امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

(1392 بهمن 7، 17:27)amosen نوشته است: سلام
یه چیز من محسن نیستم رامینم
امروزم شکر پاک بودم میشه دو روز پاکvarzesh
درود بر تو رامین جانclapping

بسم الله و به الله
سلام به همه دوستان
7 روز پاک عالی317
به امید پاکی برای همه
92/11/7
فرناز92 / 25 دی / 8 روز خوب / 0 روز پاک
سلام بچه ها
یکی برام بشمره
تاامروز از روزاعلام وضعیت پاک بودم
چند روز شد؟
[تصویر:  jomlat-4.jpg]
[تصویر:  nasimhayat.png]
آسمان 1 : بالای 100% پاک بودی دلاااااااااااااااااااااااااااااااور 317317317317317
خوشا باران و وصف بی مثالش
(1392 بهمن 7، 18:30)فرناز92 نوشته است: فرناز92 / 25 دی / 8 روز خوب / 0 روز پاک
فرناز عزیز 
آفرین قهرمان خیلی عالی پیش میری 
همینطوری ادامه بدی دیگه چیزی از شیطان نمیمووووونه

(1392 بهمن 7، 18:58)aseman1 نوشته است: سلام بچه ها
یکی برام بشمره
تاامروز از روزاعلام وضعیت پاک بودم
چند روز شد؟
سلام 
تاریختون 27 دی ه 
تا الان روزای خوبتون میشه 10 روز درسته؟
اگه همه روزا خوب بوده بگید ک واستون جشن بگیریم
[تصویر:  75564740_83301426cfcbb.jpg]

صعود ممکن است دشوار باشد 

ولی

منظره بالا بسیا ارزشمند است  

(1392 بهمن 7، 11:08)Kimia نوشته است: سلام

ببخشید

کیمیا / 7 بهمن / 0
سلام عزیزم 
چرا؟! دلیل شکستتو پیدا کن و از بین ببرش 
منتظر روزای خوبت هستیم

(1392 بهمن 7، 2:50)رند نوشته است: دروووووووووووود

خسته نباشین دوستان
اولین و دومین روز خوب گذشت
ممنونم ازتون303
ایشالا تا آخر 10 روزه خوب بگذره 
بقیه شم مراحل بعدی بگذره 4chsmu1
[تصویر:  75564740_83301426cfcbb.jpg]

صعود ممکن است دشوار باشد 

ولی

منظره بالا بسیا ارزشمند است  

بسم الله الرحمن الرحیم

عقل سلیم / 7 بهمن / 0 روز خوب

دوباره سلام به همگی من شکست خوردم دوباره شروع می کنم امیدوارم این بار موفق بشم .
سعید_سعید / 17دی / روز پاک : 0 ............................8 روز خوب داری قهرمان
فرناز92 / 25دی / روز پاک : 2 ....................................8 روز خوب داری قهرمان

احسان/ 20دی / روز پاک : 0 .....................................3 روز خوب داری قهرمان
محبوبه/ 25دی / روز پاک : 2......................................3 روز خوب داری قهرمان

امیر110 / 1دی / روز پاک : 2......................................2 روز خوب داری قهرمان
سعیدجی / 14دی / روز پاک : 0..................................2 روز خوب داری قهرمان
آسمان1 /27دی / روز پاک : 0 ....................................2 روز خوب داری قهرمان
رند / 22دی / 0روز پاک:............................................2 روز خوب داری قهرمان

علی گندابی /25دی / روز پاک : 0 ..............................1 روز خوب داری قهرمان
ایراده /2بهمن / روز پاک : 0 .......................................1 روز خوب داری قهرمان

پهلوون /22دی / روز پاک : 1 ..............................................بسم الله قهرمان 
جا64222 /29دی / روز پاک : 0 ...........................................بسم الله قهرمان 
حسین چهار دو دو /28دی / روز پاک : 0 ...............................بسم الله قهرمان 
سهرابی دیگر/؟/ 0 روز پاک: ..............................................بسم الله قهرمان
احسان / 11 دی / 0 روز پاک:.............................................بسم الله قهرمان
شهیدهمت/28آذر/روز پاک :0.............................................بسم الله قهرمان
بارانی/2دی /روز پاک :0....................................................بسم الله قهرمان 
رزاویسم / 4 دی / روز پاک :0 ........................................... بسم الله قهرمان
میلاد / 4 دی / روز پاک : 1 .............................................. بسم الله قهرمان 
من آو وار / 4 دی /روز پاک :2 ............................................ بسم الله قهرمان 
ادوین / 5 دی / روز پاک : 0 .............................................. بسم الله قهرمان
امیر1991 / 16دی / 0روز پاک:............................................بسم الله قهرمان
امیرحسین /17دی / روز پاک : 0 ........................................بسم الله قهرمان
فیری من /17دی / روز پاک : 0 ..........................................بسم الله قهرمان
ایمان7 /17دی / روز پاک : 0 ..............................................بسم الله قهرمان
رند /5 بهمن / روز پاک : 0 .................................................بسم الله قهرمان
امیرحسین /5 بهمن / روز پاک : 0 .....................................بسم الله قهرمان
احمدرضا /5 بهمن / روز پاک : 0 ........................................بسم الله قهرمان
کیمیا / 7بهمن / روز پاک : 0 .............................................بسم الله قهرمان
عقل سلیم/7بهمن / روز پاک : 0 .......................................بسم الله قهرمان

(1392 بهمن 7، 22:57)agle salim نوشته است: بسم الله الرحمن الرحیم

عقل سلیم / 7 بهمن / 0 روز خوب

دوباره سلام به همگی من شکست خوردم دوباره شروع می کنم امیدوارم این بار موفق بشم .
سلام داداش

خیلی متاسف شدم
 ولی میدونین چیه؟ شما که یه بار تونستین موفق بشین مطمعن باشین بازم میتونینKhansariha (48)
من که مطمعنم میتونینKhansariha (46)  کافیه دلایل شکستتونو بررسی کنین و دفعه بعد واسش یه راهکار از پیش تعیین شده داشته باشین41
[تصویر:  7xo9iif681u74a7tyqju.png]      

[sup] خــدایــا فقـــط بخــاطـــر تــــو  ♥[/sup]

[تصویر:  474.gif]

بفرمایید شکلکای  ترول
سلام
اره همه روزا پاک پاک
317317317317
[تصویر:  jomlat-4.jpg]
سلام دوستای خوووووبببم:22:

محبوبه /25 دی /5 روز خوب و 2 روز پاک

دیروز نزدییییک بود بشکنم 1276746pa51mbeg8j.یادشماها افتادم .احتیاج به یه انرژی بزرگ دارم 1
سلام303

کیمی / 1 روز خوبKhansariha (8)
یا عباس
محبوبه انرژیت با مننننننننننننننننننننننن317317317317317317

وقتی پایک به این خووووووبیه..چرا اون اسمش و نبر ( Kool ) رو انتخاب کنیم..هان هان؟؟؟

یه وقتایی که اوضاعتنون قاطی پاتیه..انقدر از خودتون کار بکشید که دیگه فکرشم نتونید بکنید 4fvfcja
شماها قهرمماااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااانیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد
خوشا باران و وصف بی مثالش
4 روزه پاکم
[تصویر:  05_blue.png][تصویر:  final%204.png]

[تصویر:  aeh_googlea4.com_imam_zaman_hazrate_mahdi-13.jpg]
عقل سلیم / 7 بهمن / 1 روز خوب 42
فرناز92 / 25 دی / 9 روز خوب/ 0 روز پاک

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان