امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

سلام Khansariha (48)
جناب خان 1/31 مرداد/5روز خوب

نصف راهو رفتم Muscular
53
به توکل نام اعظمت
سلام
میخوام تو مسابقه شرک کنم

مریم بانو/۵ شهریور
سلام به همگی .
هیراد/3شهریور/2 روز خوب :22:
 تواب / 28 مرداد .................................................................... [تصویر:  8.gif] روز خوب 
سلام :22:
سید مهدی هستم
5 روز خوب
بعد باشگاه هم یک کیلو طالبی خوردم. Muscular
[تصویر:  201019241153203440852362540197177232147.jpg]
سلام. 
sepehrjam/دو روز خوب/5 شهریور
Khansariha (46) (میخام دوباره به زندگی برگردم) Khansariha (46)
[تصویر:  05_blue.png]
سومین روزم هم به خوبی و پاکی تموم شددددد studsmatta
(نور ماه:3 روزه!!!)
سلام دوستای خوبم
خوبین؟
[تصویر:  painteggsmile.gif]
داشتم به لیستی که آقای شازده میذاره نگاه میکردم
خیلی ها بودن که بعد یکی دوبار شکست دیگه کانونو ول کردن Vamonde
ولی من خودم کسایی رو میشناسم چندماه تو ده روزه گیر کردن ولی نا امید نشدن
 الانم رسیدن ماهانه
سعی کنید با شکستاتون نقطه ضعف هاتونو بشناسید
نه اینکه خودتون هی ضعیف تر بشین 53258zu2qvp1d9v

(1394 شهريور 5، 1:25)عاشق امام رضا نوشته است: سلام

عاشق امام رضا / 4 شهریور 94 / 1 روز خوب

خدا نگهدار

سلام به عاشق امام رضا

ما اینجا یه آقای عاشق فاطمه زهرا هم داریم که کارش خیلی درسته :smily man:

شما رو دیدم یاد اوشون افتادم

(1394 شهريور 5، 8:48)بهشتی نوشته است: بهشتی /27 مرداد /8 روز خووووب 53  53

Khansariha (48)  ممنون از همتون

ممنون از شما

با این روزای قشنگتون

پیش به سوی جشن.....[تصویر:  loveshower.gif]

(1394 شهريور 5، 9:19)عمار نوشته است: سلام
عمار/29 مرداد/ 7 روز خوب

آفرین عمار

همین درسته Khansariha (69)

(1394 شهريور 5، 13:14)جناب خان :) نوشته است: سلام    Khansariha (48)  
جناب خان 1/31 مرداد/5روز خوب

نصف راهو رفتم  Muscular

نصف دیگه اشم میری

با قدرت پیش بسوی جلو [تصویر:  49lpmxx.gif]

(1394 شهريور 5، 13:36)مریم بانو نوشته است: به توکل نام اعظمت
سلام
میخوام تو مسابقه شرک کنم

مریم بانو/۵ شهریور

خوش اومدی بانو

پیش به سوی پاکی[تصویر:  cheerleader3.gif]

(1394 شهريور 5، 15:45)هیراد نوشته است: سلام به همگی .
هیراد/3شهریور/2 روز خوب  :22:

سلام هیراد

2 روز خوووب که میخواد بشه 2000 روز خوب

البته به زودی زوووود[تصویر:  rollingf.gif]

(1394 شهريور 5، 18:08)تـــواب نوشته است:  تواب / 28 مرداد .................................................................... [تصویر:  8.gif] روز خوب 

آقا شما که دیگه سروری

برس به همونجایی که باید آقای تواب 128fs318181

(1394 شهريور 5، 18:37)seyed_mahdi نوشته است: سلام :22:
سید مهدی هستم
5 روز خوب
بعد باشگاه هم یک کیلو طالبی خوردم. Muscular

سلام

نوش جونتون

جای ماروهم خالی کنید بعد باشگاهتون[تصویر:  tea-cup-smiley-028.gif]

(1394 شهريور 5، 20:15)sepehrjam نوشته است: سلام. 
sepehrjam/دو روز خوب/5 شهریور

ماشاالله سپهرجم

ایول الله پهلوون Muscular

(1394 شهريور 5، 22:19)نور ماه نوشته است: سومین روزم هم به خوبی و پاکی تموم شددددد studsmatta
(نور ماه:3 روزه!!!)

خداروشکر

همینجور روز خوب شکار کن دوستم[تصویر:  hi5.gif]

فقط تاریخ اولین روز رو هم بزن برامون cheshmak

2uge4p42uge4p42uge4p42uge4p4
امیر مؤمنان حضرت علی(ع) می فرمایند: پیامبر اسلام فرمود:
عمر جهان به پایان نمی رسد مگر آنکه مردی از نسل حسین امور امت مرا در دست می گیرد و دنیا را پر از عدل می کند همچنانکه پر از ظلم شده است.

[تصویر:  nasimhayat.png]
عاشق امام رضا/ 4 شهریور/ 2 روز خوب
سللاااااامممم
بهشتی/27 مرداد/9 روز خوب studsmatta
سلــــــــــــــــــــــام Khansariha (48)
جناب خان 1/31 شهریور/6روز خوب 6
53
سلام

برای من از پریروز حساب کنید لطفا
پاکسان/4شهریور/1 روز خوب

لیست بروز شده 94.6.06

[تصویر:  www.roozgozar.com-2113.gif]

[تصویر:  z_herz1.gif]

بهشتی / 27 مرداد ................................................................[تصویر:  9.gif] روز خوب داری قهرمان
  رضوان / 26 مرداد ................................................................ [تصویر:  8.gif]روز خوب داری قهرمان
 تواب / 28 مرداد ....................................................................[تصویر:  8.gif] روز خوب داری قهرمان

KeBriA ا / 14 مرداد ............................................................ [تصویر:  7.gif]  روز خوب داری قهرمان
متوسل / 27 مرداد ...............................................................[تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان
عمار/ 29 مرداد .................................................................... [تصویر:  7.gif]روز خوب داری قهرمان

جناب خان [تصویر:  1.gif]/ 31 مرداد ....................................................... [تصویر:  6.gif]روز خوب داری قهرمان
seyed_mahdi ا/ 26 مرداد .....................................................[تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان
 just 14 ا/ 26 مرداد ..............................................................[تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
mohmo ا / 27 مرداد ............................................................. [تصویر:  3.gif]روز خوب داری قهرمان
mojode_zamini ا/ 30 مرداد ................................................. [تصویر:  3.gif]روز خوب داری قهرمان
نور ماه/ 3 شهریور .................................................................[تصویر:  3.gif]روز خوب داری قهرمان

Ali TB/ا 8 مرداد................................................................. [تصویر:  2.gif] روزخوب داری قهرمان
 summer ا/ 14 مرداد ........................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
 ALI32/ا 13 مرداد................................................................ [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
  sepideh72 ا / 1 شهریور .................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
عاشق امام رضا/ 4 شهریور ..................................................[تصویر:  2.gif]روز خوب داری قهرمان 
sepehrjam ا/ 5 شهریور ........................................................[تصویر:  2.gif]روز خوب داری قهرمان
هیراد/ 3 شهریور ..................................................................[تصویر:  2.gif]روز خوب داری قهرمان 
حامد666 ا/ 21 مرداد ........................................................ [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
 mohammad01 ا/ 24 مرداد ...................................................[تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
sadegh7520 ا/ 1 شهریور ...................................................  [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
پاکسان/ 4 شهریور .................................................................[تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان  
barbod95 ا/ 3 شهریور ........................................................[تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان

[تصویر:  8.gif] [تصویر:  8.gif]

amirhossein77 ا/ 2 شهریور .................................................بسم الله قهرمان

صابر / 4 شهریور ..................................................................... بسم الله قهرمان

MeHreKhODaa ا / 27 مرداد ................................................ بسم الله قهرمان

پر پرواز / 21 مرداد ................................................................ بسم الله قهرمان

sohrabi digar ا/ 14 مرداد .................................................... بسم الله قهرمان

[تصویر:  www.roozgozar.com-2152.gif]
سلام
عمار / 29 مرداد / 8 روز خوب varzesh

بچه ها 20 شهریور مهمون امام رضا (ع) هستم. اولین بارمه میرم ،خیلی هیجان دارم...
بَـرآےِ בَرבهــآیـَـم نـِشانـِہ می گـُذآرَم؛ تـآ یـآבَم بـِمــآنَـد؛کُـجـآ،בَسـتِــ خُــבآ رآ رَهــا کَــردم ...
[تصویر:  05_blue.png]
سلام.
هیراد / 3شهریور / 3 روز خوب varzesh

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 20 مهمان