امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه رهایی بهمن 92 * شرط:پیروزی در مسابقه 30 روزه * ( سرپرست: سنا, ata )

سلام به همگی :22::22::22::22:

سرپرستای عزیز خسته نباشیدKhansariha (8)Khansariha (8)
اینم از 2 روز خوبه دیگه Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)

ان92/ 3بهمن 92 / روز خوب:40 / روز پاک:0 ★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت
سنا جون این دفه دیگه حواسمو جمع کردم هم نمازم قضا نشد هم کنترل ذهن و نگاه داشتمclappingclappingclapping
[تصویر:  nasimhayat.png]
تـــــــــــــــــــرانه 230 / 2 دی 92 / روز خوب:67 / روز پاک:0 ★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت
«وَقُل رَّبِّ أَعُوذُ بِكَ مِنْ هَمَزَاتِ الشَّیَاطِینِ» (المؤمنون/97) ؛
و بگو پروردگارا! من از وسوسه هاى شیاطین به تو پناه مى برم.
می توانم / دو روز خوب/ دو روز پاک / در انتظار ستاره اول
ببخشید دیر شد دیشب نمی شد ارسال بذارم:(

سلام

منم امروز روز خوب بودم

جمعا میشه 4 روز خوب و یک روز پاک

یا علی
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلاااااااااااااااااااااااااااااااام 317
نقل قول: [تصویر:  22.gif]
آقا رامین یعنی این اعلام وضعیت بود؟؟

این یعنی اینکه دیگه اسپم نزنم؟ 4chsmu1 

کلا حس اسپم نیست ... پست ها انقدر خشکه اصلا آدم دپرس میشه میاد تو تاپیک 46 

شد 7 تا Khansariha (48)

شکر خدا 53
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
سلااااااااااااااام به بچه های ماهانه

کی میگه اینجا پستاش خشکه؟:smiley-yell:

بچه های با انرژِی ماهانه به این مدیرمون نشون بدین که ماهانه شیرههههههههههههcheshmak

داداش رامین حس اسپم داشته باش، خودمم وقتی از سفر برگشتم همراهیت میکنم6

ممنون از همه دوستانی که پاکن و دارن با اراده به پاکیشون ادامه میدن41

عطـــــــــــــــــــــــــــا / 15 آبان 92/  روز خوب :97/ روز پاک:6

عطـــــــــــــــــــــــــــا / 15 آبان 92/  روز خوب :99/ روز پاک: 0 

Khansariha (8)
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
سلام
نخیر.. منظورم این بود ک خودتون قبل نه اومدین..22

و منظورتونه اینه ک سها پستهاش خشکه؟ آقا خو ب من چ؟؟ من دیگه ته پست شادم همینه دیگه...42 میخواین من اصلا اعلام وضعیت نکنم؟!؟46

من هم الحمدلله رب العالمین شدم 6 روز خوب و دو روز پاک..53258zu2qvp1d9v

یعنی:

ســــــــــــــــــــــــــــــــها /8 بهمن 92 /روز خوب:6/روز پاک:2 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــاره ی ششم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

صمیمانه آرزو میکنم پاکی و خوبی و موفقیت و نشاط همراه لحظه های همه بر و بچه های کانون اشه..1

در پناه خدا..
یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سلام[تصویر:  8.gif]

یارپــــــــــــــــــــــــــــــز/ 30 دی 92/روز خوب:13/ روز پاک:2★★★★★★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت
به امید ظهور مولی و سرورمان حضرت حجت (عج) که صد البته نزدیک است...
می توانم/8 بهمن 92 /روز خوب:3/روز پاک:0 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــاره ی 1 به شرط پاکی و اعلام وضعیت

نقل قول: نخیر.. منظورم این بود ک خودتون قبل نه اومدین..[تصویر:  22.gif]

بعده 9 اومدما ... برید ببینید 4chsmu1
نوشته ارسال ساعت 9 آخرین ویرایش 9:2 دقیقه ... یعنی دقت در این حد :99:

ولی امروز دیگه دقتم ته کشید 22 

نقل قول: و منظورتونه اینه ک سها پستهاش خشکه؟ آقا خو ب من چ؟؟ من دیگه ته پست شادم همینه دیگه...[تصویر:  p.gif] میخواین من اصلا اعلام وضعیت نکنم؟!؟

نه شما که باز یکم اسپم میزنین ته پستاتون . 
علیرضا داره ادای راستکیا رو در میاره 22 مثل اینایی که اصلا نمیدونن اسپم چیه و 11 هزار تا پست عاری از هر گونه باکتری زدن 22 

و ایضا بانو میتوانم . 

نقل قول: داداش رامین حس اسپم داشته باش، خودمم وقتی از سفر برگشتم همراهیت میکنم[تصویر:  shad.gif]

4chsmu1 
فردا ان شاءالله صد روزه میشی 317
یعنی 100 روز رو که رد کردی ... با قوانین ما صد روزه میشی 4chsmu1 
خداوند قسمت ما نیز گرداند 53258zu2qvp1d9v
میترسم برام در حد فانتزی بمونه ...
پاکی خیلی راحته ... ولی نمیدونم کلا چمه 46
روزا یکم بیشتر شه روحیه م برگرده ... هدف اول ستاره اوله ... ان شاءالله cheshmak

آقا اومده بودم بگم این 7 روزی که گفتم الان یادم اومد اصلا ذکر نگفتم 22 یعنی کلا یادم نبود الان گزینه های مسابقه رو دیدم یادم افتاد . 
رامین 1 روز خوب 6 روز پاک 
جمعا میشه 3 روز خوب . 
ا
کلا چقدر بی برنامه شدم ... ولی دیگه راحت ولش نمیکنم  ...  ستاره هایی که گرفتینو باید پس بدین ... 
ان شاءالله فردا میشه 4 تا 317
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
317لیگ 4 gh-p317

1- سها 6 خ 2پclapping
2-بابا بزرگ 4 خ 1 پclapping
3-رامین 3 خ (با تفاضل گل 4fvfcja )clapping
4-می توانم 3 خclapping

سسسسسسسلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام317

من اووووووووووووومددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددم317

[تصویر:  276.gif]

مهسا جون مررررررررررررررسی از اعلام وضعیت پرانرژیت ..همیشه پااااااک و شاد باشی گل دختر317

آقا احسان ..مــــــــــــــرسی که انقدر حرف گوش می کنید 4chsmu1  .. خوشحالم از پاکیتون ..فقط 37 روز دیگه
نیکو جونم فک کنم اشتباه اومدی ...هفته ی دیگه همین موقع منتظرتییییییییییییمKhansariha (48)

آقا رامین همون قاطی پاطی خوبه ... من مطمئنمکه شما میتونید اون ستاره ها رو برگردونید حتی بیشتر از اونا .. در حد فانتزی و رویا نباشه براتون..به خودتون مطمئن باشید و شک نکنید cheshmak

سها جون ..پستات خیلی هم عالی ان ..همینطور ادامه بده ..فعلا تو گروهتون اولی ..ماشالله317

گلبرگ جونم منم ازت ممنونم بخاطر این همه پاااااااااکی ..فقط بگوچند روز پاکی 4chsmu1 سال جدید نزدیکه ان شاء الله با پاکی تمام بریم به استقبالش317

آقا مهدی
(1392 بهمن 14، 23:24)mehdi68 نوشته است: سنا خانم وقتی این دو تا جمله رو کنارهم میگذارم فکر گناه خودش از ذهنم میره
اول حدیث قدسی که خداوند میفرمایند
انا جلیس من ذکرنی ... من همنشین کسی هستم که مرا یاد کنم
بعد هم سخن اقای بهجت
بهترین ذکر ترک گناه هست
در مورد چشم پاکی هر وقت وسوسه شدم همیشه از یه نگاه شروع شده اصلا حدیث امام علی رومیتونم بفهمم که میفرمایند
 «العَین رائِدُ القلب» چشم، دل را بدنبال خود مى ‏كشد.
دو تا مساله دیگم کمک کرد
 اوایل تقریبا روزی یکی دو ساعت ورزش میکردم ولی الان فقط دوچرخه سواری میرم و پیاده روی
دوستان خیلی خوبی هم دارم که همنشینی وهم صحبت بودن با اونها کمکم میکنه به خصوص یکیشون که خیلی ماه
دریغ و درد که تا این زمان ندانستم   که کیمیای سعادت رفیق بود رفیق

ممنون از گفتن این تجربیات عاااااااااااالی
امیدوارم هممون به این مرحله از پاکی برسیم ..و امیدوارم این پاکی رو برای همیشه حفظ کنید ان شاء الله
لطفا این پستتون رو تو تجربیات ترک هم بذارید تا بچه ها استفاده کنن وگرنه خودم این کارومیکنم 4chsmu1

بابابزرگ علیرضا خیلی عالیه ..اما ما بابابزرگ اخمو  نمی خوایم ها !!!!!!! شاااااااااااااااااد بااااااااااااااااااشیدKhansariha (48)

ندا جون ..به به تبــــــــــــــــــــــــــریک 40 روزه شدی ..آفــــــــــــــــــــــــــــــرین ..امشب یا فردا جشنته گلللللللم..مرسی که حواست جمع بود317

ترانه ..پرانرررررررررررررررررژی تر باااااااااش عزیزم.. ممنونKhansariha (48)

می توانم عزیز مرررررررررررسی از اعلام پاکیت عاااااااااالیه ..به به لیست هم که گذاشتین دیگه 4fvfcja

نقل قول: کلا حس اسپم نیست ... پست ها انقدر خشکه اصلا آدم دپرس میشه میاد تو تاپیک 
بله؟؟؟؟؟؟؟؟نکنه هوس اعتبار منفی کردن بعضیا؟ 22

آقا عطا ..وای فقط یک روز دیگه ..خوش بحالتون .. خیلی عاااااااااااااالیه .. نون خامه ای ها در انتظارتونه ..317

آقای یارپز ..مممنون ... همینطور مصمم برید جلووووووclapping
گــــــــــــــــدای زهــــــرا / 3 تیر 92/روز خوب: 120/روز پاک:0 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــاره چهارم به شرط پـاکی و اعلام وضعیت

رامــــتــــــــــیـــــن / 14 شهریور 92 /روز خوب: 60/روز پاک:0 ★★★★★ در انتظار ستـــــــــــاره ی ششم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

ســــاحـــــــــــــــل آرام / 1 مهر 92 /روز خوب: 88/ روز پاک:1 ★★★★★★★★★★  در انتظار ستــــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

مـــهــــــــــــــــدی 68 / 11 مهر 92 / روز خوب:144/ روز پاک:0 ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره چهارم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

بـــــــــــهـــــــــــــار 2 / 15 مهر 92 / روز خوب: 85 / روز پاک:0  ★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

عطـــــــــــــــــــــــــــا / 15 آبان 92/  روز خوب :99/ روز پاک: 0 ★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــــاره سوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

30 روز 1 مــــــــــــــاه8 / 15 آبان92 / روز خوب:53 / روز پاک:0 ★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

حسیــــــــــن جی اچ / 25 آبان 92 / روز خوب: 60 / روز پاک:0 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

مبینــــــــــــــــــــــــــــــا / 8 آذر 92 /روز خوب: 0 / روز پاک:0 ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

تـنـهـــــــــــــــاترین سردار/13 آذر 92/روز خوب:13/ روز پاک:2 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

هـــــــــــمـــــــــــــــــــــا / 14 آذر 92 /روز خوب: 0/روز پاک:0 ★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

میــــــــــــــــلاد میلانو / 24 آذر 92 / روز خوب: 6 / روز پاک: 0 ★★★★★  در انتظار ستــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

رهــــــــــــــــــــــــــایی / 28 آذر 92 / روز خوب: 0/روز پاک:0 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

احســـــــــــان 1500 / 28 آذر 92 / روز خوب:53 / روز پاک:1 ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

شــــــــهـــــــرام جـهـاد/30 آذر 92/روز خوب:24/ روز پاک:0 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

مســــــــافر کوچولو / 30آذر 92 / روز خوب: 25 / روز پاک :0 ★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

تـــــــــــــــــــرانه 230 / 2 دی 92 / روز خوب:67 / روز پاک:0 ★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

مهســـــــــــــــــــــا 20 /2 دی 92/ روز خوب: 65 /روز پاک:0 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

تــــــــــــــــــــــــرلان /  8 دی 92 / روز خوب: 30 / روز پاک:0 ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

راه بـــــــــــــــهشت / 12 دی 92 / روز خوب: 11 / روز پاک:0 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

آرشــــــــــــــــــــــــام/ 14 دی 92 / روز خوب: 46/ روز پاک:2 ★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

بهــــــــــــــــــــــار 20 / 17 دی 92 / روز خوب:51 / روز پاک:0 ★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

رویــــــا رهـــــــــــــایی /24 دی 92 / روز خوب:8 / روز پاک:1 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

ســــــــــــــــــــورد313 /24 دی 92 / روز خوب: 1 / روز پاک:2 ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

آخــــــــــــــــــرین بار / 28 دی 92 / روز خوب:40 / روز پاک:0 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

یارپــــــــــــــــــــــــــــــز/ 30 دی 92/روز خوب:13 / روز پاک:2 ★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

گـــــــــــلـــــبــــــــرگ / 2بهمن  92 /روز خوب: 3 /روز پاک:0 ★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــاره سوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

اِنــــــــــــــــــــــــ 92 / 3 بهمن 92 /روز خوب:40 / روز پاک:0 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

علیرضـــــــــــــــــا 68 /  7 بهمن 92/ روز خوب:4 / روز پاک:1 ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره دوم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

ســــــــــــــــــــــــــــــــها /8 بهمن 92 /روز خوب:6/روز پاک:2 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــاره ی ششم به شرط پاکی و اعلام وضعیت

مــــــیــــتـــــوانــــــــم  / 8 بهمن 92 /روز خوب: 3/ روز پاک:0 ★★★★★ در انتظارسـتـــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

رامیـــــــــــــــــــــــن. / 8 بهمن 92 / روز خوب:3 / روز پاک:0 ★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت

clappingبچه ها لطفا برای اعلام وضعیت اسمتون رو از لیست کپی کنید و روزهای خوب و پاک رو بنویسیدclapping
ازتون خواهش میکنم به همین رنگ در لیست بزارید

آخــــــــــــــــــرین بار / 28 دی 92 / روز خوب:47 / روز پاک:47 ★★★★★★★★★★ در انتظار ستــــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت
سلام حال شما 303
بهــــــــــــــــــــــار 20 / 17 دی 92 / روز خوب:52 / روز پاک:1 ★★★★★ در انتظار ستـــــــــــــــــــــــاره اول به شرط پاکی و اعلام وضعیت
تا بعد :22::22::22::22:

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان