امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

سلام.من هنوز میام اینجا گیجم13.نمیتونم اخرین یادداشتی که گذاشنم رو ببینم53258zu2qvp1d9v.بعد قاطی میکنم روزامو که آخرین بار کی نوشتم.17در هر صورت از روزی که شروع کردم.از 12 روز 2 روز پاک و 10 روز خوب داشتم.317ممنون بابت حمایت همه دوستان.Khansariha (18)

اما از جهات دیگه از نظر روحی خوب نیستم زیاد.و نمیتونم با تمرکز واسه کنکور ارشد بخونم.البته زیاد ربطی به این کارم نداره.چون قبل این ده روز من 31 روز پاک و خوب داشتمKhansariha (46)و تقریبا تا حدی عادت کردم.باز هم ممنون53
چهارمین روزه پاکم
[تصویر:  jomlat-4.jpg]
[تصویر:  nasimhayat.png]
خب منم می خوام تو مسابقه شرکت کنم از امروز شروع می کنم موارد انتخابی رو هم سعی می کنم تا حدی که ممکنه انجام بدم :22:
سلااام به همه دوستان
ایشاالله که همه پرانرژی ادامه بدید

مرمر بانو / 15 دی / 5 روز خوب
[تصویر:  15.gif]
بهار 23 تبریک میگم قهرمانیتون رو Khansariha (48) تو 20 روزه منتظرتونیم ... تشریف بیارید cheshmak

مرمر بانو رسیدیم به نیمه راه 317 چیزی تا قهرمانیتون نمونده ... همینطور محکم باشید . varzesh

hopeless  و omid_tamam   و نیکو

ورودتون به کانون رو خوش آمد میگم Welcome (1)
 پست اول تاپیک رو کامل بخونین و موارد انتخابی رو به پروفایلتون اضافه کنین . هیچ کدوم موارد مسابقه ندارین clapping
نحوه اعلام وضعیت هم بخونین و طبق همون تو تاپیک اعلام وضعیت داشته باشین cheshmak
هر سوالی هم داشتین بپرسین Khansariha (18)303 منم اینجا نقش صندوق انتقادات دارم ... خلاصه چیزی تو دلتون نگه ندارین دیگه 4chsmu1

آسمان 1 خوشحالیم از اعلام وضعیت خوبتون 317 همیشه سبز باشید 317
فقط یه سوال ... آبجی خداییش تاحالا پست اول تاپیک رو خوندی ؟ 4chsmu1 
عاقا همگی لطفا این موارد مسابقه رو بیافزایید 31713
تا موارد رو نداشته باشید ثبت نامتون تو مسابقات کامل نیست و اسمتون تو لیست نیست . 22 قانونه دیگه ... شاخ و دم که نداره 22

راسخ ان شاءالله که مثل اسمتون تا آخر راه جدی و محکم هستین 317 عالیه قهرمان .. همینطور ادامه بدید varzesh پست اول تاپیک و گزینه های مسابقه هم فراموش نشه Khansariha (48) من کاملا خونسردم 13

سعید سعید .. داداش از 20 روزه بی خبر پاشدی اومدی اینجا :-w ولی اشکال نداره ... 8 روز دیگه منتظرتیم cheshmak varzesh
موارد مسابقه هم که ... 22 

روزبه 4chsmu1 چی بگم آخه ؟ پاشو بیا دیگه 4chsmu1 موارد مسابقه تم با خودت بیار 4chsmu1 
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..
(1392 دي 20، 21:45)رامین. نوشته است: سعید سعید .. داداش از 20 روزه بی خبر پاشدی اومدی اینجا :-w ولی اشکال نداره ... 8 روز دیگه منتظرتیم cheshmak varzesh
موارد مسابقه هم که ... 22 

داداش فکر کنم اشتباه می کنی .من اصلا سه چهار ماه بود متاسفانه سر نزده بودم به کانون .
در مورد موارد مسابقه هم یه سوالی دارم .. هر کدومو باید تو تاپیک مربوط به خودشون بنویسیم یا باید هر روز هر پنج مورد انتخابی رو اینجا هم بیان کنیم. من چون مثلا بحث نماز اول وقتو تو تاپیک خودش ارسال می کنم.

توضیحش رو هم اینجا دادم که مربوط به مسابقه ده روزه اس
http://www.ktark.com/Thread-%D9%82%D8%B1%D8%A7%D8%B1-%D8%B9%D8%A7%D8%B4%D9%82%DB%8C-%D8%B3%D8%B1%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%AA-%D8%8C-%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%B3%D9%87%DB%8C%D9%84%D8%8Cmosafer-kocholo?pid=298209#pid298209

خوشبختانه امروز هم بخیر و خوشی گذشتvarzesh

سعید _ سعید / 17 دی / یک روز خوب و دو روز پاک
[تصویر:  05_blue.png]
سلام

تاریخ من رو به رور کنید.

امروز 20 دی ماه 92

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
بسم الله..............
.
.
.
.
سلام متاسفانه وقتی من اومدم به اینجا رو شروع کردم که به امتحانام برخورد کرده و تقریبا ازهیچ جای تالار به جز اینجا نتونستم خیلی استفاده کنم ، تو اینجا هم که بلا نسبت بقیه مثل خر دارم درجا میزنم ، دارم امیدمو از دست میدم ،
.
.
.
اینم بگم من نمیتونم هر روز بیام و اعلام وضعیت کنم ، ایشالله از هفته بعد شبانه روز میام ، برام خییییییییییییییییلی دعا کنین .
.

.
.
احسان/ 20 دی / اروز خوب
.
.
.موارد مسابقه هم نماز اول وقت + ذکر یا یک برنامه عبادی به نیت ترک
اگر درها به رویت بسته شد، دل بر مکن بازآ

در  این خانه دق الباب کن، وا کردنش با من 
ســــــــــــــلام

نیکو/20دی/1روزخوب6
[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام می خوام ثبت نام کنم اما نمی تونم لطفا راهنمایم کنین ممنون.

فکر کنم ثبت نام کردم خبر ندارم Smiley-happy114  با نام و یاد خدا ما ام شروع کردیم.

مهدی24    / 21دی / 1روز خوب  
شکست دوباره

تاریخم رو به روز کنید.
21 دی ماه 92

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
(1392 دي 19، 11:30)Alireza 68 نوشته است: اراده عزیز خیلی خوبه که تونستی از پسش بر بیایKhansariha (18)

اگه دوست داری بیا تو گروه رهروان بگو چی باعث شده بود که اوضاعت خطری بشهKhansariha (8)

امروز منتظریم که روز خوبی داشته باشی دوست خوبمKhansariha (18)
ممنون ازاین همه لطف ، راستش چند بار قبلا گفتم ، این امتحانای کزایی تموم شه ، این ترم همه رو با نمره خوب پاس شم ، بعد شبانه روز اینجام ، الان همین که تو این مسابقه اعلام وضعیت میکنم کلی کاره ، متاسفانه اینترنت خونه فعلا قطعه ، دقیقا بعد امتحانات وصلش میکنم . بازم ممنون از این همه لطف و انرژیه مثبتی که دادی ....
.
.
.
.
یا علی
اگر درها به رویت بسته شد، دل بر مکن بازآ

در  این خانه دق الباب کن، وا کردنش با من 
سلااااام قهرمااان هاااای 10 روزههه

خدا قوت ماسا جان Khansariha (8)303

نقل قول: خب منم می خوام تو مسابقه شرکت کنم از امروز شروع می کنم موارد انتخابی رو هم سعی می کنم تا حدی که ممکنه انجام بدم [تصویر:  Laie_22.gif]
نیکو  جان خیلی خوش اومدییییییWelcome (1)317

توضیحات لازم رو اقای رامین دادن
منتظر اعلام روزهای خوبت هستم
نسیم هم بیا4fvfcjaKhansariha (18)

نقل قول: در مورد موارد مسابقه هم یه سوالی دارم .. هر کدومو باید تو تاپیک مربوط به خودشون بنویسیم یا باید هر روز هر پنج مورد انتخابی رو اینجا هم بیان کنیم. من چون مثلا بحث نماز اول وقتو تو تاپیک خودش ارسال می کنم.

هر موردی ک انتخاب میکنین توی تاپیک مربوطش فغالیت کنید مشکلی سوالی بود اونجا بگین و طبق قوانین همون تاپیک اعلام وضعیت کنید
اما
نتیجش رو هم برای اینکه مشخص بشه روزتون خوب بوده یا پاک اینجا هم اعلام کنین53258zu2qvp1d9v

و
مثلا تو این مسابقه حد نماز قضا نشدنه یعنی اگر اول وقت هم نبود بازم روزتون خوب بوده 
اما برای اینکه روی اول وقت بودن نمازتون کار کنین حتما تو تاپیک قرار عاشقی فعالیت کنید

براتون ارزوی موفقیت دااارمKhansariha (48)
نقل قول: .موارد مسابقه هم نماز اول وقت + ذکر یا یک برنامه عبادی به نیت ترک
اقای اراده بالا توضیح دادم
حد نمار قضا نشدنه cheshmak

نقل قول: سلام می خوام ثبت نام کنم اما نمی تونم لطفا راهنمایم کنین ممنون.

نقل قول: فکر کنم ثبت نام کردم خبر ندارم [تصویر:  koo-koo.gif]  با نام و یاد خدا ما ام شروع کردیم.

مهدی24    / 21دی / 1روز خوب  

اقای مهدی خوش اومدین ب کانون ترک و مسابقه ی 10 روزهWelcome (1)

قوانین صفحه ی اول رو بخونین موارد انتخابیتون رو مشخص و توی پروفایلتون قسمت گزینه های مسابقه وارد کنین تا ثبت نامتون تکمیل بشه
و تاریختون هم از روزی ک تو مسابقه شرکت کردین محاسبه میشه
موفق باشین و پــــــــــــــــــــــاک416
نا امید شدی؟!!!

[تصویر:  97496937818841963171.jpg]
سلامhopeless یک روز پاک 
42
[تصویر:  05_blue.png]
(1392 دي 21، 16:57)پشتکار نوشته است: شکست دوباره

تاریخم رو به روز کنید.
21 دی ماه 92

1276746pa51mbeg8j

داداش بعد 1 سال و دو ماه ؟؟؟؟
چی شد یه دفعه ؟
میدونم الان اوضاع و حال و احوالت خوب نیست ... ولی نذار شکست ها زیاد شه 
یکم منطقی فکر کن . 
الان پیش خودت میگی حالا که بعد 1 سال شکستم چه یه وجب چه صد وجب ... ولی این درست نیست . نباید بذاری این شکست بازم تکرار داشته باشه .
بیا تو گروه حرف بزن .. چیزی تو خودت نگه ندار.

(1392 دي 21، 20:13)hopeless نوشته است: سلامhopeless یک روز پاک 
42

سلام
داداش امروز 1 روز پاک یا کلا یه روز پاک؟ 17
تو اعلام وضعیت تاریخ رو بنویسین . 
بچه ها ترک رو جدی بگیرین و محکم باشین clapping
[تصویر:  a7f963e5e050.gif]
‌‌‌‌
تاخودت کاری نکنی چیزی تغییر نمیکنه ..

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال