امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

سلام
دوباره میخوام شروع کنم خدایا هوامو داشته باش
پرپرواز/17 فروردین/یک روز خوب
دردیست غیر مردن کان را دوا نباشد
پس من چگونه گویم کین درد را دوا کن

امید  \  12فرورین  \  0 روز

از اول
خداببخشه یعنی توبه کرده بودم
[تصویر:  05_blue.png]                                

گرچه منزل بس خطرناک است ومقصد بس بعید
هیچ راهی نیست کان رانیست پایان    غم مخور

(1395 فروردين 17، 11:41)omidreza نوشته است: امید  \  12فرورین  \  0 روز

از اول

موفق باشید. حواستونو بیشتر جمع کنید . فکرتونو پرت کنید از عوال منفی. قرار بود باهم پیش بریم. هنوزم دیر نشده . ما میتونیم پیروز بشیم.

11فروردین-7 روز خوب. (با امروز میشه هفت روز) رکورد یه هفته رو به امید خدا امروز میزنم. خدایا ممنونم . فقط سه روز دیگه تا دهروز.خدا مراقبم باش 53 53 53 53 53 53 53
(1395 فروردين 17، 11:53)خدای من نوشته است:

از اول

موفق باشید. حواستونو بیشتر جمع کنید . فکرتونو پرت کنید از عوال منفی. قرار بود باهم پیش بریم. هنوزم دیر نشده . ما میتونیم پیروز بشیم.

سلام تنها چیزی که  باعث شد باسر بخورم زمین  غرور بود
لعنت بر این شیطان

ازنو اغاز میکنم امیدوارم برام مایه ی عبرت بشه
تشکر از شما بابت نظرت

(1395 فروردين 17، 12:02)omidreza نوشته است:

از اول

لعنت بر این شیطان

تشکر از شما بابت نظرت
من قبلا میگفتم من دیگه تاثیری برم نداره حالا چندتا عکس ببینم . میدیدم  اونروز نه سه روز بعدش خراب میکردم. اما این دفعه تصمیمم جدیه. اصلا و ابدا نگاه نمیکنم. حتی کانالای اموزش مسائل جنسی برای ازدواجم که برای بالارفتن اطلاعات میرفتم نمیرم . لباسامو عوض میکنم چشمامو میبندم. خدا کمکمون میکنه. ذهنم که میخواد بره سمتش میام اینجا اورژانس درد  دل میکنم بچه ها ارومم میکنن. قوی باش.
NEVER GIVE UP

0 روز خوب
.No matter how you feel . Get up , dress up , show up and never give up

سپاس شده توسط
17 فروردین/ 3 روز خوب  2uge4p4
ممنونم از تشویقتون نمیدونم روی صحبتم با خانمه یا اقا  302
خب ازاینکه یهورز دیگه گذشته و احساس پاک بودن میکنم خوشحالم ولی خب من تا حالا چندبار سعی کردم ترک کنم حتی چندماه پاک بودم ولی خب بعدش دوباره ... Hanghead امیداارم این دفعه  شکست نخورم البته با کمک شما دوستای عزیز
وقتی بچه ها رو میبینم حرفاشون و میخونم واقعا انرژی میگیرم
به امید یه روز خوب و پاک دیگه
سلام به همه عزیزان
صدف/ 13فروردین/ 4روز خوب
[تصویر:  qol.jpg]
(1395 فروردين 17، 12:16)خدای من نوشته است:
(1395 فروردين 17، 12:02)omidreza نوشته است:

از اول

لعنت بر این شیطان

تشکر از شما بابت نظرت
من قبلا میگفتم من دیگه تاثیری برم نداره حالا چندتا عکس ببینم . میدیدم  اونروز نه سه روز بعدش خراب میکردم. اما این دفعه تصمیمم جدیه. اصلا و ابدا نگاه نمیکنم. حتی کانالای اموزش مسائل جنسی برای ازدواجم که برای بالارفتن اطلاعات میرفتم نمیرم . لباسامو عوض میکنم چشمامو میبندم. خدا کمکمون میکنه. ذهنم که میخواد بره سمتش میام اینجا اورژانس درد  دل میکنم بچه ها ارومم میکنن. قوی باش.

البته اینو اول برای خودم میگم بعدا بچه های کانون
یادمون باشه همون طور که خ.ا حرامه دیدن عکس مستهجن هم حرامه .
11 فروردین / 6 روز خوب
بچه ها برام دعا کنید  53
 ( 0+) - (0 -) Khab
 (0+)  - (0-)        23 
 (0+) - (0-)       65

THANKS GOD : [ACII[II]AE]

سپاس شده توسط
(1395 فروردين 17، 23:53)pirooz95 نوشته است: 11 فروردین / 6 روز خوب
بچه ها برام دعا کنید  53
اقا پیروز پیروز باشید. ما همه محتاجیم به دعا خدایا هوای ما بچه های کانونو داشته باش .
 سپاس شده توسط
(1395 فروردين 16، 23:58)همـت نوشته است:
(1395 فروردين 16، 19:32)pirooz95 نوشته است: 11 فروردین / 5 روز خوب

این دفعه اگه خدا کمک کنه یک ترفندی بکار می برم که تمام مسابقات را بدون شکست پیروز بشم .

آفرین رفیق! نصف راه رو رفتی ها... داداش از این ترفندات به ما هم بگو! شعری هم که نوشتی خیلی زیبا بود. امیدوارم همه ی ما زیر سایه امیر المومنین، مایه خوشنودی و خوشحالی حضرت باشیم.

نماز نماز نماز نماز نماز نماز نماز  53 53 53 53 53 53 53 نمازهای واجب اول وقت (البته متاسفانه نماز صبحم اغلب قضا می شه چون مثل جغد شب ها بیدار می مونم) + نماز مستحبی هم سعی می کنم هر روز بخونم . تاثیر نماز مستحبی خیلی بیشتر از نماز های واجبه تو ترک این کار من قبلا با خوندن نماز های مستحبی به صورت مداوم تونسته بودم دو سالی را کاملا پاک زندگی کنم تو اون زمان حتی فیلم و عکس هم هرگز ندیدم .
به دوستانی که شدیدا وابسته به این کار هستند  توصیه می کنم تو برنامه روزانتون یک مدت نماز مستحبی را قرار بدهید . بعضی نماز های مستحبی هستند که طولانین و باعث می شه خود به خود انرژی جنسی هم کاهش پیدا کنه مثله ورزش روزانه عمل می کنه .  نمازهای امامان را سرچ کنید و مقید بشید بخونید حتی اگه توبه شکستید نمازتون را رهاش نکنید . من یادمه چندین بار حین اینکه چند ساعت نماز مستحبی می خوندم توبم را می شکستم ولی بالاخره موفق شدم و

الان هم مطمئن هستم تا زمانی که به نماز مستحبی مقید هستم این عمل را تکرار نمی کنم می گید نه نگاه کنید چه جوری از اینجا خلاصم می کنه  .... 53
 ( 0+) - (0 -) Khab
 (0+)  - (0-)        23 
 (0+) - (0-)       65

THANKS GOD : [ACII[II]AE]

سلام
8 فروردین
10 دوز خوب دارم[emoji4]
خدایا به امید تو ... کمکم کن [emoji17]
امید  \  12فروردین  \  1 روز 53

خدایا به امید تو

[تصویر:  8.gif] "بسم الله الرحمن الرحیم" [تصویر:  8.gif]

لیست بروز شده * 18 / 01 / 95 *

m12 ا / 8 فروردین ................. 10  روز خوب داری قهرمان[تصویر:  confetti.gif]

خدای من / 11 فروردین .................................... [تصویر:  7.gif]  روز خوب داری قهرمان

محمد مهدی / 8 فروردین .................................. [تصویر:  6.gif]  روز خوب داری قهرمان
ناصر / 11 فروردین ....................................... [تصویر:  6.gif]  روز خوب داری قهرمان
pirooz95 ا / 14 فروردین ................................. [تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان
sadaf1 ا / 13 فروردین .................................... [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان

maanootooo ا / 15 فروردین ............................... [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
CanI ا / 15 فروردین ........................................ [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان

جدی / 1 فروردین ............................................ [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان

omidreza ا / 17 فروردین .................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
پر پرواز / 17 فروردین ........................................ [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان

[تصویر:  120.gif]

sepideh72 ا / 16 فروردین ................. بسم الله قهرمان [تصویر:  khansariha%20%2869%29.gif]

NEVER GIVE UP ا / 17 فروردین .......... بسم الله قهرمان [تصویر:  khansariha%20%2869%29.gif]

OmmiDvaaR ا / 12 فروردین  ............... بسم الله قهرمان [تصویر:  khansariha%20%2869%29.gif]

four ا / 8 فروردین  ........................... بسم الله قهرمان [تصویر:  khansariha%20%2869%29.gif]

[تصویر:  1.gif][تصویر:  1.gif]

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
سلام به همه عزیزان
صدف/ 13فروردین/ 5روز خوب Khansariha (69)
[تصویر:  qol.jpg]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان