امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

دیگه بسه / 14 دی / 0 روز خوب

داره از خودم بدم میاد تغییر کردم الان می فهمم تاثیر های خودارضایی رو

حیف این 2 سال که از دست دادم

نمی دونم مشکل کجاست 5 بار تلاش کردم نشد امیدوار این سری بشه

یا علی
 سپاس شده توسط
ببین اعصاب منم خورد کردی
درررررووووغ میگه کسسی که میگه توبه کردم ولی میره سراغ سایت مستهجن و نگاه دختر مردم میکنه
بسه دیگه بسههههه اعصاب منم خورد کردی

فرستاده شده از H30-U10ِ من با Tapatalk
بای برا همیشه از زندگی خسته شدم
[تصویر:  8.gif] "بسم الله الرحمن الرحیم" [تصویر:  8.gif]

لیست بروز شده 94.10.14

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]

[تصویر:  z_herz1.gif]

101 ا / 6 دی ............................................................................ [تصویر:  9.gif] روز خوب داری قهرمان
توانا / 5 دی ................................................................................ [تصویر:  8.gif] روز خوب داری قهرمان
 پیچک / 3 دی ............................................................................. [تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان
 reza70 ا / 28 آذر .................................................................... [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
 saeed-61 ا / 9 دی .................................................................
[تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
یا-حق / 27 آذر ........................................................................ [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
شاهین 70 / 30 آذر ................................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
pourya.sh ا / 12 دی .............................................................. [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان

maryam sadat ا / 28 آذر .................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
 hadi94 ا / 6 دی ................................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
 توفیق / 6 دی ...................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
 یک نفر / 10 دی .................................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

[تصویر:  www.roozgozar.com-2170.gif]

biseda ا / 13 دی ...................................................................بسم الله قهرمان

دیگه بسه / 14 دی ....................................................................بسم الله قهرمان

meysam tanha ا / 13 دی ......................................................بسم الله قهرمان

talkh007 ا / 7 دی ................................................................بسم الله قهرمان

محمد می تواند / 5 دی ..............................................................بسم الله قهرمان

...mehdi ا / 3 دی ..................................................................بسم الله قهرمان

sohrabi digar ا / 29 آذر .......................................................بسم الله قهرمان

pourya13 ا / 29 آذر ..............................................................بسم الله قهرمان

s.r.tahami ا / 28 آذر ............................................................بسم الله قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
 سپاس شده توسط
بیـــــــــــــــــصدا / 13 دی / 1 روز پاکی

به امید خدا اینبار قویتر از همیشه ممنون از بچه ها که دلگرمی دادین
 سپاس شده توسط
سلام ب همتون

فراموشی/14 دی /یک روز خوب
دردیست غیر مردن کان را دوا نباشد
پس من چگونه گویم کین درد را دوا کن

سپاس شده توسط
(1394 دي 14، 18:24)فراموشی نوشته است:
سلام ب همتون

خوش اومدی قهرمان

فرستاده شده از H30-U10ِ من با Tapatalk
بای برا همیشه از زندگی خسته شدم
 سپاس شده توسط
توانا/۵دی
۱۰روز
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
تبررررررررررررررررررریک توانا و  101 317 317 317 317 317 Confetti Confetti Confetti
انشالله همینجور ادامه دار باشه
 سپاس شده توسط
Dash Ali  /    
14 دی / 1 روز خوب

[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
(1394 دي 14، 16:49)دیگه بسه نوشته است: دیگه بسه / 14 دی / 0 روز خوب

داره از خودم بدم میاد تغییر کردم الان می فهمم تاثیر های خودارضایی رو

حیف این 2 سال  که از دست دادم

نمی دونم مشکل کجاست 5 بار تلاش کردم نشد امیدوار این سری بشه

یا علی
الان که نگاه میکنید به عقب میبینید دو سال رو به قول خودتون از دست دادین یا اونجوری که میخواستید نگذشته,ولی خیلی بیشتر از این دو سال جلو روتون قرار داره و اگه بخواید میتونید هم جبران گذشته رو بکنید هم اونجوری پیش برید که دوست دارید 2uge4p4
پس بسم الله قهرمان Confetti

(1394 دي 14، 18:14)biseda نوشته است: بیـــــــــــــــــصدا / 13 دی / 1 روز پاکی

به امید خدا اینبار قویتر از همیشه ممنون از بچه ها که دلگرمی دادین
باریکلا  Confetti
ایشالا این بار قراره تا آخــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر 10 روزه رو برید و بشید قهرمان ما 317
(1394 دي 14، 18:24)فراموشی نوشته است:
سلام ب همتون

سلام,خوش اومدین به 10 روزه 49-2
منتظر اعلام وضعیتاتون هستیم  2uge4p4
(1394 دي 14، 19:44)توانا نوشته است: توانا/۵دی
۱۰روز
مبــــــــــــــــــــــارکه قهرمات توانا  Khansariha (46) 
قهرمانیتون و پاکیتون مستدام  2uge4p4
(1394 دي 14، 19:29)101 نوشته است: 101
5 دی
10 روز

امشب شب سختی رو پیش رو خواهم داشت.

It ends tonight

[quote pid='337539' dateline='1451923162']
قهرمانیتون مبارک باشه  Khansariha (46) 
مواظب پاکیتون و روزای خوبتون باشید  302
[/quote]

(1394 دي 14، 20:30)Dash Ali نوشته است:
Dash Ali  /    
14 دی / 1 روز خوب

روز اول پاکیتون ایشالا زود زود برسه به 10  317
[img=0x0]http://8pic.ir/images/u2kig0x2xk6igwj759y.png[/img][تصویر:  QS_7c5f964da77044e88497dbf7f765d819.jpg]
 سپاس شده توسط
بچه ها من دارم از این تاپیک میرم. ان شالله
اما قبل از رفتن یک ایده دارم. 
نکته ای که خیلی به من کمک کرد.
توی این ده روز من هرشب غسل توبه انجام دادم. فایده ش این بود که هر روز اون قدرت من ری استارت می شد و روز بعدش انگار روز اوله که استارت پاکی رو زدم. سرحال نگه می داره آدم رو. 
وقتی غسل روزانه نداشتم بعد از سه یا چهار روز بدنم فوق العاده سنگین می شد ولی بعد از غسل توبه یک سبکی خاصی در من ایجاد می شد که با گفتن نمی شه توضیح داد باید تجربه کرد.
خیلی ازمصاحبت شما خوشحال شدم.
تلاش کنید 
و دعا
 سپاس شده توسط
سلام
هادی94 / 11دی / 3روز پاک=1روز خوب
[تصویر:  Untitled_1.jpg]

[تصویر:  qfve86tt395lfbydpv5g.png]
[تصویر:  dv21_2.jpg]
 سپاس شده توسط
به نام خدا
Pourya.sh...12dey...3روز خوبو پاک