امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه ماهانه شرط: پیروزی در مسابقه 30 روزه (سرپرست: soshians و عاشق و rezvaneh)

No WonDerLand / سوم خرداد / 35  روز خوب
==============
امام صادق (ع) : بر تو باد  دوری از افراد پست  ! همانا شیعه علی (ع) کسی است که شکم را از حرام پر نسازد و از مفاسد جنسی بر حذر باشد و سخت کوش باشد برای خدا کار کند و به پاداش او امیدوار باشد و از عذاب او بهراسد.زمانی که آنها را ( این چنین ) دیدی ( بدان که ) شیعه من هستند.

دختری که لباس زننده بپوشه جز همین مفاسد هست چون پوشش هر آدمی به اندازه عشقش به خداست
پسری که چشمش دنبال ناموس مردم باشه جز همین مفاسد هست چون حیا هر ادمی به اندازه عشقش به خداست

===============

بچه ها ببخشید من کنار اعلام وضعیت این چند خطم مینویسم چون این یک ماه فقط وفقط این حدیث نجاتم داده مجبورم بیشتر بهش فکر کنم با عرض معذرت 
أَعْدَي عَدُوِّكَ نَفْسَكَ الَّتِي بَيْنَ جَنْبَيْكَ - بزرگترین دشمن انسان، هوای نفس است

أفْضَلُ الجِهادِ جِهادُ النَّفْسِ عنِ الهَوى ، و فِطامُها عَن 
جَاهِدُوا أَهْوَاءَكُمْ كَمَا تُجَاهِدُونَ أَعْدَاءَكُم‏ - با هواهای نفسانی خودتان مثل دشمنتان بجنگید

به قبرستان گذر کردم صباحی شنیدم ناله و افغان و آهی شنیدم کله‌ای با خاک می‌گفت که این دنیا نمی‌ارزد بکاهی

سلام
اوووه.. با کلی تاخیر رسیدم خدمتتون...303

طاعات قبول.. اراده ها اهنی و داتون آماده درک شبهای قدر ان شاء الله...1

(1394 تير 4، 19:02)vojdan bidar نوشته است:
(1394 تير 4، 18:30)No WonDerLand نوشته است: No WonDerLand / سوم خرداد / 32  روز خوب
اوه اوه اینجا چقدر خطرناکه ! 
من منتظر دوستم وجدان بیدار هستم  Gigglesmile
==============
امام صادق (ع) : بر تو باد  دوری از افراد پست  ! همانا شیعه علی (ع) کسی است که شکم را از حرام پر نسازد و از مفاسد جنسی بر حذر باشد و سخت کوش باشد برای خدا کار کند و به پاداش او امیدوار باشد و از عذاب او بهراسد.زمانی که آنها را ( این چنین ) دیدی ( بدان که ) شیعه من هستند. 

آره اینجا خطرناکه ، منم دنبالت دارم میام ، تو نامردی نکن اینجا بمون من میام  Khansariha (13)
فکر بد نکنیا ، منظورم این بود روازی خوبتو حفظ کن منم میام انشالله پیشت53
Vamonde
اینجا چرا خطرناکه؟؟

ان شاء الله ک همه روزهاتون خوب باشه..1

(1394 تير 5، 4:39)some day soon نوشته است: سلام به همگی ، 
نماز و روزه ها قبول باشه ایشالله 

some day soon  ا /  23 خرداد 94  / روز خوب : 13

شکر خدا 1 

سیصد روزه دیگه میخوام روز خوب داشته باشم 128fs318181 

در پناه حق 53  

سلام
ان شاء الله ک همینطور ادامه پیدا کنه..

دوست داریم همیشه خوش خبر باشین..1

(1394 تير 5، 6:47)درخشنده نوشته است: درخشنده / 21 اردیبهشت / 46 روز

چرا روزای خانوم میتوانم صفر مونده؟ 

چون اعلام وضعیت نکردن دیگه... 23

(1394 تير 5، 15:19)حبيب نوشته است:
سلام[تصویر:  7.gif]

نماز و روزه همگي قبول باشه Khansariha (8)

حبيب/3آبان93/ 227روزخوب

ممنونم ازت خداي مهربونم[تصویر:  128fs318181.gif]
يا علي[تصویر:  8.gif]

سلام
آقا آفرین.. چشم ما روشن.. Khansariha (48)

ان شاء الله مستمر باشه..1

(1394 تير 6، 3:39)رها92 نوشته است: سلام
رها6/92تیر94/روزخوب0/روز پاک0...
بچه ها.....من سه ماه پاک بودم ولی دقیق نزدیکای نودمین روز .. روز بد داشتم..
میخام از اول شروع کنم...برام دعا کنید
سلام
رها جان .. امام علی علیه السلام میگن گناه نکردن اسون تر از توبه اس..
خوبیهاو محکم نگه دار عزیزم..1

(1394 تير 6، 9:52)انیس نوشته است: انیس / 4 اسفند 93 / 125 روز خووووب   317  
به افتخار خودم 53

Khansariha (48) Khansariha (48) Khansariha (48) 
[تصویر:  63izs7n.gif]مخلص کانون و بچه ها هم هستیم.

ما چاکریم آبجی... 303

ب افتخار انیس... Khansariha (48) Khansariha (48) Khansariha (48) Khansariha (48) Khansariha (48)

(1394 تير 6، 14:29)مرد مجاهد نوشته است: سلام

حالتون چطوره؟ 
خب معلومه ... عالی  fiesta

حال من چطوره؟
عالی  317

حال ماهانه ای های توی خونه چطوره؟
عالی studsmatta

به طرز سرسام آوری پاکم 4chsmu1
خدا رو شکر

مرد مجاهد / 14 روز خوب / 23 خرداد

مردای کانونی رو قله دنیا... قبول کنین اینه تعبیر ی رویا!
cheshmak

(1394 تير 6، 19:36)sadaf1 نوشته است:
سلام 

sadaf1/

24بهمن/

134 روز خوب

خدایا شکرت. 
چه روزای سختی رو سپری کردم تا حالا که اوضاع نرماله 1 امیدوارم دیگه شکست نخورم 

الحمدلله..

روزای سخت تمام میشن..
اما هوشیاری باید ادامه داشته باشه...
تا این تعادل همیشگی باشه..1

(1394 تير 7، 7:11)خانوم لبخند نوشته است: خانوم لبخند/ 17 خرداد /20 روز خوب

اَللّهُمَّ و لا تَكِلني إلى نَفسي طَرفَةَ عَينٍ أبداً "خدايا مرا حتّي يک چشم به هم زدن، به خودم وامگذار"

*الحمدلله حمدأ کثیرا*

شکرت خداجونم Khansariha (57) 53258zu2qvp1d9v

بانو این ذوقی ک کردی یعنی کارت جور شد؟؟
ان شاء الله هر چی خیرته همون شده باشه..1

(1394 تير 7، 7:28)درخشنده نوشته است: درخشنده / 21 اردیبهشت / 48 روز

امیدوارم کسی ناراحت نشه هرروز میام! کمکم میکنه اینکه هر صبح میام مینویسم....
مرسی

موفق باشید... 53
وا؟!؟
کی ممکنه ناراحت بشه؟؟

برای ما خوش خبری شما خیلی خوشآیند و امیدوار کننده اس..1

(1394 تير 7، 18:30)No WonDerLand نوشته است: بچه ها ببخشید من کنار اعلام وضعیت این چند خطم مینویسم چون این یک ماه فقط وفقط این حدیث نجاتم داده مجبورم بیشتر بهش فکر کنم با عرض معذرت 
اتفاقا خیلی خوبه..
تلنگر عالی هستش برای همه..1

خدمت دوستای خوبی ک همراه همیشگی تاپیک هستن ممنونم ..
خانمها ترانه و فاطمه و آقایان سعادت و دریل و اقیانوس آرام و قاصدک و بقیه ....

ان شاء الله همیشه خوش خبر باشین..1

در پناه خدا..
یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سلام

عاشق / 26 اردیبهشت / 42 روز خوب - 

اینجا می گم : بعضی موقع ها شما یک کاری می دونی بده و انجام می دی ، مثل رفتن تو سایت های ... . یه وقتی هم هست شما اصلا به فکرت هم نمی آد کاری که می کنی بده و از روی عادت به عنوان یه سرگرمی یا اصلا به عنوان شغل و ... اون کار رو انجام می دی. اما همونا می شه راه نفوذ شیطان.

من از بچگی از وقتی که یادم می آد ، کتابای داستان و رمان خیلی می خوندم. من تو کل عمرم ، یا درس می خوندم ، یا با کامپیتر بازی می کردم و بقیه زمان رو رمان می خوندم ، کلی هم حال می کردم و کلی هم بهم اعتماد به نفس می داد این کار. الانم که تابستون شده ، از اولش چند تا کتاب دستم گرفتم و خوندم. متوجه شدم که اکثر کتابا چه ایرانی و چه خارجی ، چه مجوز دار و چه مجوز ندار ، چه عشقی و چه داستانی ، چه معنا گرا و چه سورئال ( 42 ) همه و همه توشون یه قسمت هایی به مسائل جنسی می پردازه. مثل فیلم های هالیوودی که نگاه می کنی و صحنه دارن و باید سانسور بشن ، این کتاب ها هم صحنه دارن و باید سانسور بشن و البته وزارت ارشاد سانسور می کنه خیلی چیز ها رو ، ولی خط قرمز سانسور توی کتاب ها خیلی خیلی ضعیف تر از صدا و سیماست. چون به نظر تاثیرش کمتره. ولی برای ذهن خلاق من ( Khansariha (46)) همون قدر تاثیر داره.

خلاصه سرتون رو درد نیارم. امشب یه تصمیم جدی دیگه گرفتم. و اون این که دیگه تا مطمئن نشدم که کتابی درست و حسابیه ، اون کتاب رو نخونم. این تصمیم تقریبا به این معناست که خیلی از کتاب ها فاکتور گرفته می شن. ولی خب حداقل یه چند تا رمان دفاع مقدس می مونه توش ، خوبه باز ( 17)

این تصمیم در حد تصمیم های پاک کردن فیلتر شکن و یا ندیدن فیلم های زبان اصلیه. 

خالی شدم ، یعنی کسی هم هست که این همه متن رو بخونه؟  سها خانم عمرا بخونی  4fvfcja
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

رها1361 / 29 دی 93 /161 روز خوب 
خدایا ازت ممنونم 
روزی ما دوباره کبوترهایمان را
پرواز خواهیم داد
و مهربانی
دست زیبایی را خواهد گرفت
و من آن روز را انتظار می کشم
حتی روزی کهنباشم
آزادم/ 18 خرداد/ 21 روز خوووووب  Khansariha (57)
  یک بار برای همیشه ترک خواهم کرد  
بسم الله الرحمن الرحیم

سعادت / 26 خرداد / 13 روز خوب
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
سلام صبحتون پر انرژی
ترانه /26 اردیبهشت /44 روز خوب
«وَقُل رَّبِّ أَعُوذُ بِكَ مِنْ هَمَزَاتِ الشَّیَاطِینِ» (المؤمنون/97) ؛
و بگو پروردگارا! من از وسوسه هاى شیاطین به تو پناه مى برم.
درخشنده / 21 اردیبهشت / 49 روز

نقل قول:
اینجا می گم : بعضی موقع ها شما یک کاری می دونی بده و انجام می دی ، مثل رفتن تو سایت های ... . یه وقتی هم هست شما اصلا به فکرت هم نمی آد کاری که می کنی بده و از روی عادت به عنوان یه سرگرمی یا اصلا به عنوان شغل و ... اون کار رو انجام می دی. اما همونا می شه راه نفوذ شیطان.

من از بچگی از وقتی که یادم می آد ، کتابای داستان و رمان خیلی می خوندم. من تو کل عمرم ، یا درس می خوندم ، یا با کامپیتر بازی می کردم و بقیه زمان رو رمان می خوندم ، کلی هم حال می کردم و کلی هم بهم اعتماد به نفس می داد این کار. الانم که تابستون شده ، از اولش چند تا کتاب دستم گرفتم و خوندم. متوجه شدم که اکثر کتابا چه ایرانی و چه خارجی ، چه مجوز دار و چه مجوز ندار ، چه عشقی و چه داستانی ، چه معنا گرا و چه سورئال ( [تصویر:  p.gif] ) همه و همه توشون یه قسمت هایی به مسائل جنسی می پردازه. مثل فیلم های هالیوودی که نگاه می کنی و صحنه دارن و باید سانسور بشن ، این کتاب ها هم صحنه دارن و باید سانسور بشن و البته وزارت ارشاد سانسور می کنه خیلی چیز ها رو ، ولی خط قرمز سانسور توی کتاب ها خیلی خیلی ضعیف تر از صدا و سیماست. چون به نظر تاثیرش کمتره. ولی برای ذهن خلاق من ( [تصویر:  win.gif]) همون قدر تاثیر داره.

خلاصه سرتون رو درد نیارم. امشب یه تصمیم جدی دیگه گرفتم. و اون این که دیگه تا مطمئن نشدم که کتابی درست و حسابیه ، اون کتاب رو نخونم. این تصمیم تقریبا به این معناست که خیلی از کتاب ها فاکتور گرفته می شن. ولی خب حداقل یه چند تا رمان دفاع مقدس می مونه توش ، خوبه باز ( [تصویر:  o.gif])

این تصمیم در حد تصمیم های پاک کردن فیلتر شکن و یا ندیدن فیلم های زبان اصلیه. 

خالی شدم ، یعنی کسی هم هست که این همه متن رو بخونه؟  سها خانم عمرا بخونی  [تصویر:  e.gif]

داداش این همه رمان و کتاب صحنه دار از کجا میاری؟! 17 رمانای دفاع مقدستم بریز دور دروغ نخونی دیگه هیچی نمونه! Gigglesmile 
سلام

نقل قول: خالی شدم ، یعنی کسی هم هست که این همه متن رو بخونه؟  سها خانم عمرا بخونی  [تصویر:  e.gif]
Vamonde asabani

ی روزای بود توی ی هفته اقلا 2000 صفحه میخوندم!! و تقریبا همش ب درد نخور..22
الان کلا هیچ فیلم نامه و رمانی نیست ک نتونم حدس بزنم تهش چی میشه یا برام هیجان انگیز باشه!
ی بار تو ی جمعی فرهیخته ای تقریبا بحث رمان شد.. منم ذوق کردم و گفتم ک رمان میخونم.. آقای ک شما باشی آنچنان خجالت کشیدم از این اظهار فضلم وقتی اسم رمانهایی ک اونها خونده بودن و اسم رمانهای من مطرح شد! vayy

بعدش هم ی دوست عزیزی کشیدم کنار و گفت رمان ر کسی باید بخونه ک ب خودش مطمئن باشه.. ب خودت مطمئنی؟
اون موقع اصلا نفهمیدم چی میگه.. الان ک فهمیدم دیره!
از اونجا منم تصمیم شما رو گرفتم..
اما خب رمان های دفاع مقدس راضیم نمیکرد.. رمان های خاص(مثل کتابهای امیرخانی) رو حوصله ام نمیکشید.. رمان های ادبی و تاریخی هم حوصله امو سر میبرد.. چون سلیقه ام ب چرت و پرت عادت کرده بود..
(کلا هر چی ک شبیه خاطره باشه منو ب شدت ب خودش میکشونه)

تنها راهی ک واسه من جواب داد فرار کردن ازش بود!در وهله اول.. بعدش هم کم کم تزیق کتاب های خوب (نه لزوما رمان) ب ذائقه ام ..
البته مثه معتاد همچنان هم اگه گیر بیافتم تو رمان بیرون اومدنم با کرام الکاتبینه!!42

خلاصه ک میفهمم چی میگین.. اما شما فرصتتون برای غلبه ب این موضوع خیلی بیشتر از منه..1

نقل قول:
داداش این همه رمان و کتاب صحنه دار از کجا میاری؟! [تصویر:  o.gif] رمانای دفاع مقدستم بریز دور دروغ نخونی دیگه هیچی نمونه! [تصویر:  gigglesmile.gif]
بحث صحنه نیست!
موضوع خط دادن ب ذهن خلاق و خیال پردازه..
برای کسی ک ف بگی میره فرحزاد ی صحنه رو تعریف کردن مساویه با دیدن و حتی تجربه ی اون اتفاق..22

(هر چند آخرین رمانی ک من خوندم و دقیقا 24 تیر 88 بود واقعا صحنه داشت!!! ک رفتم ب مسئول کتابخونه گفتم تو رو خدا نظارت کنین.. این چیه؟؟ بعدم بهش گفتم من پولشو میدم و پارش میکنم .. ک همین کارم کردیم! هنوزم فکرش عصبیم میکنه..)

و
بی انصاف نباشین..
لااقل ب لطف حساسیت های ک روی دفاع مقدس هست و انتقاد های ک دوستان حساس(!) میکنن دقت توی نوشتن این قصه ها زیاده..

باید پای حرف مادرهای شهید بشینین تا ببینین دروغ نیست..1

پارسال ی توفیقی شد و دفتر خاطرات ی شهید برای چند ساعت دستم بود..و ب عنوان ی نمونه دیدم خیلی چیزای ک باید میدیم..
خدا ما رو هم ب اون درجه برسونه..

در پناه خدا..
یاعلی.53

نقل قول: بی انصاف نباشین..
لااقل ب لطف حساسیت های ک روی دفاع مقدس هست و انتقاد های ک دوستان حساس(!) میکنن دقت توی نوشتن این قصه ها زیاده..

باید پای حرف مادرهای شهید بشینین تا ببینین دروغ نیست..[تصویر:  1.gif]

پدر من 5 سال فرمانده ی جنگ بوده اون زمان شیمیایی شدن و ترکش و گلوله هم خورده...حالا مادرهای شهدا بهتر از جنگ میدونن یا بابای من؟

اگه جاش باشه همه چیرو براتون مینویسم....ولی نیست...
سلام
خدا حفظ کنه پدرتون رو..و سایه شون بالای سر کشور و جوون هاش بمونه..

ب هر حال هر کسی از ظن خود شد یار من..از درون من نجست اسرار من..
هر کسی نگاه خودش رو داره و نمیشه تعمیم داد ب همه..

نه من و نه شما و پددر گرامی..1

در پناه خدا..
یاعلی.53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

خانوم لبخند/ 17 خرداد /22 روز خوب

اَللّهُمَّ و لا تَكِلني إلى نَفسي طَرفَةَ عَينٍ أبداً "خدايا مرا حتّي يک چشم به هم زدن، به خودم وامگذار"

*الحمدلله حمدأ کثیرا*
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
دریل/ 25 خرداد/ 14 خوب
بسم الله الرحمن الرحیم

سعادت / 26 خرداد / 14 روز خوب
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
اقیانوس آرام / 7خرداد / 33 روز خوب
الآن چی میشه یعنی؟؟؟ Smiley-face-cool-2

ستاره دارم؟ studsmatta
هیچ پناهگاهی جز 53 آغوش خدا 53 نمی بینم

[تصویر:  15.gif]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان