امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

به نام او به یاد او و به یاری اش

پیام امروز(شماره 28)

وقتی پاک میمانیم زندگی ما بسیار متفاوت میشود. دیگر بنده اینترنت و سایتهای مخربش نیستیم، وسوسه میشویم اما مشغله ذهنی نداریم و بر اساس وسوسه عمل نمیکنیم.

.......................................................

تجربه شیرینیه پاک موندن پیشرفتی تدریجی به سمت رهایی...واقعا وقتی میبینی مجبور نیستی کاری رو که از ته دل نمیخای رو انجام بدی حس آزد بودن بهت دست میده مثه رهایی  یهدزندانی بعد از سالها حبس

با هم شکستش میدهیم. [تصویر:  khansariha%20(69).gif]
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
[تصویر:  mg%20h40x40__0008.gif]لیست بروز شده 1399/01/24[تصویر:  mg%20h40x40__0008.gif]

[تصویر:  MGiFs_h40x40__0076.gif][تصویر:  pichak.net-54.gif][تصویر:  MGiFs_h40x40__0076.gif]

khoda.khasteamا / 14 فروردین  ................................ 10 روز خوب داری قهرمان
  آبی ا / 9 فروردین  ............................................... 9 روز خوب داری قهرمان
Mohammd J.Kا / 3 فروردین .................................... 8 روز خوب داری قهرمان
یونیا / 16 فروردین  ................................................ 6 روز خوب داری قهرمان
  Ehsanا / 20 اسفند  ............................................. 5 روز خوب داری قهرمان
  The holy oneا / 11 اسفند  ..................................... 2 روز خوب داری قهرمان

عاشق زندگی ا / 19 فروردین .................................... 1 روز خوب داری قهرمان
fatush76ا / 8 فروردین  ............................................. 1 روز خوب داری قهرمان
  stop98ا / 16 اسفند  ........................................ شروع روزهای خوب
godlover ا / 21 فروردین ................................... شروع روزهای خوب
 سپاس شده توسط
سلام امروز پاک
من عاشق زندگی‌ام و به انسان‌ها کمک می‌کنم عاشق زندگی باشند

و هرچه به افراد بیشتری خدمت کنم شادتر خواهم بود
 سپاس شده توسط
(1399 فروردين 25، 10:44)عاشق زندگی نوشته است: سلام امروز پاک

سلام 
چراغ این خونه رو روشن نگه داشتی Khansariha (8) 
10 روزه اعلام پاکی روزانه نداشته باشه تو اصن بگو کانون خوابه 29 
دمت گرم و سرت خوش باد سلامم را تو پاسخ گوی، در بگشای منم من، میهمان هر شبت، لولی وش مغموم Khansariha (56)
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
(1399 فروردين 21، 19:41)همساده نوشته است: به نام او به یاد او و به یاری اش

پیام امروز(شماره 25)

قاعده طلایی: هر زمان که فکر کردیم نیازی نیست برای حفظ پاکی کاری انجام دهیم دقیقا آن زمان بیشترین نیاز را به تمرکز بر روی پاکی داریم.
وقتی حال و حوصله اومدن تو گروه و اعلام پاکی رو نداریم دقیقا همون زمانیه که بیشترین نیاز رو داریم که بیایم تو گروه.
هر زمان که میگیم وقت شنیدن حرفهای تکراری راجع به پاک موندن رو نداریم دقیقا موقعیه که بیشترین نیاز رو به شنیدن همون حرفای تکراری داریم.

آقای همساده، اینکه اول پست هات می نویسی «به نام او به یاد او و به یاری اش» خیلی برام جالبه. این عبارت زیبا خیلی برام آشناست. نمی دونم کجا دیدمش.
 سپاس شده توسط

پیام امروز(شماره 29)

میبایست این فکر را کنار بگذاریم که میتوانیم به کارهای سابق خود ادامه بدهیم و در عین حال بتوانیم خ.ا را متوقف کنیم.

واقعا این یه امر اجتناب ناپذیر به نظر میرسه که رهایی از ح.ا و به دست آوردن هوشیاری جنسی مستلزم یه سبک جدید زندگی هستش. با همون استفاده از اینترنت با همون داشتن فیلتر شکن روی گوشی با همون برنامه ریزی پر از باگ و تایمی که نمیدونیم باهاش قراره چکار کنیم با همون حس رنجش و کینه از خود و خانواده سخت بشه به یه پاکی بلند مدت دست پیدا کرد...البته که این فرآیند تدریجی هستش و هرگز انتظار نداریم که به سرعت سبک زندگی تغییر کنه

شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
سلام روز صفرم
مدت زمان پاکی: ۷ روز
داستان همیشه از دیدن یک عکس شروع می‌شود  Khansariha (60)

سپاس شده توسط
(1399 فروردين 25، 18:07)حامدحامد نوشته است:

پیام امروز(شماره 25)

قاعده طلایی: هر زمان که فکر کردیم نیازی نیست برای حفظ پاکی کاری انجام دهیم دقیقا آن زمان بیشترین نیاز را به تمرکز بر روی پاکی داریم.
وقتی حال و حوصله اومدن تو گروه و اعلام پاکی رو نداریم دقیقا همون زمانیه که بیشترین نیاز رو داریم که بیایم تو گروه.
هر زمان که میگیم وقت شنیدن حرفهای تکراری راجع به پاک موندن رو نداریم دقیقا موقعیه که بیشترین نیاز رو به شنیدن همون حرفای تکراری داریم.

آقای همساده، اینکه اول پست هات می نویسی «به نام او به یاد او و به یاری اش» خیلی برام جالبه. این عبارت زیبا خیلی برام آشناست. نمی دونم کجا دیدمش.

سلام 303 من از خانم زینب آذرمند موسس بنیاد عماد وام گرفتم.

خانه عماد
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
(1399 فروردين 26، 18:38)عاشق زندگی نوشته است: سلام روز صفرم
مدت زمان پاکی: ۷ روز
داستان همیشه از دیدن یک عکس شروع می‌شود  Khansariha (60)

سلام
اول اینکه لغزش واقعا ناراحت کننده س این چیزیه که واقعا درک میکنم نه من همه بچه های اینجا اینو درک میکنن Hanghead
دوم اینکه اینکه اومدی و سریع گفتی خیلی عالیه...نظر شخصیم اینه که سختترین و دردآوردترین کار تو پاکی جمع کردن اعلام لغزشه.
من خودم همیشه از این قسمت گروه اومدن متنفر بودم استخونام تیر میکشید میومدم اعلام لغزش میکردم. مخصوصا وقتی پاکیم بالا بود.
ولی در عین حال شجاعانه ترین کار ممکن هم هست.
یعنی حتی از خیلی کارهایی که برای رهایی از وسوسه انجام میدیم مثلا گرفتن گوشی ساده یا قطع اینترنت و خیلی کارهای انتحاری تر این اعلام لغزش شجاعانه تره به همون اندازه که سختتر هست .(البته این نظر کاملا شخصی هست)
خلاصه اینکه اگه مثه من فکر میکنی که راهی جز رهایی از این قضیه نداری باز شروع کن تا ببینیم دفعه بد چی میشه 25
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط

پیام امروز(شماره 30)

در مسیر پاکی آموختیم که وسوسه ها را با خدا در میان بگذاریم. یاد گرفتیم که زمانی که همه چیز شروع به خراب شدن کرد و یا زمانی که همه چیز خوب است و  یا هر زمان دیگر ارتباط با خداوند ما را کمک میکند.

اگرچه هیچگونه پیش شرط دینی و مذهبی برای ورود به جمع گروه ترک نداریم و بنیان گذاران روشن بین اینجا هم هیچ جای کانون شرط مسلمانی یا خداباوری برای عضو شدن نذاشتن.ولی واقعا ارتباط با نیرویی برتر از خود ما معجزه بخشه در مسیر پاکی و  این مطلب رو هر کسی هر چه بیشتر جلو بره در مسیر پاکی بیشتر متوجه میشه و یاد میگیره ارتباط با خدا رو در همه حال.
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
I've been CLEAN and SOBER today

سپاس شده توسط
(1399 فروردين 27، 18:36)عاشق زندگی نوشته است: I've been CLEAN and SOBER today

آفرین صد آفرین Confetti
ایشالا فردا هم اینایی که گفتی هستی 4chsmu1

Personal power is the ability to take action. – Tony Robbins
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط

پیام امروز(شماره 31)

رهایی از هر چیز منفی ( از جمله خ.ا) بدون یافتن چیزهای مثبت آسان نیست. 

پاکی منفی یعنی اینکه فقط تمرکز کنیم روی اینکه برون ریزی نداشته باشیم خیلی سخت بتونه ما رو هوشیار نگه داره...باید قدمهای مثبت برداریم در رفتارهامون تجدید نظر کنیم و به دنبال انجام کارهای مثبت باشیم.
با هم شکستش میدهیم. [تصویر:  khansariha%20(69).gif]
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
[تصویر:  mg%20h40x40__0008.gif]لیست بروز شده 1399/01/27[تصویر:  mg%20h40x40__0008.gif]

[تصویر:  MGiFs_h40x40__0076.gif][تصویر:  pichak.net-54.gif][تصویر:  MGiFs_h40x40__0076.gif]

آبی ا / 9 فروردین  ............................................... 9 روز خوب داری قهرمان
Mohammd J.Kا / 3 فروردین .................................... 8 روز خوب داری قهرمان
یونیا / 16 فروردین  ................................................ 6 روز خوب داری قهرمان
  Ehsanا / 20 اسفند  ............................................. 5 روز خوب داری قهرمان
  The holy oneا / 11 اسفند  ..................................... 2 روز خوب داری قهرمان

عاشق زندگی ا / 26 فروردین .................................... 1 روز خوب داری قهرمان
fatush76ا / 8 فروردین  ............................................. 1 روز خوب داری قهرمان
  stop98ا / 16 اسفند  ........................................ شروع روزهای خوب
godlover ا / 21 فروردین ................................... شروع روزهای خوب
(1399 فروردين 26، 18:55)همساده نوشته است:
(1399 فروردين 25، 18:07)حامدحامد نوشته است:

سلام 303  من از خانم زینب آذرمند موسس بنیاد عماد وام گرفتم.

خانه عماد

ولی من تصور می کنم اینگونه شیوه شروع کلام، خاصِّ یکی از شخصیت ها بوده؛ شاید دکتر مصدق یا شایدم میرزا کوچک خان جنگلی یا ...
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان