انجمنهایی هم که برای ترک و صحبت با افراد هم درد هست مشارکت کنیم، خیلی کمک میکنه.
رها شدن از این یعنی عزت نفس و یعنی رهایی از استرس ،یعنی پرواز....
14تیر96/ 648روز خوب
خداروشکر53
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
دریل / 6 فروردین / 18 روز خوب
تا یک ماه نصف بیشتر راه رو رفتم 317
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
سلام

متاسفانه حامل خبر خوشی نیستم.
نمی دونم عاقبتم چی میشه.
خدا به دادم برسه.  53258zu2qvp1d9v

آرمین /23 فروردین 98 / شروع روزهای خوب
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

دریل/ 6 فروردین / 19 روز خوب
ماشالله داداش ارمین 53 49-2
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
 سپاس شده توسط
لیست بروز شده 25 / 01 / 98

[تصویر:  67.gif]
 انیس / 8 مرداد 95 / روز خوب : 814........................................................................... در حال جهاد

عطر رهایی/ 3 بهمن 97/ روز خوب : 67 ........................................................................ در حال جهاد

Queenا/ 22 فروردین 98 / شروع روزهای خوب .............................................................. در حال جهاد

آرمین / 23 فروردین 98 / شروع روزهای خوب ................................................................ در حال جهاد

[تصویر:  279.gif] 

عاشق فاطمه زهرا  / 18 فروردین 98 / روز خوب: 5 ................................. در انتظار ستاره بیست و سوم

آدم برفی / 14 تیر 96 / روز خوب : 648 ...................................................... در انتظار ستاره بیست و یکم

bahar2ا/ 22 تیر 96 / روز خوب : 570 ................................................................ در انتظار ستاره بیستم

امیرحسین خان / 12 اسفند 97  / 6 روز خوب .................................................... در انتظار ستاره نوزدهم

رضا222 / 17 فروردین 98 / روز خوب : 4  ........................................................... در انتظار ستاره نوزدهم

قاصدک/ 1 اسفند 97 /روزخوب: 2 .................................................................... در انتظار ستاره هجدهم

یوسف / 22 تیر 97 / 100 روز خوب ...................................................................... در انتظار ستاره چهاردهم

Derilا / 6 فروردین 98 / 19 روز خوب ...................................................................... در انتظار ستاره دوازدهم

Mr Degareshا / 5 فروردین 98  / 19 روز خوب ......................................................... در انتظار ستاره دوازدهم

sadatmand ا/ 1 اردیبهشت 97 / 305 روز خوب  ......................................................... در انتظار ستاره یازدهم

sanctity ا/ 13 فروردین 98 / 7 روز خوب  ...................................................................... در انتظار ستاره یازدهم 

مرد مجاهد / 22 فروردین 98  / شروع روزهای خوب ..................................................... در انتظار ستاره یازدهم

مهرخدا / 23 فروردین 98 / شروع روزهای خوب ........................................................... در انتظار ستاره یازدهم

سالک / 9 تیر 97 / 286 روز خوب  ............................................................................ در انتظار ستاره نهم

chika ا/ 15 آبان 97 / 1 روز خوب  ............................................................................ در انتظار ستاره نهم

Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46) 
53
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان