امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

(1392 بهمن 10، 0:03)hawk92 نوشته است: سلام در انتهای راه می خوام شروع کنم 
خدایا کمکم کن...
سلام این انتهای راه انتهایی برای گناه خواهد بود انشاء الله
خوش آمدی دلاور ممنون که به جمع ما پیوستی
شما به یاری خدا می توانی شک نکن .
متاسفانه شکست خوردم 13
ولی به کمک خداوند بر می گردم به پاکی
امروز92/11/10 هستش من ده روز پاک بودم ولی ....
تاریخ من از امروز بزنید با تشکر
(1392 بهمن 10، 14:48)amirser نوشته است: متاسفانه شکست خوردم 13
ولی به کمک خداوند بر می گردم به پاکی
امروز92/11/10 هستش من ده روز پاک بودم ولی ....
تاریخ من از امروز بزنید با تشکر
عیب نداره دوباره برگرد تو می تونی

سلام به همه
رامین/5بهمن/5روز پاک Smiley-face-cool-2
فکرم تمیزه تمیزه اصلا یادشون هم نمیوفتم
ایشالا تا ته میریم همگیییییییی
زندگی حکمت اوست

زندگی دفتری از خاطره هاست

چند برگی را تو ورق خواهی زد

ما بقی را قسمت
سلام

کیمی از 7 بهمن تا الان همش روزای خوبKhansariha (8)
یا عباس
عقل سلیم / 7 بهمن / 3 روز خوب 4fvfcja
سلام دوستان

موارد انتخابی:
1.نماز
2.ورزش 

شب جمعه ای برام دعا کنین
دروووووووود

خسته نباشین
من پاکم و از همه ممنونمKhansariha (8)
[تصویر:  05_blue.png]
(1392 بهمن 11، 5:59)رند نوشته است: دروووووووود

خسته نباشین
من پاکم و از همه ممنونمKhansariha (8)
من هم از شما خیلی خیلی ممنوم امید وارم همیشه پاک باشین .Khansariha (8)Khansariha (18)
با سلام
امروزم پاکم و پاک خواهم موند
رامین/5بهمن/6روز پاک
زندگی حکمت اوست

زندگی دفتری از خاطره هاست

چند برگی را تو ورق خواهی زد

ما بقی را قسمت
سلام

کیمی / 7 بهمن / 5 روز خوبKhansariha (8)
یا عباس
سلام خدمت همگی
منم میخام توی این مسابقه شرکت کنم به امیدپاکی تا همیشه دعام کنید
الان دیگه شبه ازفردآولین روزم محسوب میشه یاازهمین الان؟من مواردانتخابیم نمازه البته همیشه نمازمیخونم
وکنترل نگاه چشمی ذهنی وذکرهست
باامیدبه خداشروع میکنم:-D
عقل سلیم / 7 بهمن / 4 روز خوب 534fvfcja
سلام شب همه بخیرامروز هم خدا را شکر خوب گذشت
53
به نام الله
امروز میشه دو روز که من پاکم
میریرم تا تهشcheshmak
احسان/ 20دی / روز پاک : 0 .....................................5 روز خوب داری قهرمان
محبوبه/ 25دی / روز پاک : 2.......................................5 روز خوب داری قهرمان
کیمیا / 7بهمن / روز پاک : 0 ......................................5 روز خوب داری قهرمان

عقل سلیم/7بهمن / روز پاک : 0 ................................4 روز خوب داری قهرمان

رند / 22دی / 0روز پاک:.............................................2 روز خوب داری قهرمان
احمدرضا /5 بهمن / روز پاک : 0 .................................2 روز خوب داری قهرمان
عموسن / 5بهمن /  روز پاک : 0 ................................2 روز خوب داری قهرمان
امیر110 / 1دی / روز پاک : 2......................................2 روز خوب داری قهرمان (کجایین قهرمان؟)
سعیدجی / 14دی / روز پاک : 0..................................2 روز خوب داری قهرمان (کجایین قهرمان؟)

علی گندابی /25دی / روز پاک : 0 ..............................1 روز خوب داری قهرمان
ایراده /2بهمن / روز پاک : 0 .......................................1 روز خوب داری قهرمان
رند /5 بهمن / روز پاک : 2 .........................................1 روز خوب داری قهرمان

پهلوون /22دی / روز پاک : 1 ..............................................بسم الله قهرمان 
جا64222 /29دی / روز پاک : 0 ...........................................بسم الله قهرمان 
امیرحسین /5 بهمن / روز پاک : 0 ......................................بسم الله قهرمان
هاو کی 92 /10 بهمن /روز پاک : 0 .....................................بسم الله قهرمان
ر ها 92 /10 بهمن/ روز پاک : 0 ..........................................بسم الله قهرمان
احسان / 11 دی / 0 روز پاک:.............................................بسم الله قهرمان (کجایین قهرمان؟)
شهیدهمت/28آذر/روز پاک :0.............................................بسم الله قهرمان (کجایین قهرمان؟)
بارانی/2دی /روز پاک :0....................................................بسم الله قهرمان (کجایین قهرمان؟)
رزاویسم / 4 دی / روز پاک :0 ........................................... بسم الله قهرمان (کجایین قهرمان؟)
میلاد / 4 دی / روز پاک : 1 .............................................. بسم الله قهرمان (کجایین قهرمان؟)
من آو وار / 4 دی /روز پاک :2 ............................................ بسم الله قهرمان(کجایین قهرمان؟)
ادوین / 5 دی / روز پاک : 0 .............................................. بسم الله قهرمان (کجایین قهرمان؟)
امیر1991 / 16دی / 0روز پاک:............................................بسم الله قهرمان (کجایین قهرمان؟)
امیرحسین /17دی / روز پاک : 0 ........................................بسم الله قهرمان (کجایین قهرمان؟)
فیری من /17دی / روز پاک : 0 ..........................................بسم الله قهرمان (کجایین قهرمان؟)
ایمان7 /17دی / روز پاک : 0 ..............................................بسم الله قهرمان (کجایین قهرمان؟)
[تصویر:  7xo9iif681u74a7tyqju.png]      

[sup] خــدایــا فقـــط بخــاطـــر تــــو  ♥[/sup]

[تصویر:  474.gif]

بفرمایید شکلکای  ترول

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان