امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

(1392 بهمن 5، 17:13)amosen نوشته است: سلام
لعنت به هوسX_XX_XX_X
دوباره شکست خوردم1313دیگه دارم ناامید میشم
رامین/5بهمن/0روز پاک
ناراحت نباش دوست عزیز با توکل ب خدا میریم جلوcheshmak
سعید سعید / 17 دی / 7 روز خوب
[تصویر:  05_blue.png]
حسین چار دو دو / تاریخمو نمیدونم 4fvfcja/ پاک 53

[تصویر:  final%204.png]

سلام
احمدرضا/5 دی 92/0Khansariha (8)

لازم به ذکر است که من قبلا هم یکبار تا 56 روز    یکبار تا 22روز    یکبار تا  44 روز    یکبار تا  24 روز    یکبار تا 11روز   یکبار هم تا  5یا 6 روز رفتم  اا بازم شیطون گولم زد  امید وارم الان که اومدم تو اینجا ثبت نام کردم  دیگه برنگردم    انشااللهcheshmak
cheshmak
cheshmak
به نظر من  ما باید به این مشکل به دید یک جنگ نگاه کنیم 
                         جنگ  با  شیطان
اینطوری هر لحظه حواسمون جمه که شکست نخوریم  و شیطون فلان فلان بهمون نخنده
البته شیطان اولین چیزی رو که می کوبه  نماز اول وقت هستش
چون به مثابه یک دژ مستحکم عمل می کنه
فرناز92 / 25 دی / 7 روز خوب / 0 روز پاک
happy go lucky :
25 دی/1 روز پاک/10روز خوبKhansariha (48)317
[img=0x0]http://blogcod.parsskin.com/zibasazi/joda-konandeh/246.png[/img]
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]
عقل سلیم / 24 دی / 10 روز خوب Khansariha (46)Khansariha (8)

از زحمات همه ی شما ممنونم امیدوارم به یاری خدا و توفیقات الهی

همین طور بتونم ادامه بدم هم خوشحالم و هم ترس دارم .
سلام
کیمی / 2 بهمن / 3 روز پاک / 1 روز خوب
یا عباس
به نام حق تعالی
6روز پاک ب امید خدا تا تهش میریمMuscular
92/11/6
agle salim

با شوت همایونی شما رو می فرستیم برین ..4fvfcja
برین که دیگه این دورو برا پیداتون نشه انشاا...317317317

بابا چه خبرههههههههههههههه امروز..ماشا.. دلاورااا

ترسش به جاس.. 
کمی به نفستون امتیاز بدین..وقتی جلوش و میگیرین که این کارو نکنه..کارایی که مشکلی ندارن و دوست داره انجام بده رو بزارید انجام بده..مثل بیرون رفتن با دوستاتون..یا هر چیز دیگه 1
اینجوری امنیت قضیه میره بالا

دوووشواری نداشته باشید..به امید خدا شما میتووووووووووووونید 414141
خوشا باران و وصف بی مثالش
سعید سعید / 17 دی / 8 روز خوب

یه کله دارم پیش مییرما
دعا کنید بچه ها
هپی گو لاکی / 25دی / روز پاک : 1 ............................قهرمااااااااااااااااااااااانKhansariha (46)
عقل سلیم/ 24دی/روز پاک :2 .................................. قهرمااااااااااااااااااااااانKhansariha (46)

سعید_سعید / 17دی / روز پاک : 0 .............................8 روز خوب داری قهرمان

فرناز92 / 25دی / روز پاک : 2 .....................................7 روز خوب داری قهرمان

احسان/ 20دی / روز پاک : 0 .....................................3 روز خوب داری قهرمان
محبوبه/ 25دی / روز پاک : 2......................................3 روز خوب داری قهرمان

امیر110 / 1دی / روز پاک : 2......................................2 روز خوب داری قهرمان
سعیدجی / 14دی / روز پاک : 0..................................2 روز خوب داری قهرمان
آسمان1 /27دی / روز پاک : 0 ....................................2 روز خوب داری قهرمان
کیمیا / 2بهمن / روز پاک : 0 .....................................2 روز خوب داری قهرمان

علی گندابی /25دی / روز پاک : 0 ..............................1 روز خوب داری قهرمان
ایراده /2بهمن / روز پاک : 0 .......................................1 روز خوب داری قهرمان

پهلوون /22دی / روز پاک : 1 ..............................................بسم الله قهرمان 
جا64222 /29دی / روز پاک : 0 ...........................................بسم الله قهرمان 
حسین چهار دو دو /28دی / روز پاک : 0 ...............................بسم الله قهرمان 
سهرابی دیگر/؟/ 0 روز پاک: ..............................................بسم الله قهرمان
احسان / 11 دی / 0 روز پاک:.............................................بسم الله قهرمان
شهیدهمت/28آذر/روز پاک :0.............................................بسم الله قهرمان
بارانی/2دی /روز پاک :0....................................................بسم الله قهرمان 
رزاویسم / 4 دی / روز پاک :0 ........................................... بسم الله قهرمان
میلاد / 4 دی / روز پاک : 1 .............................................. بسم الله قهرمان 
من آو وار / 4 دی /روز پاک :2 ............................................ بسم الله قهرمان 
ادوین / 5 دی / روز پاک : 0 .............................................. بسم الله قهرمان
امیر1991 / 16دی / 0روز پاک:............................................بسم الله قهرمان
رند / 22دی / 0روز پاک:....................................................بسم الله قهرمان
امیرحسین /17دی / روز پاک : 0 ........................................بسم الله قهرمان
فیری من /17دی / روز پاک : 0 ..........................................بسم الله قهرمان
ایمان7 /17دی / روز پاک : 0 ..............................................بسم الله قهرمان
رند /5 بهمن / روز پاک : 0 .................................................بسم الله قهرمان
امیرحسین /5 بهمن / روز پاک : 0 .....................................بسم الله قهرمان
احمدرضا /5 بهمن / روز پاک : 0 ........................................بسم الله قهرمان
[تصویر:  7xo9iif681u74a7tyqju.png]      

[sup] خــدایــا فقـــط بخــاطـــر تــــو  ♥[/sup]

[تصویر:  474.gif]

بفرمایید شکلکای  ترول
دروووووووووووود

خسته نباشین دوستان
اولین و دومین روز خوب گذشت
ممنونم ازتون303
سلام

ببخشید

کیمیا / 7 بهمن / 0