امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

(1394 بهمن 13، 2:40)تـــواب نوشته است: من از بین رفتم ...
تواب /13 بهمن /0 روز خوب 
ناامیدی ...

ناامید چرا ؟ خدا نکنه .از دوباره پاشو اینبار با عزمی جزم تر یه مدت به فکرت استراحت بده با خودت کنار بیا با خواسته ات کنار بیا با فطرتت شاید هنوز از ته ته دلت نشده که با ترک این هیولایی که داره وجود نازنینت رو تو خودش ذره ذره حل میکنه همراه شی اما این بار میتونی . ارزش شما خیلی بیشتر از این حرفاست ، خیلی خیلی بیشترKhansariha (2) این بار برای خودت هیچ اما واگری نذار فقط به امید خدا همه راه ها رو ببند اگه موقعیتی خدایی نکرده پیش اومد یادت بیاد این هیولا میتونه چقد خطرناک باشه برات اینم باید آویزه گوشت بشه که شما فقط یه دشمن داری فقط یکی بقیه دشمنا (مث این هیولا )از ابزار اتک اونه ؛ شیطون لعین ! عذاب وجدان هم تا یه حدی خوبه برای مجازات خودمون اما از یه حدی که گذشت در جهت عکس عمل میکنه به جای جلوگیری از خطا آدمو حل میده سمتش ، اینم بعد از چند روز از بین ببرش . زندگیتو به یه هدف گره بزن این بهترین راهه  Khansariha (69)  به امید آینده ای به پاکی روز تولد دیگه داداشمو ناامید نبینماااااا  53
[تصویر:  u2kig0x2xk6igwj759y.png]

باز آ باز آ هر آنچه هستی باز آ
گر کافر و گبر و بت‌پرستی باز آ
این درگه ما درگه نومیدی نیست
صد بار اگر توبه شکستی باز آ
 سپاس شده توسط
بعضی وقتا هم باید دلو زد به دریاهو ادامه داد
Kinh_p/0 روز خوب و دوست داشتنی
خدایا ببخش
میدونم اشتباه کردم ببخش
ببخش
ببخش
ببخش...
پشیمونم از گذشته خودم
همین
بای برا همیشه از زندگی خسته شدم
(1394 بهمن 13، 17:40)King_P نوشته است: بعضی وقتا هم باید دلو زد به دریاهو ادامه داد
Kinh_p/0 روز خوب و دوست داشتنی
خدایا ببخش
میدونم اشتباه کردم ببخش
ببخش
ببخش
ببخش...
پشیمونم از گذشته خودم
همین

پیش به سوی آینده ای عالی 49-2
[تصویر:  u2kig0x2xk6igwj759y.png]

باز آ باز آ هر آنچه هستی باز آ
گر کافر و گبر و بت‌پرستی باز آ
این درگه ما درگه نومیدی نیست
صد بار اگر توبه شکستی باز آ
 سپاس شده توسط
سلام

لئا/3 بهمن/10 روز خوب  317
الحمدلله
[تصویر:  8.gif] "بسم الله الرحمن الرحیم" [تصویر:  8.gif]

لیست بروز شده 94.11.14

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]

[تصویر:  z_herz1.gif]

لئا / 3 بهمن / 10 روز خوب
قهرمان شدی

metti ا / 30 دی ........................................................................ [تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان

من جدید / 1 بهمن .............................................................10 + [تصویر:  4.gif]  روز خوب داری قهرمان
   Mmdk ا / 30 دی .................................................................. [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
فراموشی / 4 بهمن .................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 
Mohandes Sharif ا / 11 بهمن ............................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

[تصویر:  www.roozgozar.com-2170.gif]

تواب / 13 بهمن ....................................................................... بسم الله قهرمان

biseda ا / 10 بهمن .................................................................بسم الله قهرمان

سعیده ص / 11 بهمن .................................................................بسم الله قهرمان

یا-حق / 5 بهمن .......................................................................بسم الله قهرمان

AshkaN ` ViPrA ا / 6 بهمن .................................................بسم الله قهرمان

ali114 ا / 3 بهمن ....................................................................بسم الله قهرمان

tired ا / 3 بهمن ....................................................................بسم الله قهرمان

عمو سعید / 1 بهمن .................................................................بسم الله قهرمان

OmmiDvaaR ا / 29 دی .......................................................بسم الله قهرمان

مهرداد جدید / 26 دی ................................................................بسم الله قهرمان

saeid-bibak ا / 25 دی ...........................................................بسم الله قهرمان

[تصویر:  nasimhayat.png]
 سپاس شده توسط
mohandes sharif /11 bahman /3rooz
ماشالا خودم 4chsmu1
1 روز 317 Gigglesmile 4chsmu1
بای برا همیشه از زندگی خسته شدم
(1394 بهمن 14، 8:34)منِ جدید نوشته است:
منِ جدید / 1 بهمن / 10+4 روز خوب

یه سوال

الان مگه ما نباید بریم 20 روزه

شما چرا نمیرید 20 روزه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 سپاس شده توسط
یه ســــــــــــــــــــلاااااااااام پرانرژی
امیدوارم که روز خوبی رو سپری کرده باشید و روزای خوبی انتظارتون رو بکشه
ممنونم از قهرمانان ده روزه 302
خانم لئا  و دریا جان
کلی خوشحالمون کردید
پاکیتون ادامه دار و همشگی
[تصویر:  cut%20%2823%29.gif]
(1394 بهمن 11، 21:11)hossein.z.rad1 نوشته است: سلام
Hossein.z.rad1
11 بهمن 1394
0 روز خوب

میخوام دوباره از صفر شروع کنم
میگن هیچ موقع واسه دوباره شروع کردن دیر نیست

امیدوارم که شروع فوق العاده ای داشته باشید و ادامه دار باشه
با اعلام روزای پاکتون خوشحالمون کنید
53
(1394 بهمن 11، 21:17)سعیده ص نوشته است: سعیده/11 بهمن/0

سعیده جااان منتظریم که بیای و روزای خوبتو اعلام کنی
53

(1394 بهمن 13، 2:40)تـــواب نوشته است: من از بین رفتم ...
تواب /13 بهمن /0 روز خوب 
ناامیدی ...

اگه ناامید باشی هیچ وقت نمیتونی موفق بشی
آدم باامیده که زنده است
دوباره شروع کن
یا عــــلی
53

(1394 بهمن 14، 9:30)Mohandes Sharif نوشته است: mohandes sharif /11 bahman /3rooz
ماشالا خودم 4chsmu1

ماشاءالله به شماااااااا
عالیههه
53

(1394 بهمن 14، 16:58)King_P نوشته است: 1 روز 317 Gigglesmile 4chsmu1

317
امیدوارم همیشه همینطور شاد و پرانرژی باشید
53

سلام به همه برو بچه ها
من تازه عضو مسابقه شدم ، به امید اینکه هر روز ، روز خوبی بشه Khansariha (69)

زنبورک / 14 بهمن ( ساعت 1 شب 15 بهمن ) / 0 روز خوب

ما میتونیم !!
داره اتفاق می اوفته .. تو هم حس میکنیش ؟؟
حضور خدا خیلی نزدیکه انگار همین لحظه همین جاست .. 53

[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
سلام 
مهندس شریف / 13 بهمن / 4 روز ..
[تصویر:  8.gif] "بسم الله الرحمن الرحیم" [تصویر:  8.gif]

لیست بروز شده 94.11.15

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]

[تصویر:  z_herz1.gif]

metti ا / 30 دی ........................................................................ [تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان
من جدید / 1 بهمن .............................................................10 + [تصویر:  5.gif]  روز خوب داری قهرمان
Mohandes Sharif ا / 11 بهمن ...............................................
[تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان
   Mmdk ا / 30 دی .................................................................. [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
فراموشی / 4 بهمن .................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 
ا king_p ا / 12 بهمن ...............................................................
[تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

[تصویر:  www.roozgozar.com-2170.gif]

زنبورک / 14 بهمن .................................................................. بسم الله قهرمان

تواب / 13 بهمن ....................................................................... بسم الله قهرمان

biseda ا / 10 بهمن .................................................................بسم الله قهرمان

سعیده ص / 11 بهمن .................................................................بسم الله قهرمان

یا-حق / 5 بهمن .......................................................................بسم الله قهرمان

AshkaN ` ViPrA ا / 6 بهمن .................................................بسم الله قهرمان

ali114 ا / 3 بهمن ....................................................................بسم الله قهرمان

tired ا / 3 بهمن ....................................................................بسم الله قهرمان

عمو سعید / 1 بهمن .................................................................بسم الله قهرمان

OmmiDvaaR ا / 29 دی .......................................................بسم الله قهرمان

مهرداد جدید / 26 دی ................................................................بسم الله قهرمان

saeid-bibak ا / 25 دی ...........................................................بسم الله قهرمان

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام دوستان من دوباره برگشتم امروز میخوام دوباره شروع کنم امروز که خراب کردم هیچی باید از اول شروع کنم
داش علی/ 15 بهمن/ 0 روز خوب 
از فردا اعلام وضعیت میکنم
(1394 بهمن 15، 0:54)زنبورک نوشته است: سلام به همه برو بچه ها
من تازه عضو مسابقه شدم ، به امید اینکه هر روز ، روز خوبی بشه Khansariha (69)

زنبورک / 14 بهمن ( ساعت 1 شب 15 بهمن ) / 0 روز خوب

ما میتونیم !!
سلاممممممممممممممممممممممممممم قهرمان زنبورک خیلی اسمتون جالبههههههه
هر روووووووز روز خوبی هست ..ما می توانیممممممممم...
مرتب بیاین اعلام وضعیت Khansariha (46)
(1394 بهمن 15، 1:04)Mohandes Sharif نوشته است: سلام 
مهندس شریف / 13 بهمن / 4 روز ..
سلامممممم قهرمان دلم میخواد هر چه سریع ترررررر برید 20 روزه مرسی از اعلام وضعیت سبز 317
(1394 بهمن 15، 9:07)منِ جدید نوشته است:
منِ جدید / 1بهمن / 10+5 روز خوب
Khansariha (40)Khansariha (40)Khansariha (40)Khansariha (40)Khansariha (40)Khansariha (40)
سلامممممممممممممممممممم شما عزیزم چند روزه پاکی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
15 روزه؟؟؟ چرا پس اینجاییی؟؟؟؟؟؟ 4chsmu1در هر صورت باررررررریکلا 317
(1394 بهمن 15، 12:18)داش علی نوشته است: سلام دوستان من دوباره برگشتم امروز میخوام دوباره شروع کنم امروز که خراب کردم هیچی باید از اول شروع کنم
داش علی/ 15 بهمن/ 0 روز خوب 
از فردا اعلام وضعیت میکنم
سلاممممممم ممنون برای شروع دوباررررررررررررررررره 
دیگه نزارید بریدااااااااااااااااااااااا
بمونید و مبارزه کنیددددد آفرررررررررررررررررررین....موفق میشیددددددددددد Khansariha (46) 302
[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif]~~...ko0ochak basho0o ASHEgh ke ESHGH midanad ayin b0zo0org kardanat [email=r@A]r@A[/email]**!!!...~~

[تصویر:  kitty-cat-smiley-027.gif] 
[تصویر:  ko4o_96670753446949498754.png]

سپاس شده توسط
سلام ببخشید این چند مدت من سر نزدم 4chsmu1

دقیقا اخرین روز رو یادم نمیاد ولی انگار شما یادداشت کردید پنج بهمن
پس الان من مسابقه ده روزه رو برنده شدم 49-2

یا امام رضا

نیت کردم اگه امسال بتونم به هدفم برسم انشالله میام پا بوست

کمکم کن  63

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال