امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

سلام به همه کلا پنج روز خوب دارم 
خدا را شکر

خدا نگه دار تا اعلام وضعیت بعدی
یا حق
سلام به همه
نماز روزه هاتون قبول

اول از همه تبریک به دوستای خوبم
رهایی جون و شکیبای عزیز
ایشالا همینجور یه ضرب برین بهترینا
با افتخار بفرمایید 20 روزه
[تصویر:  19.gif][تصویر:  19.gif][تصویر:  19.gif]
[تصویر:  cancan.gif]

آقایون 
sh.nima
و
lkdv
خیلی خوش اومدین به جمع ما

خوشحالم که یه ضرب دارین میرین اون بالامالاها
[تصویر:  %28s99%29.gif]
فقط آقا نیما
لطفا به صورت زیر اعلام وضعیت کنید تا کار ما هم راحتتر بشه
نام کاربری/تاریخ اولین روز خوب/تعداد روز های خوب

ممنون

آسمان جوووون
خیلی خوشحالم که فقط یک روز دیگه مونده تا بپری از اینجا
[تصویر:  %28s89%29.gif]

آقای سامر
امروز شانس نیوردید
امروز خدا یارتون بود
خوشحالم که مواظب خودتون و روزای خوبتون هستین
اینم برای شما برین به جنگ دشمن[تصویر:  %28s212%29.gif]
2uge4p42uge4p42uge4p42uge4p4
امیر مؤمنان حضرت علی(ع) می فرمایند: پیامبر اسلام فرمود:
عمر جهان به پایان نمی رسد مگر آنکه مردی از نسل حسین امور امت مرا در دست می گیرد و دنیا را پر از عدل می کند همچنانکه پر از ظلم شده است.

[تصویر:  nasimhayat.png]
این هم ادامه مقاله
[b]چند مرحله برای بازگشت از شکست به پیروزی[/b]

[b]قسمت قبلش رو میتونین اینجا ببینین[/b]

[b]مرحله دوم: هنوز زنده‌ایم 
[/b]
[b]هرگز مغلوب فراز و نشیب‌های زندگی نشوید و از آنها برای منعطف‌شدن شیوه زندگی خود استفاده كنید. 
[/b]
[b] 
[/b]
[b]در مقابل شكست 3 نوع عكس‌العمل كلی را می‌توان دید: 
[/b]

[b]دسته نخست آدم‌های ضعیف كه با یك زمین خوردن همانجا می‌مانند و از بین می‌روند. 
[/b]

[b]دسته دوم آدم‌های معمولی بعد از زمین‌خوردن برخاسته و راهی غیر از مسیر اصلی را دنبال می‌كنند تا از نظرها پنهان شوند و كسی نتواند آنها را سرزنش كند
[/b]

[b]و دسته سوم انسان‌های بزرگ، بعد از زمین‌خوردن دست به زانوی خویش می‌گذراند و با افتخار خود را می‌تكانند و با لبخند، از ضربه تجربه‌ای را به خاطر می‌سپارند و ضربه را از یاد می‌برند و سپس باهمان نیروی اولیه به سوی هدف حركت می‌كنند. بی‌شك انسان‌هایی كه در هر شرایط با مشكلات مقابله می‌كنند و به سوی هدف گام برمی‌دارند، پیروز خواهند شد.
[/b]
2uge4p42uge4p42uge4p42uge4p4
امیر مؤمنان حضرت علی(ع) می فرمایند: پیامبر اسلام فرمود:
عمر جهان به پایان نمی رسد مگر آنکه مردی از نسل حسین امور امت مرا در دست می گیرد و دنیا را پر از عدل می کند همچنانکه پر از ظلم شده است.

[تصویر:  nasimhayat.png]
لیست بروز شده 3 . 4. 94

[تصویر:  12821309491.gif]

rahaii ا/ 21 خرداد ........................................................................ [تصویر:  animated-number-image-0022.gif] [تصویر:  animated-number-image-0021.gif]روز خوب داری قهرمان[تصویر:  z_herz1.gif]
شکیبا / 23 خرداد ........................................................................   [تصویر:  animated-number-image-0021.gif] [تصویر:  animated-number-image-0021.gif] روز خوب داری قهرمان[تصویر:  z_herz1.gif]
Ikdvi ا / 3 تیر .....................................................................[تصویر:  animated-number-image-0029.gif] روز خوب داری قهرمان
pak-shode ا/ 8 خرداد .......................................................[تصویر:  animated-number-image-0029.gif] روز خوب داری قهرمان
آسمان 18 / 26 خرداد....................................................   [تصویر:  animated-number-image-0028.gif] روز خوب داری قهرمان
summer ا/ 31 خرداد .....................................................   [تصویر:  animated-number-image-0028.gif]  روز خوب داری قهرمان
سرباز گناه کار ا/ 31 خرداد........................................... [تصویر:  animated-number-image-0024.gif]  روز خوب داری قهرمان
sh.nima76 ا/ 28 خرداد.................................................. [تصویر:  animated-number-image-0025.gif] روز خوب داری قهرمان
Adrift Eidolon ا/ 16 خرداد ............................................  [تصویر:  animated-number-image-0021.gif]  روز خوب داری قهرمان
ParsaM ا/ 18 خرداد....................................................... [تصویر:  animated-number-image-0021.gif] روز خوب داری قهرمان

[تصویر:  8.gif] [تصویر:  8.gif] [تصویر:  8.gif] [تصویر:  8.gif]

سیزده/ 15 خرداد...................................................................... بسم الله قهرمان
hamedhamed ا/ 25 خرداد ........................................................بسم الله قهرمان
فتح / 29 خرداد..........................................................................بسم الله قهرمان

**********************شاد باشید**********************
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
سلام
26 خرداد/ 10 روز خوب/ lkdvi
یعنی الان که 10 روز شد برنده شدم؟ میتونم برم 20 روزه؟ برم ثبت نام کنم؟
ممنون
دیروز خطر از بیخ گوشم گذشت...
مدیون خواهرم هستم که بهم تلفن کرد....
خدارو شکر که الان 10 روزه شدم...
من تشویق احتیاج دارم... چه کنم؟!
سلام...............خوبید؟دارم به جامعه بر میگردم...دارم از خونه نشینی بیرون میام fiesta
سامر/4 تیر/9 روز خوب
we love you ktark
[تصویر:  et7_7.jpg]
سلام 
sh.nima76/ فروردین30/شش روز خوب
یا حق

s
سلام بچهای گل [تصویر:  wavesmile.gif]

گلادیاتورهای عزیز [تصویر:  warriorsmiley.gif]

طاعات قبول باشه

میبینم ک نصف بچها رفتن  

آقا مبارکتون باشه

شیرینی عروسیاتونو بخوریم [تصویر:  hippie4.gif][تصویر:  afro.gif]

مثل داداش عطا 53

[تصویر:  g61033.gif]

به به امشب هم ک قهرمان داریم + فردا شب

بله lkdvi شما 10 متوالی حالی از شیطان گرفته اید[تصویر:  voodoodoll.gif]  ک نگو 317

سفارش جشن  fiesta و نشان Khansariha (46) داده میشود

20 روزه معرفیتون میکنم، ثبتنام نداره 128fs318181

فقط 3، 4 تا دینامیت بهت میدم با خودت ببر جا ساز کن بزن بترکون 20 روزه رو Khansariha (98)

بچه آرومی هم هستی کسی بهت مشکوک نمیشه 4

ماشاالله به این انرژی داداش سامر varzesh

حالا ب کدوم قسمت جامعه برگشتین 4

آفرین فردا هم یک روز عالیست Khansariha (69)

ایول به داداش نیما ک تایم اول رینگ 10 روزه رو با امتیاز با لا رد کرده studsmatta

پر قدرت ادامه بده قهرمان Muscular
.
[تصویر:  1395369_383391621792143_586686126_n.jpg]

.
سلام
sh.nima76/خرداد 30 / هفت روز خوب
دیروز خراب کردم
[تصویر:  05_blue.png][تصویر:  final%204.png]

[تصویر:  aeh_googlea4.com_imam_zaman_hazrate_mahdi-13.jpg]
شکستم... 1276746pa51mbeg8j
ولی نباید این فرصت ماه رمضون رو از دست بدم...دوباره شروع میکنم
سلام
sh.nima76 /خرداد 30 / هشت روز خوب

از دوستان خواهش میکنم همین که عهدشون را شکستن اعلان وضعیت نکنند یه روز خوب که خلق کردن از دوباره بیان و بگن یه روز خوب 
چون اینجوری قبح این موضوع میریزه و اون حرمت توبه شکسته میشه 

و گذشته از این وا قعا متاسفم که دوستان این فرصت طلایی را از دست دادن   اما هنوز دو سوم مونده 
چند تا کار میگم برای اینکه از کید نفس و شیطان در امان باشید به شدت ایت اکرسی پیشنهاد میکنم و همچنین سوره ناس برای مقابله با گرسنگی و شهوت بسیار موثر است نپرسید چند بار همین که یه وقت خالی گیر اوردین بخونید تر جیحا سعی کنید حفظ باشید 
و من از دوستان میخوام روضه ی امام حسین دانلود و گریه کنن تا دلشون پاک شه انقدرگریه کنن که واقعا متوجه بشن خدا اونا را بخشیده 
دوستاااااااااااااان به والله حلالش که جماع با زنی که بر تو حلاله در این ماه حرامه چه برسه حرامش 
وای بر من و امثال من 

یا حق
سلام بچها [تصویر:  flower4.gif]

نماز روزهاتون قبول باشه

منو ک دعا میکنید سر افطار؟ 128fs318181 دعا نمیکنید؟ 1744337bve7cd1t81

ولی دعا کنید، تو دوراهی سختی موندم، دعا کنید خدا کمک کنه تصمیم درستی بگیرم

بــــگــــــذریــــــــم

چطور مطورید؟ خوبید؟

[تصویر:  g61120.gif]

به به داداش نیمـا گل کاشته [تصویر:  gardensmiley.gif]

یکی از بهرین شکارچیان روزه های خوب [تصویر:  sagittariuss.gif]

ماشاالله، چشم شیطون کور Kool

2 روز عالی دیگه بسازی با ی شوت سوباسایی میفرستیمت 20 روزه [تصویر:  5020.gif]

آخه چـــرااااا ؟؟ 1744337bve7cd1t81

آقایون، داداشام ادوین و سامر

حتما حتما ریشه یابی کنید ببینید نقطه ضعفتون کدوم قسمته،

چه شرایطی پیش میاد ک میفتین تو سرازیری،

بعدش جلوگیری کنید از قرار گرفتن در موقعیت لغزش

خواستین اینجا مطرح کنید با دوستان ی راه حل پیدا میکنیم براش 128fs318181

نکته خیلی مهم اینه هیچ وقتِ هیچ وقت امید و انگیزتون رو از دست ندید

خیلی خوشحالم میاین اینجا، بعضی ها هستن با چند بار  شکست ناامید میشن

پس نزارید شیطون روحیتون رو تضعیف کنه، پر قدرت ادامه بدین Muscular

فقط داداش ادوین شما نشان 30 روزه رو دارین میتونید از همونجا روزهای خوب رو بسازید Khansariha (69)

اما اگر دلتون میخواد ک دوباره از 10 روزه شروع کنید بگین تا ب بچهای بالا بگم نشان رو بردارن 53258zu2qvp1d9v
.
[تصویر:  1395369_383391621792143_586686126_n.jpg]

.
اینترنت...اینترنت...خیلی تاثیر داره...ولی چه میشه کرده...میگه بدونه اینترنت میشه؟مگه داریم؟
لیست بروز شده 7 . 4. 94

[تصویر:  12821309491.gif]

Ikdvi ا /26 خرداد  .......................................................................[تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان[تصویر:  z_herz1.gif]
pak-shode ا/ 8 خرداد ......................................................[تصویر:  9.gif] روز خوب داری قهرمان
آسمان 18 / 26 خرداد......................................................  [تصویر:  8.gif]  روز خوب داری قهرمان
sh.nima76 ا/ 30 خرداد.................................................... [تصویر:  8.gif] روز خوب داری قهرمان
سرباز گناه کار ا/ 31 خرداد........................................... [تصویر:  4.gif]  روز خوب داری قهرمان
Adrift Eidolon ا/ 16 خرداد .............................................  [تصویر:  1.gif]  روز خوب داری قهرمان
ParsaM ا/ 18 خرداد....................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

[تصویر:  8.gif] [تصویر:  8.gif] [تصویر:  8.gif] [تصویر:  8.gif]

سیزده/ 15 خرداد...................................................................... بسم الله قهرمان
hamedhamed ا/ 25 خرداد ........................................................بسم الله قهرمان
فتح / 29 خرداد..........................................................................بسم الله قهرمان
summer ا/ 6 تیر...................................................................   بسم الله قهرمان

**********************شاد باشید**********************
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان