امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

(1391 بهمن 22، 14:35)رکســــانـا نوشته است:

محسن خان
خوش گلدین Welcome (1)
عاقا صفه اول همین تاپیک پست اول رو بخونید حتما ....
تاپیکهایی که بهتون توی ترک کمک میکنن نوشته 317
دمت گرممم داداش ماشاالله به این انرژی 317
اینجا رقیب زیاد داریم 317
مگههه نه بچههههه هااااااااا ؟ clapping317 مرسی

آقا من رتبه ندارم 1276746pa51mbeg8j بهم رتبه بدید دوستان پس منتظر چی هستید clapping

امروز یه روز خوبه سرمونو از پنجره میبریم بیرون و یه نـــــــــــــفس عمییییق میکشیم زنــــــــــــــــــــــــــــده باد پاکی
317303
[تصویر:  05_blue.png] [تصویر:  itrolldanceplz.gif?3]بچه ها من میرم سربازی اول تیر ماه
                                       ببخشید چند وقته نتونستم بیام
                                       دلم واستون تنگ شده بود ان شا الله که همه عالی پیش میرید53

(1391 بهمن 22، 16:12)abtin نوشته است: salam 6rooz khobam gozashat khodaya mamnonatam:22:
تبریک 41
[تصویر:  05_blue.png] [تصویر:  itrolldanceplz.gif?3]بچه ها من میرم سربازی اول تیر ماه

(1391 بهمن 22، 13:33)ترك براي هميشه نوشته است:
(1391 بهمن 22، 13:13)بی تاب نوشته است: من باز ریست شدم
گند زدم، امیدوارم تو این 40 روز مونده تا عید محکم بایستم
برای همتون دعا می کنم
بی تاب / 19 بهمن / 3 روز خوب

راستی یه چی بگم، کنترل یه سیستم که چند تا جزه را بخوای با هم کنترل کنی خیلی سخت تر از کنترل هر جزی سیستم ِ !
این اصل خیلی معروفه!! توی این همه مدت که تغییر دادین من تازه رسیدم نقدتون کنم، ببین شما می گین اگر تو هر کدوم از اینا لغزیدین دوباره از اول شروع کنین! خوب می دونی یعنی چی ؟ مثلاً یه مثال: یکی تو 2 تا عهدش پایبندِ ولی یه نمازش اتفاقاً بعد قرنی قضا می شه (که البته خیلی هم مهمه) ولی تحلیل سیستماتیک کردین چه اتفاقی می افته!! این شخص آماده ترین کاندید برای شکستن 2 تای دیگه می شه !!! یه بمب آماده انفجار!
اتفاقاً تمام مزیت سیستم شما مسابقات مجزا بود!! اینو باور کنین! شما اجزای سیستم رو بدون تعامل خطرناک اجزا باهم ترکیب کردین! بــــــــله می دونم الان پاسخ حتماً اینه که هرکدوم از این ها زمینه انجام همون گناه اصلیه است. بله کاملاً هم درسته ، برای هممون هم از روز روشن تره که هر وقت نگاه به چیز بد کردیم نهایتاً تا چند روز بعد زمین خوردیم! کاملاً هم مبرهنه، ولی ترکیب اینها تو یه مسابقه به نظر این دوست کوچیکتون، کار منطقی نیست و دیر یا زود خیلی ها این موضوع را نقد خواهند کرد!!

برای اینکه اهمیت اونها رو برسونین روش رو اصلاح کنین! یه کاری نکنین که یکی با انجام اولین تخلف تو یکی از اونها ، مثل سرسره سر بخوره و راه تخلف در اون دو تا رو برای خودش باز کنه!!

از یه آدم گرفتار، یه شب نمی شه مرد بهشتی ساخت! هرجزء اش را باید با خصوصیت آن جزه معاینه و ترمیم کرد

موفق باشید بچه های گل

با اين داداشمون شديدا موافقمKhansariha (18)

اينجا جمع شديم خ.ا لعنتي رو ترك كنيم ديگه.درسته ؟

اصن فرض كنين يه فردي كه مسلمان نيست و ورزش هم برا قلبش ضرر داره.باس چيكار كنه ؟

دوستان لطف كنين و هدف اصلي هممون كه ترك خ.ا هستش رو ملاك قرار بدين.انشاالله كسي كه ترك كرد مسيرش رو پيدا ميكنه.

بچه ها میگن :

آینه چون نقش تو بنمود راست ، خود شکن آیینه شکستن خطاست .

شما میگین و یه فرض دارین ، این که کسی که اهل خود . ارض هست ، به بد بیاری ها و بقیه شکست های زندگیش حساسه ، و اگه توی اونها ناکام بشه ، باعث تضعیف روحیه میشه .

شما این روحیه ضعیف فرض اصلیتون هست .

ولی توی این مسابقه یاد میگرین ، این فرض یه فرض اشتباست ،

اصلا هدف و یکی از بهترین روش های ترک اینه که شما بتونین ذهنتون رو از مسائل زندگی و شکست ها و خرابکاری هاتون آزاد کنین ،

طوری که این ها باعث نشن که دوباره سمت شکست برین .

پس بجای این که ما مسابقه رو عوض کنیم ، شما یاد میگیرین که دهنتون رو از این شکست ها و نشد نشد ها آزاد کنین و کمتر درگیر بشین ،

و گرنه ترک اینطوری صورت نیگیره ، چه ترکیه که شما بخوایین با کمترین مسائل یا یه اعصاب خوردی ، یه نمره پایین ، یه دعوا و عصبانی شدن ، یا یه روز اعلام وضعیت بد داشتن ، یا مثلا یه نماز قضا نشدن ، بخوایین خودتون رو توبیخ و مجازات کنین ، یا به خاطر یه کم حس کنفی بشکنین .

حداقل بالاترین درس از شکست های متوالی و یا بد بیاری های زندگی اینه که ذهنتون رو و فکرتون رو و روحیه تون طوری تربیت میشه که به جای عناد به خود و خشم و عصبانیت و سرزنش از خود ، به سمت اصلاح و تقویت روحیه و روشنایی برای پیدا کردن راهکار پیش بره .

.

اگه شما روحیه میخواین و دوست دارین بخاطر چشم پایک ها متوالی یا پاکی ها متوالی ، تقدریر بشین بقیه مسابقات جزئی هم هست ، اونجا تشویق هم داریم ، این جا هم داریم منتها برای جمعشون .

مسابقات جزءی مخصوص ترک هم داریم ، مسابقه کاپ طلایی ، اون جا هم مبناش بر اساس ده روزه هست .
4fvfcja
راستی من دیروز یادم رفت ذکرم رو بگم ،(400 تا لااله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین ) بود .

مسابقه واقعا سخته و باید حواسم خیلی جمعتر و جدی تر باشم .

شنبه : روز بد .
53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
(1391 بهمن 22، 9:13)knight نوشته است: سلام
امروز روز سومه حالم اصلا خوش نیست
برای پیروزی گزینه هاتون چیه؟

توی این شرایط حتی یه دونه فیلم و عکسم نبینی.."کنترل چشم"

حواستون به نمازاتون باشه که کلید پاکیه"نماز"

ورزش کنید که انرژی های اضافتون تخلیه شه "ورزش"

ذکر و قرآن و داشته باشید به آرامش میرسید "ذکر و قرآن"

شما می تونید..مشکل و توی گروهتون مطرح کنید تا بچه ها راهنماییتون کنن 1

(1391 بهمن 22، 14:00)mohsen22 نوشته است: Muscular

از فردا هم با شروع نماز از صبح تا مغرب خودمو تزکیه میکنم -فیلم و عکس هم از همین الان تعطیل تعطیل :-bd

تا حالا خیلی اذیت شدم و عذاب وجدان دارم ولی به امید خدا دیگه تموم میشه --:-t

در ضمن بچه ها من رقیب میطلبم:16:

گزینه هاتون چین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پست اول و بخونید و انتخاب کنید

رقیبم اووووووووووووووووووووووه تا بخواین هست..ما ایجا کلی جنگجو داریم 4chsmu1

(1391 بهمن 22، 14:12)آرشام نوشته است: صفر شدم.
دیشب خوابیدم قرآن رو نخونده بودم...

یه زماان مشخص برای قرآن داشته باشید بهتون کمک میکنه

شما قهرماااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااانید 4141
خوشا باران و وصف بی مثالش
آقا هر جور كه صلاحه.مام تسليم.303
به تعداد آدمها راه است براي رسيدن به خدا

راستي مثه اينكه مثله قبلنا نيس بريم 10 روز ديگه بيايم بريم مرحله بعد.باس هرروز اعلام وضعيت بشه.

ديروز روز پاكم بود.امروز هم روزه پاكمه.8روز ديگه هم پاك ميمونم (شما بخونين خوب cheshmak )
«وَ مَنْ یَتَّقِ اللهَ یَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً* وَ یَرْزُقْهُ مِنْ حَیْث لا یَحْتَسِبُ وَ مَنْ یَتَوَكَّلْ عَلَى اللهِ فَهُوَ حَسْبُهُ اِنَّ اللهَ بالِغُ اَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللهُ لِكُلِّ شَیْىء قَدْراً»

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
عاشقم ، عاشقه اون بالاسري

[تصویر:  05_blue.png]
درود دوستان Khansariha (18)
آمدم تاپیک حالم خیلی خوب شد varzesh . فکر به خود ارضایی هم آدم رو داغون میکنه چه برسه به انجامش 17
و خوشحالم که 2 روزه پاکم .
و به امید خدا با کمک پشتکار جان به ترک همیشگی خواهم شد Khansariha (8)
سلام من موقعی که بیخوابی به سرم میزنه روی خودم کنترل ندارم تو این مواقع رو باید چیکار کنم؟
لیست یکشنبه 22 بهمن

خوشحال/ 2 بهمن / 9 ...........................منتظر اعلام وضعیت
فور اور / 3 بهمن ............................................ منتظر اعلام وضعیت

رویای رهایی / 13بهمن ...................................... [تصویر:  2865.gif]روزه خوب داری قهرمان

مهدی 68 / 4 بهمن ...........................................[تصویر:  2865.gif] روزه خوب داری قهرمان
داریوش / 4 بهمن ...........................................
[تصویر:  2865.gif] روزه خوب داری قهرمان
مصطفی / 4 بهمن ...........................................
[تصویر:  2865.gif]
روزه خوب داری قهرمان

سوزان / 5 بهمن ..............................................
[تصویر:  2864.gif] روزه خوب داری قهرمان
26 اسفند / 5بهمن ...........................................
مصطفی 110 / 5 بهمن .....................................
سعید سیزده / 5 بهمن .................................... [تصویر:  2864.gif] روزه خوب داری قهرمان

رامتین/13بهمن .................................................. [تصویر:  2864.gif] روزه خوب داری قهرمان
باران / 14بهمن .................................................. [تصویر:  2864.gif]روزه خوب داری قهرمان

سینا 1401سینا/15بهمن ...................................[تصویر:  2863.gif] روزه خوبداری قهرمان

محمد / 6 بهمن ................................................ [تصویر:  2863.gif] روزه خوب داری قهرمان

مسعود تنها / 6 بهمن ..........................................[تصویر:  2863.gif] روزه خوب داری قهرمان
ترانه 230 / 6 بهمن .............................................[تصویر:  2863.gif] روزه خوب داری قهرمان
گمنام / 6 بهمن ...................................................[تصویر:  2863.gif] روزه خوب داری قهرمان
حسین / 6 بهمن .................................................[تصویر:  2863.gif] روزه خوب داری قهرمان

یاعلی گفتیم و..../13بهمن ................................... [تصویر:  2863.gif]روزه خوب داری قهرمان

آبتین / 16بهمن ......................................................[تصویر:  2863.gif] روزه خوب داری قهرمان

اقیانوس آرام / 7 بهمن ........................................[تصویر:  2862.gif]روزه خوب داری قهرمان
ابولفضل / 7 بهمن ...............................................[تصویر:  2862.gif] روزه خوب داری قهرمان

سهیل 70 / 8 بهمن .............................................[تصویر:  2861.gif] روزه خوب داری قهرمان

پیمان / 8 بهمن ..................................................[تصویر:  2861.gif] روزه خوب داری قهرمان
رایتوس 40 / 8 بهمن ............................................[تصویر:  2861.gif] روزه خوب داری قهرمان

در راه مانده /17 بهمن .........................................[تصویر:  2861.gif]روز خوب داری قهرمان

مبین / 9 بهمن ..............................................................3 روزه خوب داری قهرمان
یک مشت خاک / 9 بهمن .............................................3 روزه خوب داری قهرمان
امیرحسین18 / 9 بهمن .................................................3 روزه خوب داری قهرمان
جنگجو / 13بهمن ..........................................................3 روزه خوب داری قهرمان
بی تاب/19 بهمن ........................................................3روزه خوب داری قهرمان

پوری/18بهمن ..............................................................3 روز خوب داری قهرمان

ای ای تی/ 19بهمن. ............................................................2 روز خوب داری قهرمان

اسنایپر / 11 بهمن ...............................................................1 روزه خوب داری قهرمان
نایت/20بهمن........................................................................1روز خوب داشتی قهرمان
قاتل شیطان/20بهمن .............................................................1 روز خوب داری قهرمان

ساسی لولو/15بهمن ........................................................... بسم الله قهرمان
می شود؛ می دانم / 13 بهمن ............................................. بسم الله قهرمان
در جستجوی حقیقت / 12 بهمن ............................................. بسم الله قهرمان
مهدی / 12 بهمن .................................................................. بسم الله قهرمان

آقای اراده / 12 بهمن ........................................................... بسم الله قهرمان
ارغوان / 13 بهمن ............................................................... بسم الله قهرمان
همناز / 13 بهمن ................................................................ بسم الله قهرمان
سرزمین پاکیها / 16 بهمن ................................................... بسم الله قهرمان
سین فول / 14بهمن ............................................................بسم الله قهرمان
حق جو / 15بهمن ...............................................................بسم الله قهرمان

کینگ کیان /18بهمن..............................................................بسم الله قهرمان
نارین/18بهمن.......................................................................بسم الله قهرمان
شازده کوچولو/19بهمن....................................................... بسم الله قهرمان
پایان/19بهمن.......................................................................بسم الله قهرمان
نیکا/19بهمن .......................................................................بسم الله قهرمان

اقیانوس آرام/19بهمن............................................................بسم الله قهرمان

سمور/20بهمن ....................................................................بسم الله قهرمان
همناز/20بهمن ................................................................... بسم الله قهرمان
امین/20 بهمن ................................................................... بسم الله قهرمان
ترک برای همیشه/21 بهمن ............................................... بسم الله قهرمان
دختر آرزوها/21 بهمن ........................................................ بسم الله قهرمان
مجتبی/21بهمن ...................................................................بسم الله قهرمان
آرشام/21بهمن....................................................................بسم الله قهرمان
محسن22/22بهمن ........................................................... بسم الله قهرمان

نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
درود به همه
من امروز در اصل دو روزه پاکم
بیخیال

ho3ein

21/+1

یا علی مدد
حسین آرام جانم ... حسین روح و روانم ... حسین داروی دردم ... حسین دورت بگردم
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
سلاااااااااااااااام به همه بچه های پاااااااااک و قهرماااااااااااان303

[تصویر:  183.gif]

آبتین خان خیلییییییییی خووووبه
317

بهت تبریک می گم قهرمان 4 روز دیگه برنده میشی

همینطوری ادامه بده دیگه چیزی نمونده هااااا
Khansariha (46)

آقای محسن 22 عزیز؛ خیلییییی خوبه که اینقدر قوی و مصمم هستی
:22:

ایشالا با برنده شدن تو مسابقات ستاره های خوشگل و رنگی دریافت می کنی
6

پس همینطوری با انرژژژژژژژژی ادامه بده قهرممممممااان
6

آقا مجتبی ، شما سرور مایید
303

یکم بیشتر مراقب باشید

ذکرهاتون رو فراموش نکنید که بگید

یه تایم خاصی واسش در نظر بگیرید که هر روز تو همون ساعت یادتون باشه و بگید
53258zu2qvp1d9v

ترک برای همیشه؛ خیلی خوبه که هستید
Khansariha (18)

آره قانون اینطوری شده که هر روز باید یه بار اعلام وضعیت کنید

8 روز پاک دیگه هم در انتظارتونه ....
Khansariha (48)

پس با انرژژژژژی و نشاط هر چی بیشتر پیییییش به سوووووووی پاکی و روزهای خوب آینده.....
6

آقا سمور؛ خیلی عاااااااااالیه
317

هر روز بیا کانون سر بزن

ما منتظر اعلام وضعیت های سبزت هستیم قهرمان فقط هر روزی که پاک بودی باید با گفتن روز خوب اعلامش کنی
cheshmak

قاتل شیطان عزیز؛ سعی کن تا کامل خوابت نگرفته به رختخواب نری
53258zu2qvp1d9v

وقتی بی خواب شدی می تونی کارهای دیگه انجام بدی

از فکر و خیال کردن حتما پرهیز کن ... به برنامه هایی که برای زندگیت ریختی فکر کن..

به آیندت فکر کن..
cheshmak

می تونی ذکر بگی یا اینگه قرآن بخونی اینا خیلی میتونه کمکت کنه و آرومت می کنه
Khansariha (18)

آقا حسین؛ خیلییییییییی عالیه قهرمان
317

همیشه پاک باشی

قووووووووی باش داداش حسین و توکل کن به خدا

راستی چه امضای قشنگی دارین .. ایشالا که امام حسین(ع) خودش کمکمون کنه تا بتونیم پاک بمونیم
53258zu2qvp1d9vKhansariha (8)
[تصویر:  montada.rasoulallah.net-1315334274-U2520.gif]

«وَ اصْبِرْوا انَّ اللَّهَ مَعَ الصَّابِرِينَ»

و صبر كنيد كه خدا با صابران است. (سوره انفاق، آيه 46).

[تصویر:  nasimhayat.png]
خوب ما از مسافرت آمدیییم317317

روزهای پنجشنبه -- جمعه -- شنبه و یکشنبه روز خوب بود

از روزی که تصمیم گرفتم تا حالا یک ضرب اومدم.varzesh نمی دونستم که تاثیر گزارش دادن روزها، تا این حد میتونه زیاد باشه.

قبلا یه چیزایی تو سررسید یادداشت میکردم در مورد این جور بحث ها ولی تاثیری نداشت. اما الان تاثیر گزارش دادن تو کانون رو می فهمم535353
[تصویر:  05_blue.png]

امتــــــــحان هاي الهي آسان اســـتـــ ..... بـــايد در تـــمـــامــ جـــاي خـــالـــي ها بـــنــويـســـي

:
خــ ــ ـ ـ ـ ـــ ـــ ــ دا

ولی

....

چــــقــــدر در اعتــــمــاد بـــه ((نفســـ)) هايـــمان

...

جاي اعتـــماد بـــه

((
خـــدا

))
خـاليســـت

. . .

بچه ها من همچنان پاکم 317
خیلی انرژی مثبت تو وجودمه یه کوهنوردی باید برم varzesh
امید وارم که همه ذهنتون آماده باشه 317Khansariha (18)

شاد باشین و مثل شیر غرش کنید مقابل این کار ضعیف 317317
یا الله یا علی مدد4fvfcja
برم بخوابم که ساعت بیولوژیکیم خراب نشه

سلام

:smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell:
اون شکلک های با لارو دیدی ؟ پس لطفا یکم فاصله بگیر عزیزم . فاصله بگیر

آقا این چه وضعیه ؟ بعد ده روز اومدم برم بیس روزه میبینم جلو اسمم زده یسم الله قهرمان 131313131313131313131313
کلی خوشال بودما حالا ما ده روز به کانون سر نزنیم دلیل میشه که جا زده باشیم ؟:smiley-yell:

خدایا من از دست اینا چیکار کنم آخه ؟13

خیلی....
ازتون انتظار نداشتم Kool

پ.ن :حالا باید چیکار کنم ؟ از اول؟؟
(1391 بهمن 23، 0:48)می شود؛ می دانم نوشته است: سلام

:smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell:
اون شکلک های با لارو دیدی ؟ پس لطفا یکم فاصله بگیر عزیزم . فاصله بگیر

آقا این چه وضعیه ؟ بعد ده روز اومدم برم بیس روزه میبینم جلو اسمم زده یسم الله قهرمان131313131313131313
کلی خوشال بودما حالا ما ده روز به کانون سر نزنیم دلیل میشه که جا زده باشیم ؟:smiley-yell:

خدایا من از دست اینا چیکار کنم آخه ؟13

خیلی....
ازتون انتظار نداشتم Kool

پ.ن :حالا باید چیکار کنم ؟ از اول؟؟

سلام
خوبین؟ 4chsmu1
وای چقد عصبانی 4chsmu1
خب داداش گلم این همه گفتیم تا وقتی اعلام وضعیت نکنین روزهاتون ثابت میمونهSmiley-face-cool-2
اگر هر شب اومدین اعلام وضعیت ک چه بهتر اگر هم نیومدین هر وقت اومدین بگین ک روزهای قبل چ طور بوده
ملاک ارزیابی و پیروزی مسابقه هم میدونین ک فقط پاکی نیست
علاوه بر پاکی انتخاب حداقل 3 قول از 5 تا قولی ک گفته شده است
حالا گر قول هاتون رو انتخاب کرده بودین و روزهای خوبی داشتین بگین تا ب تعداد روزهای خوبتون اضافه بشه 317317
نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
سلاااام
چی میگیی؟؟؟؟؟؟؟ینی 8 روز شد؟؟؟؟1744337bve7cd1t811744337bve7cd1t811744337bve7cd1t81 ینی با امروزم میشه 9 روز؟؟؟؟؟ من؟؟؟؟ 1744337bve7cd1t811744337bve7cd1t81 باورم نمیشه چه زود گذشت17 پس آاااااااااااخ جونSmiley-happy114 خوشحالم خیلییییییی:21:6Muscular من تابحال زیاد تصمیم ب ترک گرفتم اما....1276746pa51mbeg8j این فقط بخاطره کانونه ممنونم از همتونKhansariha (8)
ااا.... بخشید اینقد خوشحال شدم که یادم رفت اومدم واسه اعلامه وضعیت؛ این روزی که گذشت خیلی خیلی روزه خوبی بودKhansariha (48)Khansariha (48)varzesh:22:317
[تصویر:  nasimhayat.png]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان