امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه رهایی بهمن 92 * شرط:پیروزی در مسابقه 30 روزه * ( سرپرست: سنا, ata )

سلام
خب مثه اینک ب سلامتی جورمون جور شد..4fvfcja

گروه ما نامی بجز قاطی پاتی نباید داشته باشه.. از استارت و جمع شدنمون همین بر میاد..4fvfcja

الحمدلله امروز هم خوب بود..53258zu2qvp1d9v
فک کنم من شدم 4 تا خوب و دو تا پاک..1

می توانم کو؟!؟clapping

در پناه خدا.
یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

مــــــیــــتـــــوانــــــــم  / 8 بهمن 92 /روز خوب: 2/ روز پاک:1 ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★ در انتظارسـتـــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت[تصویر:  l.gif][تصویر:  l.gif][تصویر:  l.gif][تصویر:  l.gif]

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام

منم امروز روز خوب بودم

جمعا میشه 2 روز خوب و یک روز پاکKhansariha (8)

یا علی
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلام یه روز خوب دیگه
«وَقُل رَّبِّ أَعُوذُ بِكَ مِنْ هَمَزَاتِ الشَّیَاطِینِ» (المؤمنون/97) ؛
و بگو پروردگارا! من از وسوسه هاى شیاطین به تو پناه مى برم.
سلام سرپرستان عزیز
ببخشید دیر اومدم 1276746pa51mbeg8j1276746pa51mbeg8j

احســـــــــــان 1500 / 28 آذر 92 / روز خوب:52/ روز پاک:1  (فعلا منتظر هیچ ستاره ای نیستم ) 5353
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]

اگه واقعا میخوای ترک کنی اینو بخون

سلااااااااااااااااام

صبح روز برفیتون بخیر 4chsmu1
می توانم جون ..اون شکلک چیه گذاشتی اینو بذار317 حریفای سرسختی داریا باید سخت مبارزه کنیKhansariha (48)

[تصویر:  133.gif]
آقا احسان  ...ممنونم از اعلام پاکیتون .. اینطوری بگید فقط 40 روز دیگه317Khansariha (48)

آقا رامین ..مــــــــــرسی خوشحالمون کردید .. فارسی حرف بزنید ما هم متوجه شیم17 4k؟؟؟؟؟؟!!!! به همین زودی به آقا روزبه خیانت کردید!22
در ضمن دخترا که کچل نمیشن!Smiley-face-cool-2

ندا جان چرا دو روز پاک؟ مشکل از کجاست؟ جلوشو بگیر چون شیطونه یه دفعه ای نمیاد ها کم کم وارد میشه..آفرین به توKhansariha (48)

مامان سها چیو باطل کردیم؟ زمان شما چطوری بود و الان چطوریه اینجا؟17.. خدارو شکر که پااااااکین Khansariha (48)

اقای یارپز ..مـــــــــرسی از اعلام پاکی سبزتون317 .. همچنان ساکتین ها!

آقا مهدی ..ممنوووووون ..چقدر خلاصه گفتین تجربیاتتون رو ..یکم موشکافی کنید لطفا4fvfcja ..بعله یاد خدا شاه کلید همه ی درهای بستستKhansariha (48)

ترانه جون ..برا اینکه مشکل پیش نیاد یه دفتر یا سررسید کوچیک داشته باش هر روزی که خوب و پاک  رو توش علامت بزن میتونی از تجربیات خوب
و جمله های امید دهنده و مفید هم استفاده کنی که مواقع اورژانسی خیلی به دردت میخورهclappingمــــــــــــــــرسی

بابابزرگ ..عضو چهارم گروه (اسمشو نمیدونم چی؟) خوشحالیم که اومدید و پاکیییید ...همینطور عالی پیش برید 317

آقای بهار 20 .. به به کلی انرژی گرفتیم از این اعلام پاکی .. 9 روز دیگه تا ستاره ی اول317

منم پاااااااااااااااکم317

سنا / 23 آذر 92 / روز خوب: 40 / روز پاک : 2

گــــــــــــــــدای زهــــــرا / 3 تیر 92/روز خوب: 120/روز پاک:0 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــاره چهارم به شرط پـاکی و اعلام وضعیت

رامــــتــــــــــیـــــن / 14 شهریور 92 /روز خوب: 60/روز پاک:0 ★★★★★ در انتظار ستـــــــــــاره ی ششم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

ســــاحـــــــــــــــل آرام / 1 مهر 92 /روز خوب: 88/ روز پاک:1 ★★★★★★★★★★  در انتظار ستــــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

مـــهــــــــــــــــدی 68 / 11 مهر 92 / روز خوب:142/ روز پاک:2 ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره چهارم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

بـــــــــــهـــــــــــــار 2 / 15 مهر 92 / روز خوب: 85 / روز پاک:0  ★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

عطـــــــــــــــــــــــــــا / 15 آبان 92/  روز خوب :96/ روز پاک: 0 ★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــــاره سوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

30 روز 1 مــــــــــــــاه8 / 15 آبان92 / روز خوب:53 / روز پاک:0 ★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

حسیــــــــــن جی اچ / 25 آبان 92 / روز خوب: 60 / روز پاک:0 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

مبینــــــــــــــــــــــــــــــا / 8 آذر 92 /روز خوب: 0 / روز پاک:0 ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

تـنـهـــــــــــــــاترین سردار/13 آذر 92/روز خوب:13/ روز پاک:2 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

هـــــــــــمـــــــــــــــــــــا / 14 آذر 92 /روز خوب: 0/روز پاک:0 ★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

میــــــــــــــــلاد میلانو / 24 آذر 92 / روز خوب: 6 / روز پاک: 0 ★★★★★  در انتظار ستــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

رهــــــــــــــــــــــــــایی / 28 آذر 92 / روز خوب: 0/روز پاک:0 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

احســـــــــــان 1500 / 28 آذر 92 / روز خوب:52 / روز پاک:1 ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

شــــــــهـــــــرام جـهـاد/30 آذر 92/روز خوب:24/ روز پاک:0 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

مســــــــافر کوچولو / 30آذر 92 / روز خوب: 25 / روز پاک :0 ★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

تـــــــــــــــــــرانه 230 / 2 دی 92 / روز خوب:66 / روز پاک:0 ★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

مهســـــــــــــــــــــا 20 /2 دی 92/ روز خوب: 63 /روز پاک:0 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

تــــــــــــــــــــــــرلان /  8 دی 92 / روز خوب: 30 / روز پاک:0 ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

راه بـــــــــــــــهشت / 12 دی 92 / روز خوب: 11 / روز پاک:0 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

آرشــــــــــــــــــــــــام/ 14 دی 92 / روز خوب: 46/ روز پاک:2 ★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

بهــــــــــــــــــــــار 20 / 17 دی 92 / روز خوب:51 / روز پاک:0 ★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

رویــــــا رهـــــــــــــایی /24 دی 92 / روز خوب:8 / روز پاک:1 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

ســــــــــــــــــــورد313 /24 دی 92 / روز خوب: 1 / روز پاک:2 ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

آخــــــــــــــــــرین بار / 28 دی 92 / روز خوب:40 / روز پاک:0 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

یارپــــــــــــــــــــــــــــــز/ 30 دی 92/روز خوب:11 / روز پاک:2 ★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

گـــــــــــلـــــبــــــــرگ / 2بهمن  92 /روز خوب: 3 /روز پاک:0 ★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــاره سوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

اِنــــــــــــــــــــــــ 92 / 3 بهمن 92 /روز خوب:38 / روز پاک:0 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

علیرضـــــــــــــــــا 68 /  7 بهمن 92/ روز خوب:2 / روز پاک:1 ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

ســــــــــــــــــــــــــــــــها /8 بهمن 92 /روز خوب:4/روز پاک:2 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــاره ی ششم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

مــــــیــــتـــــوانــــــــم  / 8 بهمن 92 /روز خوب: 2/ روز پاک:1 ★★★★★ در انتظارسـتـــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

رامیـــــــــــــــــــــــن. / 8 بهمن 92 / روز خوب:5 / روز پاک:0 ★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

clappingبچه ها لطفا برای اعلام وضعیت اسمتون رو از لیست کپی کنید و روزهای خوب و پاک رو بنویسیدclapping

سلام

منم با تاخیر همیشگی اومدم اعلام وضعیت
خدارا شکر همه چی خوب

مهسا 20 / 2 دی / 65 روز خوب317317:22::22:MuscularMuscularMuscularKhansariha (48)Khansariha (48)

من از خدا خواستم که پلیدی های مرا بزداید
خدا گفت : نه
آنها برای این در تو نیستند که من آنها را بزدایم .بلکه آنها برای این در تو هستند که تو در برابرشان پایداری کنی

[تصویر:  final%201.png]
[تصویر:  ec51f6eb240f.png]
احســـــــــــان 1500 / 28 آذر 92 / روز خوب:53 / روز پاک:1 ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت
===================================================================================

[تصویر:  14.gif]بچه ها لطفا برای اعلام وضعیت اسمتون رو از لیست کپی کنید و روزهای خوب و پاک رو بنویسید[تصویر:  14.gif]

اگه واقعا میخوای ترک کنی اینو بخون

سلاااااااام لطفا منو جزو لیستتون بنویسید:22:
نیکو/20دی /24 روز خوب (فک کنم در انتظار ستاره ی اول)cheshmak
[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام[تصویر:  8.gif]

یارپــــــــــــــــــــــــــــــز/ 30 دی 92/روز خوب:12/ روز پاک:2★★★★★★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت
به امید ظهور مولی و سرورمان حضرت حجت (عج) که صد البته نزدیک است...
(1392 بهمن 14، 18:27)نیکو نوشته است: سلاااااااام لطفا منو جزو لیستتون بنویسید:22:
نیکو/20دی /24 روز خوب (فک کنم در انتظار ستاره ی اول)cheshmak

نیکو خانم اینجا چه میکنید؟ 17 
برای ورود به این مسابقه باید 30 روزه رو رد کنید ... ان شاءالله 6 روز دیگه میایید تو لیست 317

..............

سلاااااااااااااااااام Khansariha (48)

خوبین؟ 4chsmu1

نقل قول: گروه ما نامی بجز قاطی پاتی نباید داشته باشه.. از استارت و جمع شدنمون همین بر میاد..[تصویر:  e.gif]

22
یا 4 کچل یا هیچی 22
4chsmu1
بذارین بشمارم ...
یه کچل ... دو تا کچل ... سه تا کچل ... چهار تا کچل ... یعنی جمعا رو هم میشیم 4K 4chsmu1 چند تا پسر بیان پشتمو بگیرن زنده بمونم 4chsmu1
اصلا رای گیری میکنیم . کیا موافقن اسم گروه 4K باشه؟ (آیکن هیاهوی بچه ها + صدای بچه ها که میگن من من من من من ... )
حالا کیا دوست دارن اسم گروه قاطی پاتی باشه؟ (آیکن سکوت مطلق + اصلا یه وضعی 4chsmu1 )

خب همونجور که دیدین همه موافقن اسم گروه 4 کچل باشه ولی از آنجایی که زور سها خانم بیشتره اسم گروه همون قاطی پاتی موند . ( آیکن من دیگه حرفی ندارم ) 22

دو تن از اعضای گروه 4GH-P  4chsmu1 به نام های علیرضا و میتوانم ... پست خشک نزنین ... میتوانم خانم سه روزه پاکین ؛ خب این سه روز قرار نیست که سه روز بمونه ... روز به روز بیشتر میشه ... شاد باشین چون دیگه قرار نیست این تاریخ عوض شه . 317

شکر خدا شد 6 تا Khansariha (48)

یا حق 53
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
سلام
22
آقا رامین یعنی این اعلام وضعیت بود؟؟

و بعله ام..همونطور ک گفتین نام گروه قاطی پاتی شد..:d
در آینده خواهید دید ک مصداق خواهد داشت..19

و
من نیز ب لطف خدا روز خوبی داشتم..
53258zu2qvp1d9v

پاک باشین و تا همیشه موفق..
یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سلام
خدا رو شکر تا امروز خوب بود
و ان شاء الله سال جدید هم
واسه تک تک بچه ها خوب و عالی میشه
ممنون سنا خانوم
ممنون آقا عطا
و ممنون بچه های خوب ماهانه
یا علی
سلام 53
خداروشکر دو روز خوب
سنا خانم وقتی این دو تا جمله رو کنارهم میگذارم فکر گناه خودش از ذهنم میره
اول حدیث قدسی که خداوند میفرمایند
انا جلیس من ذکرنی ... من همنشین کسی هستم که مرا یاد کنم
بعد هم سخن اقای بهجت
بهترین ذکر ترک گناه هست
در مورد چشم پاکی هر وقت وسوسه شدم همیشه از یه نگاه شروع شده اصلا حدیث امام علی رومیتونم بفهمم که میفرمایند
 «العَین رائِدُ القلب» چشم، دل را بدنبال خود مى ‏كشد.
دو تا مساله دیگم کمک کرد
 اوایل تقریبا روزی یکی دو ساعت ورزش میکردم ولی الان فقط دوچرخه سواری میرم و پیاده روی
دوستان خیلی خوبی هم دارم که همنشینی وهم صحبت بودن با اونها کمکم میکنه به خصوص یکیشون که خیلی ماه
دریغ و درد که تا این زمان ندانستم   که کیمیای سعادت رفیق بود رفیق
میدونم خیلی حرف زدم ببخشید
مـــهــــــــــــــــدی 68 / 11 مهر 92 / روز خوب: 144 :22:
[تصویر:  u0o_%D9%BE%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86_%D9%8...D9%842.jpg]
سلام

منم امروز روز خوب بودم

جمعا میشه 3 روز خوب و یک روز پاک[تصویر:  3.gif]

یا علی
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان