امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

سلام
سپیده
1شهریور
9روز خوب
[تصویر:  nasimhayat.png]
منم میخوام شرکت کنم باید چیکار کنم
(1394 شهريور 9، 13:25)سارا00 نوشته است: منم میخوام شرکت کنم باید چیکار کنم

سلام
خوش اومدین به کانون
پست اول تو صفحه اول همین تایپیک رو بخونید دستتون میاد
ولی کلیتش اینه ک باید اعلام امادگی برای شرکت در مسابقه بکنید -ک الان شما این کار رو کردین- 
بعد مسابقه سه تا گزینه-گزینه های مسابقه تو همون صفحه اول هست- داره ک باید هر روز اونا رو رعایت کنید تا روز خوب حساب بشه براتون
هر روز هم به همین فرمتی ک دوستان اعلام وضعیت کنن اعلام وضعیت کنید
ینی ب این صورت
نام کاربری/تاریخ شروع/ تعداد روز خوب
و بعد از اینکه ده روز خوب داشتین میرین مرحله بعدی مسابقه ینی مسابقه بیست روزه ها و الی اخر
موفق باشید
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
سلـــــــــــــــــــــــــام :hendone:
جناب خان 1/31 مرداد/9 روز خوب Greenstars
53
سلام:-)
موجود زمینی/30 مرداد/10 روز خووووب
مرسی خدا جونم^_^
من هرگز نمی گویم در هیچ لحظه‌ای از این سفر دشوار، گرفتار ناامیدی نباید شد. من می‌گویم: به امید بازگردیم، قبل از اینکه ناامیدی، نابودمان کند...

"نادر ابراهیمی"

وَ لا تَقرَعنی قارِعَةً  یَذهَبُ لَها بَهائی...

و مرا چندان به  سختی دچار مکن که
بزرگی و سرزندگی ام  را از میان ببرد.

"صحیفه سجادیه"
عاشق امام رضا/ 4 شهریور/6روز خوب
تواب 

شنبه 7 شهریور / 2 روز خوب 
هیراد /8 شهریور / روز بددددد روز خیلی بد
بچه ها من دیگه بریدم.
تورو خدا التماس میکنم منو از این جهنمی که توش گیر افتادم نجاتم بدین.
شما رو به امام حسین کمکم کنید. اصلا غیر ممکنه بیشتر از دوساله که دارم برای ترک تلاش میکنم اما نمیشه. الان یه 7 ، 8 ماهی میشه که تعداد روزای پاکیم به 10 روز نرسیدن.
هر کاری که فکرشو کنین امتحان کردم حتی قرص هایی با عوارض کاهش تمایلات جنسی هم میخرم ولی بازم نمیشه.
قبل از این که تصمیم برای ترک بگیرم ادم خیلی سالم تری بودم با وجود این که خودارضایی میکردم. اما از وقتی که شروع به ترک کردم وقتی میدیدم همش دارم تلاش میکنم ولی شکست میخورم داغوووون شدم.
خیلی عصبی و افسرده شدم. شروع به خودزنی کردم. تمام دستامو با تیغ پاره پاره کردم. یه بار رگمو زدم ولی زنده موندم. یه بارم قرص خوردم ولی معدمو شست و شو دادن و باز زنده موندم
:'(
دیگه دارم روانی میشم. تورو خدا نجاتم بدین.
یه مسلمون بیاد کمکم کنه.
20
(1394 شهريور 9، 22:18)هیراد نوشته است: بچه ها من دیگه بریدم.
شما رو به امام حسین کمکم کنید.  اصلا غیر ممکنه بیشتر از دوساله که دارم برای ترک تلاش میکنم اما نمیشه.  الان یه 7 ، 8 ماهی میشه که تعداد روزای پاکیم به 10 روز نرسیدن.
هر کاری که فکرشو کنین امتحان کردم حتی قرص هایی با عوارض کاهش تمایلات جنسی هم میخرم ولی بازم نمیشه.
قبل از این که تصمیم برای ترک بگیرم ادم خیلی سالم تری بودم با وجود این که خودارضایی میکردم. اما از وقتی که شروع به ترک کردم وقتی میدیدم همش دارم تلاش میکنم ولی شکست میخورم داغوووون شدم.
خیلی عصبی و افسرده شدم.  شروع به خودزنی کردم.  تمام دستامو با تیغ پاره پاره کردم.  یه بار رگمو زدم ولی زنده موندم. یه بارم قرص خوردم ولی معدمو شست و شو دادن و باز زنده موندم
دیگه دارم روانی میشم.  تورو خدا نجاتم بدین.
یه مسلمون بیاد کمکم کنه.
20

اقا هیراد اروم باشین به خدا چیزی نیست که حل نشه. اول اینکه هر موقع خواستین خودزنی کنین به جاش کاغذ خط خطی کنین یا به بالش مشت بزنین وخلاصه بدونین با این کار چیزی درست نمیشه من هم خودزنی رو ترک کردم. ودر مورد خ.ا یه سوال دارم؟ بیشتر از چه راه هایی تحریک میشین؟ البته شاید اقا پسرا بیشتر بتونن کمک کنن ولی همه ی ماها هر کمکی بتونیم میکنیم هر جور که راحتین
نور ماه/3شهریور/7 روز خوب
(1394 شهريور 9، 22:18)هیراد نوشته است: هیراد /8 شهریور / روز بددددد روز خیلی بد
بچه ها من دیگه بریدم.
شما رو به امام حسین کمکم کنید.  اصلا غیر ممکنه بیشتر از دوساله که دارم برای ترک تلاش میکنم اما نمیشه.  الان یه 7 ، 8 ماهی میشه که تعداد روزای پاکیم به 10 روز نرسیدن.
خیلی عصبی و افسرده شدم.  شروع به خودزنی کردم.  تمام دستامو با تیغ پاره پاره کردم.  یه بار رگمو زدم ولی زنده موندم. یه بارم قرص خوردم ولی معدمو شست و شو دادن و باز زنده موندم
یه مسلمون بیاد کمکم کنه.
20

سلام
داداش هیراد به خودت مسلط باش..
درسته توی این راه شکست هم هست ولی اینجور نیست که همیشه شکست باشه...
اگر شما میگی من نمیتونم و همش شکست میخورم باید ببینی چی باعث میشه شکست بخوری...
از خودت بپرس ..
اینجا خیلیا بودن مثل شما توی 10 روزه شکست داشتن و رفتن دنبال دلیلش و بعدش هم موفق شدن ترک کنن... حتی الان بعضیاشون 200 .. 300 روز پاکی دارن.. همین الان..
شما هم بگرد ببین چی باعث این اتفاق میشه.. تنهاییه ؟؟ اینترنته ؟؟ چیه ؟؟
وقتی فهمیدم باید 100 درصد از خودت دورش کنی... طوری که راه برگشت بهش نداشته باشی.. اون موقع میتونی به ترک نزدیک بشی.
ولی اگر عوامل شکستت رو بشناسی و از خودت دورش نکنی باز همین آشه و همین کاسه...

بعد باید منطقی برخورد کنی.. درسته همه ما بعد از شکستامون خیلی ناراحت میشیم... حتی تصمیمای خیلی بدی هم میگیریم..
این جور مواقع هیچ کاری نباید بکنی.. اگر تصمیمی هم داری بذار فرداش که اروم شدی...
این چیه که میگی خودکشی کنم... 1744337bve7cd1t81  اصلا اسم هم نباید بیاری...
مگه چیه که بخاطرش بخوای خودکشی کنی و دنیا و آخرت خودت رو نابود کنی.. 1744337bve7cd1t81
منطقی باش... اگر از بابت خدا ناراحتی که خدا دوستت داره و همین که بعد از این عمل ناراحتی خدا خودش میبخشه...

دوست خوبم ان شالله خیلی زود ببینمت...
دوباره بیا و با قدرت و اینبار با هوشیاری بیشتر شروع کن و روزای خوبت رو بشمار..
هیچ وقت نا امید نشو.. باشه ؟؟
زود بیا ببینم...
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
سلام 

سام دی سون/ 10 شهریور / صفر روز همه چی 
سلام...رضوان/6 شهریور/4 روز خوب
[تصویر:  nasimhayat.png]
امروز باید 30 روزه میشدم اما یه حماقت همه چی رو به باد داد! امروز 10 روزه شدم . امیدوارم اینبار ثابت قدم باشم هم من هم بقیه کانونی های عزیز و گل Khansariha (48)
[تصویر:  u2kig0x2xk6igwj759y.png]

باز آ باز آ هر آنچه هستی باز آ
گر کافر و گبر و بت‌پرستی باز آ
این درگه ما درگه نومیدی نیست
صد بار اگر توبه شکستی باز آ
(1394 شهريور 9، 22:18)هیراد نوشته است: هیراد /8 شهریور / روز بددددد روز خیلی بد
بچه ها من دیگه بریدم.
یه مسلمون بیاد کمکم کنه.
20

سلام هیراد جان 

بمیرم برات چی داری میکشی الان... 

راجع به اون دوسال واینها که منم مثل تو وضعیتم داغون بود و شاید از تو هم داغون تر بودم ..این جا که اومدی مثل خودت و بدتر از خودت زیاد پیدا میکنی .. اما یه سوال دارم ازت چرا به نظرت مبارزه با نفس جهاد اکبر نامیده شده؟ حساب کن می رفتن جبهه جهاد میکردن با اون همه سختی و بدبختی و گلوله و خون اینا جهاد اصغر حساب میشده و این که آدمها با نفسشون مبارزه کنن جهاد اکبر ، خب حتما یه چیزی هست که این شده اکبر دیگه ..حتما خیلی سخت تر از مبارزه وسط میدون نبرده ..یعنی این که تو یه خرده به این فکر کن که داری مبارزه میکنی و طبعا تو مبارزه حلوا پخش نمیکنن ، یعنی آدم دوتا مشت میخوره یدونه میزنه ، سه تا میخوره هیچی نمیتونه بزنه چهارمی ولی اومد سمتش جا خالی میده ..میخوام بگم امیدت رو از دست نده به صورت طولانی به این قضیه نگاه کن و الان شکر خدا کانون هست کانون رو از دست نده و شروع کن خودت رو تحلیل کن ببین کجا ها ضعف داری ..شروع کن امتحان کردنهای مختلف مثل یه هفته یه سری سایت های خاص رو نرو ..یا یه هفته نمیدونم هر شب سوره ی واقعه رو بخون ..اینایی که به  هت میگم چیزهایی که خودت باید کشفشون کنی فقط خواهشی که ازت برادرانه و عاجزانه دارم اینه که امیدت رو از دست نده ، و کانون اومدن رو هم ترک نکن ..امید امید امید امیدت رو از دست نده و به خدا توکل  کن 

این مثل یه مسابقه طولانی هستش اشکال نداره گل بخوریم کلی ولی نباید روحیه امون رو ازدست بدیم باید خوب بازی کنیم گل بزنیم خودمون ..یادمه اون اوایلی که ولاسکو اومده بود ایران بعد یکی از بازیهای ایران شاکی پشت دوربین گفت، ایرانی ها هم مثل آرژانتینی ها هستن تا دو سه تا امتیاز از دست میدن روحیه اشون رو از دست میدن و توپ های بعدی رو هم خراب میکنن چرا که فکرشون مشغول اون امتیازهای از دست داده شده است . (البته امیدوارم الان تیم  ملی مون این جووری نباشه واقعا ) ولی این مثال رو برای خودمون می زنم ، فکرت رو مشغول شکست ها نکن و تمرکزت روی توپ های بعدی باشه ..

دوست دارم 

خدا پشت و پناه همه مون باشه 

یا علی 

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان