امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه بهترین ها شرط: داشتن 6 ستاره (سرپرست: شادن و مرد مجاهد و rezvaneh)

عاشق / ۳ شهریور / ۳ روز عالی
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
لیست به روز شده*96/6/5

درخشنده/1مهر 95/ روز خوب :335 .................................................... در حال جهاد
razmjoo ا/ 5 مرداد 94 /روز خوب :690  ................................................. در حال جهاد
آرمین / 7 اردیبهشت / روز خوب :65 ....................................................... در حال جهاد

53 53 53 53

انیس / 8 مرداد 95 / روز خوب :351  ........................... در انتظار ستاره بیست و چهارم
Queen ا؟؟/روزخوب:200................................. در انتظار ستاره بیست و دوم
sheydaei ا/ 3 آبان 94 / روز خوب : 652 .................... در انتظار ستاره بیست و یکم
53 53 53 53
عطر رهایی / 12 ابان 94 / روز خوب : 600 .......................... در انتظار ستاره بیستم
انگیزه پاکی / 13 اذر 94 / روز خوب : 574.............................. در انتظار ستاره نوزدهم
خداهمراهمونه / 26 اسفند 95 / روز خوب :60..................... در انتظار ستاره نوزدهم

خانوم لبخند /21 فروردین / روز خوب : 84  .............................. در انتظار ستاره هفدهم:
53 53 53 53
قاصدک/23 تیر / روز خوب : 24 ................................................... در انتظار ستاره چهاردهم
Alwaeizhoا / 14خرداد 95 / روز خوب:444.......................... در انتظار ستاره چهاردهم

53 53 53 53
akharin barا / 21 فروردین 95 / روز خوب : 382 ..................... در انتظار ستاره دوازدهم
صادقین /16 دی / روز خوب:150 ............................................. در انتظار ستاره دوازدهم
دریا جون /1 خرداد/ روز خوب :63............................................ در انتظار ستاره دوازدهم

mojode_zaminiا /؟؟ / روز خوب :0...................................... در انتظار ستاره یازدهم
عاشق فاطمه زهرا/2شهریور/روزخوب:3.................................................. در انتظار ستاره یازدهم

Deril/؟؟/ روز خو ب:0........................ در انتظار ستاره د»دهم
53 53 53 53
مرد مجاهد/24 تیر/ روز خوب:1................................................. در انتظار ستاره نهم
Mr Degareshا /3شهریور/روزخوب:0......................................... در انتظار ستاره نهم

sany90ا / 19 مهر / روز خوب :249 ................................................. در انتظار ستاره هشتم
یوسف / 8 تیر / روز خوب :58......................................................... در انتظار ستاره هشتم

mojganا / 8 آذر / روز خوب : 272.................................................. در انتظار ستاره نهم

هستی 70 / 10 دی / روز خوب : 236........................................... در انتظار ستاره هفتم
امیر7 / 12 مرداد / روز خوب: 9 .................................................... در انتظار ستاره هفتم
Drift/   بهمن1/روزخوب:۲۱۵..........................................................درانتظارستاره هفتم

53 53 53 53
صد بار اگر توبه شکستی باز آ 53 53
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]

سپاس شده توسط
هستی ۷۰/ ۱۰دی/۲۴۱روزخوب

سپاس شده توسط
یوسف
8 تیر
60 روز خوب
 سپاس شده توسط
مژگان / 8 آذر 273 روز خوب  [تصویر:  49-2.gif]
 سپاس شده توسط
عاشق / ۳ شهریور / ۴ روز خوب
امروز تا لب مرز شکستن رفتم. Hanghead 
خدایا کمکم کن!!!! Hanghead

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام دوستای خوب  303
حال دلتون چطوره؟ 302
هر از گاهی ی چیزی بگین بفهمم هستین و میخونین پستارو Swear1 Swear1 Swear1
اصلا دیگه به بی اظهار نظرا امتیاز منفی میدم Swear1 . گند زدم به دستور زبان فارسی 65
(1396 شهريور 5، 16:57)خدا همراهمونه نوشته است: سلام سلام سلام Confetti
خدا همراهمونه/7تیر/60 روز خوب و عاااااااااااااااااااااااااااااااااااااالی
ستاره بعدیم رو میخوام بگیرم. بزنید دست قشنگه رو 49-2 49-2 49-2 49-2
خدایا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت.
توی کنترل ذهن کمی ناموفقم. کسی پیشنهاد و راهکاری نداره؟ 53258zu2qvp1d9v
قربونت برم عزیزم که هیشکی راهنماییت نکرد.چرا آدما اینطوری شدن. چرا بی اظهار نظر شدن؟ 17
(1396 شهريور 5، 22:46)razmjoo نوشته است: سلام.
رزمجو / 5 مرداد/ یکماه گذشته پاک.

لطفا یک ستاره از قبل و یک ستاره هم بابت این ماه بدید.
به به ماه عسل داشتید این یک ماه. شیرینیش ب کامتون 49-2 انشالله یه ماه عسل دیگه و الی آخررررررررررر Khansariha (69)

(1396 شهريور 6، 11:13)هستی۷۰ نوشته است: هستی ۷۰/ ۱۰دی/۲۴۱روزخوب
[color=#ff33cc]ماشالله ماشالله بش بگید ماشالله هزارتا قل هوالله بش بگید ماشالله 4chsmu1 هر کی نگد ماشالله سوراخ سوراخ شه شالا سوار الاغ شه شالا Lol شمام از این شعرا بلدید؟ 65 65
[/color]
(1396 شهريور 6، 14:35)یوسف نوشته است: یوسف
8 تیر
60 روز خوب
باریکلا ب برادر یوسف اقا داری میترکونیا. الان تقریبا هم روز هستیم.(هم روز دیگه چیه امروز کلمه های جدید به زبان فارسی اضافه میکنم چرا؟ 65 )ببینیم کی زودتر میرسه به ستاره بعدیا Khansariha (69)

(1396 شهريور 6، 20:27)mojgan نوشته است:
مژگان / 8 آذر 273 روز خوب  [تصویر:  49-2.gif]
چه میکنه این مژگان کانونی 4chsmu1 Khansariha (69) داری کم کم یه ساله میشیا دقت کرده بودی خانومی؟ Khansariha (46) موفق باشی عزیزم 2uge4p4

(1396 شهريور 7، 1:37)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: عاشق / ۳ شهریور / ۴ روز خوب
امروز تا لب مرز شکستن رفتم. Hanghead 
خدایا کمکم کن!!!!
خداروشکر که تا لب مرز رفتین و برگشتین. خداروشکر که هنوز پاکید و این پاکی چقدر باارزشه.هواشو داشته باشید حسابی. خدا همراه هر لحظه تون باشه 49-2 49-2
مژگان / 8 آذر 274 روز خوب  [تصویر:  49-2.gif]
عاشق / ۳ شهریور / 5 روز خوب
امروز یه روز عالی بود Khansariha (69)
ممنون خانم خداهمراهمونه. کلا شیرینی سرپرستی اینه که فکر می کنی با دیوار داری حرف می زنی. 4chsmu1 
یعنی با دیوار حرف بزنی ، ممکنه جواب بده ، ولی این جا نه. 4chsmu1
اما خارج از شوخی ، برای من یکی که خیلی مهمه تشویق های سرپرست و همه رو با دقت می خونم و انرژی می گیرم. 317
پس دلسرد نشید 302
مشکل اینه که سرپرست بدبخت هم بعد یه مدت کلا دیگه نمی دونه چی بگه. 4chsmu1

خداحافظی

پوریا / ۱۴ خرداد 95 / 453 روز خوب
سلام و خدا قوت.

من دوتا ستاره طلب دارم هنوز نگرفتما....

نگین رزمجو حواسش نیست...

در ضمن خیلی ممنون از خدا همراهمونه عزیز.
[تصویر:  1_sy21.jpg]

عمر را ضایع مکن در معصیت
تا تر و تازه بمانی جاودان

نفس شومت را بکش کان دیو توست
تا ز جیبت سر برآرد حوریان

چون بکشتی نفس شومت را یقین
پای نه بر بام هفتم آسمان

[تصویر:  05_blue.png]
سلام

کویین 53 206 روز خوب 2uge4p4
مژگان / 8 آذر 275 روز خوب  [تصویر:  49-2.gif]
از همه سرپرست های عزیز سپاسگزارم. به شخصه کلی خوشحال میشم پست های انرژی بخشتون میبینم. اجرتون با خداوند منان.  53
عاشق / ۳ شهریور / ۶ روز خوب

خداحافظی

(1396 شهريور 8، 11:22)razmjoo نوشته است: سلام و خدا قوت.

من دوتا ستاره طلب دارم  هنوز نگرفتما....

نگین رزمجو حواسش نیست...

در ضمن خیلی ممنون از  خدا همراهمونه عزیز.

اقای رزمجو شماچون ۲۴ماه شده و۲۴ستاره گرفتین دیگه ازاین به بعد ستاره نمیگیرین فقط تشویق میشید

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان