امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

الی/یازده دی/0
نقل قول: عاشق در راه
فدا سرت..5353

نقل قول: الی

خوش آمدید53
حله53
من آخر تو ده روزه میمیرم131313131313131313
منم حذف کنید یکم حالم سر جاش اومد بعد میام1313131313
خدایا تو را عاشق دیدم و غریبانه عاشقت شدم...

تو را بخشنده پنداشتم و گناهکار شدم...

تو را وفادار دیدم و هر جا که رفتم بازگشتم...

تو را گرم دیدم و در سردترین لحظات به سراغت آمدم...

تو مرا چه دیدی که وفادار ماندی؟؟؟...
------------------------------
پیامبر اکرم( ص)فرمودند:
مَن رَدَّ عَن عِرضِ اَخیهِ المُسلِمِ وَجَبَت لَهُ الجَنَّةُ اَلبَتَّةَ
هرکس آبروی مؤمنی را حفظ کند، بدون تردید بهشت بر او واجب شود
سلام
zendegi64/ دی0/12
به امید خدا می خوام شروع کنم:22:
نقل قول: zendegi64
خوش آمدید[تصویر:  8.gif]
حله[تصویر:  8.gif]
نقل قول: یک مشت خاک
فدا سرت باوووو53قوی باش مثل شورولت4fvfcja
13131313131313اسم مارو هم حذف کنید...رکوردم 2روزه فقط1313
منم باختم.

نمی دونم چی کار کنم. فعلا تو مسابقه شرکت نمیکنم.

توبه هم نمی کنم. اصلا شاید با همین لعنتی زندگیم تموم بشه.
فقط باید به شیطان تبریک گفت که پشت هم از آب گل آلود ماهی می گیره و به هدفش می رسه.
[تصویر:  3603a504c71.png]

نوبهارم کن، نوبهارم
ولی من میخوام دوباره شروع کنم.....

سهیل/12دی/0

"کسی که اراده نداره یا باید بره ارادشو تقویت کنه یا باید منتظر شکستای بعدیش تو زندگی باشه"......Kool

نامردم اگه تو این ده روز بشکنم....اینم قول منKool
[تصویر:  MuALi.png]
سلام
من دیروز واسه این شکستم ک کتابخونه نرفتم رکسانا خانوم
می دونستم باید برم
اما نشد زود برم و اون وقتی کارم تموم شد دیگه می دونستم برم جا نیستش
موندن تو خونه همان و ... البته می دونم بهانه خوبی نیست

می خوام ک هرگز کم نیارم ... درستش همینه !

ب همه اونایی هم ک می گن اسم ما رو خط بزن و ال و بل می خوام بگم یه عده تون ک ستاره متاره دارید اصلا می زنم فکتونو میارم پایین ها:smiley-yell:
اونایی هم ک هیچ ستاره اینا ندارن و این نشون می ده رکورداشون کوتاه هست ولی تازه اومدن تو مسابقه ده روزه و هنوز مثل من اینجا حق اب و گل پیدا نکردن هم می گم که بشینید بینیم بابا:smiley-yell:
بالکل هر کی میخواد اسمش رو حذف کنه کتک می خورهSmiley-face-cool-2

مگه به همین راحتیه کم اوردن ؟
کم نمیاریم

خدایا خودت کمکمون کن
( پس فردا اربعینه بچه ها این یکی دو روز رو بیاید ب احترام امام حسین هر چیزی ک باعث تحریکمون می شه رو از زندگیمون حذف کنیم )

خیلی حرف زدم نه ؟

از همون ایکن مشت 14fvfcjacheshmak

[تصویر:  nasimhayat.png]
اینجا چه خبـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــره 1744337bve7cd1t811744337bve7cd1t81

این چه کلمه ی زشتی که مد شده..هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااان %-(

(1391 دي 12، 15:18)عاشق در راه نوشته است: من دوبار شکستم:smiley-yell:131276746pa51mbeg8j
اسممو حذف کنید

(1391 دي 12، 16:23)یک مشت خاک نوشته است: من آخر تو ده روزه میمیرم131313131313131313
منم حذف کنید یکم حالم سر جاش اومد بعد میام1313131313

(1391 دي 12، 17:21)CAMARO SS نوشته است: 13131313131313اسم مارو هم حذف کنید...رکوردم 2روزه فقط1313

(1391 دي 12، 17:45)سعیدسیزده نوشته است: فعلا تو مسابقه شرکت نمیکنم.

توبه هم نمی کنم. اصلا شاید با همین لعنتی زندگیم تموم بشه.

خجالت کیلو چنده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با هر 4 نفرتونم...یه لیست می نویسید از اینکه چی باعث میشه بشکنید..چی باعث شده این مشل حل نشه همه رو بنویسید تا بهتون بگم چه کنید
خوشا باران و وصف بی مثالش
آخه هیچ انگیزه ای نیست بره 10 روز پاکی..(حالا یکمی از یه لحاظایی من وضعیتم فرق میکنه)......به خودم میگم 10روز پاک شم که چیپس؟!...
الان شوما به من بگو.روزی 15ساعت کار کن آخر ماه بهت یدونه بیوک میدیم..من به عشق اون بیوک هم که شده هر طور شده روزی 15ساعت کار میکنم...ولی کو...
کلا حس زندگی نیست چه برسه به اینا....
نقل قول: با هر 4 نفرتونم...یه لیست می نویسید از اینکه چی باعث میشه بشکنید..چی باعث شده این مشل حل نشه همه رو بنویسید تا بهتون بگم چه کنید
بره من که اصلا گفتنی نیست....پ.خ هارو هم بستن..وگرنه اونجا میگفتم..
آره بیوک میدن..نمیدونستی مگه؟؟؟

تو هدفت از زندگی رو بگو من بهت میگم بیوکت چیه ؟

به مجتبی خان بگو ..

داداش من شما داشبورد و پاک سازی کن...صندوق مندوقا رو هم بریز بیرون .. "موارد آژیر قرمز دار رو " بعد ببین باز پاکی میشه 2 روز؟؟؟
خوشا باران و وصف بی مثالش
سلاااااااااااااااااام

امروز خیلی خوشحالم

چرا ؟ چون اسنایپرررررررررررررررررررر.............[تصویر:  win.gif]

آفرین اسنایپر این خیلی عالیههههه تو امروز از پس وسوسه بر اومدی [تصویر:  m.gif]

این پست رو اینجا میزارم تا همه موفقیت تو و خوشحالی منو ببین[تصویر:  f.gif]

حالا یه گام جلو تر بزار و به خودت اعتماد به نفس و امید بیشتر بده.[تصویر:  i.gif]

واقعا هر چیزی لیاقت نداره بهش نگاه کنیم.اره واقعا خسته شدیم از هر جایی بودن .این دفعه می خوایم سمت خدا باشیم.واقعا چیزی مثل سلامت موندن نفس لذت بخش نیست. تو نشون دادی که می تونی مقابلش وایسی.تو نشون دادی که می تونی پاک بمونی.تو امروز خیلی چزا رو به همه از جمله خودت ثابت کردی.هیچ وقت هم فکر نکن که با هر بار تصمیم به ترک شکست می خوری .هر شروعی ممکنه منجر به پیروزی بشه.شاید این پاکیت نقطه ی آغاز رهاییت باشه.تو امروز واقعا رو سفیدم کردی.دل منو شاد کردی خدا دلت رو شاد کنه.خدایا شکرت.از این به بعد هم هر وقت که وسوسه اومد سراغت بزن در رو الفرار.چون یوسف که بهتر از ما بود فرار کرد تکلیف ما هم مشخصه.تو باید به این پاکی ادامه بدی.این دفعه جدی باش مرد. تو توانایش رو داری تو می تونی.من راجب توانایی تو یقین دارم.همین طور به پاکی ادامه بدی اتفاقای خوبی برات میوفته.خوش به حالت دل امام زمان رو شادی کردی امروز.دعای خیرش بدرقه ی راهت باشه.هر وقت دیدی محیط آلودست ازش فرار کن چنان که از شیر درنده فرار می کنی.نگاهت رو کنترل کن.عمر آدم اونقدر کوتاهه که نمی ارزه در حقارت گناه و کوچکی وسعت روح بمونه.باید برای سرای آخرتمون کاری کنیم .شعاجت واقعی زمانیه که آدم بتونه از اعماق مشکلات به زندگی لبخند به زنه یعنی کاری که تو امروز کردی مرد شجاع.زندگی دقیقا به ما اون چیزی رو می ده که دنبالشیم تو امروز پاکی خواستی و زندگی اونو بهت داد.فردا ها هم باز پاکی بخواه تا بهت بده.به همین روند رو به رشد ادامه بده .اگه اندیشه های نا امید کننده گذشته رو عوض کنیسرنوشتت عوض می شه.کاری که امروز کردی و سرنوشت امروزت عوض شد.واقعا دانستن کافی نیست باید آدم به دانستش عمل کنه و این کاری بوده که امروز کردی.بهت افتخار می کنم. تو یه مرد شجاعی.ببین تولد مرگ اجتناب ناپذیرن بیا با هم فاصله ی این دو رو با پاکی زندگی کنیم.امروز نشون دادی توانای هات رو قبلا دست کم گرفته بودی.سعی کن از این به بعد هدف روشنی رو برای خودت ترسیم کنی چون آدم وقتی که هدف روشنی داشته باشه احساس روشنی بهش دست می ده.هر واقعه ای در حقیقت اول به صورت رویا بوده تو رویا داشتی که امروز پاک بمونی و بهش جامه عمل پوشوندی.تو نشون دادی از قدرت انتخاب برخورداری پس حالا که می تونی انتخاب کنیبیا پاکی و سلامتی رو برای روز های آینده انتخاب کن.اعتقادت رو راجب خودت بهبود ببخش چون که اعتقادات ما اعمال و افکار و احساسات ما رو شکل می دن.با هر تصمیمی که می گیری تغییر تازه ای در زندگی آغار می کنه و تو امروز با تصمیم درستت تغییر درستی رو امروز ایجاد کردی هر چه این تصمیم های درست ادامه داشت باشه بیشتر تغییر خوب ایجاد می کنی.تو امروز یه پکی به قلب و روجت اضافه کردی .پس بیا روز به روز بیشتر و بیشترش کن.تمام کسانی که یه زمانی موفق شدن باور داشتن که می تونن موفق بشن پس بیا باور کن که می تونی لدیل آشکارش پاکیه امروز توهه.

آرزوی قلبی من پاکی همیشگی شماست[تصویر:  m.gif]

پشتکار هستم حامی و سر گروه اسنایپر عزیز(دلتون بسوزه!!!)Smiley-face-cool-2

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
نقل قول: آره بیوک میدن..نمیدونستی مگه؟؟؟ تو هدفت از زندگی رو بگو من بهت میگم بیوکت چیه ؟
باوو گیرمون نیار4fvfcja4fvfcjaکی اینجا بیوک میده !اونی به من نیشان بده4fvfcja4fvfcja
هدف:زیاده..ماشین آمریکایی هست..موتور ژاپنی هست..این دوتا که اصلا تو ایران راه نداره از آرزو هم اون ور تره...مجبوریم کوچ کنیم به خارج از ایران که اونم شدنی نیست4fvfcja4fvfcjaپس هدفی وجود نداره در اصل4fvfcja4fvfcja
دو بار هدفم خودکشی بود که کردم اما در کمال تعجب زنده موندم..دیگه تقصیر منه شهروند چیه

نقل قول: در سر دوراهی یک راهش بیوک است و سر دیگرش جان ت
نقل قول: انتخاب تو کدام است؟؟؟؟
بیوک4fvfcjaاگه بیوک اسپشیال باشه4fvfcjaاگه نه که مرگ1276746pa51mbeg8j
نقل قول: دیدی بیوکم دارییییییییییییییییییییم شهروندBiggrin
کــــــــو؟اونی به من نیشان بده شوما17
داداش کامارو عزیز به خدا خیلی سخته میدونم ولی تو ازش سخت تری منم هی وسوسه بهم حمله میکنه منم مث خودت. به منم بیوک نمیدن ولی. به این امید که دیگه وقتمو صرف اینجور چیا نکنم و. از وقت خودم بهترین استفاده رو بکنم بشین حساب کن ببین چندبار چند دقیقه پای اینجور چیزا نشستی خودت خجالت میکشی مث خودم امید به فردایی روشن تر53
317در دست احداث////کارگران مشغول کارند317

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 11 مهمان