امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

من چندروزه نتونستم اعلام پاكي كنم ولي اين چند روزو پاك بودم،حالا 11روز شده...من مي تونم وارد بيست روزه بشم؟دقيقا چيكار كنم؟؟

حسين/22دي/10+1روز خوب
[تصویر:  8.gif] "بسم الله الرحمن الرحیم" [تصویر:  8.gif]

لیست بروز شده 94.11.03

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]

Hossain ا / 22 دی ........................ 11 روز خوب داری قهرمان[تصویر:  z_herz1.gif]
King_P ا / 19 دی ......................... 10 روز خوب داری قهرمان
[تصویر:  z_herz1.gif]

فراموشی / 22 دی .................................................................... [تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان
 hadi94 ا / 11 دی ................................................................... [تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان
 saeed-61 ا / 9 دی ................................................................. [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
biseda ا / 13 دی .................................................................... [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
Mmdk ا / 30 دی ................................................................... [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان

دیگه بسه / 23 دی ................................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
من جدید / 1 بهمن ...................................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
   talkh007 ا / 15 دی ............................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان  
ei94 ا / 17 دی ....................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
Alireza 68 ا / 25 دی .............................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

[تصویر:  www.roozgozar.com-2170.gif]

لئا / 3 بهمن ............................................................................بسم الله قهرمان

ali114 ا / 3 بهمن ....................................................................بسم الله قهرمان

tired ا / 3 بهمن ....................................................................بسم الله قهرمان

عمو سعید / 1 بهمن .................................................................بسم الله قهرمان

darya985 ا / 1 بهمن .............................................................بسم الله قهرمان

OmmiDvaaR ا / 29 دی .......................................................بسم الله قهرمان

metti ا / 30 دی ....................................................................بسم الله قهرمان

مهرداد جدید / 26 دی .................................................................بسم الله قهرمان

saeed77 ا / 25 دی .................................................................بسم الله قهرمان

mahsa.milad ا / 22 دی .........................................................بسم الله قهرمان

meysam tanha ا / 13 دی ......................................................بسم الله قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
 سپاس شده توسط
سلاممممممم به دوستای گل و ناناز و جیگر خودم اوضاع و احوال خوبه ان شاالله؟؟؟

من جدید / 1بهمن / 3 روز خوب خداروشکر Khansariha (2)
[تصویر:  u2kig0x2xk6igwj759y.png]

باز آ باز آ هر آنچه هستی باز آ
گر کافر و گبر و بت‌پرستی باز آ
این درگه ما درگه نومیدی نیست
صد بار اگر توبه شکستی باز آ
darya985//بهمن2//1 روز خوب

خدارو دارم تو باورم***پس از کل دنیا پولدار ترم
متتی / سه بهمن/ سه روز

گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری...
                          دانی که رسیدن هنر گام زمان است
پست من چرا پاک شده Swear1  ای بابا اشکال نداره اصلا همه پستام پاک بشه فقط سایت بالا بیاد.. 302 دست دست اندرکان درد نکنه 53

بیصدا / 02 بهمن / 2 روز پاکی
ســـــــــــــــــــــلام بچه هااااااااا
خوبیـــــــــد؟؟
آخ جوووووووووون
دوتا قهرمان داریم
king-p
hossain
Confetti هوراااااا Confetti 
تبریک میگم
وبراتون آرزوی موفقیت میکنم
[تصویر:  26.gif]
(1394 بهمن 3، 9:49)ali114 نوشته است: علی/3 بهمن/0 روز خوب

آقا علی خیلی خوش اومدید
منتظر اعلام وضعیت های سبز و پرانرژی تون هستیم

(1394 بهمن 3، 12:33)لئا نوشته است: گویا فقط پست من پاک شده Shy

اوا سلام

خوبید همگی؟
منم میخوام تو مسابقات باشم

لئا/3 بهمن

سلام لئاجان
خوشحالیم که هستی
و با روزای خوبت حالمونو خوب میکنی

(1394 بهمن 3، 12:42)tierd نوشته است: پایدار/3بهمن/0روز خوب

آقااای tierd
خیلی خوش اومدید
منتظر اعلام وضعیت های سرازانرژی شما هم هستیماااا

(1394 بهمن 3، 13:13)Mmdk نوشته است: محمد / 30دی / 3روز خوب

به به
سه روز عالــــی و پراز حس زندگی
خداروشکر

(1394 بهمن 3، 15:24)منِ جدید نوشته است: سلاممممممم به دوستای گل و ناناز و جیگر خودم اوضاع و احوال خوبه ان شاالله؟؟؟

من جدید / 1بهمن / 3 روز خوب  خداروشکر Khansariha (2)

سلاااااام
ما که عالی هستیم
مشخصه شما هم پراز امید و انگیزه هستید
خداروشکر

(1394 بهمن 3، 17:13)darya985 نوشته است: darya985//بهمن2//1 روز خوب

خیلی خوووبه
دریا جان این سری باید قهرمان ده روز تو باشیاااا
بجنب دختر

(1394 بهمن 3، 18:10)metti نوشته است: متتی / سه بهمن/ سه روز

گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری...
                          دانی که رسیدن هنر گام زمان است
خیلی ممنون از اعلام روزای خوبت 
عالیههههه
(1394 بهمن 3، 20:24)biseda نوشته است: پست من چرا پاک شده Swear1  ای بابا اشکال نداره اصلا همه پستام پاک بشه فقط سایت بالا بیاد.. 302 دست دست اندرکان درد نکنه 53

بیصدا / 02 بهمن / 2 روز پاکی
فکر میکنم قهرمان بعدیمون هم آقای بیصداست
درستهههههه؟؟
128fs318181 

[تصویر:  26.gif]
مراقب خودتون و روزای خوبتون باشید
یا عــــــــلی
Sham
من جدید / 1بهمن / 4 روز خوب 4chsmu1

باز آ باز آ هر آنچه هستی باز آ
گر کافر و گبر و بت‌پرستی باز آ
این درگه ما درگه نومیدی نیست
صد بار اگر توبه شکستی باز آ
53
به نظر بارونی خانوم؛

ترک بدون خدا امکان نداره

به نظر شما چی؟!

خلاصه بیست و دوم
(اینجا)

53

............................................................................................................................................................

[تصویر:  8.gif] "بسم الله الرحمن الرحیم"
[تصویر:  8.gif]

لیست بروز شده 94.11.04

فراموشی / 22 دی .................................................................... [تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان
 hadi94 ا / 11 دی ................................................................... [تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان
 saeed-61 ا / 9 دی ................................................................. [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
منِ جدید / 1 بهمن ...................................................................... [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
Mmdk ا / 30 دی ................................................................... [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
metti ا / 30 دی ..................................................................... [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان

biseda ا / 2 بهمن .................................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان

دیگه بسه / 23 دی ................................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
talkh007 ا / 15 دی ................................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
ei94 ا / 17 دی ......................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
Alireza 68 ا / 25 دی .............................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
darya985 ا / 2 بهمن ............................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 

لئا / 3 بهمن ............................................................................بسم الله قهرمان

ali114 ا / 3 بهمن ....................................................................بسم الله قهرمان

tired ا / 3 بهمن ....................................................................بسم الله قهرمان

عمو سعید / 1 بهمن .................................................................بسم الله قهرمان

OmmiDvaaR ا / 29 دی .......................................................بسم الله قهرمان

مهرداد جدید / 26 دی .................................................................بسم الله قهرمان

saeed77 ا / 25 دی .................................................................بسم الله قهرمان

mahsa.milad ا / 22 دی .........................................................بسم الله قهرمان

meysam tanha ا / 13 دی ......................................................بسم الله قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
.
 سپاس شده توسط
بیصدای عزیز / 02 بهمن / 3 روز پاکی
آفرین آفرین خوشم اومد ازت
سلام ب همه
49-2 فراموشی/4 بهمن/یک روز خوب 49-2
دردیست غیر مردن کان را دوا نباشد
پس من چگونه گویم کین درد را دوا کن

سلام من دوباره برگشتم ده روزه برای شروعی جدید 1 
تواب / 4 بهمن / 0 روز خوب 
این بار هم با عزمی راسخ شروع می کنم ان شاالله
ی پیشنهاد براا دوستام بچه ها مثلا هر دو روز حتی هر 5 ساعت غسل کنید غسل چی؟غسل اراده مثلا بگین غسل میکنم تا ساعت 5 عصر روز دوشنبه دست ورزی نگه کردن تصاویر ...نکنم بعد اون روز رسید پاداش بدین و سریع دوباره غسل کنین راه کار خوبیه
بای برا همیشه از زندگی خسته شدم
[تصویر:  53.gif]
به نظر بارونی خانوم؛

ترک بدون خدا امکان نداره

به نظر شما چی؟!

خلاصه بیست و دوم
(اینجا)

[تصویر:  53.gif]

............................................................................................................................................................

[تصویر:  8.gif] "بسم الله الرحمن الرحیم"
[تصویر:  8.gif]

لیست بروز شده 94.11.05

منِ جدید / 1 بهمن ...................................................................... [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
metti ا / 30 دی ..................................................................... [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
biseda ا / 2 بهمن ....................................................................
[تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان

talkh007 ا / 15 دی ................................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
ei94 ا / 17 دی ......................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
darya985 ا / 2 بهمن .............................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

فراموشی / 4 بهمن .................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 

تواب / 4 بهمن .........................................................................بسم الله قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
.
 سپاس شده توسط
سلام
شروعی دوباره
امیدوارم این دفعه موفق بشم رو روی شمارو که این همه اینجا زحمت میکشید سفید کنم
امروز  5/11/1394

یا امام رضا

نیت کردم اگه امسال بتونم به هدفم برسم انشالله میام پا بوست

کمکم کن  63