امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه ماهانه شرط: پیروزی در مسابقه 30 روزه (سرپرست: soshians و عاشق و rezvaneh)

اراده / 19 بهمن / 3 روز خوب
 سپاس شده توسط
ترانه/۱۷بهمن/۵روز خوب
[تصویر:  nasimhayat.png]
[تصویر:  hanghead.gif] hallo hallo [تصویر:  53.gif] herr aufbau vire und  zwanzig 24  tage  neisht sehr gut
 سپاس شده توسط
نگاهی عمیق به خودارضایی

وسوسه به خودارضایی حاصل :

1-تغییرات هورمونی بدن

2-نیاز طبیعی بدن به میل جنسی

3-عدم تسلط بر امیال و دنبال راه های دم دستی گشتن

4-مراقبت نکردن از اولین دروازه یعنی چشم ها و مجوز تماشا و چشم چرانی دادن

5-استفاده از ابزار تشدید کننده و مخرب(فیلم های پورن)

6-تصور و خیال پردازی پارتنر صحنه های جنسی در ذهن

7-دست ورزی (مهم ترین عامل بعدی)

8-تشدید میل به دست ورزی 

9- ارگاسم غیر طبیعی و بدون ارضای روحی

10-در نهایت عادت دادن بدن  و ذهن به ارضای غیر طبیعی خود

و این چرخه همینطوری ادامه دارد تا زمانی که در اولین لحظه میل به خودارضایی مراقب رفتار و اعمال خود باشیم و با روش های مختلف مقابل این فرایند غیرطبیعی بایستیم
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
ترانه/۱۷بهمن/۶روز خوب 
[تصویر:  nasimhayat.png]
20 بهمن / 3 روز خوب Hanghead
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
(1396 شهريور 22، 18:16)bahar2 نوشته است: سلام 
خدا رو هزار مرتبه شكر 
امروز ٢ ماه پاكم 
١٣ جولاى ٢٠١٧ تا ١٣ سبتمبر ٢٠١٧ 
( 22 تیر تا 22 شهریور )

2uge4p4 Khansariha (46) 317

سلام مجدد
آخرین پستم رو آپدیت میکنم: 
همچنان پاکممممممممممممممممممممممممم....
باورم نمیشه یک سال و هفت ماهه که پاکم...........
انشاالله جشن دو سالگی ام رو به زودی شاهد باشم.................
خدایا شکررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررت................................

۲۲ تیر ۹۶ / ۱۹ ماه پاکی 
49-2
[تصویر:  wp4003454.jpg]
به نام خدای آمرزنده و مهربان

خدایا شکرت که پناه مایی و از ما ناامید و غافل نمیشی

خدایا هزارمرتبه شکر که ما رو با کانون آشنا کردی و در مسیر بهبودی قرارمون دادی 302

ان شاالله روزمون پر از برکت باشه و دل خوش

(1397 بهمن 18، 13:52)BlueBoy نوشته است: BlueBoy
14  بهمن
4 روز
به به پسرک آبی ماهانه دم شما گررررررررررررررررررم 317 چه شروع خوبی چه پرانگیزه و پرامید..مبارکا باشه این حس خدایی و خوب 302

(1397 بهمن 18، 16:08)aliunknown نوشته است: سلام 1
خوب هستین؟
امیدوارم که خوب باشین
علی / از ۲ مهر / ۵۱ روز خوب
امروز یخورده فشار تحمل کردم... بهرحال نکته مهم اینه که این فشار ها رو دست کم نگیرید. بگید حالا کی میشکنه توی این تعداد روز بالا 1
باید جدی گرفت و مغرور نشد...
فکر کنم ۱۳۶ روز از آخرین بار میگذره....
مراقب خودتون باشید  302
به به علی اقای خوبمون سلام و درود خدا به شما چه خوب که تجربیاتت رو با ما به اشتراک میذاری 302 افرین به شما و اراده قوی تون  317

(1397 بهمن 18، 16:26)mohsen.truth نوشته است: سلام به همگی

mohsem.truthا/ 23 دی ماه/ 25 روز پاک

برای هم دعا کنیم؛ زیاد [تصویر:  53.gif]
آفرررررررررررررررین اقامحسن خان 317 اقا خیییلی پیشرفت کردیداااا ما براتون خییییییییلی خوشحالیم 302

(1397 بهمن 21، 15:09)جناب خان :) نوشته است: جناب خان / 19 بهمن / 2 روز Hanghead
به به جناب خان بزرگ 49-2 افرین مرد بااراده و خندان کانون..چه خوب که در مسیر تلاشید و بهبودی 2uge4p4

(1397 بهمن 22، 11:52)hamedhamed نوشته است:
حامدحامد/ 18 بهمن/ 4 روز پاک
اقا حامد گل کـــــــــــــــــــــــــاشتید 302 افرین به شروع پرقدرتتون..ان شاالله همینطور با انگیزه و پرامید بمونید 53258zu2qvp1d9v

(1397 بهمن 22، 20:00)آقای اراده نوشته است: اراده / 19 بهمن / 3 روز خوب
افررررررررررررین به مرد بااراده کانون 317 افرین به شروع دوباره پرقدرتتون..خوشحالم که میبینم ناامید و خسته نیستید 317 

(1397 بهمن 23، 14:40)AufBau نوشته است: [تصویر:  hanghead.gif] hallo hallo [تصویر:  53.gif] herr aufbau vire und  zwanzig 24  tage  neisht sehr gut
عاااالیه طبیب جوان کانون 302 خیلی خوب دارید پیش میرید 317

(1397 بهمن 23، 15:45)sadatmand1 نوشته است: سلام من هم آمدم  از اول اردیبهشت 97 Confetti
اقا زنده باااااااااااااد افرین به شما با این اراده محکم Confetti  شما باید در تاپیک بهترین ها اعلام وضعیت داشته باشید 302

(1397 بهمن 23، 19:22)taraneh_sss نوشته است: ترانه/۱۷بهمن/۶روز خوب 
خوش گلدی ببم جان ترانه بانو 302 افرین بهت با این شروع فوق العاده  49-2

(1397 بهمن 23، 19:54)رامین. نوشته است: 20 بهمن / 3 روز خوب Hanghead
به اقارامین خان بمب روحیه کانون چه شروع خوووووووووووووووبی 317  آفررررررررررین مرد Confetti  که تن نمیدی و برات عادی نمیشه گناه

(1397 بهمن 24، 10:08)bahar2 نوشته است:
(1396 شهريور 22، 18:16)bahar2 نوشته است: سلام 
خدا رو هزار مرتبه شكر 
امروز ٢ ماه پاكم 
١٣ جولاى ٢٠١٧ تا ١٣ سبتمبر ٢٠١٧ 
( 22 تیر تا 22 شهریور )

2uge4p4 Khansariha (46) 317

سلام مجدد
آخرین پستم رو آپدیت میکنم: 
همچنان پاکممممممممممممممممممممممممم....
باورم نمیشه یک سال و هفت ماهه که پاکم...........
انشاالله جشن دو سالگی ام رو به زودی شاهد باشم.................
خدایا شکررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررت................................

۲۲ تیر ۹۶ / ۱۹ ماه پاکی 
49-2

[b]آفررررررررررررررررین بهارخانم 317 به به چه عاااااااااااااااالی چه خوووووووب ..ما با دیدن شماها خیلی انگیزه و امید میگیریم برای ادامه تلاش 302[/b]
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
جناب خان / 19 بهمن / 4 روز
53
 سپاس شده توسط
با نام حق

متاسفانه خراب کردم.
یه سه چهار روز بود زیر فشار بسیار شدیدی قرار گرفته بودم و هر کاری که میشد کرد(دقیقا هر کاری!) برای رهایی از این فشار رو امتحان کردم و انجام دادم اما در نهایت مثمر ثمر واقع نشد. واقعا شرایط خیلی خوبی توی این چند وقته ی پاکی اخیرم داشتم، به جرات می تونم بگم که کاملا نگاهم و ذهنم رو به شدت در کنترل داشتم. حتی طی این دوران پاکی، تحت شرایطی دو سه روزی هم در خونه تنها بودم، با این حال پراراده مانع لغزشم شدم. اما چند وقت بعد فشارها شروع شد و مقاومت های منم بی حاصل. احساس می کنم این عادت زشت من، چیزی فراتر از کنترل نگاه و ذهنه. انگار تجربه ی این لذتهای چندین ساله رفتن تو رگهای خونم، چسبیدن به سلول های بدنم. نمی دونم واقعا و واقعا نمی دونم دیگه چه باید کرد، نمی خوام بگم اما باید بگم که به استیصال رسیدم. آزمایش بزرگ و مسیر سنگلاخ و صعب العبوری برای رسیدن به عاقیبت بخیری جلوی خودم می بینم.
فقط به دوستانی که تازه شروع کردن به این عادت زشت و یا تو چند سال اول تکرار این کارن میگم که الان دست به کار بشید و اینو بذارید کنار که بعدها دیگه کنار گذاشتنش خیلی خیلی دشوار و طاقت فرسا میشه. صادقانه بهتون میگم عکس و فیلم ضبط نکنید توی مغزتون و لذت ناشی از این عمل رو نبرید توی ضمیر ناخداآگاه تون. من خودم توی چند سال اول این عادت زشت، تجربه ترک نه ماهه و هفت ماهه هم داشتم اما الان به زور به مرز یک ماه می رسم و این رو ناشی عادت کردن بدنم به این لذت حرام می دونم. نتیجتا فقط بهتون میگم که بدنتون به لذت هایی از جنس موفقیت عادت بدید نه با لذت چنین عمل زشتی.

و باز هم از این دوباره های مسخره:
mohsen.truthا/ 26 بهمن/ صفر روز خوب
چشمی که جمال تو ندیدست چه دیدست
افسوس بر اینان که به غفلت گذرانند ...
 سپاس شده توسط
(1397 بهمن 24، 15:36)mohsen.truth نوشته است: با نام حق

متاسفانه خراب کردم.
یه سه چهار روز بود زیر فشار بسیار شدیدی قرار گرفته بودم و هر کاری که میشد کرد(دقیقا هر کاری!) برای رهایی از این فشار رو امتحان کردم و انجام دادم اما در نهایت مثمر ثمر واقع نشد. واقعا شرایط خیلی خوبی توی این چند وقته ی پاکی اخیرم داشتم، به جرات می تونم بگم که کاملا نگاهم و ذهنم رو به شدت در کنترل داشتم. حتی طی این دوران پاکی، تحت شرایطی دو سه روزی هم در خونه تنها بودم، با این حال پراراده مانع لغزشم شدم. اما چند وقت بعد فشارها شروع شد و مقاومت های منم بی حاصل. احساس می کنم این عادت زشت من، چیزی فراتر از کنترل نگاه و ذهنه. انگار تجربه ی این لذتهای چندین ساله رفتن تو رگهای خونم، چسبیدن به سلول های بدنم. نمی دونم واقعا و واقعا نمی دونم دیگه چه باید کرد، نمی خوام بگم اما باید بگم که به استیصال رسیدم. آزمایش بزرگ و مسیر سنگلاخ و صعب العبوری برای رسیدن به عاقیبت بخیری جلوی خودم می بینم.
فقط به دوستانی که تازه شروع کردن به این عادت زشت و یا تو چند سال اول تکرار این کارن میگم که الان دست به کار بشید و اینو بذارید کنار که بعدها دیگه کنار گذاشتنش خیلی خیلی دشوار و طاقت فرسا میشه. صادقانه بهتون میگم عکس و فیلم ضبط نکنید توی مغزتون و لذت ناشی از این عمل رو نبرید توی ضمیر ناخداآگاه تون. من خودم توی چند سال اول این عادت زشت، تجربه ترک نه ماهه و هفت ماهه هم داشتم اما الان به زور به مرز یک ماه می رسم و این رو ناشی عادت کردن بدنم به این لذت حرام می دونم. نتیجتا فقط بهتون میگم که بدنتون به لذت هایی از جنس موفقیت عادت بدید نه با لذت چنین عمل زشتی.

mohsen.truthا/ 24بهمن/ صفر روز خوب

آقامحسن تحسینتون میکنم بخاطر تلاش و اراده تون .. همه ما درد مشترکی داریم که اینجا دور هم جمعممون کرده از قدیمی ترها و اونایی که دوز پاکیشون بالاس درس گرفتیم که رمز موفقیت فقط و فقط تو شناخت مشکل، عدم سرزنشگری و تلاش دوباره و دوباره اس
میدونم حال و هوای بعد شکست تا چه حد بیخود و مزخرفه ..تا چه درب و داغون کننده اس اما نباس تو این حال و هوا بمونید و سریالی شید
آیا مطمئنید "هر" کاری که ازتون برمیومد رو انجام دادید تا نشکنید؟ نمونش اعلام وضعیت اورژانسی تو اورژانس؟ انجام ندادید درسته؟ ببینید شهوت که میاد سلامت عقل مارو میگیره و نمیذاره خوب فکر کنیم
شکست رو انالیز کنید ببینید چی شد که به شکست منجر شد..حدفای منو از موضع ی همدرد خسته بخونید نه خدایی نکرده ی ادمی ک از موضع غرور حرف میزنه
و در آخر اینکه توصیه اکید میکنم ی سر به سایت انجمن معتادان جنسی گمنام بزنید اونجا هم در کنار کانون میتونه خیلی خییییییییییییلی کمک کننده باشه
نشون به اون نشون که من با کمک کانون و اس اِی تونستم در جایگاه فعلیم باشم. 
من شادن یک معتاد هستم و 115 روز پاک دارم. 
"خداوندا آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم، شهامتی که تغییر دهم آنچه را که می توانم و بینشی که تفاوت این دو را درک کنم." آمین
(1397 بهمن 24، 18:28)شادن نوشته است:
(1397 بهمن 24، 15:36)mohsen.truth نوشته است: با نام حق

متاسفانه خراب کردم.

mohsen.truthا/ 24بهمن/ صفر روز خوب

آقامحسن تحسینتون میکنم بخاطر تلاش و اراده تون .. همه ما درد مشترکی داریم که اینجا دور هم جمعممون کرده از قدیمی ترها و اونایی که دوز پاکیشون بالاس درس گرفتیم که رمز موفقیت فقط و فقط تو شناخت مشکل، عدم سرزنشگری و تلاش دوباره و دوباره اس
میدونم حال و هوای بعد شکست تا چه حد بیخود و مزخرفه ..تا چه درب و داغون کننده اس اما نباس تو این حال و هوا بمونید و سریالی شید
آیا مطمئنید "هر" کاری که ازتون برمیومد رو انجام دادید تا نشکنید؟ نمونش اعلام وضعیت اورژانسی تو اورژانس؟ انجام ندادید درسته؟ ببینید شهوت که میاد سلامت عقل مارو میگیره و نمیذاره خوب فکر کنیم
شکست رو انالیز کنید ببینید چی شد که به شکست منجر شد..حدفای منو از موضع ی همدرد خسته بخونید نه خدایی نکرده ی ادمی ک از موضع غرور حرف میزنه
و در آخر اینکه توصیه اکید میکنم ی سر به سایت انجمن معتادان جنسی گمنام بزنید اونجا هم در کنار کانون میتونه خیلی خییییییییییییلی کمک کننده باشه
نشون به اون نشون که من با کمک کانون و اس اِی تونستم در جایگاه فعلیم باشم. 
من شادن یک معتاد هستم و 115 روز پاک دارم. 
"خداوندا آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم، شهامتی که تغییر دهم آنچه را که می توانم و بینشی که تفاوت این دو را درک کنم." آمین
ممنونم شادن خانم، مطالب اورژانس رو خودم، حدود هفت هشت صفحه اش رو مرور کرده بودم و پیش خودم گفتم اگه قراره اینطوری کمک بشه، نمی تونه بهم کمک کنه. به خاطر همین مطرح نکردم. در مورد سایت هم حتما چک می کنم، انشاالله بتونه بهم کمک کنه.
سوای حال نه چندان مساعد من، متن رو حقیقتا بیشتر برای بچه هایی نوشتم که تو مراحل اولیه این مشکل بزرگ هستند تا شرایط سخت آینده رو درک کنند.

انشاالله همه در پناه مصلحت خداوند
چشمی که جمال تو ندیدست چه دیدست
افسوس بر اینان که به غفلت گذرانند ...
خیلی ممنون از به اشتراک گذاشتن تجربه تون..حتما میتونه به همه مون کمک کنه و چه خوبه که تجربه تونو گفتید
ان شاالله همه مون با کمک خدا رها بشیم 302
جناب خان / 19 بهمن / 5 روز
53
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان