امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

سلام شرایط شرکت در مسابقتونو خوندم راستش گیج شدم ولی من از دیروز که اومدم توی اینجاعضوشدم شرو کردم وشکرخدا تا الان24ساعت شده اگه دوست دارین منم میخوام توی این مسابقه 10روزه شرکت کنم منم ثبت نام کنید
اقا امید واقعا امیدوارم کردید ممنون ازتون.53ایشالا استوار تا اخر.:22:

سارا/1روز خوب/امروز 1392/08/18

من با امروز 5 روز پاک داشتم بازم فربونت برم خدا که دستمو رها نکردی Khansariha (48):21:416Muscular317Smiley-happy114317clappingvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzesh

بچه ها دعوا نکنید امروز ذهنم جاهای خیلی بد بد داشت میرفت ولی با توکل به خدا تونستم تحمل کنم ولی باز میترسم که از پس این شیطون گوربه گور شده بر نیام :smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell:ولی غلط کرده به گور باباشم خندیده من بهش به کمک خدا مجال هیچی نمیدم ولی بی انصاف بد چیزیه :smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell::smiley-yell:ولی بازم غلط کرده من که خدا رو دارم اون پیش منه از رگ گردن بهم نزدیک تر از پدر و مادرم به من مهربون تره خوب دیگه چی میخوام    خیلی مخلصتیم خدا
1-ای آنکه گره دشواری ها را به یاری تو می گشایند و ای آنکه تیزی تیغ سختی ها را با یاوری تو کند می کنند وای آنکه راه بیرون شداز گرفتاری را به سوی آرامش گشایش ،از تو می خواهند
2-دشواری ها با نیروی تو ،آسان و رشته اسباب ،به لطف تو،روان است و هر چیز،با خواست تو،روی می دهد .
3-آنها ،همه،با خواست تو،بی آنکه سخنی بگویی فرمان می پذیرند و با اراده تو،بیآنکه بازشان داری ،باز می ایستند.
4-(همگان)تو را در کارهای سخت ،به یاری فرا می خوانندودر بلا های ناگهانی ،تو پناهگاهی و جز بلایی که تو از آن پیشگیری کنی برطرف نمی گرددوجز آنچه تو از آن گره بگشایی ،گرهی نمی توان گشود .
5-پروردگارا ! بلایی بر سرم آمده که سنگینی آن رنج آور است و باری بر گرده من افتاده که برداشتن آن،دشوار است .
6-وتو آن را با نیروی خویش بر من وارد ساخته ای و با چیرگی خود ،مرا با آن رویاروی گردانده ای .
7-آنچه تو فراآورده ای ،کس باز نمی تواند برد و آنچه تو فرستی کس بر نمی تواند گرداند و دری که تو ببندی ،کس نمی تواند گشاد و آن در که تو گشایی ،کس نمی تواند بست و آنچه تو دشوار کرده باشی کس آسان نمی تواند کرد و آن را که تو خوار داری ،یاور نخواهد داشت .
8-پس بر محمد و خاندان وی، درود فرست و پروردگارا!به قدرت خویش دری به روی من از آسایش ،بگشای!وچیرگی اندوه را بر من ،با توانایی خویش ،در هم شکن ودر آنچه به درگاهت از آن شکوه آورده ام ،به نگاهت نیک بنگر .و شیرینی انجام خواسته ام را به من بچشان و از سوی خود ،رحمت و گشایشی دلچسب به من ببخش و از نزد خود راه بیرون شدی بی درنگ برای من ،برگمار!
9-و مرا از دل نهادن به پایبندی واجبات و کاربست سنتت،باز مدار!
10-که من در آنچه بر سرم آمده ،ناتوانم و از تحمل آنچه برایم روی داده ، غرق اندوهم و این تویی که در برداشتن آنچه بدان دچار شده ام و از میان بردن بلایی که در آن افتاده ام ، توانایی؛پس این کار را ،هر چند از سوی تو سزاوار آن نباشم ، برای من انجام ده :ای فرمانفرمایی جهان 
تا روز پاک دیگر باب Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)
[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام ،
رضا.د / (8/19) / 3 روز خوب و عالی .
ممنونم از کسانی که دستم رو گرفتن .
ممنونتم خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا .Khansariha (48)
[تصویر:  Hova.PNG]

[تصویر:  05_blue.png]
وعید/19 ابان/2روز خوب

هنوز پاکم و خوب

(1392 آبان 17، 0:45)omid farda نوشته است: kimia
چشم میگیم اون نرده رو هم بردارن..22 شما با کیم پاسیبل آشنایی نداریید؟؟!4chsmu1
خوب ازونجایی که دیگه از اعلام وضعیت قبلیتون 1ماه میگذره همین جا باشید بهتره مثه اینکه..42
شمارو که میتونیم از الان قهرمان هفته آینده معرفی کنیم؛مگه نه؟؟! 41 4chsmu1
سلام

آقا دیگه شخصیت ما رو لو دادین شما  4chsmu1

و اینکه بله ...صندلی قهرمانی رو لطفا واسه من خالی کنید42

از 13 آبان تا الان پاکم خدا رو شکر 1

وعید

سارا

رضا _ د

خوشحالم که پاکید و پاکم :22: ===== پاکیم!
یا عباس
سلام به همگی. منو میشناسید؟ ای نامردا !! دیگه دوستم ندارید؟!!1276746pa51mbeg8j طوری نیست چون من همتون رو دوست دارمKhansariha (8)4fvfcja
بازگشتی دوباره به مسابقات
موارد انتخابی:
 نگاه نکردن به نامحرم+نماز
بسم الله ارحمن الرحیم           یاعلی53
سلام  :22:
نرم افزار ترک خود ارضایی---->لینک دانلود - حجم : 6.7 مگابایت
سلام به خاطر درد شدید شکستم
سلام303

گناه کبیره/ 24 مهر/ خیلی روز هست که پاکم. 10 رو 100% رد کردم. ولی حسش نیست از اینجا برم پیش 20 روزه های عزیز

از روز عرفه که کلی با خدا راز ونیاز کردم خیلی سبک شدم. روزهای بعد از اون واسم یه روزهایی تازه بود
دیگه فرد قبلی نبودم. خدا خیلی بهم کمک کردKhansariha (8)

یه کار دیگه ای که تو این مدت به من کمک کرد این بود که  نماز اول وقت میخوندم و همچنین سعی کردم نمازم رو آهسته تر و با تامل بیشتری بخونم.
تامل هم به این صورت بود که معنی فارسی جملات عربی رو توی ذهنم با خودم مرور میکردم و بیشتر متوجه میشدم
که دارم با کی و در مورد چی صحبت میکنم.
ان شاء الله که شما از این تجربه استفاده کنید و برای دوستانتان به اشتراک بگذارید و نتیجه اش رو بگید برای ماKhansariha (46)
[تصویر:  e6d86c7ecd42a2bec2023e15774792bb.jpg]

آدمی نباید به خودش خیانت کنه! خ.ا نوعی خیانت به خود است

سلام 

سارا/1روز خوب/امروز 1392/08/19

بچه ها 6 روز خوب داشتم
خیلی خوشحال Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)Khansariha (48)

بچه ها برام دعا کنید که بتونم که تحمل کنم

varzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzeshvarzesh

دنیا دو روز است :
یک روز با تو و یک روز علیه تو
روزی که با توست مغرور نشو
روزی که علیه توست مایوس نشو
چرا که هر دو پایان پذیرد Khansariha (8)

همیشه با خدا درد دل کن ، نه با خلق خدا و فقط به او توکل کن ، آنگاه میبینی که چگونه قبل از این که خودت دست به کار شوی ، خدا دست به کار شده ............Khansariha (8)
از خدا خواستن عزت است ، اگر براورده شود رحمت است و اگر نشود حکمت .
پس هر چه میخواهی از خود خدابخواه و در نظر داشته باش که برای او غیر ممکن وجود ندارد

خدایا خیلی خیلی خیلی خیلی مخلصتیم 317317317317317317317317317317317317317317317317317317317317317317317317317317317317317317
سلام
قبلا عضو سایت بودم اما به دلایلی دیگه نیمدم
اما از امشب تصمیم گرفتم جدی ترک کنم
البته ترک هایی که داشتم همیشه یک یا دو ماه بیشتر طول نمیکشید  البته ترک سالیانه هم داشتم
از الان میخوام برا همیشه ترک کنم به حق آقا ابالفضل که  کمک ام کنه از همه دوستان التماس دعا دارم
ترانه/20/0 آبان
«وَقُل رَّبِّ أَعُوذُ بِكَ مِنْ هَمَزَاتِ الشَّیَاطِینِ» (المؤمنون/97) ؛
و بگو پروردگارا! من از وسوسه هاى شیاطین به تو پناه مى برم.
ابری / 7 آبان / روز پاک:0.........................................قهرماااااااااااااااااانKhansariha (46)

گناه کبیره / 10آبان / روز پاک:0..................................قهرماااااااااااااااااانKhansariha (46)

کیمیا / 13 آبان / روز پاک :0................................7 روز خوب داری قهرمان 

سارا 1 / 13 آبان / روز پاک :0..............................6 روز خوب داری قهرمان 

دختر خوب/ 15مهر/روزپاک:0...............................5 روز خوب داری قهرمان 
بی تاب /22 مهر / روزپاک:0...............................5 روز خوب داری قهرمان 

تندیس/2 آبان / روز پاک:0...................................4 روز خوب داری قهرمان  

حامدحامد/ 5 آبان / روز پاک :0.............................3 روز خوب داری قهرمان 
سرباز تواب/16 آبان / روز پاک:1.............................3 روز خوب داری قهرمان 
رضا دی / 17 آبان / روزپاک :0............................... 3روز خوب داری قهرمان 

فاطیما / 20مهر / روز پاک:0...............................2 روز خوب داری قهرمان  

وعید /18آبان / روزپاک:0 .................................2 روز خوب داری قهرمان  

آقای اراده / 9مهر/ روز پاک:0 ..............................1 روز خوب داری قهرمان 
مجتبی / 22 مهر /روز پاک:1................................1 روز خوب داری قهرمان
زندگی 2 / 4 ابان / روز پاک :2..............................1 روز خوب داری قهرمان
مهران_2 / 7 آبان / روز پاک :0..............................1 روز خوب داری قهرمان 

دختر یخی /27 مهر /روز پاک:0.....................................بسم الله قهرمان
کامران 70 /18 مهر/ روز پاک:0......................................بسم الله قهرمان 
حامد 23 / 15مهر /روز پاک: 0........................................بسم الله قهرمان
حس خوب زنده شدن / 14 مهر / روز پاک:0......................بسم الله قهرمان 
اقیانوس آرام / 2آبان / روزپاک:0......................................بسم الله قهرمان 
پورسام / 7 آبان / روز پاک:1...........................................بسم الله قهرمان

سین فول/ 8 آبان/ روز پاک:1..........................................بسم الله قهرمان
اسنايپر3 / 9 آبان / روز پاک:0..........................................بسم الله قهرمان
عموسعید/ 10 آبان / روز پاک :0......................................بسم الله قهرمان
تلاش / 12 آبان / روز پاک:0..........................................بسم الله قهرمان 
احسان / 13 آبان /  روز پاک:0.......................................بسم الله قهرمان 
زندگی2 / 13 آبان/ روز پاک:1.......................................بسم الله قهرمان 

فرشید بی لاو /18آبان / روزپاک:0.................................بسم الله قهرمان 
گردو / 20آبان / روزپاک:0............................................بسم الله قهرمان 
پورسام / 20 آبان / روز پاک :0......................................بسم الله قهرمان 
ترانه230 / 20آبان / روز پاک :0......................................بسم الله قهرمان 
[تصویر:  7xo9iif681u74a7tyqju.png]      

[sup] خــدایــا فقـــط بخــاطـــر تــــو  ♥[/sup]

[تصویر:  474.gif]

بفرمایید شکلکای  ترول
سلام
قهرمانان ۱۰روزه خدا قوت

داداش گردو
خوش امد ميگ بر گشتنتون رو
خوشحاليم که باز ۱۰ روزه رو منور کردين
اين بار با قدرت و سعى و تلاش انشالله موفق ميشى
توکلت به خدا باشه داداش و هميشه تو ترک سعى کنين مراقب نفستون باشين
و تلاشتون مداومت داشته باشه