امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

سلام
با اجازه 303
سپیده خانوم شما موفق شدین ده روز خوب رو پشت سر بذارین
من مطمئنم ک بقیه راه رو هم به همین خوبی می تونید پیش برید
هر چند ک میدونم این راه سختی های خاص خودش رو داره 
ولی اینجا تو کانون در کنار هم حتما خدا بیشتر حواسش بهمون هست و کمک مون میکنه راه هموارتر بشه
ب یه شرط خیلی خیلی مهم
اونم اینکه خود ما طالب باشیم
تا طلب از ما نباشه نباید خیلی دل خوش به کمک بود
بقیه قهرمانا هم مثل بانو سپیده تلاش کنن زودی از این مرحله عبور کنن
ارادت 303
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
سارا00/ 11شهریور/1روز خوب Muscular
(1394 شهريور 10، 21:03)نور ماه نوشته است: نور ماه/3شهریور/8 روز خوب
آفرین Khansariha (48) Khansariha (48)
2 روز دیگه رفتی بالا Khansariha (69)

(1394 شهريور 10، 21:17)هیراد نوشته است: سلام .
هیراد / 9 شهریور / 1 روز خوب
خیلی خوشحال شدم دیدم دوباره برگشتی 1
ان شالله خدا به هممون کمک کنه..
موفق باشین 53

(1394 شهريور 11، 1:13)عاشق امام رضا نوشته است: عاشق امام رضا/ 4 شهریور / 7 روز خوب
ایول به شما Khansariha (69)
با همین سرعت برو جلو...

(1394 شهريور 11، 5:00)تـــواب نوشته است: تواب
11 شهریور / 0 روز خوب
دوباره شروع کن clapping
دوباره با قدرت بیشتر ...

(1394 شهريور 11، 9:32)mmd نوشته است: سلام محمدم
10شهریور
یک روز پاکی  fiesta
سلام آقا محمد
ان شالله 20 شهریور رفتی 20 روزه fiesta

(1394 شهريور 11، 10:28)seyed_mahdi نوشته است: سید مهدی
یه روز خوب

ما در حال انجام وظیفه‌ایم

دلا شیرن تا ابد ما با ترس غریبه‌ایم

ماشالله Khansariha (48)
چه وظیفه مقدسی Khansariha (48)
(1394 شهريور 11، 11:35)sepideh72 نوشته است: سلام
سپیده/1شهریور/10 روز خوب
خیلی سخته
خدایا کمکمون کن

و قهرمان امروز Muscular 
قهرمان سپیده 6
آفرین به شماااااااااااااااااااااااااااااا
آفرین به این تلااااااااااااااااااااااااااااااش 317
همگی به افتخارشون می ایستیم 128fs318181
(1394 شهريور 11، 13:25)سارا00 نوشته است: سارا00/ 11شهریور/1روز خوب Muscular

بسم الله قهرمان Khansariha (69) 
قهرمان بعدی شما هستین ؟؟
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
amirhossein77
7شهریور
4 روز خوب
سلام به همه بچه های خوب و پاک مسابقه 10 روزه
خوبیییییییییییییییییید؟
من یکی از فسیل های کانون هستم 4fvfcja
فقط اومدم بگم که میتونید از پسش بر بیاد
فقط باید تلاش کنید و به خدا توکل کنید ، همین و بس ، هیچ رمز و رازی در کار نیست، فقط تلاش و توکل
من تونستم، پس شما هم میتونید

ان شاء الله که همیشه سربلند باشید

خیلی ارادتمندیم 303

یا حق 53
.

خدایا همه جا هستی و تو به خواسته هایم از من آگاه تری و تو از من به من نزدیک تری .

در همه ی امور یاریم ده که تو در یاری نمودن من برای رسیدن به آرزوهای پاکم از من مشتاق تری .

فقط کافیست امور کارهایم را به تو واگذار کنم ای قدرت واقعی و بیکران ، بی شک برآورده می شود .

آقا آرمان 5سال پاکی دارن بچه ها  Muscular
( نگاه به اون خطه نکنین)
(پستم اسپم نیستا حذف نکنین 22)
53
نور ماه/3 شهریور/9 روز خوب
سلام و عرض ادب خدمت همه کانونی های عزیز
امیدوارم حالتون خوب باشه و سرشار از شادی و نشاط باشید
من هم خدا رو شکر روزهای پاک و خوبی رو پشت سر گذاشتم
امید-۲ / ۱۰ شهریور / یک روز خوب
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
خداوند همراه توست ،گاهی لازم است سر برگردانی و پشت سرت را بنگری و تمام غفلت هایت را
تماشا کنی ...آنگاه خواهی فهمید که یاد خدا را در لابلای کدام غفلت رها کردی
قانون عجیبی است او همواره همراه و یار توست ..او بسیار مهربان است و تو را تنها نخواهد
گذاشت ...به سویش برگرد تا تو نیز او را حس کنی

[تصویر:  zange-khoda.jpg]

[تصویر:  8.gif] طرح ختم قرآن[تصویر:  8.gif]
عاشق امام رضا/ 4 شهریور / 8 روز خوب
سلام داداش omid-2
توی پ.پ هم براتون فرستادم, فکر کنم ندیدن,
شما نشان 10 روزه رو دارین, می‌تونید به مسابقه‌ی 20 روزه برین و ان شاءالله اونجا 20 روز خوب داشته باشید.
اگه بخواید اینجا بمونین نشان قبلیتون گرفته میشه, فعلاً به لیست اضافه نشدین تا خبرش رو به بنده بدین
موفق و سربلند باشی 53

..............................................................................................

لیست بروز شده 94.6.12

[تصویر:  www.roozgozar.com-2113.gif]

sepideh72 ا / 1 شهریور ..................... 10 روز خوب داری قهرمان  [تصویر:  z_herz1.gif]

نور ماه/ 3 شهریور ................................................................[تصویر:  9.gif]روز خوب داری قهرمان
KeBriA ا / 14 مرداد ............................................................ [تصویر:  7.gif]  روز خوب داری قهرمان
عاشق امام رضا/ 4 شهریور ..................................................[تصویر:  8.gif]روز خوب داری قهرمان
قلب ناآرام/مُری / 6 شهریور ................................................[تصویر:  5.gif]روز خوب داری قهرمان
barbod95 ا/ 3 شهریور .........................................................[تصویر:  5.gif]روز خوب داری قهرمان
رضوان/ 6 شهریور ..................................................................[تصویر:  4.gif]روز خوب داری قهرمان
  amirhossein77 ا/ 7 شهریور ................................................[تصویر:  4.gif]روز خوب داری قهرمان

just 14 ا/ 26 مرداد ..............................................................[تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
mohmo ا / 27 مرداد .............................................................. [تصویر:  3.gif]روز خوب داری قهرمان
پاکسان/ 4 شهریور .................................................................[تصویر:  3.gif]روز خوب داری قهرمان
  Ali TB/ا 8 مرداد................................................................... [تصویر:  2.gif] روزخوب داری قهرمان
صابر / 7 شهریور.................................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
 summer ا/ 14 مرداد ........................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
 ALI32/ا 13 مرداد................................................................ [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
حامد666 ا/ 21 مرداد ............................................................ [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
 mohammad01 ا/ 24 مرداد ..................................................[تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
sadegh7520 ا/ 1 شهریور ...................................................  [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
omid-2 ا/ 10 شهریور ...........................................................[تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
seyed_mahdi ا/ 10 شهریور .................................................[تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
هیراد/ 9 شهریور ...................................................................[تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
سارا00 ا/ 9 شهریور ..............................................................[تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
mmd ا/ 10 شهریور ..............................................................[تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

[تصویر:  8.gif] [تصویر:  8.gif] [تصویر:  8.gif]

تواب / 11 شهریور ..................................................................بسم الله قهرمان

imss ا/ 10 شهریور ..................................................................بسم الله قهرمان

SADEGH7 ا/ 8 شهریور ........................................................بسم الله قهرمان

sepehrjam ا/ 7 شهریور .......................................................بسم الله قهرمان

پر پرواز / 21 مرداد ................................................................ بسم الله قهرمان

sohrabi digar ا/ 14 مرداد .................................................... بسم الله قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
سلام سید مهدی
2 روز خوب

[تصویر:  %D9%87%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%A7%D9%86%D9%87.jpg]
سلام محمدم 10شهریور 2روز خوب
این جریان رو تموم شده میدونم ... Smiley-face-cool-2
(1394 شهريور 12، 11:15)mmd نوشته است: سلام محمدم 10شهریور 2روز خوب

محمد جان سلام به خودت مغرور نشو سعی کن واقع بینانه و با دقت برو جلو ...
سارا00/ 9شهریور/1روز خوب fiesta
سلام.من دیشب ..........................
امروز اولین روزه پاکیمه

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان