امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

sin-sin/ بیست و سه شهریور / 9 روز خوب Khansariha (8)

الهی شکرت , داره محرم میاد و میخوام پاک باشم

خودت حفظم کن 128fs318181
[تصویر:  500x890_1467400547823899_1_.jpg]

شک نکن...
درست در لحظه آخر
در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان میشود
معجزه ای رخ میدهد
خدا از راه میرسد....

لطفا با احتیاط نا امید شوید , معجزه خبر نمیدهد ...

[تصویر:  u2kig0x2xk6igwj759y.jpg]
ســــــــــلآآآآآآآآآآآم ب دلاواری کانون [تصویر:  wubpink.gif]

احوالتون در چ حاله؟

چقدر تازه نقس داره 10 روزه، آخخخخخخخخخ جــــــووون [تصویر:  19.gif]

[تصویر:  g61063.gif][تصویر:  g61063.gif]

سلام جناب معجزه خاموش خوش اومدی ب میدون 10 روزه، شروع خوبیه آفرین Khansariha (48)

سین سین عزیز ماشاالله ترکوندی 317 ، فقط 1 روز دیگه مونده، آفرین برای محرم خوب برنامه ریزی کردی

به یاری خدا پاک ب استقبال محرم میری  128fs318181

داداش محمد رضا عالی درای پیش میری clapping ، اصلا بهت میاد بزنی 10 روزه رو بترکونی Khansariha (69)

جناب 3a3ver شما دیگه بمبا رو هم کار گذاشتی کوک کردی برای 2 روز دیگه، ماشاالله دلاور 41

خوشحالم ک این زورا بر وفق مرادت داره پیش میره، از خدا میخوام بهترین خیر و صلاحا رو براتون رقم بزنه

chemist عزیز بیا من بهت بگم، شما 8 روز عالی شکار کردی    varzesh فقط مونده 2 روز دیگه هم روی وسوسه رو کم کنی Khansariha (69)

تا با ی شوت سوباسایی بفرستیمت 20 روزه [تصویر:  free_ger21.gif]

داداش maysam سه روز خوب داری مطمئنا میتونی 7 روز دیگه هم به همین خوبی طی کنی و روزای بیشتر دیگه varzesh

پس پیش بسوی پاااااااکــــــی [تصویر:  bliss.gif]

جناب a.h.ali دشمنت شرمنده، مهم اینه الان کنارمون هستی تازه نفس، همینطور روزای خوب شکار کن دلاور [تصویر:  chase.gif]

سارا جونی اولین روز پاکی مبارک باشه 53 ، همین که آدم نیت میکنه شروع کنه حس خوبی بهش دست میده

این حس رو با روزای خوب بیشتر کامل کن [تصویر:  fly2.gif]

داداش تواب خوش برگشتی، خوشحالم حاصل تفکرتون جنگیدن دوباره بوده [تصویر:  karate.gif]، پس بسم الله...

به به از این همه تازه نفس Khansariha (57)

چشم شیطون داره درمیادااا Kool

جناب بازگشت بسوی خدا خیلی خوش اومدین، ما همه مشکلمون ی چیزه و اومدیم اینجا تا بتونیم

با همراهی هم این مسیر رو طی کنیم Khansariha (18) ، سوالی، کمکی خواستی بگو هستیم 128fs318181

منتظر شروع عالیت هستیم

بسوی موفقیت ماشالله عالی داری مسیر رو طی میکنی، ی دست قشنگ ب افتخارش Khansariha (48)

فقط 4 روز دیگه تا موفقیت باقیست

داش حسین خوش اومدی، روزای اول حس قشنگی داره و هرچی پیش برید این حس خوب بیشتر میشه [تصویر:  springsmile.gif]

پس همینطور پر قدرت ادامه بده Muscular

جناب esor هم دیگه نیمه رو رد کرده فقط 3 روز تا خوان دوم فاصله داره Khansariha (46)

ماشاالله قهرمان، همینطور عالی پیش برو

آقا من ک هنوز اسمم تو این لیسته 17

بسوی خدا / 10 شهریور / 22 روز خوب

.
[تصویر:  1395369_383391621792143_586686126_n.jpg]

.
مهدی/۱مهر/۰روز خوب
24 شهریور/ 9 روز خوب / CHEMIST ..... در این 9 روز فهمیدم زندگی یعنی چی 317
27شهریور/4روزخوب/MAYSAM Khansariha (48) ماشالا به خودم 4
[تصویر:  05_blue.png]
معجزه ی خاموش/31شهریور/4روز خوب
این واسه دیروزه که یادم رفت بیام اعلام وضعیت کنم

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
بسوی موفقیت/1مهر/0روز خوب
13
بازم شرمنده خدا شدم و خودم را با این گناه کوچیک کردم _اما من نا امید نمیشم
امیدم به خداست وبعدش خودم سفت و سخت تر باید باشم تا از پسش بر بیام
یا علی مدد
3a3ver / بیست و سه شهریور / 9 روز خوب
شیطون دیگه کم کم باید بیخیال ما شه داریم عادت میکنیم. سرگیجه هام هم خوب شده Khansariha (48)
[تصویر:  photo_2015-09-22_08-05-25.jpg]
تا فرصت هست قدر بدونید. نذارید دیر شه
سلام
من ده روزو تموم کردم ^_^ به لطف خدا
مونا/22 شهریور/10 روز خوب 303
128fs318181

دورِ گَردون گَر دو روزی بَر مُرادِ ما نَگشت

دایماً یِکسان نمانَد حالِ دوران غَم مخور

128fs318181
سلام
Mahson/بیست و پنج شهریور/۷ روز خوب
دیشب نزدیک بود که بندو اب بدم که اومدم کانون چله زیارت عاشورا رو دیدم یادم اومد نخوندم رفتم سراغ اون خلاصه اینکه اباعبدالله(ع) نجاتم داد خدا رو شکر 
یه سری هم سر بد اخلاقی با مادرم اصن انگار خدا یه جورایی دورو برم خالی کرده بود خیلی سخت شده بود سریع رفتم به غلط کردن افتادم جلو خدا از دل مادرم هم در اوردم دوباره اوضاع خوب شد
تو دعای عرفه منو هم دعا کنید 53
سلام
از امروز منم میخوام باشما دوستای گلم شروع کنم به امید هوشیاری هرچه بیشتر
بسم الله

یاسر/1مهر/1روزخوب
لیست بروز شده 94.7.01

[تصویر:  www.roozgozar.com-2113.gif]

بسوی خدا/ 10 شهریور ....................... 22 روز خوب داری قهرمان[تصویر:  z_herz1.gif]
  مونا/ 22 شهریور ................................ 10 روز خوب داری قهرمان  [تصویر:  z_herz1.gif]

3e3ver ا/ 23 شهریور ........................................................... [تصویر:  9.gif] روز خوب داری قهرمان
 نهاوندی / 6 شهریور .............................................................[تصویر:  9.gif]روز خوب داری قهرمان
CHEMIST ا/ 24 شهریور ..........................................................[تصویر:  9.gif] روز خوب داری قهرمان
sin-sin ا/ 23 شهریور .............................................................[تصویر:  9.gif] روز خوب داری قهرمان

انسانم آرزوست../ 20 شهریور ...............................................[تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان
Mahson ا/ 25 شهریور .......................................................... [تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان
ESOR ا/ 24 شهریور ...............................................................
[تصویر:  7.gif]روز خوب داری قهرمان
   pourya13 ا/ 23 شهریور ........................................................[تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان
 omid-2 ا/ 10 شهریور ............................................................[تصویر:  5.gif]روز خوب داری قهرمان
  DEAD BOY ا/ 23 شهریور ...................................................... [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
معجزه ی خاموش / 27 شهریور ............................................ [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
MAYSAM ا / 27 شهریور ...................................................... [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان

godlover ا/ 23 شهریور ..........................................................[تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
toloue ا/ 25 شهریور ............................................................. [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
mohamadreza ا / 28 شهریور .............................................. [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
  seyed_mahdi ا/ 27 شهریور ................................................ [تصویر:  2.gif]روز خوب داری قهرمان
a.h.ali ا / 27 شهریور ........................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
  هیراد/ 9 شهریور ..................................................................[تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
شیرین بانو/ 18 شهریور ..........................................................[تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
mehdirad ا/ 18 شهریور .........................................................[تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
penitent. ا/ 17 شهریور .........................................................[تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
Rasoul66 ا/ 23 شهریور ......................................................... [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
سارا00 ا / 26 شهریور ............................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
یاسر / 1 مهر ......................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
داش حسین / 30 شهریور ...................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

[تصویر:  8.gif] [تصویر:  8.gif]  

mahdi fard ا/ 1 مهر ...........................................................بسم الله قهرمان

بسوی موفقیت/ 1 مهر .........................................................بسم الله قهرمان

bazgashtbekhoda ا / 31 شهریور ........................................بسم الله قهرمان

anonyymous ا / 29 شهریور .............................................بسم الله قهرمان

تواب/ 31 شهریور .................................................................بسم الله قهرمان

DEAD BOY ا / 29 شهریور ...................................................بسم الله قهرمان

amirhossein77 ا / 29 شهریور ............................................بسم الله قهرمان

ali6 ا / 26 شهریور ................................................................بسم الله قهرمان

mahsa.milad ا / 25 شهریور ..................................................بسم الله قهرمان

رضوان / 25 شهریور ................................................................بسم الله قهرمان

صابر/ 17 شهریور ...................................................................بسم الله قهرمان

bijan ا/ 15 شهریور ................................................................بسم الله قهرمان

imss ا/ 10 شهریور .................................................................بسم الله قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
pourya13/ شهریور23 / 9روز خوب

یعنی میشه من فردا قهرمان بشم یعنی آیا؟ 1744337bve7cd1t81
سلامممممممممم.
خدایش عجب کانونیه اینجا. دم همتون گرررررررم.

a.h.ali/ بیست و هفت شهریور/3روز خوب
معجزه ی خاموش/1مهر/5روزخوب
بچه ها دعام کنید اذیت شدنم شروع شده
کمردردم هم شروع شده

بسم الله الرحمن الرحیم

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 13 مهمان