امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

یاکوزا / 14 آذر /3 روز خوب /2 روز پاک

سلام یگانه خانم تاریخ اولین روز پاکیم 10 آذر بود خانم darling هم تو اعلام وضعیت روزانه شون زدن
نمیدونم چرا دقت نکردید1744337bve7cd1t81

فکر کنم شما این عدد روز میگید که بعد از اسمم مینویسم!
این واسه خودمم سوال بود که عدد روزی رو بنویسم که به پاکی و خوبی تموم شده یا روزی رو که شروع کردم؟؟؟
اساتید محترم پاسخگو باشیدKhansariha (98)
یک سوال :
تاکی میخوایی ادامه بدی؟

سلام دوستان. من هرچی گشتم اسمم رو قهرمان اعلام نکرده بودین چرا :( من الان میتونم برم 20 روزه؟
و رسالت من این خواهد بود تا دو استکان چای داغ را از میان دویست جنگ خونین به سلامت بگذرانم
تا در شبی بارانی آن ها را با خدای خویش چشم در چشم هم نوش کنیم ...

[تصویر:  nasimhayat.png]
(1393 آذر 15، 9:02)سمت نوشته است: سلام دوستان. من هرچی گشتم اسمم رو قهرمان اعلام نکرده بودین چرا :( من الان میتونم برم 20 روزه؟

سلام
نيازي نيست بگرديد :we:
شما مي تونيد بريد 20 روزه ، و اگه 20 روزتون كامل شده مي تونيد بريد 30 روزه ،‌ جهشي بزنين 4fvfcja
وقتي دير به دير مياين همين ميشه ديگه ،‌
هر روز سري بزنين به كانون 1
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]

اگه واقعا میخوای ترک کنی اینو بخون

سلام بچه ها خیلی عجله دارم باید اینو تو مسابقه بیست روزه مینوشتمن اما عجله دارم نمیتونم پیداش کنم خلاصه حلال کنید ان شا الله دارم میرم پیاده روی اربعین اگر لایق باشم نایب الزیاره همتون خواهم بود و حسابی خودم و خودتونو دعا میکنم البته من لیاقت ندارما اما شما ها به من ابرو میدید
خلاصه دیگه ببخشید عجله ای شد
30 ابان 5 روز خوب خدا نگهدار همتون
[تصویر:  05_blue.png]
سونیا۱۵ آذر / 0 روز پاک
رهام/15 آذر/4
[تصویر:  92ea96b8f4df91541.jpg]
رها/15اذر/10 روز خوب:shadeshad:
Khansariha (8)
سلام بچه ها من ده روزه شدم و دیگه باید برم تو تالار 20 روزه ها.حتما میام بهتون سر میزنم
مواظب خودتون باشیدballoons
روزی ما دوباره کبوترهایمان را
پرواز خواهیم داد
و مهربانی
دست زیبایی را خواهد گرفت
و من آن روز را انتظار می کشم
حتی روزی کهنباشم
سلام و خسته نباااشید فرااوون.بچها پن 10 روزه شدم باوررم نمییشه مدتها بوود نمیتونستم اراده کنم واسه ترک اینجا خیلی بهم امید دااد.تشکر فراواان از شما دوستام و سرپرستای گرااامی
 ممسی 71  /  3اذر / 10 روز خوب / 1روز پاک
(1393 آذر 15، 13:25)m.es71 نوشته است: سلام دوستان ... امیدوارم حالتون خوبه خوب باشه ... متاسفانه شکست خوردم حالم خیلی گرفته شد ... شرمنده داداش رضا ...
همه چی داشت عالی پیش رفت واقعا توی این 5 روز زندگی کردم واقعا ... زمینه شکست خوردنم پیدا کردم ( اینترنت) ...
در حال حاضر راه حل این مشکل جمع کردم مودم اما متاسفانه دیگه نمیتونم با شما دوستان گلم باشم ... ایشا الله اگه بتونم بیام هر چند رور یه بار یه تایم محدوی اعلام وضعیت کنم با دوستای گلم باشم ...
مراقب خودتون خوبی هاتون باشین 53
سلام.اشکالا نداره دوست خوبم پیش میاد.باید انقد قوی باشی که دوباره از نو شروع کنی.ولی سعی کن هر یکی دو روز یه کوچولو بیای و اعلام وضعیت بکنی پایبندی به قولی که به اعضای مسابقه میدی بسیار کمک کننده است برای من که اینجوریه.
53258zu2qvp1d9v
روزی ما دوباره کبوترهایمان را
پرواز خواهیم داد
و مهربانی
دست زیبایی را خواهد گرفت
و من آن روز را انتظار می کشم
حتی روزی کهنباشم
سلام بچه ها؛ خوبین ؟ Gigglesmile
داستان روز عجیب من رو بخونید: درد و دل های شما
خب امروز هم یه روز عجیب و خیلی عالی بود؛ این رو مدیون اراده خودم، کانون و شماها هستم. خوشحالم که پاکم. studsmatta
[ رضا.د / 11 آذر / 5 روز خوب ] [تصویر:  12.gif]

فقط برای امروز: احساسات خود را انکار نمیکنم. صداقت و تسلیم را در زندگی همان طور که هست، به کار میبندم. از ابزار این برنامه برای تحمل عواطف خود استفاده میکنم.

[quote pid=338532 dateline=1417883158]رها1361
رها/15اذر/10 روز خوب:shadeshad:
Khansariha (8)
سلام بچه ها من ده روزه شدم و دیگه باید برم تو تالار 20 روزه ها.حتما میام بهتون سر میزنم
مواظب خودتون باشید

[/quote]

[quote pid=338533 dateline=1417883218]mamasi_71
سلام و خسته نباااشید فرااوون.بچها پن 10 روزه شدم باوررم نمییشه مدتها بوود نمیتونستم اراده کنم واسه ترک اینجا خیلی بهم امید دااد.تشکر فراواان از شما دوستام و سرپرستای گرااامی
 ممسی 71  /  3اذر / 10 روز خوب / 1روز پاک

[/quote]
تبریک تبریک ! ماشاءالله ماشاءالله؛
شیرینی فراموش نشه ها !

[quote pid=338505 dateline=1417859714]m.es71
سلام دوستان ... امیدوارم حالتون خوبه خوب باشه ... متاسفانه شکست خوردم حالم خیلی گرفته شد ... شرمنده داداش رضا ...
همه چی داشت عالی پیش رفت واقعا توی این 5 روز زندگی کردم واقعا ... زمینه شکست خوردنم پیدا کردم ( اینترنت) ...
در حال حاضر راه حل این مشکل جمع کردم مودم اما متاسفانه دیگه نمیتونم با شما دوستان گلم باشم ... ایشا الله اگه بتونم بیام هر چند رور یه بار یه تایم محدوی اعلام وضعیت کنم با دوستای گلم باشم ...
مراقب خودتون خوبی هاتون باشین 53

[/quote]
شاعر میگه: بازآ بازآهر آنچه هستی بازآ / گر کافر و گبر و بت پرستی
بازآ/ این درگه ما درگه نومیدی نیست / صدبار گر توبه شکسته ای
بازآ
ناامید نشو داداش، اینا همه تجربه ست. اگه بدون برنامه پیش بریم لغزش میکنیم. باید سعی کنیم برنامه داشته باشیم.

[quote pid=338479 dateline=1417849620]flying spark
سلام بچه ها خیلی عجله دارم باید اینو تو مسابقه بیست روزه مینوشتمن اما عجله دارم نمیتونم پیداش کنم خلاصه حلال کنید ان شا الله دارم میرم پیاده روی اربعین اگر لایق باشم نایب الزیاره همتون خواهم بود و حسابی خودم و خودتونو دعا میکنم البته من لیاقت ندارما اما شما ها به من ابرو میدید
خلاصه دیگه ببخشید عجله ای شد
30 ابان 5 روز خوب خدا نگهدار همتون
[/quote]
التماس دعا، نایب و الزیاره باشی ... .

شب خوبی داشته باشین، 4 خیلی انرژی دارم یه تعدادیشو میزارم اینجا هرکی خواست برداره: انرژی انرژی انرژی انرژی Gigglesmile 53

اميرحسين / ١٤ آذر / ١ روز خوب

Sent from my iPhone using Tapatalk
من نمی دانم!
که چرا می گویند:
«اسب حیوان نجیبی است،
کبوتر زیباست.»
و چرا در قفس هیچ کسی کرکس نیست؛
گل شبدر چه کم از لاله ی قرمز دارد؟

چشمها را باید شست؛
جور دیگر باید دید.

واژه ها را باید شست؛
واژه باید خود باد،
واژه باید خود باران باشد.

چتر ها را باید بست؛
زیر باران باید رفت؛
فکر را، خاطره را، زیر باران باید برد؛
با همه مردم شهر، زیر باران باید رفت؛
دوست را، زیر باران باید دید؛
عشق را، زیر باران باید جست.
سلام
کریچر / 15 آبان / 2 روز پاک
راستی یه سوال: اگه کسی از موارد مسابقه یکی رو رعایت نکنه، مثلاً به سایتهای ... بره باید از صفر شروع کنه و یا اون روزش پاک نیست و ادامه میده؟
یاکوزا / 15 آذر /4 روز خوب /2 روز پاک

سوال پرسیدیم جواب نگرفتیم؟ این چه وضعشه ...Vamonde
یک سوال :
تاکی میخوایی ادامه بدی؟

سلام من تازه واردم واولین پیامم برای این وبسایته من میخوام ترک خ ا رو ازامروزشروع کنم ولی هنوزبااین وبسایت آشنایی ندارم اگه میشه یکی کمکم کنه این ایمیلمه...............باتشکر
"سها"
سلام من تازه وارد کانون شدم میخوام توی مسابقه ی ترک شرکت کنم اگه میشه بگین چجوری توی مسابقه ثبت نام کنم
 نـــرمش با شیطون عـــینه شـــکسـته

پس حالا که شیطون هی میاد و میره

منم لحــظه به لحـ ـظه چاقومو تیـــز می کنم

**تیز کردن چاقو : هر چی که تو رو قوی تر می کنه و بیداری و هوشیاریت **

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان