امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه ماهانه شرط: پیروزی در مسابقه 30 روزه (سرپرست: soshians و عاشق و rezvaneh)

سلام

سنا / 26 فروردین 94 / 26  روز خوب

فقط 4 روز مونده 317

خداروشکر

نمیدونم چطور میشه که گاهی آدم کوچکترین اراده ای نداره و گاهی انقدر قوی میشه که اصلا براش اهمیتی نداره و  سریع وسوسه رو میزنه کنار

فقط میدونم لطف خداست و من هیچ کاره ام 53
سلام 

sadaf1/

24بهمن/

87روز خوب

متأسفم درخشنده جان

تصمیم محکم بگیر و برای همیشه بزارش کنار
[تصویر:  qol.jpg]
(1394 ارديبهشت 21، 11:13)درخشنده نوشته است: قبل از شکستم گفتم خدا مارو دوس نداره...همش هم آیه حدیث تو ذهنم میومد که گفته بود کسی که استمنا میکنه بخشیده نمیشه و فلانه...

منم گفتم به جهنم که بخشیده نمیشه! میرم پس انجامش میدم! 

شیطان هم راهی نداره بتونه به وجودم نفوذ کنه و به خاطر شیطون خواب ببینم! به نظرم میومد این خواب درسته و من قراره برم جهنم! 

بازم ادامه میدم چون از الان دیگه برام مهم نیست برم جهنم یا بهشت....مهم حرکت کردنه....

با قدرت برو جلو و به هیچی فکر نکن
اون شب اون پستت رو دیدم ، می خواستم جواب مفصل بدم ، اما نمی دونم چی شد منصرف شدم. اما اگر اجازه بدی از تحلیل شما من یه درس بگیرم.

قبل تر هم گفته بودم. اگر ما با توجیهات به صورت عقلی و منطقی مبارزه نکنیم و فقط اون ها رو ایگنور کنیم ، اون ها در مواقع حساس و در بزنگاه ها یقه ما رو می گیرن و کار ما رو سخت می کنن. من خودم سه چهار تا توجیه منطقی خفن برای خودم داشتم که تا وقتی با اون ها به صورت منطقی مبارزه نکرده بودم ، هر وقت یه خرده فشار بهم می اومد سریع می شکستم. خودم می دونستم توجیهن ، ولی خب عقل ما با منطق سرکار داره نه احساسات. 

داداش در مورد این جمله قرمزت هم به نظرم یه تجدید نظر بکن. چون الان راحتی ولی به بزنگاه برسی ، ممکنه دوباره مشکل ساز بشه. به جای این که به هیچ چی فکر نکنی ، به همه چی فکر کن.
من توی ذهنم یه سری پاسخ ها به این مسئله که گفتی دارم ، حالا اگر دوست داشتی بیا رهروان بیشتر صحبت کنیم. البته جسارت نباشه ها ، شما سرور مایی و دو برابر ما هم رکورد داری و معلوم نیست با یه گرد دوچرخه شما هم برسیم یا نه  Smiley-happy114
........................................

من واقعا شوکه شدم وقتی این پست شما رو خوندم. 
.........................................

عاشق / هنوز پاکم به لطف خدا ، جنگ ادامه دارد 
سلام
 انیس / 4 اسفند / 79 روز خووووووب 53
 خدایا شکرت
سلام. دریل / 12 اردیبهشت / 10 تا با امروز
درخشنده/21 اردی بهشت/1 روز خوب.... حس بهتری داره از صفر شروع کردن....

نقل قول: اون شب اون پستت رو دیدم ، می خواستم جواب مفصل بدم ، اما نمی دونم چی شد منصرف شدم. اما اگر اجازه بدی از تحلیل شما من یه درس بگیرم.

قبل تر هم گفته بودم. اگر ما با توجیهات به صورت عقلی و منطقی مبارزه نکنیم و فقط اون ها رو ایگنور کنیم ، اون ها در مواقع حساس و در بزنگاه ها یقه ما رو می گیرن و کار ما رو سخت می کنن. من خودم سه چهار تا توجیه منطقی خفن برای خودم داشتم که تا وقتی با اون ها به صورت منطقی مبارزه نکرده بودم ، هر وقت یه خرده فشار بهم می اومد سریع می شکستم. خودم می دونستم توجیهن ، ولی خب عقل ما با منطق سرکار داره نه احساسات. 

داداش در مورد این جمله قرمزت هم به نظرم یه تجدید نظر بکن. چون الان راحتی ولی به بزنگاه برسی ، ممکنه دوباره مشکل ساز بشه. به جای این که به هیچ چی فکر نکنی ، به همه چی فکر کن.
من توی ذهنم یه سری پاسخ ها به این مسئله که گفتی دارم ، حالا اگر دوست داشتی بیا رهروان بیشتر صحبت کنیم. البته جسارت نباشه ها ، شما سرور مایی و دو برابر ما هم رکورد داری و معلوم نیست با یه گرد دوچرخه شما هم برسیم یا نه  [تصویر:  mosking.gif] 
........................................

من واقعا شوکه شدم وقتی این پست شما رو خوندم. 

داداش عاشق شما لطف دارید این چه حرفیه....راحت باشید...توی رهروان هم پست گذاشتم اگه اونور راحت ترید هر  چی میخوایید بهم بگید Khansariha (8)
سلام
یه جمله پر معنا از گابریل گارسیا مارکز 53258zu2qvp1d9v

انسان تا وقتی فکر میکند نارس است ، به رشد و کمال خود ادامه می‌دهد و به محض آنکه گمان کرد رسیده شده است دچار آفت می‌شود !

حالا برو فکر کن به کمال رسیدی 53258zu2qvp1d9v

Gigglesmile

بچه های ماهانه چطورن؟؟؟
خوبن؟
حتما خوبن 128fs318181

[تصویر:  www.Pichak.net2.gif]
Deril

انیس

sadaf1

عاشق فاطمه زهرا

سنا

دانیال ـ 98

درخشنده

Man Mitavanam

خانم لبخند

باد صبا

only bugati

[تصویر:  pichak.net-11.gif]
آفرین به تلاشتون Khansariha (48)
ان شالله همیشه پاک باشین و پاک بمونین  128fs318181

[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
سلام بچه ها  303
یه مدت یه مشکلی برای سیستمم پیش اومده بود نبودم Vamonde
تو این مدت یه بار شکست خوردم  :smiley-yell:
تاریخ هم کلا از دستم درفت  1744337bve7cd1t81
از امروز اعلام وضعیت میکنم  4
ایسیس/ 22 اردیبهشت / 30 روز پاک  fiesta
خانوم لبخند/ 16 فروردین /36 روز خوب

اَللّهُمَّ و لا تَكِلني إلى نَفسي طَرفَةَ عَينٍ أبداً "خدايا مرا حتّي يک چشم به هم زدن، به خودم وامگذار"

خدایاشکرت[تصویر:  1.gif] [تصویر:  8.gif]

چقدر دلم گرفت از شکست آقای درخشنده...
ولی همین که میخواین از دوباره محکم و قوی شروع کنید خیلی عالیه 128fs318181 
من همیشه تو دلم شما رو بخاطر این برنامه ریزی که واسه زندگیتون دارید تحسین میکنم...مخصوصأ تو زمینه ورزش 128fs318181
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
آسمان ابری/12اردیبهشت/10روز خوب
[تصویر:  nasimhayat.png]

Hanghead به امید توبه در آینده گناه نکنیم Hanghead

آیا مطمئنیم که در حال ارتکاب گناه قبض روح نمی شویم؟

آیا مطمئنیم که فرصت توبه می یابیم؟

اکنون که فرصت هست باید استفاده کرد

63 63 63 63
سلاااااااااااام

شب بخیر خسته نباشین

بیگ ددی 37 روز خوب داره 317
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلام 

sadaf1/

24بهمن/

88روز خوب 
[تصویر:  qol.jpg]
نقل قول:
متأسفم درخشنده جان

تصمیم محکم بگیر و برای همیشه بزارش کنار

ایشالاه درست میشه.. Khansariha (8)

-------------

مرسی خانوم لبخند...شماهم عالی پیش میرید همیشه Khansariha (8)

درخشنده/ 21 اردی بهشت/ 2 روز 

چرا خط امتیاز بیگ ددی اینطوریه؟!
سلام

سنا / 26 فروردین 94 / 29  روز خوب 317

خدایا ممنونم

آقای درخشنده موفق باشید clapping
(1394 ارديبهشت 23، 19:51)Man Mitavanam نوشته است: سلام
هرستاره چند روز خوب میخواد؟؟برای ستاره اول چند روز؟؟؟
سلام
هر ستاره 30 روز خوب میخواد1
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان