امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

پرواز به آسمان/16 تیر/3
 سپاس شده توسط
پرواز به اسمان/16 تیر /4
 سپاس شده توسط
[تصویر:  8.gif] "بسم الله الرحمن الرحیم" [تصویر:  8.gif]

لیست بروز شده * 21 / 04 / 95 *

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]

[تصویر:  confetti.gif]

ترانه صبح / 10 تیر .........................................
[تصویر:  5.gif]روز خوب داری قهرمان   
آقای ضربتی / 23 خرداد ................................... [تصویر:  4.gif]روز خوب داری قهرمان
پرواز به آسمان / 16 تیر .................................. [تصویر:  4.gif]روز خوب داری قهرمان
 مثبت اندیش / 4 تیر ...................................... [تصویر:  3.gif]روز خوب داری قهرمان
 آقای اراده / 27 خرداد ..................................... [تصویر:  3.gif]روز خوب داری قهرمان 
 هادی / 20 تیر .......................................... [تصویر:  2.gif]روز خوب داری قهرمان 
 v.jafaripour ا / 30 خرداد ............................... [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان  
رهارهارهامن / 10 تیر .................................... [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
hamedhamed ا / 9 تیر ................................ [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان 
helena ا / 9 تیر ....................................... [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان 
دیگه بسه / 9 تیر ........................................ [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان 

[تصویر:  120.gif]

mohammad1986 ا / 18 تیر .............. بسم الله قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
 سپاس شده توسط
mohammad 1986/ هفدهم تیرماه/4روز خوب
 سپاس شده توسط
mohammad 1986/هفدهم تیر/5  روز Confetti Confetti Confetti 49-2
 سپاس شده توسط
پرواز به آسمان /16 تیر / 5
 سپاس شده توسط
پرواز به آسمان /22 تیر /0
دوستان یکی از مهمترین دلایلی که در ترک خودارضایی شکست میخوریم فک کردن به موضاوعات تحریک آمیزه یا زمانیه که خودارضایی میکردیم.
به نظر من موثر ترین راه برای ترک انجام مدیتیشن...طوری که چشمامون رو ببندیم و به هیچ چیز فکر نکنیم .
علاوه و خودارضایی برای آرامش اعصاب خیلی مفید و هر وقت دیدین که فکرتون داره به سمت شهوت منحرف میشه فورا سراغ مدیتیشن برین.
[تصویر:  8.gif] "بسم الله الرحمن الرحیم" [تصویر:  8.gif]

لیست بروز شده * 22 / 04 / 95 *

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]

[تصویر:  confetti.gif]

mohammad1986 ا / 18 تیر ............................. [تصویر:  5.gif]روز خوب داری قهرمان 
ترانه صبح / 10 تیر .......................................... [تصویر:  5.gif]روز خوب داری قهرمان   
آقای ضربتی / 23 خرداد ................................... [تصویر:  4.gif]روز خوب داری قهرمان
 هادی / 20 تیر .......................................... [تصویر:  3.gif]روز خوب داری قهرمان

مثبت اندیش / 4 تیر ..................................... [تصویر:  3.gif]روز خوب داری قهرمان
 آقای اراده / 27 خرداد ....................................... [تصویر:  3.gif]روز خوب داری قهرمان   
 v.jafaripour ا / 30 خرداد ............................... [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان  
رهارهارهامن / 10 تیر .................................... [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان
hamedhamed ا / 9 تیر ................................ [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان 
helena ا / 9 تیر ....................................... [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان 
دیگه بسه / 9 تیر ........................................ [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان 

[تصویر:  120.gif]

پرواز به آسمان / 22 تیر .................... بسم الله قهرمان

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
دوباره سلااااااااام
دلتون برام تنگ شده بود؟ میـــــــدونــــم همه همینو میگن 4
ای بابا چرا گریه می کنین حالا؟ الان که اومدم دیگه اشکاتونو پاک کنید.....
 آفـــــرین حالا شد
21
امیدوارم همه روز و شباتون پاک و زلال باشه مثل آسمون
بریم ببینیم چه کردین 49-2
نقل قول: پرواز به آسمان /22 تیر /0
خیلی ناراحت شدم داداش ... خیلی خوب داشتی پیش می رفتی!
ولی اشکال نداره... یاعلی(علیه السلام) بگو و دوباره شروع کن! بابا ما ازت خیلی بیشتر از اینا انتظار داریماااا

نقل قول: سلام [تصویر:  303.gif]
هادی/20 تیر/3 روز خوب [تصویر:  317.gif]
سلام داداش  2uge4p4
دمت گـــــــــــــرم که دوباره شروع کردی و اینطور با انرژژژی داری پیش میری  Muscular
با این انرژی فکر می کنم کم کم باید از اینجا خداحافظی کنی بری مرحله بعدی به امید خدا  49-2  317

نقل قول: mohammad 1986/هفدهم تیر/5  روز [تصویر:  confetti.gif] [تصویر:  confetti.gif] [تصویر:  confetti.gif] [تصویر:  49-2.gif]
به به به باریکلا آفــــرین داداش گلم! همین طور ادامه بده
زیاد نباید اینجا روی ماهتو زیارت کنیمااااا  4 باید زودتر رخت و لباساتو بذاری توی بقچه و بری مرحله بعدی  49-2
نقل قول: دوستان یکی از مهمترین دلایلی که در ترک خودارضایی شکست میخوریم فک کردن به موضاوعات تحریک آمیزه یا زمانیه که خودارضایی میکردیم.
به نظر من موثر ترین راه برای ترک انجام مدیتیشن...طوری که چشمامون رو ببندیم و به هیچ چیز فکر نکنیم .
علاوه و خودارضایی برای آرامش اعصاب خیلی مفید و هر وقت دیدین که فکرتون داره به سمت شهوت منحرف میشه فورا سراغ مدیتیشن برین.
آره داداش اگه واقعا توی مواقع حساس این مورد رو رعایت کنیم همه چی حله...یه لحظه بحرانیه و بعد خاموش میشه. فقط باید اون لحظه رو چاره کنیم!
ممنون از حرفای قشنگت  128fs318181  302

[تصویر:  1391853874.gif]
یَا مَنْ قَلَّ لَهُ شُکْرِی فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ عَظُمَتْ خَطِیئَتِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَشْهَرْنِی
اى آنکه من شکرت را اندک کردم و باز از نعمتت محرومم نساختى و خطاى بزرگ و بسیار کردم و مرا رسوا نکردى و مرا در حال عصیان بسیار دیدى و بى‏ آبرویم نفرمودى

(دعای عرفه)

[تصویر:  1319696219.gif]
[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]
[تصویر:  05_blue.png]

mohammad 1986/هفدهم تیر/6 روز خوب  2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4
با سلام 

آقای اراده / 22 تیر / یک روز خوب  302
پرواز به آسمان /22 تیر /1
سلام عزیزان....یه سوال داشتم ...
میگن یکی از راه کارهای شیطان واس وسوسه کردن انسان گناه را زیبا نشان دادنه...میخاستم بدونم به نظر شما چطوری میشه گناه و ادم واس خودش تلخ بکنه؟ و این که به نظرتون چطوری دوباره قبح گناهی که واس یه نفر ریخته شده دوباره اون قبح واسش بر میگرده....
ممنون از همه کسانی که در این راه خیر قدم برداشتن....اجرتون با خدا....خیلی سایتتون خوب و کارامده...انشالله که ما هم اینجا پاک میشیم و به پاکی ابدی میرسیم....ارزویی که همیشه داشتم....
 سپاس شده توسط
(1395 تير 24، 0:01)پرواز به آسمان نوشته است: سلام عزیزان....یه سوال داشتم ...
میگن یکی از راه کارهای شیطان واس وسوسه کردن انسان گناه را زیبا نشان دادنه...میخاستم بدونم به نظر شما چطوری میشه گناه و ادم واس خودش تلخ بکنه؟ و این که به نظرتون چطوری دوباره قبح گناهی که واس یه نفر ریخته شده دوباره اون قبح واسش بر میگرده....
ممنون از همه کسانی که در این راه خیر قدم برداشتن....اجرتون با خدا....خیلی سایتتون خوب و کارامده...انشالله که ما هم اینجا پاک میشیم و به پاکی ابدی میرسیم....ارزویی که همیشه داشتم....

دوست عزیز من هم دقیقا مشکل شما رو دارم و وقتی یک مدت میگذره و حس و حال بد موقعی که خ.ا میکردم رو فراموش میکنم انگیزم رو از دست میدم...
سعی کن واسه خودت یک انگیزه از انجام ندادن خ.ا دست کنی مثلا من وقتی میخوام برم سراغش به یاد عصبانیت ها سردرد ها و رفتار های بدم میفتم و بزرگترین انگیزم از ترک خ.ا اینه که وقتی اینکارو میکنم احساس میکنم خیلی کم هوش تر شدم و اون روز نمیتونم درس بخونم و همین کنکور خودش یه انگیزه ترک بود برای من یک راه دیگم که به ذهنم میرسه اینه که وقتی اون کار رو کردی احساس بد از خ.ا رو که داری یادداشت کن تا وقتی خواستی دوباره بری سراغش ان یادداشت رو بخونی و به یاد بیاری که حس بعدش چه حس بدیه...
اگر هم تو سن بلوغ هستی بدون که تاثیر بدی رو بلوغ داره و باعث کوتاهی قد و دیگر مشکلات بلوغ میشه
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 12 مهمان