امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

کینگ///8 روووووووز خوب خیلی سخت گذشت امروز خیلی خیلی ولی من نباید دیگه اینکاو کنم
کافیه
بای برا همیشه از زندگی خسته شدم
 سپاس شده توسط
[تصویر:  8.gif] "بسم الله الرحمن الرحیم" [تصویر:  8.gif]

لیست بروز شده 94.10.30

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]

[تصویر:  z_herz1.gif]

King_P ا / 19 دی .................................................................. [تصویر:  8.gif] روز خوب داری قهرمان
Hossain ا / 22 دی ..................................................................
[تصویر:  8.gif] روز خوب داری قهرمان
فراموشی / 22 دی .................................................................... [تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان

hadi94 ا / 11 دی ................................................................... [تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان
 saeed-61 ا / 9 دی ................................................................. [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
biseda ا / 13 دی .................................................................... [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
دیگه بسه / 23 دی ................................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
darya985 ا / 28 دی ............................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان  
  talkh007 ا / 15 دی ............................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان  
ei94 ا / 17 دی ....................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
Alireza 68 ا / 25 دی .............................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

[تصویر:  www.roozgozar.com-2170.gif]

OmmiDvaaR ا / 29 دی .......................................................بسم الله قهرمان

metti ا / 30 دی ....................................................................بسم الله قهرمان

Mmdk ا / 30 دی ....................................................................بسم الله قهرمان

مهرداد جدید / 26 دی .................................................................بسم الله قهرمان

saeed77 ا / 25 دی .................................................................بسم الله قهرمان

mahsa.milad ا / 22 دی .........................................................بسم الله قهرمان

meysam tanha ا / 13 دی ......................................................بسم الله قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
 سپاس شده توسط
ســـــــــــــــــــــــــــلام
چطوریـــــــــــد؟؟

تازه نفس ها خیلی خوش اومدید

OmmiDvaaR

Metti

Mmdk

پیش بسوی روزهای عالـــــــــــی Khansariha (69)

(1394 دي 30، 9:59)Hossain نوشته است: [b]حسين/22دي/8روز خوب

هورااااا
چیزی به قهرمان شدن نمونده
ارادتون قابل تحسینه
53 53 53

[/b]
(1394 دي 30، 14:14)darya985 نوشته است: //دی20//2روز خوب

خیلی خوبهههه
خداروشکر
53 53 53

(1394 دي 30، 16:40)King_P نوشته است: کینگ///8 روووووووز خوب خیلی سخت گذشت امروز خیلی خیلی ولی من نباید دیگه اینکاو کنم
کافیه

همینهههههههههه
من نباید بشکنم
اراده ی شما هم قابل تحسینههههه
مشخصه این سری خیلی جدی هستید
آفرین
53 53 53

سلام به همه دوستای گل 53
چطورین؟
آقا یه خسته اومده 4chsmu1
بعد از مدتها Khansariha (56)
راهش میدین؟
عموسعید / 1 بهمن
مخلصیم 303
هیچی ...
سلام و دورود چن ساعت دیگکه بیشتر نمونده تا دهمین روز پاکی و پیروزی ولی خیلی دیونه دارم میشم
نمیدونم میتونم تحمل کنم:(
ولی من بااااااااید بتووووووووونم
9 روز و نیم
darya985//بهمن2//0روز خوب
این دفعه باید یه ماهو برم.خدایا ببخش
[تصویر:  u2kig0x2xk6igwj759y.png]

خدارو دارم تو باورم***پس از کل دنیا پولدار ترم
سلام من دیروز از دوباره شروع کردم اما پستا نیستن کوشون؟؟؟

منِ جدید / 2 روز خوب / 1بهمن
[تصویر:  u2kig0x2xk6igwj759y.png]

باز آ باز آ هر آنچه هستی باز آ
گر کافر و گبر و بت‌پرستی باز آ
این درگه ما درگه نومیدی نیست
صد بار اگر توبه شکستی باز آ
[تصویر:  8.gif] "بسم الله الرحمن الرحیم" [تصویر:  8.gif]

لیست بروز شده 94.11.02

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]

[تصویر:  z_herz1.gif]

King_P ا / 19 دی .................................................................. [تصویر:  9.gif] روز خوب داری قهرمان

Hossain ا / 22 دی .................................................................. [تصویر:  8.gif] روز خوب داری قهرمان
فراموشی / 22 دی .................................................................... [تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان
 hadi94 ا / 11 دی ................................................................... [تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان
 saeed-61 ا / 9 دی ................................................................. [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
biseda ا / 13 دی .................................................................... [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
دیگه بسه / 23 دی ................................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
من جدید / 1 بهمن ...................................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
   talkh007 ا / 15 دی ............................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان  
ei94 ا / 17 دی ....................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
Alireza 68 ا / 25 دی .............................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

[تصویر:  www.roozgozar.com-2170.gif]

عمو سعید / 1 بهمن .................................................................بسم الله قهرمان

darya985 ا / 1 بهمن .............................................................بسم الله قهرمان

OmmiDvaaR ا / 29 دی .......................................................بسم الله قهرمان

metti ا / 30 دی ....................................................................بسم الله قهرمان

Mmdk ا / 30 دی ....................................................................بسم الله قهرمان

مهرداد جدید / 26 دی .................................................................بسم الله قهرمان

saeed77 ا / 25 دی .................................................................بسم الله قهرمان

mahsa.milad ا / 22 دی .........................................................بسم الله قهرمان

meysam tanha ا / 13 دی ......................................................بسم الله قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
 سپاس شده توسط
(1394 دي 30، 22:30)عمو سعید نوشته است: سلام به همه دوستای گل 53
چطورین؟
آقا یه خسته اومده 4chsmu1
بعد از مدتها Khansariha (56)
راهش میدین؟
عموسعید / 1 بهمن
مخلصیم 303
سلااااااااااااااااام,خوش اومدید به 10 روزه خودتون  317
ایشالا هر روزتون توی 10 روزه,یک روز خوب و پاک باشه  Confetti
(1394 بهمن 2، 17:44)King_P نوشته است: سلام و دورود چن ساعت دیگکه بیشتر نمونده تا دهمین روز پاکی و پیروزی ولی خیلی دیونه دارم میشم
نمیدونم میتونم تحمل کنم:(
ولی من بااااااااید بتووووووووونم
9 روز و نیم
شما مطمئنا قهرمان 10 روزه ما میشین  Khansariha (46)
فقط همین چند ساعتو بگذرونید,همین چن ساعتا هستن که میشن 10 روزه پاک,20 روز پاک و تا آخرش  2uge4p4
منتظر قهرمانیتون هستماااا 317
(1394 بهمن 2، 18:21)darya985 نوشته است: darya985//بهمن2//0روز خوب
این دفعه باید یه ماهو برم.خدایا ببخش
آخه چرا اینجوری شد؟ Hanghead
دریا جان علت شکستاتو میدونی؟ایشالا که علتا رو از ریشه بکنی و تا خود 1 ماهو تند و سریع بری  302
منتظر روزای خوبت هستیم  2uge4p4
(1394 بهمن 2، 18:32)منِ جدید نوشته است: سلام من دیروز از دوباره شروع کردم اما پستا نیستن کوشون؟؟؟

منِ جدید / 2 روز خوب / 1بهمن

نمیدونم پستا رو  Hanghead
ولی الان توی لیست امروز 10 روزه هستید ,با 2 روز خوبتووووووووووووون  2uge4p4
[img=0x0]http://8pic.ir/images/u2kig0x2xk6igwj759y.png[/img][تصویر:  QS_7c5f964da77044e88497dbf7f765d819.jpg]
وطنم پاره ی تنم Confetti Confetti Confetti Confetti Confetti 65 65 65 65 65 65 65 65 65 65
اینم 10 روز به همین سادگی
بچه ها منم دیگه به امید خدا از این تاپیک میرم برام دعا کنین
انشالله بتونین موفق باشین
ی چیز که خیلی کمکم کرد هر دو روز غسل اراده میکردم مثلا غسل میکردم که تا ساعت 10 روز چارشنبه نگاه تصاویر مستهجن و فیلم و... و دست ورزی وو... نکنم به همین سادگی اینو از یکی بچه ها که قهرمان ده روزه شد یاد گرفتم
317 317 317 4chsmu1 4chsmu1 4chsmu1 
302 
Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46) Khansariha (46) 
راستی ما شهوتو خودمون ب وجودش میاریم
نمیدونین بعد ده روز چقدر جذاب شدم ان شالله هیچوقت گول شیطان لعنت شده نخورم
اگه شکست خوردی پاشو پسر یا دختر
یا حق
هر سوال داشتین به صورت یادداشت بذارین کمکتون کنم
یا علییییییییی 302 53 ارادت مند همتونم 303
سلام دوستان
محمد/30دی/2روز خوب  317
علی/3 بهمن/0 روز خوب
گویا فقط پست من پاک شده Shy

اوا سلام