امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه بهترین ها شرط: داشتن 6 ستاره (سرپرست: شادن و مرد مجاهد و rezvaneh)

من از همه روزام کمتره Khansariha (60)
عاشق دو روز خوب 49-2
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

(1395 آذر 29، 22:58)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: من از همه روزام کمتره Khansariha (60)
عاشق دو روز خوب 49-2

داداش مهم روزا نیست... مهم همته که بلند باشه...
اراده ای که از دفعه قبل قوی تر باشه...  Khansariha (69) 

(1395 آذر 29، 22:34)Queen نوشته است: سلام

کویین  53 13 ماه و 22 روز خوب

53258zu2qvp1d9v

این همه روز خوب خیلی قوت قلبه برای ما بهترین ها  317
موفق باشید خانم کویین  303
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام سلام
دریا ۳۰ آبان ۳۱ روز خوب 2uge4p4
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش
خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید . . .

پا میشم تا ثابت کنم منم اراده محکمی دارم 
م   ن م ی ت و ن م
Khansariha (69)  Khansariha (69) 

[تصویر:  nasimhayat.png]

دریل 20 اذر /10 روز خوب
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
عاشق ۳ روز خوب
تا ده روز انشاء الله به صورت روزانه اعلام وضعیت می کنم. Khansariha (46)

خداحافظی

سلام
۴۲۲ روز خوب
ستاره بعدی لطفا
49-2 Confetti 2uge4p4
[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8255085326/%D9%84%D9%88%DA%AF%D9%88_%D8%B1%D9%86%DA%AF%DB%8C.gif[/img]
به توکل نام اعظمت،بسم الله الرحمن الرحیم
خانوم لبخند/ 30 آبان/ 31 روز خوب

اَللّهُمَّ و لا تَكِلني إلى نَفسي طَرفَةَ عَينٍ أبداً "خدايا مرا حتّي يک چشم به هم زدن، به خودم وامگذار
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
لیست بروز شده * 1 / 10 / 95 *

[تصویر:  67.gif]

# farshad # ا/ 7 اردیبهشت 91 / 41 ماه پاک ................................... در حال جهاد 

[تصویر:  61.gif]
   آرمین/ 8 آذر 95 / روز خوب :15...................... در انتظار ستاره بیستم و سوم

درخشنده/1مهر 95/ روز خوب :30  ..................................... در انتظار ستاره بیستم
  انیس / 8 مرداد 95 / روز خوب :140  .................................... در انتظار ستاره نوزدهم
باد صبا /18 دی 93 / روز خوب :589  .................................... در انتظار ستاره هجدهم
razmjoo ا/ 5 مرداد 94 /روز خوب :480  ................................ در انتظار ستاره هجدهم
سرباز گناه کار / ?? / روز خوب : 318  ................................... در انتظار ستاره هفدهم
  گلبرگ / 12 تیر 95   / روز خوب :30  .............................. در انتظار ستاره  شانزدهم
  خداهمراهمونه / 22 اردیبهشت 95 / روز خوب : 218  ............... در انتظار ستاره شانزدهم

Queen ا / 12 مهر 94 / روز خوب :442 ............................. در انتظار ستاره چهاردهم
sheydaei ا/ 3 آبان 94 / روز خوب : 422 ............................. در انتظار ستاره چهاردهم
sin-sin ا/ 23 شهریور 94 / روز خوب : 403  ........................ در انتظار ستاره سیزدهم
عطر رهایی / 12 ابان 94 / روز خوب : 391 ........................... در انتظار ستاره سیزدهم
خانوم لبخند / 30 ابان 95 / روز خوب : 31  ......................... در انتظار ستاره سیزدهم
سنا /  29 اردیبهشت 95 / روز خوب : 35   ............................ در انتظار ستاره دوازدهم
s.hا / 21 مرداد 94 / روز خوب : 377 ................................. در انتظار ستاره دوازدهم
انگیزه پاکی / 13 اذر 94 / روز خوب : 382 ............................... در انتظار ستاره دوازدهم

دریا جون / 30 آبان / روز خوب : 31 ............................................ در انتظار ستاره دهم
قاصدک/14 آذر 95 / روز خوب : 16..................................... در انتظار ستاره نهم

Deril ا/20 آذر 95 / روز خوب :10.......................................... در انتظار ستاره هشتم 
مریـم / 26 اذر 94 / روز خوب :267......................................... در انتظار ستاره هشتم
akharin bar ا / 21 فروردین 95 / روز خوب : 251 ................. در انتظار ستاره هشتم
pirooz95 ا / ؟ 95  / روز خوب : 242 ................................... در انتظار ستاره هشتم

عاشق فاطمه زهرا / 27 اذر 95 / روز خوب :3 ............................ در انتظار ستاره هفتم 
امیر7 / 1 مهر 95 / روز خوب : 0 ......................................... در انتظار ستاره هفتم

[تصویر:  27.gif]
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
☆ اگر کاری را همیشه انجام داده ایم
باز هم همان نتیجه را میگیریم.

☆ پس بهتر است که گاهی اوقات در زمینه پاکی و دوری از گناه کارهای متفاوتی را انجام دهیم
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
دریل / 20 اذر / 12 روز خوب
Hanghead
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
عاشق ۴ روز خوب
شادی و نشاط و عدم افسردگی تحت هر شرایطی 317

خداحافظی

سلام سلاااامممممم
دریا ۳۰ آبان ۳۲ روز خوب

م   ن م ی ت و ن م

سپاس شده توسط
سلام دوستان گل
حال و احوالتون چطوره؟
انگیزه پاکی/۱۳ آذر۹۴/یکسال و بیست روز خوب
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
عاشق ۵ روز خوب 317

خداحافظی

سلاممم سلام
دریا ۳۰ آبان ۳۳ روز خوب

م   ن م ی ت و ن م

سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان