امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

سلام .
منم هستم : Reza_d
امروز اولین روزی هست که پاکم317317

پس با اجازه ی بزرگتر ها :
اعلام وضعیت:

رضا.د/1روز خوب/امروز (92/08/27 ساعت 11:52)

اعمال :
1- نماز خواندن
2- ذکر گفتن (صلوات)
3- انجام ندادن خ.ا (شرط اول)
4- دست ورزی نکردن (از عمد)
5- نرفتن به سایت های مستهجن
6- چشم پاک
 7- ورزش . 
روز خوشی را برایتان آرزومندم.
دعای آرامش :
خداوندا آرامشی عطا فرما تا بپذیرم
آنچه را که میتوانم تغییر دهم
شهامتی که تغییر دهم آنچه را که میتوانم
و بینشی که تفاوت این دورا بدانم
                                                                         آمین یا رب العالمین
[تصویر:  Hova.PNG]

[تصویر:  05_blue.png]
سارا/1روز خوب/امروز 1392/08/16 ساعت Khansariha (8)18:02

Khansariha (8)varzeshKhansariha (48):21:416Muscular:22:317317clappingSmiley-happy114:22:با امروز 3 روز خوب داشتم    خیلی خدایا مخلصیم خیلی چاکرتیم فقط دستمو ول نکن تا فردا بای
[تصویر:  nasimhayat.png]
سلاامم مجدد

سرباز تواب
خدا ببخشه داداش..شرمنده ی پیش خدا نباشی
هرجور میخواید..خوب خووبهه؛یعنی الان تقریبا یه هفته خوب هم داریید..خووب مراقبش باشید که اربعین دیگه ایشالله جشن 2ماهگیشو بگییرییمم..1
خوبه که با خودتون جدی هستید،پس تصمیم جدی بگیرید
که قراره سرباز راه آزادگی امام حسین باشییدcheshmak

Reza.d
داداش خیلیی خیلیی خوش اومدییی..Welcome (1)
خیلیی هم عالیییی..میبینمم کهه همه ی مواردو هم انتخاب کردییی..varzesh
امیدوارم که یکراسسس بریی بالااا و به پاکی ابدی برسیی..
کافیه که به توانایی خودت ایمان بیاری و مطمئن باشی که پاکی بهترین حس دنیااستت..Smiley-face-thumb Muscular
دعای خیلی زییایی هم بود..آرامش پس همینجاست..cheshmak
یا علییی

سارا1
عاالیییههههه..من چی بگمم دییگههه؟؟!53258zu2qvp1d9v
امییدوارم که هر لحظه حضور خدا رو در کنارتوون حس کنیید..Smiley-face-thumb

راستی ممنونمم از چکاوک خانوم53
بازمم ازین طرفا بیاید و مارو با جمله های خوبتون همراهی کنیید..ehteram

آرامش یعنی این که بدانی هر قدم،
دست در دست خدا داری..

دلاتون رنگ خدا..53
راهكار الهي ترك

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

أَلَمْ نَشْرَحْ لَکَ صَدْرَکَ ﴿١﴾ وَوَضَعْنَا عَنْکَ وِزْرَکَ ﴿٢﴾ الَّذِی أَنْقَضَ ظَهْرَکَ ﴿٣﴾ وَرَفَعْنَا لَکَ ذِکْرَکَ ﴿٤﴾ فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٥﴾
 إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٦﴾ فَإِذَا فَرَغْتَ فَانْصَبْ ﴿٧﴾ وَإِلَى رَبِّکَ فَارْغَبْ ﴿٨﴾

چرخه:
پس چون فراغت يافتي،[در طاعت] بكوش(٧) و با اشتياق بسوي پروردگارت روي آور(٨) -->آيا كار را بر تو راحت نكرديم؟(١-٢-٣-٤-٥-٦)

-->چون نفس را مشغول نكني،وي تورا به بازي ميگيرد<--
--->كار را بر نفست سخت گردان<---
(تو دهني به نفس با نه گفتن به تمايلات حتي حلال)
سلام سربازای ده روزه ... 317

خدا قوت رفقا ... دلاتون استوار  .... 

خدا به همتون قوت بده ... 53
شگفتا هر چه ترا به يادم بياورد، زيباست .

بوی نمور کوچه و کلمات ..
نگاه مورب کسی که از انتهای بن‌بست باز آمده است ..
و دستها، دامنه‌ها، روزنامه‌های عصر، پتوی کهنه‌ای بر هره‌ی ديوار ...
هرچه ترا به يادم بياورد، زيباست.

[تصویر:  0607.jpg]
سلااااام
خدا قوت میگ ب اقای امید فردا و ماسا جانKhansariha (8)

قهرمااان های 10 روزه چ طورن؟317
محکم و با انرژی پیش میرن دیگه ان شالله؟41
تو مسابقه ی محرم هم ک ثبت نام کردین دیگه مگه نه؟Smiley-face-cool-2
منتظرتونمااااclapping
و

اقای میلاد میلانو قبول زحمت کردن و از امروز ب جمع سرپرست های خوب این تاپیک اضافه میشن317
براشون ارزوی موفقیت دارم53
نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
وعید/18 ابان/0

من چشم پاکی و پایبندی قول رو به عنوان اختیاری انتخاب کرده ام. 

اگه چیزی هست که لازمه بدونم لطفا راهنماییم کنید.

دختر خوب/ 15مهر/روزپاک:0...............................5 روز خوب داری قهرمان [تصویر:  8.gif]
بی تاب /22 مهر / روزپاک:0...............................5 روز خوب داری قهرمان [تصویر:  8.gif]

تندیس/2 آبان / روز پاک:0...................................4 روز خوب داری قهرمان  [تصویر:  8.gif] 

حامدحامد/ 5 آبان / روز پاک :0.............................3 روز خوب داری قهرمان [تصویر:  8.gif]
سارا 1 / 13 آبان / روز پاک :0..............................3 روز خوب داری قهرمان 
[تصویر:  8.gif]

فاطیما / 20مهر / روز پاک:0...............................2 روز خوب داری قهرمان  [تصویر:  8.gif]

آقای اراده / 9مهر/ روز پاک:0 ..............................1 روز خوب داری قهرمان [تصویر:  8.gif]
مجتبی / 22 مهر /روز پاک:1................................1 روز خوب داری قهرمان[تصویر:  8.gif]
زندگی 2 / 4 ابان / روز پاک :2..............................1 روز خوب داری قهرمان[تصویر:  8.gif]
مهران_2 / 7 آبان / روز پاک :0..............................1 روز خوب داری قهرمان [تصویر:  8.gif]
سرباز تواب/16 آبان / روز پاک:1.............................1 روز خوب داری قهرمان [تصویر:  8.gif]
رضا دی / 17 آبان / روزپاک :0...............................
1 روز خوب داری قهرمان 53

دختر یخی /27 مهر /روز پاک:0.....................................بسم الله قهرمان[تصویر:  8.gif]
کامران 70 /18 مهر/ روز پاک:0......................................بسم الله قهرمان [تصویر:  8.gif]
حامد 23 / 15مهر /روز پاک: 0........................................بسم الله قهرمان[تصویر:  8.gif]
حس خوب زنده شدن / 14 مهر / روز پاک:0.....................بسم الله قهرمان [تصویر:  8.gif]
اقیانوس آرام / 2آبان / روزپاک:0....................................بسم الله قهرمان [تصویر:  8.gif]
پورسام / 7 آبان / روز پاک:1..........................................بسم الله قهرمان[تصویر:  8.gif]
ابری / 7 آبان / روز پاک:0..............................................بسم الله قهرمان[تصویر:  8.gif]
سین فول/ 8 آبان/ روز پاک:1..........................................بسم الله قهرمان[تصویر:  8.gif]
اسنايپر3 / 9 آبان / روز پاک:0........................................بسم الله قهرمان[تصویر:  8.gif]
عموسعید/ 10 آبان / روز پاک :0....................................بسم الله قهرمان[تصویر:  8.gif]
گناه کبیره / 10آبان / روز پاک:0.....................................بسم الله قهرمان[تصویر:  8.gif] 
تلاش / 12 آبان / روز پاک:0..........................................بسم الله قهرمان [تصویر:  8.gif]
احسان / 13 آبان /  روز پاک:0.......................................بسم الله قهرمان [تصویر:  8.gif]
پورسام / 13 آبان / روز پاک :0......................................بسم الله قهرمان [تصویر:  8.gif]
کیمیا / 13 آبان / روز پاک :0..........................................بسم الله قهرمان [تصویر:  8.gif]
زندگی2 / 13 آبان/ روز پاک:1........................................بسم الله قهرمان [تصویر:  8.gif]

وعید /18آبان / روزپاک:0 ............................................بسم الله قهرمان [تصویر:  8.gif]
[تصویر:  7xo9iif681u74a7tyqju.png]      

[sup] خــدایــا فقـــط بخــاطـــر تــــو  ♥[/sup]

[تصویر:  474.gif]

بفرمایید شکلکای  ترول
سلام به قهرماناى ۱۰روزه
از امروز در خدمتتون هستم
همچنين يه خدا قوت به سرپرستاى گرامى
اميدوارم بتونم مفيد باشم
کوچيک همه
عاقبت این عشق هلاکم کند

درگذر کوی تو خاکم کند......

[تصویر:  07165097414216144584.jpg]
سارا/1روز خوب/امروز 1392/08/17

من از خدا شاکر هستم که تا حالا دستمو ول نکرده من خیلی خیلی از سپاسگذارم و خیلی دوستش دارم خدایا هزارا هزار بار ازت مچکرم خودت خوب میدونی غیر از تو کسی دیگه ای نداریم خیلی مخلصیم من الان 4 روز خوب پشت سرگذاشتم
بچه ها خیلی مخلص شما هم هستیم Khansariha (8)
تا فردا بای 
varzeshKhansariha (48):21:416MuscularSmiley-happy114:22:Smiley-happy114Smiley-happy11431753258zu2qvp1d9v317clappingKhansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
[تصویر:  nasimhayat.png]
فرشید بی لاو / 18 آبان / 0

من نیاز به یه حامی دارم
تنهایی نمیتونم
یه نفر کمکم کنه
ابری/10 روز خوب

راستشا بخوام بگم من از  همون روز که تو مسابقه ده روز شرکت کردم  دیگه مشکل حادی نداشتم،یادمم رفت اعلام کنم

و وقتی اومدم اعلام وضعیت کنم گفتم خوبه همه مواردا انتخاب کنم وبرای همین روز پاک کفتم
سلام،امروز تونستم پاک و خوب بمونم.مطمئنم که تا ده روز یا تا ۲ هفته میتونم .مشکل من از هفته دوم شروع میشه که ایشالا این بار تحمل میکنم.

سلاااممم و دروود بر دل پاکای اشرف
شب پاییزیتون به خیر..
راستی میانه ی پاییز رو رد کردیماا..
به یه مرحله ی خووبی رسییدیید که خیالتون از جوجه های آخر پاییز راهت باشه؟!1
دیگه آخر پاییز باید روزای خووبتون که رسیده به عدد خوب 40رو بشماریید1

ممنونم از داداش مجتبی ی عزیز و مانا خانوم
بازم لطف بکنید ازین طرفا بییاید
و تبریک میگمم به داداش خوب خودم،داداش میلاد53
(بهله ایشالله که حتما مفید خواهی بوود..4chsmu14chsmu1 )

و اما ما هم چنان منتظر یاوری هسایم که مارا یاری کند..
دوستان میبینید این تعداد سرپرست بالارو؟؟)اینا الکی نیستا،بندگون خدا گیر افتادن پشت اینترنت1 )
شما هم میتوونیید به دوستای شرکت کننده دیگه هم روحیه بدییدا.. همدیگرو تشویق کنید،هوای همو داشته باشید
بعله از قدیم گفتن،روحیه دادن شرکت کننده کی بود مانند سرپرست؟! 4fvfcja
(قسمت خوبش اینکه آخر ماه به عنوان یاور برتر انتخاب میشید کلی اعتبارمند میشید 317 )

vaeid
خیلیی خیلیی خوش برگشتیین..303
کجا بوودیید ایین همه مدتت؟؟!1
چیز دیگه ایین کهه..نه دیگه خودتون متوجه شدید،قوانین یکم تغییر کرده..و میتونیید مواردیرو که گفتید
تو پروفایل قسمت موارد مسابقه بنویسیدشون..
و آهاا یه چییز دییگههه رو بدوونید..
شماا رکوررد عالیی داشتیید؛پس بازم مییتونیید عالی پیش بریید varzesh
هفته دوم؟!اول اينكه اين بار توي ماه محرم هستيم و خيلي ميتوونيد استفاده كنيد و متفاوت از قبل بريد تا آخر پاكي
بعدشم خودم و بقيه داداشا ميگم هفته دوم حواسمون بهت باشهه..چطوره؟! 1
سارا1
عاالییههه که حضور خدا رو هم حس میکنیید..
و خیلی زیباست..شکر خدا رو میگم.. "شکر نعمت،نعمتت افزون کند" 1
دروود بر شماا..کمتر از 6رووز فقط موونده تا پرتاب شما به اوونورر..varzesh
ما هم خیلی مخلصیم آبجی

abri
ماشالله ماشاللهه..به شما قهرمان قوییی 10روزهه..Khansariha (48)
خووب عالییهه..
ایشالله که همینطوری خوب و بدون دردسر بریید بالا تا پاکیی ابدیی..
317
تبرییک میگمم..شمارو به مسابقه 20روزه معرفی میکنییم1
راهكار الهي ترك

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

أَلَمْ نَشْرَحْ لَکَ صَدْرَکَ ﴿١﴾ وَوَضَعْنَا عَنْکَ وِزْرَکَ ﴿٢﴾ الَّذِی أَنْقَضَ ظَهْرَکَ ﴿٣﴾ وَرَفَعْنَا لَکَ ذِکْرَکَ ﴿٤﴾ فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٥﴾
 إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٦﴾ فَإِذَا فَرَغْتَ فَانْصَبْ ﴿٧﴾ وَإِلَى رَبِّکَ فَارْغَبْ ﴿٨﴾

چرخه:
پس چون فراغت يافتي،[در طاعت] بكوش(٧) و با اشتياق بسوي پروردگارت روي آور(٨) -->آيا كار را بر تو راحت نكرديم؟(١-٢-٣-٤-٥-٦)

-->چون نفس را مشغول نكني،وي تورا به بازي ميگيرد<--
--->كار را بر نفست سخت گردان<---
(تو دهني به نفس با نه گفتن به تمايلات حتي حلال)
قهرمانان کانون
روزى که وارد کانون شدين رو يادتونه
واسه چى اومدين
مگه غير از اينه که گناه بزرگى رو به واسطه اراده قوى و لطف خدا و کمک 
کانونى ها ترک کنين
اين يعنى هميشه به ياد عهد و پيمانتون بمونيد و خداى نکرده
نذاريد دچار لغزش بشين......
در لحظات سخت به ياد خدا باشين و حتما عهدى که با خودتون بستين پايبند باشين........که پا يبندى به قول و محاسبه پاکى جزو موارد مسابقه هم هست...............
در ضمن خداى نکرده اگه شکستى هم بود هيچوقت از خودتون نااميد نشين
اول اميدت به خدا باشه و بعد از سرپرستا و دوستاى کانونى کمک بخواين........
چيزى که بارها من رو از ته چاه غفلت و شکست در اورد و به زندگيم جان دوباره اى داد............
و اين رو هم بگم که 10روزه سنگ بناى پاکى شما تا پاکى کامل تشکيل ميده
يعنى بايد فونداسيون رو خوب پى ريزى کنين تا بتونين ستون هاى پاکى رو روى اون محکم استوار کنين.....
عاقبت این عشق هلاکم کند

درگذر کوی تو خاکم کند......

[تصویر:  07165097414216144584.jpg]
سلام دوستان
خدابخواد پاکم و خوب
دعا یادتون نره
سرباز تواب/16 آبان/ 3 روز خوب

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 16 مهمان