امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

دیگه بسه / 16 دی / 1 روز خوب
 سپاس شده توسط
Dash Ali
17 دی
1 روز خوب

[تصویر:  05_blue.png]
سلام...
Pourya.sh...12day...5 رووز خوب
خیلی سخت گذشت...
یادمون نرع شهوتو خودمون بوحود میاریم تا شیشمین روز...پنج روز دیگه تاپیک بعدییی یهو

فرستاده شده از H30-U10ِ من با Tapatalk
بای برا همیشه از زندگی خسته شدم
بیـــــــــــــــــصدا / 13 دی / 4 روز پاکی 317
 سپاس شده توسط
[تصویر:  53.gif]
آدمه بی­حال همش از زیر کار در میره حتی از زیر خوندن یه خلاصه نقلی

شما که بی حال نیستی، هستی؟!
اگه اینطور نیستی (اینجا) رو ببین
[تصویر:  53.gif]

.....................................................................................................................................

[تصویر:  8.gif] "بسم الله الرحمن الرحیم"
[تصویر:  8.gif]

لیست بروز شده 94.10.17

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]

[تصویر:  z_herz1.gif]

پیچک / 3 دی ........................................................................... [تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان
 hadi94 ا / 11 دی ................................................................... [تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان
pourya.sh ا / 12 دی ............................................................... [تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان
reza70 ا / 28 آذر .................................................................... [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
 saeed-61 ا / 9 دی ................................................................. [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان

biseda ا / 13 دی ....................................................................
[تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
یا-حق / 27 آذر ........................................................................ [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
شاهین 70 / 30 آذر ................................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
maryam sadat ا / 28 آذر ..................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
 توفیق / 6 دی ........................................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
 یک نفر / 10 دی .................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
 فراموشی  / 14 دی ................................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 
  talkh007 ا / 15 دی ............................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان  
Dash Ali ا / 16 دی ............................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
 دیگه بسه / 16 دی ................................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

[تصویر:  www.roozgozar.com-2170.gif]

ei94 ا / 17 دی .......................................................................بسم الله قهرمان

meysam tanha ا / 13 دی ......................................................بسم الله قهرمان

محمد می تواند / 5 دی ..............................................................بسم الله قهرمان

...mehdi ا / 3 دی ..................................................................بسم الله قهرمان

sohrabi digar ا / 29 آذر .......................................................بسم الله قهرمان

pourya13 ا / 29 آذر ..............................................................بسم الله قهرمان

s.r.tahami ا / 28 آذر ............................................................بسم الله قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
 سپاس شده توسط
درووود اقا ما شیشمین روز پاکیمونم بسر رسید ولی کلاغه به خونش نرسید!!
Pourya.sh...12day...6rooozpaaak

بای برا همیشه از زندگی خسته شدم
(1394 دي 17، 11:08)سلامممممممممممممممممممممممم  قهــــرمانان  ei94 نوشته است: احسان/17دی /0روز خوب

فرستاده شده از SM-G900Hِ من با Tapatalk
قهرمان منتظررررررر افزیش روزاتون هستماااااااااااااااااااا 302
(1394 دي 17، 11:49)hadi94 نوشته است: سلاااام
من اومدم با یه اعلام وضعیت توپ
هادی94 / 11دی / 6 روز خوب
خدایا شکرت
وایییییییییییییییییییییییییی آقا هادی قهرمان بــــا انــرژژژژی آفرین  Khansariha (46)منم خدا رو شکرررررررررررررررر برای داشتن روزای پاکیتون 2uge4p4
(1394 دي 17، 12:01)دیگه بسه نوشته است: دیگه بسه / 16 دی / 1 روز خوب
بله دیگه بسهههههههههههههههههه و 9 روز دیگه مونده تا 10 روزه بشیددددددددددد حنتما موفق میشید 302
(1394 دي 17، 14:03)Dash Ali نوشته است:
Dash Ali
17 دی
1 روز خوب
قهـــــــــــــــرمان مراقب باشیددددددددددددددددددد وووووووو هر روز بیاین اعلام وضعیت روزای پاکی منتظر شماست Khansariha (46)

bisedaبیـــــــــــــــــصدا / 13 دی / 4 روز پاکی 317 

مرسییییییییییی برای اعلام وضعیت با انـــــــــــــرژژژی و سرشار از انگیزه Khansariha (46)

(1394 دي 18، 13:14)Pourya.sh نوشته است: درووود اقا ما شیشمین روز پاکیمونم بسر رسید ولی کلاغه به خونش نرسید!!
Pourya.sh...12day...6rooozpaaak

واوووووووووووووو عالیههههههه فقط 4 روز دیگر باقیمانده تاااااااا اتمام راند اول Khansariha (46)
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

سپاس شده توسط
سلام 
فراموشی /14 دی/پنج روز خوب
ببخشید دیر اعلام وضعیت کردم
دردیست غیر مردن کان را دوا نباشد
پس من چگونه گویم کین درد را دوا کن

سپاس شده توسط
(1394 دي 18، 13:52)فراموشی نوشته است: سلام 
فراموشی /14 دی/پنج روز خوب
ببخشید دیر اعلام وضعیت کردم
سلاممممم فکر کنم اعلام وضعیتتون تاریخ روز رو اشتباه نوشتیدددد
ووووووووووو متشکرممم برای اعلااااااااااااااااااااااااام وضعیت سبززززززززززززتون 317 317 317

(1394 دي 18، 14:43)EDWIN نوشته است: سلام بچه ها من اومدم با یه کلیپ قشنگ حتما نگاه کنید هر چقدرم که میتونید پخش کنید
http://www.aparat.com/v/ZzLQS
یه پیشنهادم دارم 
به نظرم اگه توی کانون یه قسمت مختص امام زمان باشه عالی میشه(کل کانونم به امام زمان اختصاص داده بشه کمه) بیاید هرچقدر میتونیم اما زمانو بیشتر بشناسیم و به همه بشناسونیم
لطفا همگی کمک کنید این کارو انجام بدیم [تصویر:  53.gif] 

سلاممممم مرسی از پیشنهاد خوبتون و این که قبلا یه تاپیک مختص امام زمان بود که بسته شد 
پیشنهادتون رو با مدیریت در میون بزاریددددد 302 302 302
راستی اعلاممممممم وضعیتتون کووووووووووووو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 49-2 49-2 49-2 49-2 Confetti Confetti
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

سپاس شده توسط
سجاد/18دی/0روز خوب 
Khansariha (69) Khansariha (69) Khansariha (69) Khansariha (69)
 سپاس شده توسط
(1394 دي 18، 15:12)sajjad1377 نوشته است: سجاد/18دی/0روز خوب 
Khansariha (69) Khansariha (69) Khansariha (69) Khansariha (69)

سلاممممممممممممممممممممممممممممممم خوشحالم از بودنتون اینجا

پیش به سووووووووووووووووی موفقیت و زندگی بهتررررر هر روز بیاین اعلام وضعیت

2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4

سپاس شده توسط
دیگه بسه / 16 دی / 2 روز خوب
 سپاس شده توسط
[تصویر:  8.gif] "بسم الله الرحمن الرحیم" [تصویر:  8.gif]

لیست بروز شده 94.10.18

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]

[تصویر:  z_herz1.gif]

پیچک / 3 دی ........................................................................... [تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان
 hadi94 ا / 11 دی ................................................................... [تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان
pourya.sh ا / 12 دی ............................................................... [تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان

فراموشی  / 14 دی ..................................................................... [تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان 
reza70 ا / 28 آذر .................................................................... [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
 saeed-61 ا / 9 دی ................................................................. [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
biseda ا / 13 دی .................................................................... [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
یا-حق / 27 آذر ........................................................................ [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
شاهین 70 / 30 آذر ................................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
 دیگه بسه / 16 دی ..................................................................
[تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
 maryam sadat ا / 28 آذر ..................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
 توفیق / 6 دی ........................................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
 یک نفر / 10 دی .................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
  talkh007 ا / 15 دی ............................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان  
Dash Ali ا / 16 دی ............................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

[تصویر:  www.roozgozar.com-2170.gif]

sajad1377 ا / 18 دی ............................................................بسم الله قهرمان

ei94 ا / 17 دی .......................................................................بسم الله قهرمان

meysam tanha ا / 13 دی ......................................................بسم الله قهرمان

محمد می تواند / 5 دی ..............................................................بسم الله قهرمان

...mehdi ا / 3 دی ..................................................................بسم الله قهرمان

sohrabi digar ا / 29 آذر .......................................................بسم الله قهرمان

pourya13 ا / 29 آذر ..............................................................بسم الله قهرمان

s.r.tahami ا / 28 آذر ............................................................بسم الله قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
 سپاس شده توسط
شکست...

درسته شکست خوردم ولی به امید خدا بلند میشمو شروع میکنم
تولد دوباره
من زندگی جدیدمو شروع میکنم
من خواهان بهترین ها هستم ...و مطمئنم بهشون میرسم
به یاد تو ای مهربان ترین مهربانان شروع میکنم