امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

(1394 شهريور 7، 11:03)تـــواب نوشته است: من تو روز دهمم اما ساعت 19 این روز به اتمام می رسه و ان شاالله وارد ده روزه ی بعدی می شم البته با توجه بیشتر به خدا 

اما آثار یه سری گناهام آزار دهنده ست و داره اذیتم می کنه  20

اقای تواب نگران نباش....این همه دوری کردی از همین یدونه گناه کلی ارزش داره...خیلیا توی همین موندن...همینو بزار کنار بعدا به حساب همشون 

میرسیم 128fs318181

زودتر تبریک میگم به شما و اقای عمار... 53 

یادمه منم خیلی ذوق میکردم وقتی توی این تاپیک برای اولین بار تا ده روز اومدم!
سلام
موجودِ زمینی / 30 مرداد 8 روز خوب
خدایا شکرت Khansariha (57)
من هرگز نمی گویم در هیچ لحظه‌ای از این سفر دشوار، گرفتار ناامیدی نباید شد. من می‌گویم: به امید بازگردیم، قبل از اینکه ناامیدی، نابودمان کند...

"نادر ابراهیمی"

وَ لا تَقرَعنی قارِعَةً  یَذهَبُ لَها بَهائی...

و مرا چندان به  سختی دچار مکن که
بزرگی و سرزندگی ام  را از میان ببرد.

"صحیفه سجادیه"
سلــــــــــــــــــــــــام  Khansariha (48)
جناب خان 1/31 مرداد/ 7 روز خوب  Muscular
53
سلام بر رفقای عزیز

من دوباره روزامو صفر می کنم با مشاوره عاشق جان عزیز به این نتیجه رسیدم یه مشکلی پیش امده بود که حل شد شکر خدا 

خب می نویسم اولین روز پاکی تواب از فردا :

که می شه :

شنبه7 شهریور : روز خوب 0

دوستان به کمک و روحیه های همه نیازمندم شدید 

برای مغفرت کن دعا کنید . ممنون و مچکر 53

لیست بروز شده 94.6.07

[تصویر:  www.roozgozar.com-2113.gif]

بهشتی / 27 مرداد ................................. 10 روز خوب داری قهرمان  [تصویر:  z_herz1.gif]
متوسل / 27 مرداد .................................... 10 روز خوب داری قهرمان[تصویر:  z_herz1.gif]

عمار/ 29 مرداد .................................................................... [تصویر:  9.gif]روز خوب داری قهرمان
mojode_zamini ا/ 30 مرداد ................................................. [تصویر:  8.gif]روز خوب داری قهرمان

KeBriA ا / 14 مرداد ............................................................ [تصویر:  7.gif]  روز خوب داری قهرمان
جناب خان [تصویر:  1.gif]/ 31 مرداد ....................................................... [تصویر:  7.gif]روز خوب داری قهرمان

seyed_mahdi ا/ 26 مرداد .....................................................[تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان
نور ماه/ 3 شهریور .................................................................[تصویر:  4.gif]روز خوب داری قهرمان
 just 14 ا/ 26 مرداد ..............................................................[تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
mohmo ا / 27 مرداد ............................................................. [تصویر:  3.gif]روز خوب داری قهرمان
عاشق امام رضا/ 4 شهریور ..................................................[تصویر:  3.gif]روز خوب داری قهرمان 

Ali TB/ا 8 مرداد................................................................. [تصویر:  2.gif] روزخوب داری قهرمان
 summer ا/ 14 مرداد ........................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
 ALI32/ا 13 مرداد................................................................ [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
  sepideh72 ا / 1 شهریور .................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
sepehrjam ا/ 5 شهریور ........................................................[تصویر:  2.gif]روز خوب داری قهرمان
حامد666 ا/ 21 مرداد ............................................................ [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
 mohammad01 ا/ 24 مرداد ..................................................[تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
sadegh7520 ا/ 1 شهریور ...................................................  [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
پاکسان/ 4 شهریور ..................................................................[تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان  
barbod95 ا/ 3 شهریور .........................................................[تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان

53 [تصویر:  8.gif] [تصویر:  8.gif]

هیراد / 7 شهریور ................................................................... بسم الله قهرمان

رضوان / 7 شهریور .................................................................. بسم الله قهرمان

صابر / 7 شهریور ..................................................................... بسم الله قهرمان

تواب / 7 شهریور ..................................................................... بسم الله قهرمان

amirhossein77 ا/ 2 شهریور .................................................بسم الله قهرمان

MeHreKhODaa ا / 27 مرداد ................................................ بسم الله قهرمان

پر پرواز / 21 مرداد ................................................................ بسم الله قهرمان

sohrabi digar ا/ 14 مرداد .................................................... بسم الله قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
سلام  :hendone:
پاکسان که توی این مسابقه س کیه؟!
خواب دیدم یه پیام اومده بود رو گوشیم گفته بود اینو برسون به دست پاکسان  17  17  17
پیامه رو یادم نیس چی بود  vayy
53
سلام بر همه دوستان ....شرمنده چند روزی ب نت دسترسی نداشتم و نتونستم اعلام حضور کنم ولی خودمو کنترل کردم ..... 128fs318181
باربد/2شهریور/5روزخوب
سلام به دوستان گل و گلاب . 
نمیدونم چرا همش گند می زنم. اصلا اعصابم از دست خودم خورد شده . 
سپهر جم/هفتم شهریور/0 روز خوب
Khansariha (46) (میخام دوباره به زندگی برگردم) Khansariha (46)
[تصویر:  05_blue.png]
amirhossein77
7شهریور
0روز خوب
متاسفانه باز من نتونستم که پاک بمونم .بازم باختم.
سلام.
هیراد / 6 شهریور / 1 روز خوب
خداروشکر
نور ماه/3 شهریور/ 5 روز خوب
امروز چه خبرهههههه؟ همه روز بد؟ خودتون رو ناراحت نکنین این دفعه به امید خدا یک ضرب میرسین به 10 روز خوب
سلام.من مرتضی یه معتاد.دو روز پاکی دارم.ایشاا... میرم برای ترک 128fs318181
قلب ناارام/مُری/6شهریور/2 روز خوب
(1394 شهريور 7، 7:31)متوسل نوشته است: سلاااااااااااااااااااام بر همه پاکاش 
خیلی مخلصیــــــــــم
متوسل/28 مرداد/10روز خوب Muscular fiesta

الحمدلله

تبریک.منم بزودی وارد رقابت میشم Smiley-face-cool-2
به به

سلام

پاکسان/4 شهریور/3 روز خوب
(1394 شهريور 7، 15:58)جناب خان :) نوشته است: سلام  :hendone:
پاکسان که توی این مسابقه س کیه؟!
خواب دیدم یه پیام اومده بود رو گوشیم گفته بود اینو برسون به دست پاکسان  17  17  17
پیامه رو یادم نیس چی بود  vayy

الان خوندم داداش

ان شاالله خیره و خوشی و خوبی 303

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان