امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه رهایی بهمن 92 * شرط:پیروزی در مسابقه 30 روزه * ( سرپرست: سنا, ata )

سلام[تصویر:  8.gif]

یارپــــــــــــــــــــــــــــــز/ 30 دی 92/روز خوب:7/ روز پاک:2★★★★★★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت
به امید ظهور مولی و سرورمان حضرت حجت (عج) که صد البته نزدیک است...
سلام
اهکی ام می توانم..
خب سرپرستان و مدیران هنوز ب من نگفتم ک روزام صفر میشه آیا یا نه..
تاریخم رو هم نگفتم از کی میزنن.. همون 23 ام یا از بهمن..

کلا من سردر گمم..17

اما باووشه..برنده شدی.. (هر چند در یک حرکت غافلگیرانه تو نگفته با من مسابقه گذاشتی..42 کلا من امروز غافلگیر میشم هی..22 )

و
الحمدلله .. امروز خوب بود.. 53258zu2qvp1d9v
(هر چند مواردی بود ک رعایت نشد..اما خب چون گناه داری بودم با اغماض خوب بود..)

در پناه خدا..
یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سلام 
عاقا یعنی چی مسابقه میذارین منو شرکت نمیدین ؟ 22
زوری زوری هم که شده منم هستم 317
فقط به عنوان مدیر تالار مسابقات بر خودم واجب میدونم قوانین این مسابقه رو وضع کنم Smiley-face-cool-2
قانون اول اینکه هیچ کس حق نداره از من زودتر بیاد اعلام وضعیت .
قانون دوم هم ... فعلا چیزی به ذهنم نمیرسه. همون قانون اول فعلا کفایت میکنه . در صورت لزوم بازم قانون جدید اضافه میشه بهش cheshmak

..........

آقا من برای اولین بار تو این دو سال حضورم تو کانون اومدم درست اعلام وضعیت کنم . 22 فکر کنم اولین بارمه دارم میگم روز پاک 22

به هر حال ... رامین 1 روز پاک و 1 روز خوب .
ان شاءالله فردا میشه 2 تا Khansariha (48)

یا حق 53
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
سلام 
از طرف مقامات بالا یه تلگراف به دستم رسید ... بذارید بخونمش Khansariha (56)

نقل قول: تو ماهانه سها خانوم پرسیده صفرم می کنید؟
پاسخ پیشنهادی:
بله با کمال میل تاریختونم از 8 ام ؛ یعنی امروز روز اولشون باشه
با تشکر

لطفا اقدام مربوطه هر چه سریع تر صورت بگیره ... 
با تشکر 4chsmu1
.............
الان رقابت عادلانه شد ... من به همراه بانوان میتوانم و سها ... سه تامون هم یکیم . ان شاءالله فردا میاییم برای 2 Khansariha (48)
‌‌‌‌
سلام به همگی 317317

احســـــــــــان 1500 / 28 آذر 92 / روز خوب:50/ روز پاک:0 
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]

اگه واقعا میخوای ترک کنی اینو بخون

یارپــــــــــــــــــــــــــــــز/ 30 دی 92/روز خوب:8/ روز پاک:2★★★★★★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت
سلااااااااااام 317
حدود نیم ساعتی از ساعت 9 میگذره و از رقبا هیچ خبری نیست ... خوشم میاد قانون اول رو خوب جدی گرفتن 4fvfcja

رامین / 8 بهمن / 2 تا Khansariha (48)

ان شاءالله فردا میام برای 3 cheshmak

بانوان میتوانم و سها به بخش اعلام وضعیت clapping
‌‌‌‌
سلام به همگی:22::22::22:
من اومدم اونم با دو روز خوبclappingclapping

ان92/ 3بهمن 92 / روز خوب:37 / روز پاک:1 ★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام53
شکر خدا سه روز خوب
مهدی 68 / 11 مهر / 140 روز خوب [تصویر:  Laie_22.gif]
[تصویر:  u0o_%D9%BE%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86_%D9%8...D9%842.jpg]
ســــــــــــــــــــــــــــــــها /8 بهمن 92 /روز خوب:0/روز پاک:0 ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــاره ی ششم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

گــــــــــــــــدای زهــــــرا / 3 تیر 92/روز خوب: 120/روز پاک:0 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــاره چهارم به شرط پـاکی و اعلام وضعیت

رامــــتــــــــــیـــــن / 14 شهریور 92 /روز خوب: 60/روز پاک:0 ★★★★★ در انتظار ستـــــــــــاره ی ششم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

ســــاحـــــــــــــــل آرام / 1 مهر 92 /روز خوب: 88/ روز پاک:1 ★★★★★★★★★★  در انتظار ستــــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

مـــهــــــــــــــــدی 68 / 11 مهر 92 / روز خوب:140/ روز پاک:2 ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره چهارم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

بـــــــــــهـــــــــــــار 2 / 15 مهر 92 / روز خوب: 85 / روز پاک:0  ★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

عطـــــــــــــــــــــــــــا / 15 آبان 92/  روز خوب :96/ روز پاک: 0 ★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــــاره سوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

30 روز 1 مــــــــــــــاه8 / 15 آبان92 / روز خوب:53 / روز پاک:0 ★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

حسیــــــــــن جی اچ / 25 آبان 92 / روز خوب: 60 / روز پاک:0 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

مبینــــــــــــــــــــــــــــــا / 8 آذر 92 /روز خوب: 0 / روز پاک:0 ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

تـنـهـــــــــــــــاترین سردار/13 آذر 92/روز خوب:13/ روز پاک:2 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

هـــــــــــمـــــــــــــــــــــا / 14 آذر 92 /روز خوب: 0/روز پاک:0 ★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

میــــــــــــــــلاد میلانو / 24 آذر 92 / روز خوب: 6 / روز پاک: 0 ★★★★★  در انتظار ستــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

رهــــــــــــــــــــــــــایی / 28 آذر 92 / روز خوب: 0/روز پاک:0 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

احســـــــــــان 1500 / 28 آذر 92 / روز خوب:50 / روز پاک:0 ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

شــــــــهـــــــرام جـهـاد/30 آذر 92/روز خوب:24/ روز پاک:0 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

مســــــــافر کوچولو / 30آذر 92 / روز خوب: 25 / روز پاک :0 ★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

تـــــــــــــــــــرانه 230 / 2 دی 92 / روز خوب:64 / روز پاک:0 ★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

مهســـــــــــــــــــــا 20 /2 دی 92/ روز خوب: 60 /روز پاک:0 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

تــــــــــــــــــــــــرلان /  8 دی 92 / روز خوب: 30 / روز پاک:0 ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

راه بـــــــــــــــهشت / 12 دی 92 / روز خوب: 11 / روز پاک:0 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

آرشــــــــــــــــــــــــام/ 14 دی 92 / روز خوب: 46/ روز پاک:2 ★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

بهــــــــــــــــــــــار 20 / 17 دی 92 / روز خوب:48 / روز پاک:0 ★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

رویــــــا رهـــــــــــــایی /24 دی 92 / روز خوب:8 / روز پاک:1 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

ســــــــــــــــــــورد313 /24 دی 92 / روز خوب: 1 / روز پاک:2 ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

آخــــــــــــــــــرین بار / 28 دی 92 / روز خوب:40 / روز پاک:0 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

یارپــــــــــــــــــــــــــــــز/ 30 دی 92/روز خوب:8 / روز پاک:2 ★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

گـــــــــــلـــــبــــــــرگ / 2بهمن  92 /روز خوب: 3 /روز پاک:0 ★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــاره سوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

علیرضـــــــــــــــــا 68 /  7 بهمن 92/ روز خوب:2 / روز پاک:0 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

مــــــیــــتـــــوانــــــــم  / 8 بهمن 92 /روز خوب: 0/ روز پاک:2 ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★ در انتظارسـتـــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

رامیـــــــــــــــــــــــن. / 8 بهمن 92 / روز خوب:2 / روز پاک:0 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

اِنــــــــــــــــــــــــ 92 / 3 بهمن 92 /روز خوب:37 / روز پاک:1 ★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

clappingبچه ها لطفا برای اعلام وضعیت اسمتون رو از لیست کپی کنید و روزهای خوب و پاک رو بنویسیدclapping

سسسلاااااااااااااااااااااام 317

صبح روز جمعه ی زمستونیتون بخیـــــــــــــــــــر

خوبین ان شاء الله؟؟؟

ترلان جونم ..خیلییییییییییییییی خوشحاااااااااااااااااالم کردی ..ستاره اول مباااااااااارکت بانوووووو ..همینطور پرقدرت ادامه بده317

[تصویر:  116.gif]
ساحل جون ..مهم اینه که پااااااااااااااک میای و خوشحالمون میکنی ..آفــــــــــــــــرینKhansariha (48)..موفق باشی گل دختر

آقای آخرین بار ... 40 روزگیتون مباااااااااااااااااارک ..امشب جشنتونه به امید خداKhansariha (48)تبـــــــــــــــــــــــــــریک
راستی کجا سخت میگیریم؟42اگه بدونید درست کردن این لیست ماهانه چقدر سخت و طاقت فرساست اگر شما یکم همکاری کنید حله4chsmu1

گلبرگ جونم .. روزای پاکت چرا زیاد شدن؟ مشکل چیه؟ .. خیلی خوبه که خدارو شکر میکنی برای پاکیت1
برای هر روز خوب وپاک خدارو شکر کنید
من یه دفتر یادداشت روزانه دارم که هر شب توش محاسبه میکنم و از خدا تشکر میکنم بابت پاکیمKhansariha (48)
راستی 40 روزه شدم دوبارهcheshmak

می توانم جون ،سها جون و آقا رامین هم که در حال رقابتن با همKhansariha (48)همینطور که رقابت میکنید به هم کمک کنید و همدیگرو بالا بکشید
آقا رامین به دستور شما روزهای سها جان رو صفر کردم22 دلم نمیومد این کارو کنم
ولی برا اینکه مامان سها سایش همیشه بالاسر ماهانه باشه این کارو کردمKhansariha (48)
ولی دیگه نخواید از اول لیست بیارمشون پایین 4chsmu1

نقل قول: آقا من برای اولین بار تو این دو سال حضورم تو کانون اومدم درست اعلام وضعیت کنم .  فکر کنم اولین بارمه دارم میگم روز پاک [تصویر:  22.gif]
خوشحالم  4chsmu1
آقای یار پز ..مرسی از اعلام پاکی سبزتون Khansariha (48).. قدر این پاکی رو بدونید  و برای بیشتر شدنش تلاش کنید

آقا احسان ..ممنووووووووون .. فقط 10 روز تا ستاره ی دوم  317مواظب پاکی هاتون باشید

ندا جون ..خوش اومدی ..آفرین به این اعلام وضعیت پرانرژی 317ندا میری که قله ی پاکی رو فتح کنه317

آقا مهدی .. فعلا رکورد دار ماهانه هستین317به شما افتخار میکنیم317لطفا وقت کردید یه چند تا تجربه ی خوب که بهتون کمک کرد رو بهمون بگید..ممنون

سلام
اهکی ام...22

من دیشب ب طور ناگهانی از پشت سیستم کنده شدم.. اونم ده دقه ب نه!

و
الحمدلله روز خوبی داشتم..

و
امروز هم روز خوبی بود ب لطف خدا..1

و
سنا جان.. لطف داری شما..
اما خب دختر گل.. اینطوری ک خوب نیست ک.. مردم چی میگن؟! میگن سها از زورش استفاده کرده..22
میایم بالا ان شاء الله..53258zu2qvp1d9v

هان؟

بسی ارادت..
یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

یارپــــــــــــــــــــــــــــــز/ 30 دی 92/روز خوب:9/ روز پاک:2★★★★★★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت
سلااااااااااااامـــ 317

سها خانم تقلب در این وسعت تو روز روشن تاحالا ندیده بودم 22 

زمان پست رو داشته باشین ...

نقل قول: امروز, ۰۸:۵۸ عصر

این یعنی چی؟ یعنی اینکه 2 دیقه زودتر اومدین ... چون داشتین تمارض میکردین و تنها هدفتون این بوده که داور رو فریب بدین و پنالتی بگیرین پس این پست قبول نیست Smiley-face-cool-2 

میتوانم خانم کجان؟ 17 

اعلام وضعیت من:
رامین شد 3 تا Khansariha (48)

شکر خدا 53    
‌‌‌‌
سلام به همگی :22::22:

احســـــــــــان 1500 / 28 آذر 92 / روز خوب:51/ روز پاک:0  (فعلا منتظر هیچ ستاره ای نیستم ) 4chsmu1

اگه واقعا میخوای ترک کنی اینو بخون

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان