امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

(1393 خرداد 24، 22:33)arash sama نوشته است: ققوس جان خدایی دمت گرم لذت میبرم میبینم این همه داری تلاش میکنیGigglesmile

ارش ساما/0

بیکاری بزرگترین دشمن منه... اگرچه این روزا بیکار نیستم ولی خوب وسوسه هم بد رو اعصابه:-\
ایشالا بخیر بگذره.....

علیرضا خدا خیرت بده من روز شروعم یادم رفته بود:-)
الان فهمیدم ی روز پیشواز گزارش دادم:-D ;-)
زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست
هر کسی نغمه ی خود خواند و از صحنه رود
صحنه پیوسته به جاست
خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد

ارش ساما/2روز پاک
اگر خداوند تو را به لبه پرتگاهی برد به او اعتماد کن یا به تو پرواز یاد می دهد یا تو را از پشت می گیرد
سلام

خداروشکر امروز هم روز خوب بود Khansariha (8)

یا علی
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

ققنوس / ۲۶ خرداد / ۳ روز خوب و ۲ روز پاک

ی سوال اگه طی روز ی وعده نماز قضا داشته بشیم میشه روز پاک یا خوب؟
زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست
هر کسی نغمه ی خود خواند و از صحنه رود
صحنه پیوسته به جاست
خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد

فکر میکنم بشه خوب
اگر خداوند تو را به لبه پرتگاهی برد به او اعتماد کن یا به تو پرواز یاد می دهد یا تو را از پشت می گیرد
سلام303

امروز روز پاک بود 23

اما بازم خداروشکر128fs318181
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

سلام

به روز شده در تاریخ 27 خرداد ماه 

(اگه لیست مشکلی داشت گزارش بدید )

[تصویر:  8.gif][تصویر:  8.gif][تصویر:  8.gif]

گل سرخ / 28 فروردین / روز پاک : 0 ........................7 روز خوب

تنهاترین سردار /6 خرداد / روز پاک : 1 ..........​...................7 روز خوب

حاجیه خانوم/ 19 فروردین/روز پاک : 0 ............................6 روز خوب

پاکان / 7 خرداد /روز پاک : 2..................​​....................................................5 روز خوب

هپی گرل/ 4اردیبهشت/روز پاک : 0 ....................3 روز خوب

علیرضا68 /6 خرداد/ روز پاک :2 .....................................​.3 روز خوب

ققنوس /18 خرداد / روز پاک : 2 ​​...............................................3 روز خوب

حامد حامد /17 خرداد / روز پاک : 0 ​​.....................................................2 روز خوب

دریفت/ 28 فروردین/روز پاک : 2 ................................0 روز خوب

سرباز تواب /5 اردیبهشت / روز پاک : 2 ...........................1 روز خوب

امید 2 /15 اردیبهشت / روز پاک : 1 .................................یک روز خوب

امیرحسین /11 خرداد  / روز پاک : 1 ........................................0 روز خوب

جا مانده /17 خرداد  / روز پاک : 0 ................................................1 روز خوب

محمد21 /16 خرداد / روز پاک : 1 ​​.......................................................1 روز خوب

آرش سما /23 خرداد / روز پاک : 2 ​​...............................................................1 روز خوب

رنگین کمون /24 خرداد / روز پاک : 0 ​​........................................................​..​.​​..​....​....1 روز خوب

زندگی 2 / 28 فروردین / روز پاک : 0 ...............................بسم الله قهرمان

عمو سعید /8 اردیبهشت / روز پاک : 0 .......................................بسم الله قهرمان

زمین072000 /10 اردیبهشت / روز پاک : 0 .........................................بسم الله قهرمان

ما میتوانیم/13 اردیبهشت / روز پاک : 0 ....................................................بسم الله قهرمان

احسان 7171 /16 اردیبهشت / روز پاک : 0 .....................................................بسم الله قهرمان

مهدی 68 / 3 خرداد / روز پاک : 0 .......................................................................بسم الله قهرمان

عرشیا مبتلا / 3 خرداد  / روز پاک : 0 ........................................................................بسم الله قهرمان

محبوبه / 4 خرداد  / روز پاک : ................................................................................​​.......بسم الله قهرمان

بی تاب / 7 خرداد /روز پاک : 0 ..................​​.......................................................​....​.................بسم الله قهرمان

فرشید لاو /9 خرداد / روز پاک : 0 ..................​​...........................​..........................​​​​..​.......................بسم الله قهرمان

جان لنون / 10 خرداد  / روز پاک : 0 ..................​​...............................​ ...............​....................................بسم الله قهرمان

سهرابی دیگر/11 خرداد / روز پاک : 0  ..................​​..................................​.....​............​...​..​.............................بسم الله قهرمان

حامد  69 /20 خرداد / روز پاک : 0 ​​...............................................................​..​.​..​....​.​.........................................بسم الله قهرمان

حامد  حامد /20 خرداد / روز پاک : 0 ​​.......................................................................​....​.​.........................................بسم الله قهرمان

یا علی

وایییییییییییی خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا.شرمنده شدم پیش خدای خودم

ارش ساما/0
بسم الله الرحمن الرحیم

مهمان/28 فروردین/0

خدایا با امید تو.
بچه ها من گناهکار رو به جمع پاک خودتون راه بدید.

امیدوارم درست اعلام کرده باشم.
سسسسسسسسلام

مهمان عزیز خیلی خیلی خوش اومدیKhansariha (18)128fs318181

بی زحمت گزینه های مسابقه ات رو انتخاب کن 

http://www.ktark.com/Thread-%D9%85%D8%B3...86#pid4286

و منتظر اینیم که بترکونی و بدرخشیMuscular

شامرازی عزیز دشمنت شرمنده اما دلیلش چیه؟ اگه دوست داری بیا داخل رهروان توضیح بده دورهمی حلش کنیمKhansariha (8)

ما هم هستیم
گزینه های انتخابی:الف و ب و جیم
چی کنیم دیگه؟؟؟!!!...
راستی نمی تونیم هر روز به سایت بیایم. حذف مون نکنید
دوباره به روزای اوجم بر میگردم
[تصویر:  6mdh_11.png]

ﺩﯾﮕﻪ ﺩﻟﻢ ﻧﻪ ﭘﻮﻝ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﻧﻪ ﺁﻏﻮﺵ ﻧﻪ ﻣﻬﻤﻮﻧﯽ ﻧﻪ ﺣﺘﯽ ﺁﯾـــــــــــﻨﺪﻩ .... ﺩﻟﻢ ..... . . . . . . . . . . ﺑﭽـــــــــــــــــــﮕﯿ ﻤﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ! ﺧﻮﻧﻪ ﺳﺎﺣﻠﯽ ﺑﺎ ﺁﺗﯿﺶ ! ﭘﺎﻫﺎﯼ ﺷﻨــــــــــــﯽ ﺩﺳﺘﺎﯼ ﮐﺎﮐﺎﺋﻮﯾﯽ! ﺩﻟﻢ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﻭﻗﺘﯽ ﺑﻼﻝ ﻣﯿﺨﻮﺭﻡ ﮐـــــــﻞ ﺻﻮﺭﺗﻢ ﺯﻏﺎﻟﯽ ﺷﻪ ! 100 ﺑﺎﺭ ﯾﻪ ﺳﺮﺳﺮﻩ ﯼ 1 ﻣﺘﺮﯼ ﺭﻭ ﺑﺮﻡ ﺑﺎﺯﻡ ﺧﺴﺘﻪ ﻧﺸﻢ ! ﭼﺎﯾﯽ ﺭﻭ ﺑﺎ 10 ﺗﺎ ﻗﻨﺪ ﺑﺨﻮﺭﻡ ! ﺑﺴﺘﻨﯽ ﻭ ﭘﻔﮏ ﻭ ﻟﻮﺍﺷﮑﻮ ﺑﺎﻫﻢ ﺑﺨﻮﺭﻡ ! ﺳﺮﭼﯿﺰﺍﯼ ﻣﺴﺨﺮﻩ ﺍﻧﻘﺪ ﺑـــــــــــــــﺨﻨﺪﻡ ﺑﯿﺎﻓﺘﻢ ﮐﻒ ﺍﺗﺎﻕ ! ﺑﺎ ﺧﻂ ﻟﺐ ﻣﺎﻣﺎﻧﻢ ﺑﺮﺍ ﺧﻮﺩﻡ ﺳﯿﺒﯿﻞ ﺑﮑﺸﻢ! ﺩﻟﻢ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﻣﺚ ﺑﭽﮕﯿﺎ ﺑﻮﯼ ﺳﯿﮕﺎﺭ ﺣﺎﻟﻤﻮ ﺑﺪ ﮐﻨﻪ ... ﺁﺩﺍﻣﺲ ﺑﭽﺴﺒﻮﻧﻢ ﺯﯾﺮ ﻣﯿﺰ ﮐﻼﺳﺎ ! ﻋﯿﺪﯾﺎﻣﻮ ﺑﺮﯾﺰﻡ ﺗﻮ ﺍﻭﻥ ﻗﻠﮏ ﭼﻮﺑـــــﯿﻪ !ﻣﻮﺭﭼﻪ ﻫﺎﺭﻭ ﺑﮑﺸﻢ !ﻏﺮﻭﺑﺎﯼ ﺟــــــــــــــــــﻤﻌﻪ ﻓﻘﻂ ﻣﻨﺘﻈﺮ "ﻓﻮﺗﺒﺎﻟﯿﺴﺘﺎ" ﺑﺎﺷﻢ ﻭ ﺗﺎ ﺷﺐ ﺧﻮﺩﻣﻮ ﺑﺎ ﭘﻠﯽ ﺍﺳﺘﯿﺸﻨﻢ ﺑﮑﺸﻢ !ﻣﺎﺩﺭﻡ ﮐﻪ نماز ﻣﯿﺨﻮﻧﻪ ﺑﺮﻡ ﺟﻠﻮﺵ ﺍﻧــــــﻘﺪ ﺍﺩﺍ ﺩﺭﺑﯿﺎﺭﻡ ﺗﺎ ﺑﺨﻨﺪﻩ ﻧﻤﺎﺯﺷﻮ ﺑﺸﮑﻨﻪ ﻭ ﺑﻌﺪﺵ ﻓـــــﺮﺍﺭ ﮐﻨﻢ ... ^_^ . . . ﺑﺰﺭﮔﺘﺮﯾﻦ ﺍﺷﺘﺒﺎﻫﻢ ﺍﯾﻦ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﺁﺭﺯﻭ ﮐﺮﺩﻡ ﺑﺰﺭﮒ ﺷﻢ! ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺁﺩﻡ ﺑﺰﺭﮔﺎ ﺧﯿـــــــــــــــﻠﯽ ﺳﺮﺩ ﻭ ﺗﻨﻬﺎﺱ ! ﺩﺭﮔﯿﺮ ﻗﻠﺐ ﻭ !.... ﺍﻩ!
-------------------------------------------------------
*** ز دست و ديده و دل هر سه فرياد ***
گاهی وقت ها دلم واسه خودم تنگ میشه
مواظب خودتون و خوبی هاتون باشید؛ دنیا به  لــبـــخـــنـــد و خوبی های شما نیاز داره
یه روز خوب میاد؛ اینو می دونم
در پناه حق
یا علی
535353
[تصویر:  nasimhayat.png]
گزینه ها:

نماز
محاسبه روزانه
ورزش
[تصویر:  05_blue.png]
با سلام به دوستان گل گلاب

حامدحامد/ 20 خرداد/ 8 روز خوب
سسسسسسسسسلام

ما باز اومدیم ممنون که همش منو تحمل میکنین 128fs318181

انلی خانوم خیلی خوش اومدید30353

نه اسمتون حذف نمیشه 

کسایی که در 2 ماه اخیر اعلام وضعیتی نداشته باشن اسمشون حذف میشه هرچند دوماه زیاده شاید با مدیریت حرف زدیم کردنش یک ماه یا 40 روز 22

مهمان عزیز خیلی خیلی متشکرم ازت بابت انتخاب 128fs318181

منتظر اعلام وضعیت امروزت هستیم Khansariha (18)

به به به studsmattaKhansariha (48)

ترکوندی حامد حامد عزیز

خوشحالمون کردی انرژی فت و فراوانی رو واریز کردیKhansariha (48)

شادمون کردی خدا دلتو شاد کنه

ما هم امروز روز پاک

سرجمع 4 روز خوب128fs318181

سلام علیکم
دیروز برای خودم روز تمرین رو گذاشته بودم. حالا که موفق بودم، از امروز می خوام جدی تر شروع کنم.
ممنون از همه تون. از اینکه هستین.
انلی/29خرداد/0 روز خوب/ 0 روز پاک
هرکاری کردم اسمم رو انگلیسی بنویسم نشد.چینشش بهم می ریخت.
جمعه نمی تونم بیام اعلام وضعیت بکنم. ولی از الان بدونین شنبه میام با 2 روز خوب.
مواظب خودتون و خوبی هاتون باشید.
یاعلی
دوباره به روزای اوجم بر میگردم
[تصویر:  6mdh_11.png]

ﺩﯾﮕﻪ ﺩﻟﻢ ﻧﻪ ﭘﻮﻝ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﻧﻪ ﺁﻏﻮﺵ ﻧﻪ ﻣﻬﻤﻮﻧﯽ ﻧﻪ ﺣﺘﯽ ﺁﯾـــــــــــﻨﺪﻩ .... ﺩﻟﻢ ..... . . . . . . . . . . ﺑﭽـــــــــــــــــــﮕﯿ ﻤﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ! ﺧﻮﻧﻪ ﺳﺎﺣﻠﯽ ﺑﺎ ﺁﺗﯿﺶ ! ﭘﺎﻫﺎﯼ ﺷﻨــــــــــــﯽ ﺩﺳﺘﺎﯼ ﮐﺎﮐﺎﺋﻮﯾﯽ! ﺩﻟﻢ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﻭﻗﺘﯽ ﺑﻼﻝ ﻣﯿﺨﻮﺭﻡ ﮐـــــــﻞ ﺻﻮﺭﺗﻢ ﺯﻏﺎﻟﯽ ﺷﻪ ! 100 ﺑﺎﺭ ﯾﻪ ﺳﺮﺳﺮﻩ ﯼ 1 ﻣﺘﺮﯼ ﺭﻭ ﺑﺮﻡ ﺑﺎﺯﻡ ﺧﺴﺘﻪ ﻧﺸﻢ ! ﭼﺎﯾﯽ ﺭﻭ ﺑﺎ 10 ﺗﺎ ﻗﻨﺪ ﺑﺨﻮﺭﻡ ! ﺑﺴﺘﻨﯽ ﻭ ﭘﻔﮏ ﻭ ﻟﻮﺍﺷﮑﻮ ﺑﺎﻫﻢ ﺑﺨﻮﺭﻡ ! ﺳﺮﭼﯿﺰﺍﯼ ﻣﺴﺨﺮﻩ ﺍﻧﻘﺪ ﺑـــــــــــــــﺨﻨﺪﻡ ﺑﯿﺎﻓﺘﻢ ﮐﻒ ﺍﺗﺎﻕ ! ﺑﺎ ﺧﻂ ﻟﺐ ﻣﺎﻣﺎﻧﻢ ﺑﺮﺍ ﺧﻮﺩﻡ ﺳﯿﺒﯿﻞ ﺑﮑﺸﻢ! ﺩﻟﻢ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﻣﺚ ﺑﭽﮕﯿﺎ ﺑﻮﯼ ﺳﯿﮕﺎﺭ ﺣﺎﻟﻤﻮ ﺑﺪ ﮐﻨﻪ ... ﺁﺩﺍﻣﺲ ﺑﭽﺴﺒﻮﻧﻢ ﺯﯾﺮ ﻣﯿﺰ ﮐﻼﺳﺎ ! ﻋﯿﺪﯾﺎﻣﻮ ﺑﺮﯾﺰﻡ ﺗﻮ ﺍﻭﻥ ﻗﻠﮏ ﭼﻮﺑـــــﯿﻪ !ﻣﻮﺭﭼﻪ ﻫﺎﺭﻭ ﺑﮑﺸﻢ !ﻏﺮﻭﺑﺎﯼ ﺟــــــــــــــــــﻤﻌﻪ ﻓﻘﻂ ﻣﻨﺘﻈﺮ "ﻓﻮﺗﺒﺎﻟﯿﺴﺘﺎ" ﺑﺎﺷﻢ ﻭ ﺗﺎ ﺷﺐ ﺧﻮﺩﻣﻮ ﺑﺎ ﭘﻠﯽ ﺍﺳﺘﯿﺸﻨﻢ ﺑﮑﺸﻢ !ﻣﺎﺩﺭﻡ ﮐﻪ نماز ﻣﯿﺨﻮﻧﻪ ﺑﺮﻡ ﺟﻠﻮﺵ ﺍﻧــــــﻘﺪ ﺍﺩﺍ ﺩﺭﺑﯿﺎﺭﻡ ﺗﺎ ﺑﺨﻨﺪﻩ ﻧﻤﺎﺯﺷﻮ ﺑﺸﮑﻨﻪ ﻭ ﺑﻌﺪﺵ ﻓـــــﺮﺍﺭ ﮐﻨﻢ ... ^_^ . . . ﺑﺰﺭﮔﺘﺮﯾﻦ ﺍﺷﺘﺒﺎﻫﻢ ﺍﯾﻦ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﺁﺭﺯﻭ ﮐﺮﺩﻡ ﺑﺰﺭﮒ ﺷﻢ! ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺁﺩﻡ ﺑﺰﺭﮔﺎ ﺧﯿـــــــــــــــﻠﯽ ﺳﺮﺩ ﻭ ﺗﻨﻬﺎﺱ ! ﺩﺭﮔﯿﺮ ﻗﻠﺐ ﻭ !.... ﺍﻩ!
*** ز دست و ديده و دل هر سه فرياد ***
گاهی وقت ها دلم واسه خودم تنگ میشه
مواظب خودتون و خوبی هاتون باشید؛ دنیا به  لــبـــخـــنـــد و خوبی های شما نیاز داره
یه روز خوب میاد؛ اینو می دونم
در پناه حق
یا علی
535353
[تصویر:  nasimhayat.png]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 21 مهمان