امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

سلام .من به فضل خدا پاکم ولی چرالیست اینجوریه؟؟؟ 16 بهمن میشه بسم الله قهرمان؟ ؟؟؟
ازهرچه غیراوست چرانگذردکسی؟؟535353کافربرای خاطربت ازخداگذشت53258zu2qvp1d9v

[تصویر:  81271340553267984496.jpg]
امام حسین(ع)میفرمایند:درروزقیامت تنهاکسانی از
خوف خدادرامان هستندکه که دردنیاازخداخوف دارند.
(1391 بهمن 23، 9:03)سرزمین پاکیها نوشته است: سلام .من به فضل خدا پاکم ولی چرالیست اینجوریه؟؟؟ 16 بهمن میشه بسم الله قهرمان؟ ؟؟؟

شما بعد از 16 بهمن اعلام روز خوب رو داشتید؟
راستی گزینه هاتونم مشخص کردید؟
پست شماره 1 همینجا
خوشا باران و وصف بی مثالش
پوپک /23 بهمن/0
گزينه هاي من:ب ج د

21بهمن و 22 بهمن و 23 بهمن هم روزاي پاك و خوب من بودند.ميشه 3 روزvarzesh
«وَ مَنْ یَتَّقِ اللهَ یَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً* وَ یَرْزُقْهُ مِنْ حَیْث لا یَحْتَسِبُ وَ مَنْ یَتَوَكَّلْ عَلَى اللهِ فَهُوَ حَسْبُهُ اِنَّ اللهَ بالِغُ اَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللهُ لِكُلِّ شَیْىء قَدْراً»

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
عاشقم ، عاشقه اون بالاسري

[تصویر:  05_blue.png]
یک روز خوب +15 روز پاکی
 عَنِ الرِّضَا علیه السلام قَالَ قَالَ رَسُولُ اللَّهِ صلّی الله علیه و اله و سلم: الْمُسْتَتِرُ بِالْحَسَنَةِ يَعْدِلُ سَبْعِينَ حَسَنَةً وَ الْمُذِيعُ بِالسَّيِّئَةِ مَخْذُولٌ وَ الْمُسْتَتِرُ بِهَا مَغْفُورٌ لَه»‏(1)

« امام رضا علیه السلام از قول رسول خدا صلّی الله علیه و آله و سلم فرمودند:نهان داشتن حسنه برابر هفتاد حسنه است و فاش‏كننده گناه مخذول است و نهان‏كننده آن آمرزيده است»
.
.
خدا رو شکر هر کم و کاستی هم تو زندگیمون هست اون دنیا خدا چند برابر جبران میکنه
.

[تصویر:  re850.jpg]
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
سلام من عالیه عالیم
محسن 22 امروز روز دوم پاک پاک

یکی از دوستان گفت گزینه هاتو اعلام کم محسن /23 بهمن / 1
بدینوسیله اعلام میدارم
clapping
الف- ب- پ-ج-د

من همشو انجام میدم نماز از امروز دوباره شروع کردم-
ذکر مستحبی هرشب یه بار ذکر حضرت فاطمه قربونش برم -سی تا صلوات-یه سوره ی قران سی تا لا اله الا الله
ورزش که خودم قهرمان استانی رزمی هستم دوباره میرم باشگاه هر هفته سه روز
تو مسابقه چشم و ذهن پاکی هم شرکت کردم ینی اونم قبوله
سر قولمم هستم و محاسبه روزانه هم هستم

یوهووووووووووووووووووووووووووووووووو حریف می کی بید 41Muscularclapping
[تصویر:  05_blue.png] [تصویر:  itrolldanceplz.gif?3]بچه ها من میرم سربازی اول تیر ماه
                                       ببخشید چند وقته نتونستم بیام
                                       دلم واستون تنگ شده بود ان شا الله که همه عالی پیش میرید53

3034fvfcjaسلام من ی قاتلم:smiley-yell::smiley-yell:
قاتل شیطان/22 و 23 بهمن/خوب
لیست دوشنبه23 بهمن

خوشحال/ 2 بهمن / 9 ...........................منتظر اعلام وضعیت
فور اور / 3 بهمن .................................. منتظر اعلام وضعیت

یاعلی گفتیم و..../13بهمن ................................... امشب کاپت حاضره قهرمان منتظر اعلام وضعیتت هستیم

رویای رهایی / 13بهمن ...................................... امشب کاپت حاضره قهرمان منتظر اعلام وضعیتت هستیم

مهدی 68 / 4 بهمن ...........................................[تصویر:  2865.gif] روزه خوب داری قهرمان
داریوش / 4 بهمن ...........................................
[تصویر:  2865.gif] روزه خوب داری قهرمان
مصطفی / 4 بهمن ...........................................
[تصویر:  2865.gif]
روزه خوب داری قهرمان

سوزان / 5 بهمن ..............................................
[تصویر:  2864.gif] روزه خوب داری قهرمان
26 اسفند / 5بهمن ...........................................
مصطفی 110 / 5 بهمن .....................................
سعید سیزده / 5 بهمن .................................... [تصویر:  2864.gif] روزه خوب داری قهرمان

رامتین/13بهمن .................................................. [تصویر:  2864.gif] روزه خوب داری قهرمان
باران / 14بهمن .................................................. [تصویر:  2864.gif]روزه خوب داری قهرمان

سینا 1401سینا/15بهمن ...................................[تصویر:  2863.gif] روزه خوبداری قهرمان

محمد / 6 بهمن ................................................ [تصویر:  2863.gif] روزه خوب داری قهرمان

مسعود تنها / 6 بهمن ..........................................[تصویر:  2863.gif] روزه خوب داری قهرمان
ترانه 230 / 6 بهمن .............................................[تصویر:  2863.gif] روزه خوب داری قهرمان

گمنام / 6 بهمن ...................................................[تصویر:  2863.gif] روزه خوب داری قهرمان
حسین / 6 بهمن .................................................[تصویر:  2863.gif] روزه خوب داری قهرمان

آبتین / 16بهمن ......................................................[تصویر:  2863.gif] روزه خوب داری قهرمان

اقیانوس آرام / 7 بهمن ........................................[تصویر:  2862.gif]روزه خوب داری قهرمان
ابولفضل / 7 بهمن ...............................................[تصویر:  2862.gif] روزه خوب داری قهرمان

سهیل 70 / 8 بهمن .............................................[تصویر:  2861.gif] روزه خوب داری قهرمان

پیمان / 8 بهمن ..................................................[تصویر:  2861.gif] روزه خوب داری قهرمان
رایتوس 40 / 8 بهمن ............................................[تصویر:  2861.gif] روزه خوب داری قهرمان

در راه مانده /17 بهمن .........................................[تصویر:  2861.gif]روز خوب داری قهرمان

مبین / 9 بهمن ..............................................................3 روزه خوب داری قهرمان
یک مشت خاک / 9 بهمن .............................................3 روزه خوب داری قهرمان
امیرحسین18 / 9 بهمن .................................................3 روزه خوب داری قهرمان
جنگجو / 13بهمن ..........................................................3 روزه خوب داری قهرمان
بی تاب/19 بهمن ........................................................3روزه خوب داری قهرمان

پوری/18بهمن ..............................................................3 روز خوب داری قهرمان

ای ای تی/ 19بهمن. ............................................................2 روز خوب داری قهرمان

ترک برای همیشه/21 بهمن ............................................... 2 روز خوب داری قهرمان
قاتل شیطان/20بهمن ...........................................................2 روز خوب داری قهرمان

اسنایپر / 11 بهمن ...............................................................1 روزه خوب داری قهرمان
نایت/20بهمن........................................................................1روز خوب داشتی قهرمان

حسین/21بهمن ................................................................... 1 روز خوب داری قهرمان
محسن22/22بهمن ............................................................. 1 روز خوب داری قهرمان[
کمک/22بهمن .................................................................... 1 روز خوب داری قهرمان

ساسی لولو/15بهمن ........................................................... بسم الله قهرمان
می شود؛ می دانم / 13 بهمن ............................................. بسم الله قهرمان
در جستجوی حقیقت / 12 بهمن ............................................. بسم الله قهرمان
مهدی / 12 بهمن .................................................................. بسم الله قهرمان

آقای اراده / 12 بهمن ........................................................... بسم الله قهرمان
ارغوان / 13 بهمن ............................................................... بسم الله قهرمان
همناز / 13 بهمن ................................................................ بسم الله قهرمان
سرزمین پاکیها / 16 بهمن ................................................... بسم الله قهرمان
سین فول / 14بهمن ............................................................بسم الله قهرمان
حق جو / 15بهمن ...............................................................بسم الله قهرمان

کینگ کیان /18بهمن..............................................................بسم الله قهرمان
نارین/18بهمن.......................................................................بسم الله قهرمان
شازده کوچولو/19بهمن....................................................... بسم الله قهرمان
پایان/19بهمن.......................................................................بسم الله قهرمان
نیکا/19بهمن .......................................................................بسم الله قهرمان
اقیانوس آرام/19بهمن............................................................بسم الله قهرمان

سمور/20بهمن ....................................................................بسم الله قهرمان
همناز/20بهمن ................................................................... بسم الله قهرمان
امین/20 بهمن ................................................................... بسم الله قهرمان
دختر آرزوها/21 بهمن ........................................................ بسم الله قهرمان
مجتبی/21بهمن ..................................................................بسم الله قهرمان

آرشام/21بهمن....................................................................بسم الله قهرمان

رکسانا/22بهمن.................................................................. بسم الله قهرمان
پوپک/23بهمن .................................................................... بسم الله قهرمان
نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
(1391 بهمن 23، 9:03)سرزمین پاکیها نوشته است: سلام .من به فضل خدا پاکم ولی چرالیست اینجوریه؟؟؟ 16 بهمن میشه بسم الله قهرمان؟ ؟؟؟

آقای سرزمین پاکی هاااااااا

من که کامل به شما توضیح دادم 131313
ملاک فقط پاکی نیست!
لینک امضام رو بخونین
هنوز قول هاتون رو انتخاب نکردین چه جوری تاریختون رو عوض کنم اخه 22

-------------------

دوستان من الان موندم چ جوری از 6 صبح امروز اعلام وضعیت 23 بهمن رو کردین wacko2

محاسبه آخر شب همون روز
جلو جلو چه جوری محاسبه میکنین 17
نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
سلام دوباره اومدم
خیلی خوشحالم
امیدرهایی/23بهمن/0
گزینه ها
ب.پ.د.ج
عاقبت این عشق هلاکم کند

درگذر کوی تو خاکم کند......

[تصویر:  07165097414216144584.jpg]
[تصویر:  05_blue.png]
عاقا پیرو صحبت دوستان

بازم اعلام وضعیت 23 بهمن

عاقا این از انگیزه زیاده
تووووووووووووووووووووووووووپ توووووووووووووووووپم
MuscularMuscularMuscularMuscular

بچه ها حکم کمربند مشکی من بعد یه سال اومد41Smiley-face-cool-2clapping
[تصویر:  05_blue.png] [تصویر:  itrolldanceplz.gif?3]بچه ها من میرم سربازی اول تیر ماه
                                       ببخشید چند وقته نتونستم بیام
                                       دلم واستون تنگ شده بود ان شا الله که همه عالی پیش میرید53

بسم الله

الهی شکر

Ho3ein

21/+2

حسین آرام جانم ... حسین روح و روانم ... حسین داروی دردم ... حسین دورت بگردم
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
روز خوب Khansariha (8)
[تصویر:  bizoo.gif]

سلاااااااااااااااااااااااااااااااام

بچه هااااااااااااااااااااااااای 10 روووووووووووزه

روزاتون چطور میگذره ؟؟؟

روحیتون باید عااااالی باشه

با ارامش و یاد خدا لحظه لحظه هاتون را بگذرونید

یادتون باشه

هرچقدر تلاشتون بیشتر باشه

به وجدانتون کمتر بدهکار میمونید

به خودتون ثابت کنید تواناییتون خیلی بیشتر ازایناس

[تصویر:  hoppisar2.gif][تصویر:  hoppisar2.gif][تصویر:  hoppisar2.gif]

اقا محسن
عالیه
نمازتا تحت هیچ شرایطی ترکش نکن
بهترین لحظات وقتاییه که ادم با تمام قلبش نماز میخونه

دویل کیلر خان

همینجوری خوب ِ خوب پیش برو

قراره بزنیم تو دهن شیطون

حسین اقا

شما باید الان توی 30روزه باشی هاااااا

اگه بخوای اینجا بمونی باید ستارتا پس بدی

اگه میخوای بمونی بهم بگین

امید رهایی

داداش شما هم توی 10 روزه بودی قبلاٌ؟

اگه نبودی باید ستاره هاتا پس بدی یا اینکه بری مسابقه ای که بودی

سمور خان

روزهای خوبی را باید درست کنی

پس پر از تلاش باش
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
چندتا دیورا اضافی بدین به من

13131313131313131313131313131313131313131313131313131313131313131313131313131313131313131313131313131313131313131313131313131313131313131313131313131313131313131313131313131313131313

کنترل نگاهم و از دست دادم..
روز بد :13:
خوشا باران و وصف بی مثالش

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان