امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

سلام
بچ ها منم از امروز یعنی 15 بهمن 94 به جمع شما پیوستم
و الان که دارم این پیامو مینویسم غسل توبمو انجام دادم و شروع کردم چهله بگیرم
این چله من فقط باید این چند گناه رعایت کنم:1-انجام ندادم خودارضایی2-عدم دست ورزی3-هر وقت فکر منفی میاد توی ذهنم هر جور شده بپرونمش4-نگاه نگردن به تصاویر و فیلمهای پورن 5-نگاه نکردن به نامحرم چ به صورت تصویر چه توی خیابون خیلی خلاصه بگم چشممو کنترل کنم
توبه من دقیقا ساعت گرفتم از ساعت 3:10 دقیقه شروع شده و تا چهل روز ادامه داره
راستش خیلی از گذشتم پشیمونمم ولی جبرانش میکنم
برام دعا کنین

317
قربان همه شما 303
توبه 40*شروع دوره چله
تواب /13 بهمن94/ 3 روز خوب ( روز سوم فوق العاده بود) 49-2
سلام .. 
مهندس شریف / 11 بهمن / 5 روز !
برو بچ واقعا افتخار میکنم که کنار شما حداقل دارم تلاشمو میکنم که پاک باشم ! ایشالا همتون تو مرحله ی بعد 20 روزگی ببینم !
آقا من دیروز حاضری نزدم اما خوب خداروشکر میکنم که همه چی خوب بود و خوب پیش رفت Confetti 2uge4p4 4chsmu1
پس با امروز میشیم 2 روز خوب 317 317

زنبورک / 14 بهمن ( ساعت 1 شب 15 بهمن ) / 2 روز خوب
داره اتفاق می اوفته .. تو هم حس میکنیش ؟؟
حضور خدا خیلی نزدیکه انگار همین لحظه همین جاست .. 53

[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
آقای مهندس ضربتی / یک روز خوب
[تصویر:  sms-rooz-pedar.jpg]
[تصویر:  8.gif] "بسم الله الرحمن الرحیم" [تصویر:  8.gif]

لیست بروز شده 94.11.16

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]

[تصویر:  z_herz1.gif]
یا حق / 5 بهمن / 10 روز خوب
قهرمان شدی

metti ا / 30 دی ........................................................................ [تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان

من جدید / 1 بهمن .............................................................10 + [تصویر:  5.gif]  روز خوب داری قهرمان
Mohandes Sharif ا / 11 بهمن ...............................................
[تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان

تواب / 3 بهمن ......................................................................... [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
 Mmdk ا / 30 دی .................................................................... [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان

زنبورک / 14 بهمن ................................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان

فراموشی / 4 بهمن .................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 
ا king_p ا / 12 بهمن ...............................................................
[تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

[تصویر:  www.roozgozar.com-2170.gif]

داش علی / 15 بهمن ................................................................ بسم الله قهرمان

biseda ا / 10 بهمن .................................................................بسم الله قهرمان

سعیده ص / 11 بهمن .................................................................بسم الله قهرمان

AshkaN ` ViPrA ا / 6 بهمن .................................................بسم الله قهرمان

ali114 ا / 3 بهمن ....................................................................بسم الله قهرمان

tired ا / 3 بهمن ....................................................................بسم الله قهرمان

عمو سعید / 1 بهمن .................................................................بسم الله قهرمان

OmmiDvaaR ا / 29 دی .......................................................بسم الله قهرمان

مهرداد جدید / 26 دی ................................................................بسم الله قهرمان

saeid-bibak ا / 25 دی ...........................................................بسم الله قهرمان

[تصویر:  nasimhayat.png]
تواب /13 بهمن94/ 4 روز خوب
آقایون داداشام ،، ببینین کی داره با سرعت میره به سمت 10 روز .. 
بعله .. این بازیکن .. !    
مهندس شریف .. بازیکن شماره 6 حریف و جا میذاره ، این حرکتش ، نتیجه ی استارت خوبش تو خط 11 بهمن ِ ،  برو قهرمان ، برو وووو !! 
.
.
بفرما نوشابه !!!  4chsmu1 4chsmu1 4chsmu1
سلام دوستان... من میخوام تو مسابقه ده روزه ثبت نام کنم لطفاً راهنمایی کنید
بابالنگ درازم//  17بهمن 94  //0روز خوب [تصویر:  303.gif]
[تصویر:  8.gif] "بسم الله الرحمن الرحیم" [تصویر:  8.gif]

لیست بروز شده 94.11.17

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]

[تصویر:  z_herz1.gif]
امید کریم پور / 17 بهمن .......................................................... بسم الله قهرمان

arashshayan ا / 17 بهمن ..................................................... بسم الله قهرمان

داش علی / 15 بهمن ................................................................ بسم الله قهرمان

سعیده ص / 11 بهمن .................................................................بسم الله قهرمان

biseda ا / 10 بهمن .................................................................بسم الله قهرمان

AshkaN ` ViPrA ا / 6 بهمن .................................................بسم الله قهرمان

ali114 ا / 3 بهمن ....................................................................بسم الله قهرمان

tired ا / 3 بهمن ....................................................................بسم الله قهرمان

عمو سعید / 1 بهمن .................................................................بسم الله قهرمان

OmmiDvaaR ا / 29 دی .......................................................بسم الله قهرمان

مهرداد جدید / 26 دی ................................................................بسم الله قهرمان

saeid-bibak ا / 25 دی ...........................................................بسم الله قهرمان

[تصویر:  www.roozgozar.com-2170.gif]

metti ا / 30 دی ........................................................................ [تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان

Mohandes Sharif ا / 11 بهمن ...............................................
[تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان

من جدید / 1 بهمن .............................................................10 + [تصویر:  5.gif]  روز خوب داری قهرمان

تواب / 3 بهمن ......................................................................... [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان

Mmdk ا / 30 دی .................................................................... [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان

زنبورک / 14 بهمن ................................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان

فراموشی / 4 بهمن .................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 
ا king_p ا / 12 بهمن ...............................................................
[تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

[تصویر:  nasimhayat.png]
سلام به همه دوستان
آقا ما امشب دیر حاضری میزنیم چون از صبح تا الان دسترسی به نت نداشتیم تو دانشگاه بودیم و دنبال درس و مخش 317 4chsmu1

زنبورک / 14 بهمن ( ساعت 1 شب 15 بهمن ) / 3 روز خوب
داره اتفاق می اوفته .. تو هم حس میکنیش ؟؟
حضور خدا خیلی نزدیکه انگار همین لحظه همین جاست .. 53

[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
سلام
ساحل آرام / 17 بهمن 94 / 1 روز پاک
خدایا شکرت بابت همه چی !!! 317

شکرگزاری برای داشته هاتون هرگز فراموش نشه... 2uge4p4
تواب /13 بهمن94/ 5 روز خوب
امید کریم پور..... 17بهمن 94 تاریخ ترک،، صفر روز پاکی،، فردا صبح میشه یک روز

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان