امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

همسفر

یادت نره 

چه روز ای سختی رو گذروندی

مشکل انسان فراموشکاریه

یادمون می مونه

روزایی که به معنی واقعی سخت بودن 

[تصویر:  49-2.gif] [تصویر:  49-2.gif] [تصویر:  49-2.gif] [تصویر:  49-2.gif] [تصویر:  49-2.gif] [تصویر:  49-2.gif] 
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
تواب / 19 شهریور / 0
 سپاس شده توسط
سلام دوستان
hamed6 / نوزده شهریور / 11 روز پاکی
بچه ها دعا کنین همه با هم تا 9 روز دیگه بریم مرحله بعد 49-2
: )
Just Do "THE RIGHT THING" H
 سپاس شده توسط
حسین / 31مرداد / 20 روز خوب Khansariha (46) داداش رضا بیا جام قهرمانی رو بده زود باش  4chsmu1
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
 سپاس شده توسط
سلاااااامممممم
۲۰ روزه های عزیز
الان چرا اینجا انقدر اعلام وضعیتا کمه ایا اومدم سر بزنم 17 شدم  53258zu2qvp1d9v

پرانرژی روزاتون رو عاااالی بسازید و خودتون رو باور کنید
بدونید از پسش میتونین بر بیاین
لطفا پرانرژی باااشید و اینو نشون بدید
2uge4p4 Confetti 2uge4p4 Confetti 2uge4p4
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
اوووو هلووووووو
نهج / نمیدونم چندم / 1 روز 4chsmu1
من اگر بار گران بودم به خودم چه 
اگر نامهربان بودم به خودم چه 317
میتونستی با من نچرخی Cowboypistol
Confetti 2uge4p4 Khansariha (13)
Khansariha (48) Khansariha (48) Khansariha (48)

ایلی ایلی لما سبقتنی ؟
 سپاس شده توسط
تواب / 19 شهریور / +2 روز 
 سپاس شده توسط
سلام 49-2
hamed6
8 شهریور
13 روز پاکی
 سپاس شده توسط
(1396 شهريور 18، 11:52)atrisa نوشته است: آتریسا/3شهریور/5+10 303 
پ ن:سلام سلام1امیدوارم حالتون خوب باشه1عیدتون مبارک باشه Confetti Confetti 
امروز 15روزه ک من درگیرش نشدم ک هیچ بلکه انقد مشکلات دامنگیرم شده ک کلا اصلا یادش نیوفتادم 115روزه ک پاکم فقط 5روز مونده بشم 20روزه قرار نبود بیام اما دیروز حس کردم ک احتیاج دارم ب اینجا 1دیروز عصر فقط حالم خیلی بد شد اما خب خداروشکر ک خودمو مشغول کتاب خوندن کردم 1 Khansariha (56) 
با اینکه اعلام وضعیت نمیکنم اما خب خودمو نکشیدم کنار1 Khansariha (69) 
پ ن 2:تواب عزیز دیگه ی بار تصمیمتو محکم بگیر و 20روزو بیا حداقل 1من دیروز دقیقا درشرف خ ا بودم اما یاد مسئولاینجا افتادم ک گفت منتظریم 20روزه شی1الان تورو هم منتظریم 20روزه شی پس هروقت میری سراغش یاد ماباش :( Swear1 Gigglesmile 4chsmu1 4chsmu1 
پ ن3:بی خونه موندن افتضاح ترین اتفاق دنیاست بالاخره خونمون برگشت1

بَه بــــه آتریسا خانوم چقدر عالی که بعد از اون شکستِ اوندفه، بلند شدین و اینقدر پر قدرت تا 15 روز اومدین جلو. عالی 5 روز دیگه ایشالا قهرمانی 20 روزه شدنتون رو جشن میگیریم.
(1396 شهريور 18، 13:09)poupak نوشته است: متاسفانه درست روز بیستم شکست خوردم  Shy 53258zu2qvp1d9v  باید دوباره مسابقه 20 روزه شرکت کنم البته این بار با اراده قوی تر و عزم جزم Khansariha (69) 
پوپک /18 شهریور / 0

خب پوپکِ عزیز یه بار تا سرِ 20 روز رسیدین پس بازم میشه. ایندفه بیشتر مواظب باشین. کنترل نگاه و ذهن حتما یادتون باشه
(1396 شهريور 20، 16:07)hosseinr نوشته است: حسین / 31مرداد / 20 روز خوب Khansariha (46) داداش رضا بیا جام قهرمانی رو بده زود باش  4chsmu1

اوه اوه چه چراغ خاموش زدی زمین 20 روزه رو Gigglesmile Gigglesmile دمــــــت گرمممم دادااااا. خیلی بهت تبریک میگم عزیز. پس منتظر دعوت نامه ت به تاپیک جشن پاکی باش  Khansariha (69) Khansariha (69)
(1396 شهريور 20، 18:30)nahj نوشته است: اوووو هلووووووو
نهج / نمیدونم چندم / 1 روز 4chsmu1 
من اگر بار گران بودم به خودم چه 
اگر نامهربان بودم به خودم چه 317 
میتونستی با من نچرخی Cowboypistol 
Confetti 2uge4p4 Khansariha (13)

آقای بارِ گرانِ نامهربان.. بیا برو 20 تایی شو بخدا دلم لک زد واسه معرفی بچه های بیس روزه برای جشن 4chsmu1 Hanghead
(1396 شهريور 21، 7:13)تـــواب نوشته است: تواب / 19 شهریور / +2 روز 

تواب جان خیلی خوبه که این دو روز رو داری.. این 2 بشه 4-5، واقعا یه پیشرفت بزرگه برا خودش. بعد از اون دیگه هواتو داریم تا 10 روز بشی. بعدش راحت تر میشه باز
(1396 شهريور 21، 13:36)Hamed6 نوشته است: سلام 49-2 
hamed6
8 شهریور
13 روز پاکی

وااااای داداش حامدِ با اراده ی ماروووو. آقا دمت گرم. هفته دیگه این موقع گودبای پارتیته هاا 317
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط
از چیکای عزیز برای پیگیری وضعیت بچه های بیست روزه تشکر ویژه مینماییم. خدا خیرتون بده 53 53
شاید آن نور که از پنجره می آید خداست.
                                                   شاید آن قهقهه ی کودک و آن عطر خوش یاس خداست
شاید آن چشمان تو وقتی نگاهم میکنی
                                                   معجزه، آن لحظه های نابِ عشق، اینها خداست
او سر آغاز من است، جان من است
                                                   در تمام لحظاتم، حامی و حاضر  خداست
دارم از عمق وجودم میفشانم عشق او
                                                   آرزویم بَرِ پردیس، درآن عرشِ خداست
زندگی را زندگی خواهم نمود
                                                   هرچه من دار و ندارم، همه از لطف خداست
 سپاس شده توسط
این دوره فقط ۸ روز دوام آوردم.متاسفم.

حامدحامد/ ۲۰ شهریور/ ۰ روز خوب
 سپاس شده توسط
(1396 شهريور 21، 15:21)hamedhamed نوشته است: این دوره فقط ۸ روز دوام آوردم.متاسفم.

حامدحامد/ ۲۰ شهریور/ ۰ روز خوب

سلام
پاشو رفیق ، فقط هشت روز نه ! 8 روز خوبه و این یعنی بازهم میتونی به همین نقطه برسی 49-2
اما این دفعه برای یک هدف دیگه و اونم اینه که اینبار به بیشتر از 8 روز برسی ، پس این دفعه محکم تر شروع کن Khansariha (69)
واسه پیشنهاد واسه خودت تجربه درست کن و ببین چی باعثش شد. جلوشون واستا و تعارف نداشته باش، هرچیزی که میتونه وسوسه کنه دشمنه پس باید حذف بشه
 منتظریم بیای بازم از شروع جدیدت و اعلام وضعیت های سبز بگی 53 53 53
سلام 
خدا رو هزار مرتبه شكر 
امروز ٢ ماه پاكم 
١٣ جولاى ٢٠١٧ تا ١٣ سبتمبر ٢٠١٧ 
( 22 تیر تا 22 شهریور )

2uge4p4 Khansariha (46) 317
[تصویر:  wp4003454.jpg]
 سپاس شده توسط
[تصویر:  %D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1_%D9...%D9%87.gif]

*´¯`*.¸¸.*´¯`* لیست به روز شده در22 شهریور *´¯`*.¸¸.*´¯`*

بهار2 ......................................................... 20 روز خوب داری قهرمان  Khansariha (46)  

اتریسا / 3 شهریور ................................................15 روز خوب داری قهرمان 

hamed6 ا / 8شهریور .........................................13 روز خوب داری قهرمان

naserpaki ا / 27 مرداد .......................................10 روز خوب داری قهرمان

تواب / 19 شهریور .................................................. 2روز خوب داری قهرمان

نهج / ؟ .............................................................. 1 روز خوب داری قهرمان

49-2

حامد حامد / 20 شهریور ........................................ بسم الله قهرمان

saeed1396 ا / 4 شهریور ...................................بسم الله قهرمان

mohsennia ا / 13 شهریور ................................ بسم الله قهرمان

پوپک / 20 شهریور .............................................بسم الله قهرمان
 سپاس شده توسط
تواب / 23 شهریور / 10+ دقیقه
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان