امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

سلام به همه من امروز هم این کار زشتو کردم و دیگه خسته شدم سرچ کردم که اینجا رو پیدا کردم امیدوارم در کنار شما بتونم ترک کنم امروز که حساب نی
از فردا باید وارد مسابقه بشم خیلی نوکرم قول میدم ادم بشم
سلام به همه... 303
امیدوارم حال همه رفقای کانونی ردیف باشه !!!
Amin2727
14 شهریور / 7 روز خوب
خدا رو شکر دیگه تقریبا آخرای کارم !!! 4 varzesh
[تصویر:  100.jpg]
جنگ بر پا شده بود تا از این خاک دروازه ای به کربلا باز شود و مردترین مردان در حسرت آن قافله نمانند و چنین شد ...
اللهم الرزقنا شهادة فی سبیلک ...
سلام
سید مهدی یک روز خوب
(1394 شهريور 21، 17:16)ali6 نوشته است: سلام به همه من امروز هم این کار زشتو کردم و دیگه خسته شدم سرچ کردم که اینجا رو پیدا کردم امیدوارم در کنار شما بتونم ترک کنم امروز که حساب نی
از فردا باید وارد مسابقه بشم خیلی نوکرم قول میدم ادم بشم
سلام علی جان ،  خیلی خوشم اومد از این خواستن ، همینطور امیدوار و پر انرژی شروع کن
(1394 شهريور 21، 20:53)amin2727 نوشته است: سلام به همه... 303
امیدوارم حال همه رفقای کانونی ردیف باشه !!!
Amin2727
14 شهریور / 7 روز خوب
خدا رو شکر دیگه تقریبا آخرای کارم !!! 4  varzesh
ماشالله امین ، روحیه شاد و انگیزه حال ادمو عوض می کنه
گل نیلوفر در مرداب می روید، تا همه بدانند
در سختی ها باید زیبایی آفرید

مراحل نه گانه ترک اعتیاد خود ارضایی

سلام برو بچ ده روه[تصویر:  rastaman2.gif]
خوبین؟
سرحالین؟
من بالاخره برگشتم
خداروشکر کلللللی تازه نفس داریم Khansariha (57)

بچه ها ،اینکه الان اینجاییین و دارین تلاش میکنید
بدونید همش از لطف خدا بوده،خدا بهتون فرصت و راه پاکی رو نشون داده
بیاین ازش خوب استفاده کنیم
پس ناامید نشید Muscular

[تصویر:  treeswing.gif]

(1394 شهريور 19، 21:14)barbod95 نوشته است: سلام
باربد
2 شهریور
13 روز خوب
بعد ازین مسابقه باید چیکار کنم ؟
تبریک میگم بهتون
با افتخار بفرمایید مسابقه 20روزه[تصویر:  flowerysmile.gif]

(1394 شهريور 20، 16:00)تـــواب نوشته است: تواب هر روز روز بد  [تصویر:  9.gif] [تصویر:  9.gif] [تصویر:  9.gif] 

20 شهریور 0 روز خوب 1000 روز بد
تواب
سعی کن نیفتی تو دور عادت
بیشتر تمرکز کن روی ذهنت
و از هرچیزی که فکر میکنی تاثیر داره تو شکستت دوری کن
مطمئنم موفق میشی[تصویر:  flower4.gif]

(1394 شهريور 20، 21:49)Penitent. نوشته است: سلام
Penitent
شروع : 20ام
تعداد روزاي خوب: 1روز
یه شروع پرانرژی برای یه قهرمانی با افتخار
[تصویر:  yay.gif][تصویر:  yay.gif][تصویر:  yay.gif]
(1394 شهريور 21، 0:50)پر پرواز نوشته است: سلام ب همگی خوبین؟
ینی ادم با ابکش بشکه پر کنه اما عین من ضایع نشه دقیقا همون روزی ک قول دادم سروقت اعلام وضعیت کنم نتم قطع شد تا الان اما خداروشکر پاک پاکم
پرپرواز/پونزده شهریور/شش روز خوب
خداروشکر
خیلی نمونده تا قهرمانی پرپرواز جووووون[تصویر:  pottersmile.gif]
(1394 شهريور 21، 9:49)mmd نوشته است: سلام محمدم 10شهریور 10روز خوب fiesta  317  studsmatta  Khansariha (46) خداروشکر
ماشاالله قهرمااااان
تبریک میگم
خداروشکر
[تصویر:  cancan.gif]
(1394 شهريور 21، 10:51)سجاد71 نوشته است: سلام

سجاد13/71شهریور/8روز خوب Khansariha (48)
فقط دو روز تا قهرمااانی
مراقب روزای خوبت باش [تصویر:  onesmiley1.gif]
(1394 شهريور 21، 11:37)سارا00 نوشته است: سارا00/ 9شهریور / 3روز خوب Khansariha (57)
تازه سه روزه ترک کردم ..ولی حس خوبی دارم ..خدایا شکرت 53
سه روز خوب با کلی حس خوب
خالا فک کن روزات بیشتر بشه جقده قشنگه این حس[تصویر:  rollingf.gif]
(1394 شهريور 21، 14:41)سعید علمدار نوشته است: سعید علمدار/18 شهریور/4 روز خوب Khansariha (48)
ماشاالله علمدار
عالی پیش میری[تصویر:  2chw5mg.gif]
(1394 شهريور 22، 0:06)seyed_mahdi نوشته است: سلام
سید مهدی یک روز خوب

سلام سید
پیش بسوی قهرمااااانی[تصویر:  cheerleader3.gif]
2uge4p42uge4p42uge4p42uge4p4
امیر مؤمنان حضرت علی(ع) می فرمایند: پیامبر اسلام فرمود:
عمر جهان به پایان نمی رسد مگر آنکه مردی از نسل حسین امور امت مرا در دست می گیرد و دنیا را پر از عدل می کند همچنانکه پر از ظلم شده است.

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام بر همه 303

سجاد13/71شهریور/9روز خوب 128fs318181
دوباره پاییز

اما نه ((فصل خزان)) زرد!
    دوباره پاییز
    اما نه فصل اندوه و درد!
    دوباره پاییز
    فصل زیبای سادگی
    دوباره پاییز، موسم شدید دلدادگی .
سلام

به سوی نور/ 15 شهریور / 7 روز خوب

الحمدلله
ده روز و بیست روز و یک ماه کمه... دارم رکورد 70 روزمو میزنم ;)
[تصویر:  05_blue.png]
سلام به همه دوستای خوبم خوبین اقا امروز روز اولمه ایشالله همینجوری برم جلو دیگه هم این کار بدو تکرار نکنم که نمیکنم چون دیروز هم قول دادم و یه قول و قرارایی هم با خدا گذاشتم که ادم بشم دیگه همین دیگه امیدوارم همه تو این راه پیروز بشیم
ali6
22 شهریور
1 روز خوب
خیلی چاکرم
فقط یه سوال دارم که فردا باید بزنم 23 شهریور 2 روز خوب یا همون 22 رو همش باید بزنم

لیست بروز شده 94.6.22

[تصویر:  www.roozgozar.com-2113.gif]

[تصویر:  z_herz1.gif]

سجاد71 / 13 شهریور ...........................................................[تصویر:  9.gif] روز خوب داری قهرمان
 نهاوندی / 6 شهریور .............................................................[تصویر:  9.gif]روز خوب داری قهرمان

بسوی خدا/ 10 شهریور ......................................................[تصویر:  8.gif] روز خوب داری قهرمان
  KeBriA ا / 14 مرداد ............................................................ [تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان
 پر پرواز / 15 شهریور ............................................................ [تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان
به سوی نور / 15 شهریور ......................................................[تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان
 amin2727 ا / 14 شهریور ......................................................[تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان

omid-2 ا/ 10 شهریور ............................................................[تصویر:  5.gif]روز خوب داری قهرمان
  رضوان/ 6 شهریور .................................................................[تصویر:  4.gif]روز خوب داری قهرمان
  amirhossein77 ا/ 7 شهریور .................................................[تصویر:  4.gif]روز خوب داری قهرمان
سعید علمدار/ 18 شهریور ......................................................[تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
    just 14 ا/ 26 مرداد .............................................................[تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
mohmo ا / 27 مرداد .............................................................. [تصویر:  3.gif]روز خوب داری قهرمان
پاکسان/ 4 شهریور .................................................................[تصویر:  3.gif]روز خوب داری قهرمان
سارا00 ا/ 19 شهریور ..............................................................[تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
     Ali TB/ا 8 مرداد.................................................................[تصویر:  2.gif] روزخوب داری قهرمان
 summer ا/ 14 مرداد ........................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
 ALI32/ا 13 مرداد................................................................ [تصویر:  2.gif]روز خوب داری قهرمان
seyed_mahdi ا/ 21 شهریور ................................................. [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
  حامد666 ا/ 21 مرداد .......................................................... [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
 mohammad01 ا/ 24 مرداد ...................................................[تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
sadegh7520 ا/ 1 شهریور ...................................................  [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
هیراد/ 9 شهریور ...................................................................[تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
شیرین بانو/ 18 شهریور ..........................................................[تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
mehdirad ا/ 18 شهریور .........................................................[تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
penitent. ا/ 17 شهریور .........................................................[تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
ali6 ا/ 22 شهریور ..................................................................[تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

[تصویر:  8.gif]

تواب / 20 شهریور ..................................................................بسم الله قهرمان

صابر/ 17 شهریور ...................................................................بسم الله قهرمان

bijan ا/ 15 شهریور ................................................................بسم الله قهرمان

imss ا/ 10 شهریور .................................................................بسم الله قهرمان

SADEGH7 ا/ 8 شهریور ........................................................بسم الله قهرمان

sepehrjam ا/ 7 شهریور .......................................................بسم الله قهرمان

sohrabi digar ا/ 14 مرداد .................................................... بسم الله قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
amirhossein77
22شهریور
0روز خوب
سعید علمدار/18 شهریور/5 روز خوب studsmatta
امروز دیر انلاین شدم لیستو رد کردی..لیسته بعدی منو جزو شیش روزه ها بزنید..ممنون شازده Khansariha (8)
اللَّهُ لَا إِلَٰهَ إِلَّا هُوَ رَبُّ الْعَرْشِ الْعَظِيمِ
[تصویر:  05_blue.png]
[تصویر:  shine_light_backgrounds_vector_537230.jpg]
sin-sin/ بیست و سه شهریور / 0 روز
[تصویر:  500x890_1467400547823899_1_.jpg]

شک نکن...
درست در لحظه آخر
در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان میشود
معجزه ای رخ میدهد
خدا از راه میرسد....

لطفا با احتیاط نا امید شوید , معجزه خبر نمیدهد ...

[تصویر:  u2kig0x2xk6igwj759y.jpg]
Dead boy
Zero
Only God
سلام

سجاد13/71شهریور/10روز خوب Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46)
studsmatta Khansariha (48) fiesta
128fs318181 128fs318181 128fs318181
دوباره پاییز

اما نه ((فصل خزان)) زرد!
    دوباره پاییز
    اما نه فصل اندوه و درد!
    دوباره پاییز
    فصل زیبای سادگی
    دوباره پاییز، موسم شدید دلدادگی .
سلام به همه دوستان
ali6
22 شهریور