امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه بهترین ها شرط: داشتن 6 ستاره (سرپرست: شادن و مرد مجاهد و rezvaneh)

مژگان /  17 بهمن / 65 روز خوب
مهم اینه

رو خودم کار کنم

قبل از اینکه بهونه گیریش شروع شه

[تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
مژگان /  17 بهمن / 66 روز خوب
(1397 فروردين 24، 21:56)mojgan نوشته است: مژگان /  17 بهمن / 66 روز خوب

ما شا الله مژگان خانم
برای ما جشن گرفته شد آخرش یا نه؟ Nevisandeh

(1397 فروردين 24، 22:13)مرد مجاهد نوشته است: سلام به همه
عیدتون مبارک
مرد مجاهد / 23 فروردین / 1 روز خوب
عید تو هم مبارک باشه مجاهد خان 317
ان شاء‌الله عیدیت رو از دست صاحابش می گیری داداشم 302
زینبی نوشته است:سلام/زینبی/282 49-2
خدایاشکر 53
ما شا الله زینبی خانم Khansariha (69)

rezaKy نوشته است:به نام خدا

21 اسفند/30 روز خوب

49-2
ایویل رضا جون
پا به پای هم
می رم هر جا بری
گوش به حرف تو
می دم هر چی بگی Khansariha (13)

به افتخار این که با هم داریم جلو می ریم.

عاشق فاطمه ی زهرا / ۲۲ اسفند / تا الان پاک

من عاشق فاطمه ی زهرا ، عهدی که با اعضای ماهانه بسته بودم رو به خودم یادآوری می کنم.

(1397 فروردين 24، 8:00)هادی نوشته است:
مهم اینه

رو خودم کار کنم

قبل از اینکه بهونه گیریش شروع شه

ممنون هادی جان که زحمت می کشی 303
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

لیست بروز شده   25 / 01 / 97

[تصویر:  67.gif]

razmjoo ا/ 5 مرداد 94 /روز خوب :980  ........................................................ در حال جهاد
عطر رهایی / 12 ابان 94 / روز خوب : 825 .......................................................در حال جهاد
انگیزه پاکی / 13 آذر 94 / روز خوب : 720 ......................................................... در حال جهاد
Sheydaeiا/ 3 آبان 94 / روز خوب : 712............................................................ در حال جهاد
انیس / 8 مرداد 95 / روز خوب :600.................................................................. در حال جهاد
درخشنده/1مهر 95/ روز خوب :532 ............................................................... در حال جهاد
Queen ا / ؟  96 / روز خوب : 331................................................................... در حال جهاد
آرمین /15 بهمن 96 / روزخوب:61 ................................................................... در حال جهاد
darling ا / 18 بهمن  96 / روز خوب:61 .......................................................... در حال جهاد

[تصویر:  279.gif]  

خداهمراهمونه /10دی1396/ روزخوب:20..................................................... در انتظار ستاره بیستم
Alwayshopeا / 15 فروردین 97 / روز خوب: 1 ............................................. در انتظار ستاره هجدهم
عاشق فاطمه زهرا  /22 اسفند 96 /روزخوب: 30........................................... در انتظار ستاره پانزدهم
قاصدک/5دی 96 /روزخوب:7.................................................................... در انتظار ستاره پانزدهم

Drift ا / 1 بهمن 95 /روزخوب:1 سال و 2 ماه و 3 روز ...................................درانتظارستاره چهاردهم
mojgan ا / 17 بهمن 96 / روز خوب : 66  .................................................. در انتظار ستاره چهاردهم
Mr Degareshا /3 فروردین 97  /روز خوب : 14 ............................................. در انتظار ستاره یازدهم
Deril ا / 8 فروردین 97 / روز خوب : 12  .......................................................... در انتظار ستاره یازدهم
mojode_zamini ا / 15 آبان 96 / روز خوب : 11 ........................................... در انتظار ستاره یازدهم
 مرد مجاهد/ 23 فروردین 97  /روزخوب: 1 ....................................................... در انتظار ستاره یازدهم

یوسف / 8 تیر / روز خوب: 100......................................................................... در انتظار ستاره دهم
rezaky ا/ 21 اسفند 96 / روز خوب : 30  ............................................................ در انتظار ستاره دهم
زینبی / 14 تیر 96 / روز خوب : 282 .................................................................. در انتظار ستاره نهم
rezvanehا/18 خرداد96/ روز خوب 250.................................................................درانتظارستاره نهم
دختر خورشید / 10 تیر 96 / روز خوب : 212 ....................................................... در انتظار ستاره هشتم
هستی 70 / 10 دی/ روزخوب:70  .................................................................... در انتظار ستاره هشتم
رضا222/ 1بهمن/ روزخوب:30..............................................................................درانتظارستاره هشتم

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] 
53
دریل / 8 فروردین / 17 روز خوب
عاشق جان حال و هوای این روزام خوبه الحمدالله. اینکه بعضی روزا کلا حواسم از جاده خاکی و حاشیه هاش پرته و هیچ چیز تحریک کننده ای وارد چشم و گوشم نمیشه و تو فکرم هم نمیاد خیلی خوبه. البته اگه دوستان بذارن چون واقعا در کل جو خیلی بد شده. دوست دارم فقط روی کار و کسب علم تمرکز کنم طوریکه گذر زمانو حس نکنم و ازش لذت ببرم البته استارت زدم ولی نمیدونم چرا موتورم جون نداره.
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
سلام
آفرین به همه بهترین ها.
ماشالله به رضا و عاشق و خانم مژگان و خانم زینبی.  Khansariha (46)
مرد مجاهد یا علی. برو که پشتتیم برادر.  Khansariha (18)
دریل عالی داری میری جلو. می دونستم که میشه.  Khansariha (69)

آرمین /15 بهمن 96 / روزخوب: 68  ................................................................... در حال جهاد  [تصویر:  317.gif]
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

مژگان /  17 بهمن / 67 روز خوب
26 فروردین 97 / 0 روز خوب
میخوام از نو شروع کنم... Shy
مژگان /  17 بهمن / 68 روز خوب
مژگان /  17 بهمن / 69 روز خوب
انیس / 8 مرداد 95 /[تصویر:  89.gif][تصویر:  83.gif][تصویر:  87.gif]روز خوووب [تصویر:  confetti.gif]
خدایا شکـــــــرت
[تصویر:  70.gif]
[img=0x0]http://avazak.ir/Java/line/Avazak.ir-Line5.gif[/img]

کارگاه آموزشی تالار مسابقات

کنترل نگاه و ذهن                                               مسابقه بهترین ها

قرار عاشقی                                   نماز و روزه های قضا و مستحبی[img=0x0]http://dingo.care2.com/c2c/emoticons/star.gif[/img] 

جشن پاکی مسابقات   

[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8236215876/u2kig0x2xk6igwj759y.jpg[/img]
(1397 فروردين 26، 21:08)AlwaysHope نوشته است: 26 فروردین 97 / 0 روز خوب
فقط خودتون میخوایید؟ اگه اینطوره اینکارو نکیند...قدر روزاتون رو خیلی بدونید...

302

اگه خدایی نکرده اتفاقی هم افتاده نگران نباشید...شما خودتونو ثابت کردید و دوباره میتونید Khansariha (46)
(1397 فروردين 27، 8:18)مرد مجاهد نوشته است: بسم الله الرحمن الرحیم
سلام به همه پاک شده ها، پاک ها، پاک شونده ها، عاشقان پاکی، رهروان پاکی و ...

مرد مجاهد / 4 روز خوب / 23 فروردین
سلام به مرد مجاهد عزیز 302

اوضاع خوبه؟

شاید باورتون نشه ولی خیلیا مث من هستن که از شما انرژی میگیرن... توی سختیا یادمون باشید 53
(1397 فروردين 28، 0:42)mojgan نوشته است: مژگان /  17 بهمن / 69 روز خوب
ماشالاه به سرعت خانوم رنگی رنگی Gigglesmile

رکوردتون چقدر بوده؟ این روزا واقعا روزای خوبین حتی اگه سخت بگذرن...

قدرشو بدونید 302
(1397 فروردين 28، 12:09)انیس نوشته است: انیس / 8 مرداد 95 /[تصویر:  89.gif][تصویر:  83.gif][تصویر:  87.gif]روز خوووب [تصویر:  confetti.gif]
خدایا شکـــــــرت
[تصویر:  70.gif]

انیس خانوم تولدتون رو اینجا تبریک میگم 302  ایشالاه پاکیه ابدی...
628 روز چیزیه که هیچوقت من بهش نرسیدم Gigglesmile
سلام سلام آقای درخشنده 303
ممنون از لطفتون 302  خب میومدین کیک درخدمت می بودیم. کادوتونم دستم رسید 4chsmu1
تشکر ان شالله شما و همه بچه ها به بیشتراز ۶۲۸ برسین 49-2
[img=0x0]http://avazak.ir/Java/line/Avazak.ir-Line5.gif[/img]

کارگاه آموزشی تالار مسابقات

کنترل نگاه و ذهن                                               مسابقه بهترین ها

قرار عاشقی                                   نماز و روزه های قضا و مستحبی[img=0x0]http://dingo.care2.com/c2c/emoticons/star.gif[/img] 

جشن پاکی مسابقات   

[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8236215876/u2kig0x2xk6igwj759y.jpg[/img]
(1397 فروردين 26، 21:08)AlwaysHope نوشته است: 26 فروردین 97 / 0 روز خوب

پوریا جان قول میدم اگه یکم بیشتر توی فضای کانون باشی خیلی موثر تره. دیگه شما جزو باتجربه های اینجایی و میدونی. فقط خاستم باز یاداوری کنم
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان