امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه ماهانه شرط: پیروزی در مسابقه 30 روزه (سرپرست: soshians و عاشق و rezvaneh)

(1394 مهر 13، 22:18)می توانم نوشته است:
(1394 مهر 13، 9:35)sadaf1 نوشته است: سلام صدف1/
12مهر/
2 روز خوب ... شرمنده دوستان... درست میشم . قول میدم  به خدا و به همه شما

آقای صدف
چی شد؟
شما که خیلی اوج گرفته بودی؟
دفعه دومه دارم می پرسم ها
این دفعه دیگه بگید بهمون

Khansariha (18)

سلام
sadaf1/
12بهمن/
3روز خوب

خانم می توانم اینو بگم که من در اولین ساعت روز 210م دچار خ.ا شدم یعنی بعد از 7ماه :(
اما قبل از این تاریخ چند بار دو تا قانون دیگه مسابقات رو زیر پا میگذاشتم.. یعنی سایت های مستهجن رو بعضی وقتا نگاه می کردم . و می تونستم با این وجود خودمو کنترل کنم و خ.ا نکنم. اما الان که فکر میکنم غیر ممکنه آدم مدام خودش رو تحریک کنه و سرانجام دچار خ.ا نشه..
سقوط آزادی که داشتم برام خیلی گرون تموم شد یعنی بعد  از اولین خ.ا 6روز بعدش دوباره انجام دادم بعد دوباره سایت های مستهجن و بعد 6،7 روز، دوباره خ.ا... آخرین بارم ساعت 12 شب 3روز پیش بود..
من چندین راه حل بلدم اما مشکل اینه وقتی وسوسه میاد سراغت دیگه به راه حل فکر نمی کنی یعنی اصلأ فکر نمی کنی. فقط به اون یک لحظه به اصطلاح لذت فکر می کنی...
امروز ظهر کاملأ خسته از کار برگشته بودم یک آن وسوسه شدم و شیطان بهم الهام کرد که از محرم ترکو شروع کن اما من خوابیدم و الان که بیدار شدم هیچ وسوسه ای ندارم ...
راه حل خوبی که می شناسم اینه که خود وسوسه رو تا قدرت نگرفته تو همون اوایل نابود کرد..
واقعأ به دعای تک تک شما نیاز دارم. بدون کمک خدا غیر ممکنه ترک کنم ... این طور هم نیستم که مثلأ 40روز ترک کنم راضی بشم . از این گناه متنفرم باید کلأ بذارمش کنار..
نباید اینطوری میشد اما باز شروع کردم ...
[تصویر:  qol.jpg]
منم اومدم با یه اعلام وضعیت پر انرژی varzesh
عاشق فاطمه زهرا ( سلام الله علیها) / 15 روز پاک fiesta

امشب حتما شیرینی می خرم برای خونه. به مناسبت این اتفاق خوب و شیرین ، دیگه چی بهتر از این؟ هان؟ Khansariha (57)
این شیرینی هم برای شما.

[تصویر:  farhangnews_108405-306495-1420441070.jpg]
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سلام دوستای خوبم
سپیده /1 شهریور /44 روز خوب
مرسی خدا جون
[تصویر:  nasimhayat.png]
(1394 مهر 14، 16:55)sadaf1 نوشته است: امروز ظهر کاملأ خسته از کار برگشته بودم یک آن وسوسه شدم و شیطان بهم الهام کرد که از محرم ترکو شروع کن اما من خوابیدم و الان که بیدار شدم هیچ وسوسه ای ندارم ...
چون این توجیه می تونه خیلی شایع باشه ، مهمه که بلد باشیم چطور باهاش برخورد کنید.
وقتی تو ذهنتون اومد که "الان لذت ببر و از محرم ترکت رو شروع کن"
فورا به خودتون بگید:

-آیا امام حسین (ع) از این کار شما خوشحال می شه؟
-مطمئنا خیر
-اگر شما این کار رو انجام ندی چطور؟
-معلومه ، خیلی راضی می شه و نگاهش به ما عوض می شه.
-پس اگر این کار رو انجام بدی در محرم بیشتر فیض می بری؟ یا اگر انجامش ندی؟
-معلومه اگر انجامش ندم.
-اگر این کار رو انجام ندی تو مجلس روضه امام حسین توجه بیشتری به شما می کنه؟ یا اگر انجامش ندی؟
-خب معلومه دیگه ، اه ، چقدر سوال های بدیهی می پرسی؟
- پس عزیز من ، چرا می خوای دستی دستی گند و کثافت روی خودت بریزی ، بری بشینی مجلس امام حسین (ع)
بعدش داد بزنی امام حسین بیا پاکم کن. البته که اهل بیت بسیار رئوفند و با شما بد برخورد نمی کنند.
به شما توجه می کنند و برای شما پیش خدا شفاعت می کنند.
اما حالت دیگه رو هم نگاه کن ، ببین شما اگر امروز مقابل شهوات بایستی نگاه آن ها نسبت به شما عوض می شه.
و طور دیگه به شما نگاه می کنند ، و برخوردشون هم عوض میشه. مطمئن باشید.

البته یک شرط داره ، این که غرور و تکبر نداشته باشید. نرید شاخ و شونه بکشید که: دیدی خدا ، دیدی پاک موندم
حالا دیدی من چقدر قوی ام ، دیدی منم کسی ام.
نه آقا شیطان هم تکبر کرد و کلا رانده شد ، شما هم 1- جهاد کنید و 2- تکبر نکنید و دنبال مزد و توجه هم نباشید
ببینید که چه طور با شما رفتار می کنند.

چقدر زیاد شد ، خلاصه این که اگر اون وسوسه کذایی اومد بیاید این متن رو تا آخر بخونید ، خودش خود به خود می ره.  4
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سلام
vayy
من سرپرستم؟ من ســــــــــــــــرپرستم؟ من سرپــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرستم؟

اگه هم هستم خیلی بدم..22

تمام سعیمو میکنم ک وظیفه ام رو خوب انجام بدم از این ب بعد ..42
شرمنده ام..1

اینو بخونین:
?توبه?
?چگونه مى توان بر گناه چیره و به توبه موفق شد؟
?بیشتر علماى اخلاق توبه را مجموعه مرکّبى از علم و حال و عمل مى دانند. اگر کسى بخواهد موفق به توبه شود، باید این سه امر را مورد توجه قرار دهد، یعنى اوّل لازم است انسان به زشتى گناه پى ببرد، سپس حال پشیمانى در دل او به وجود آید، سرانجام در مقام عمل، گذشته را جبران نماید.

آغاز توبه و ترک گناه، عنایت حق است. تا لطف الهى نصیب انسان نگردد، توبه امکان‏پذیر نیست.

?علامه طباطبایى مى گوید: توبه عبد حسنه است و حسنه نیازمند به نیرو است و نیروى انجام حسنه را خداوند مى دهد.
?او است که توفیق می دهد، یعنى اسباب را فراهم مى سازد تا بنده موفق و متمکن از توبه شود و بتواند از فرورفتگى در لجنزار گناه و دورى از خدا بیرون آید و به سوى پروردگارش باز گردد. امام سجاد(ع) به این نکته تصریح دارد که وفاى به توبه جز به نیروى حفظ و نگه‏دارى خداوند میسّر نیست.

?بنابراین در ابتدا باید از خداوند کمک خواست و سپس قدرت تصمیم ‏گیرى را افزایش داد و اقدام عملى را شروع نمود.

نگین نمیشه.. نگین نمیتونم..
دعا کنین ک بشه..

ان شاء الله همه چی درست میشه..1

در پناه خدا..
یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سلام
مانی / 2 مهر / 13 روز خوب
یا علی

لحظه ها را گذراندیم تا به خوشبختی برسیم غافل از اینکه لحظه ها همان خوشبختی بودن.......

سلام
ببخشید چند روز نبودم.سحر/20 مرداد/55 روز خوب
بچه ها اینی ک پایین اسممون نوشته<آخرت حرفه ای ها> این یعنی چی؟
یعنی آخر و عاقبتت حرفه ای ها ب اینجا ختم میشه؟ عاقبت حرفه ای ها اینه ک هرروز بیان اعلام وضعیت کنند و برن؟ دنیای آخرت ک میگن برای ما اینجا میشه؟ احساس کردم این جمله شبیه اون جمله ای هست ک میگن هرچی هم درس بخونی آخرش باید کهنه بچه بشوری، دقیقا همون حسو دارم نسبت ب این دوتا کلمه 1744337bve7cd1t81
Khansariha (57) سلام ب روی ماه ماهانه ای ها Khansariha (57)

53 خدا همراهمونه/21 مرداد/ 54 روز خوب.وای خداجون 4 روز دیگه ستاره مو میدن.یوهووووووو 53
[تصویر:  k3am_images_(1).jpg]
باور کنییم شادی رو امید رو... باور کنیم این زندگی قشنگ رو که البته قواعدی هم داره!
حواستون جمع باشه همیشه به زندگی قشنگتون.
عاشق همتونم
یا علی
جدی/22شهریور/25
only one ,one thing....geting rid of such dangerous habit.... not important  any problem...,but this problem....get rid it for all long life
سلام
53 روز خوب 4fvfcja
[تصویر:  Untitled.jpg]
سلام بجه ها
سحر/20 مرداد/57روز خوب به لطف خدا وشما دوستای گلم
دریل/2 مهر/ 13 روز خوب
سلام دوستان
سپید /1 شهریور /45 روز پاک
[تصویر:  nasimhayat.png]
عاشق امام رضا / 3 شهریور / 44 روز پاک و خوب
[تصویر:  03.gif]

تاپیک امروز چه کار مفیدی انجام دادی ؟ >> به این تاپیک سر بزنید منتظرتونیم. Confetti

تاپیک قرار عاشقی >> سر بزنید نماز اگر قبول شود همه ی عبادات ما قبول میشود 2uge4p4

تاپیک مسابقه ی کنترل ذهن و نگاه >> بسیار مهمه >> منتظر همه هستیم. 53258zu2qvp1d9v

تاپیک طرح ختم قران >> از میراث پیامبر اکرم قران است. پس احترام به ان حضرت و این کتاب حد اقلش خواندنش و در پس خواندن عمل کردن است . فلذا بشتابید . قران دریاییست که انتها ندارد.  49-2 منتظریما

تاپیک برنامه ریزی >> دوستان وقت بسیار مهمه. برای همه مهمه اما برای ما خیلی مهمتره. دوستان ما به یه موضوعی دچار هستیم که چگونگی گذروندن وقتمون بسیار در ترکش موثره پس به این تاپیک بی مهری نکنید . که بی مهری به این تاپیک بی مهری به خود خود شماست . 128fs318181  مطمئنم که با من موافقید. Khansariha (69)

و حالاشاگرد زرنگ>>>این تاپیک یکی از مهم ترین تاپیک ها هست . بسیار منتظرتونم .به جان خودم نیای مدیونی  Gigglesmile

تاپیک ز نیرو بود مرد را راستی >> پشتابید که و برخیزید که وقت تحول است . یعنی ورزش . هر کی میخواد ورزشکار بشه پا شه بیاد اونجا. یالا منتظریما

از اینکه به پیشنهاد هام احترام گذاشتی ممنون دوست خوبم .

[تصویر:  o2kf_1112.png]
[تصویر:  05_blue.png]
سلام

خدایا شکرت برای اینکه همه اعلام وضعیت ها مثبت و پرانرژی و پاکه 
خدایا به همه ما کمک کن...

sadaf1/
12بهمن/
5روز خوب
[تصویر:  qol.jpg]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال