امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

سلام
ـــــــــــــــــــــــــــ
یاکریم / 16 آبان / 2 روز خوب

الا روح قرآن، حسن یا حسن... صفا بخش ایمان، حسن یا حسن...
[img=0x0]http://s9.picofile.com/file/8275573276/YaKarimAhleBeyt.jpg[/img]
[تصویر:  05_blue.png]
18ابان . صفر
دوستان داشتم فکر میکردم واقعا ترک کردن، انجام ندادن عمل خود ارضایی هست یا خالی نگه داشتن فکر از شهوت.
به نظرم به محض اینکه شخص افکار تحریک کننده را به ذهنش راه داد خود ارضایی کرده... چون هر چیزی اول از ذهن شروع میشه و بعد شکل واقعی میگیره.
نباید حتی به جنس مخالف نگاه کنیم. در ذهن نباید اصلا تصویر سازی کنیم.
آخرین بار که ترک خوبی داشتم پارسال بود. 23 روز ترک کردم، با جنس مخالف صحبت سکسی کردم و بعد خرااااب شد.

این سری میخوام کلا واسه همیشه ترک کنم و دوباره آدم بشم. بلایی که ما با این کار سر خودمون میاریم هیچ دشمنی قادر نیست به سرمون بیاره.

پس نباید گول بخوریم و اجازه بدیم افکار شیطانی وارد ذهنمون بشه و پیش خودمون فکر کنیم ما قوی هستیم و خود ارضایی نمیکنیم.

خود ارضایی= ورود فکر تحریک برانگیز از طریق تصویر سازی یا حواس دیگه.
سلاااامممم خوبییییننننننننن 2uge4p4
وای دلم براتون تنگ شده بوددددد 4chsmu1

(1395 آبان 17، 23:30)meep نوشته است: لعنت بمن سست اراده بخدا شرمندم شکستم
من لعنتی همه ی پل های پشت سرمو خراب نکرده بودم و همین باز باعث شد.... اونم دقیقا موقعی که 2 روز شده بود خستم بخدا خستم دوباره دارم میشم همون لجن سابق اگه همون ادم سابق بودمو شکست میخوردم باکم نبود ولی الان که فهمیدم بهترین راه رو الان پیدا کردم دارم میسوزم که نمیتونم خودمو به این راه بکشمونم
این دفعه بخدا قول میدم همه پل هارو همین الان خراب کنم که دباره سمتش نرم بخدا خستم

من میپ با تمام شرمندگیم 2روز بیتر دووم نیوردم

ولی بخدا از امروز بازم شروع میکنم

مییپ 17/ابان/صفر روز خوب

ارسال شده از LG-D858HKs با استفاده از kanoon

سلام به مییپ گل .اولا افرین به تو که میخای پلا رو خراب کنی افرین
اما یادت باشه اول از همه باید دلت بخاد وگرنه از بین بردن شرایط گرچه خیلی مهمه اما دوباره میشه ایجاد کرد.اول از همه محکم بخاه و برو سمت خدا جون .تا اون نباشه هیچ ارامشی نیس. Khansariha (69) بدشمممم نبینم اینقد بهم بریزیا بگو یا حسییین و پاشو  Khansariha (46) تو قهرمان مایی

(1395 آبان 18، 0:47)saeed-61 نوشته است: سلام
روز 10 هم تموم شد بالاخره
دیگه این کاری بود که از دست من برمیومد دیگه  

وای خیلی عالیهههه خیلی خوبههه 317 قهرمان گل ماااا 49-2 خیلی خوشحالمون کردی 317
اما باید از پیش ما بری Shy دلمون برات تنگ میشه اما اگه اینجاها پیدات بشه با جارو میزنمتااا Swear1 یه کله برو بهترینا 4chsmu1
تو اثاث کشی کمک خاسی داداشا هسن 4chsmu1

(1395 آبان 18، 0:55)NoFap نوشته است: وارد روز سوم شدم.

ای ول. خیلی انگیزه میده مسابقه. 

ایول به انرژی و اراده خودت قهرمان  Confetti میخام ۷ روز دیگه شیرینی جشنتا بخورمااااا
خدا جون نو فاب گلمونا حفظش کن از شر شیطون خبیث Khansariha (69)
در پناه حق

(1395 آبان 18، 11:37)alireza.h نوشته است: علیرضاا / 17 ابان / 1 روز خوب

ماشالا به داداش علیرضا . 49-2 خداشکر که برگشتی پر از انرژی و محکم وایسادی  Confetti 
نبینم ناراحتی که منم گریه میکنم Hanghead افرین افرینننن ۹ روز دیگه جشنهههه Khansariha (69)

(1395 آبان 18، 15:02)شبگرد تنها نوشته است:
(1395 آبان 17، 23:30)meep نوشته است: لعنت بمن سست اراده بخدا شرمندم شکستم
من لعنتی همه ی پل های پشت سرمو خراب نکرده بودم و همین باز باعث شد.... اونم دقیقا موقعی که 2 روز شده بود خستم بخدا خستم دوباره دارم میشم همون لجن سابق اگه همون ادم سابق بودمو شکست میخوردم باکم نبود ولی الان که فهمیدم بهترین راه رو الان پیدا کردم دارم میسوزم که نمیتونم خودمو به این راه بکشمونم
این دفعه بخدا قول میدم همه پل هارو همین الان خراب کنم که دباره سمتش نرم بخدا خستم

من میپ با تمام شرمندگیم 2روز بیتر دووم نیوردم

ولی بخدا از امروز بازم شروع میکنم

مییپ 17/ابان/صفر روز خوب

سلام.داداش جون.
از اول شروع کن هنوز هم میتونی.
ولی یه نکته:
این دفعه  توجه کن که باید هرچی باعث تحریکت میشه از بین ببری.
تو باید همه درها رو به روی شیطون ببندی.حتی اگه یه چیز هم بمونه که بتونه تو رو تحریک کنه مثل اینه که لای در رو باز گذاشتی.یعنی شیطون هنوز راه نفوذ داره.
انشاالله موفق میشی.
[تصویر:  zj8s_khoda-eshgh-photokade-2.jpg]

شبگرده ن تنها  4chsmu1
به به دست درد نکنه عاشق این جملات زیباتممم Khansariha (69)
ممنون که حواس داداشتا داری
در پناه حق

(1395 آبان 18، 16:44)شادبانو نوشته است: سلااااام سلاااااام
اجیل اوردم براتون
(10 ساعت پیش)گلبرگ نوشته است: نوشته است: پیروز که شدی 
مطمئن باش غنائمی رو بدست میاری که

باهاش شادی و آرامشه 
همون که دنبالشی

پس
تمام سعیمون را می کنیم
 می ارزه

به به دختل عمو جون آجیل اورده به به 4chsmu1 داداش محمد تو نخور زبونت جوش میزنه Gigglesmile
از بچه ها پذیرایی کن  65 دست طلا اجی شادبانو جونممم

(1395 آبان 18، 17:47)YaKarim نوشته است: سلام
ـــــــــــــــــــــــــــ
یاکریم / 16 آبان / 2 روز خوب

به به چه پرنده خوشکلیه یا کریم 4chsmu1 صداشم دوس دارم 2uge4p4
ایشالا یه پرواز قشنگ داشته باشیا تا بالا بالاها 317
عالیه همینجور ادامه بده داداش جان

(1395 آبان 18، 17:56)شادبانو نوشته است: 18ابان . صفر

اجی گلم ایشالا میخاییم یه یا حسین بلند بگیمااااااا .بیا دستا بده به من اجی بلند شو کهرمیخام یهو بری بالا بالا ها
تو کهدمن میدونم میتونیییییی.دختل عمو هادی مگه میشه نتونه 4chsmu1
آفرین به اجی جون خودمم 49-2

(1395 آبان 18، 20:00)NoFap نوشته است: دوستان داشتم فکر میکردم واقعا ترک کردن، انجام ندادن عمل خود ارضایی هست یا خالی نگه داشتن فکر از شهوت.
به نظرم به محض اینکه شخص افکار تحریک کننده را به ذهنش راه داد خود ارضایی کرده... چون هر چیزی اول از ذهن شروع میشه و بعد شکل واقعی میگیره.
نباید حتی به جنس مخالف نگاه کنیم. در ذهن نباید اصلا تصویر سازی کنیم.
آخرین بار که ترک خوبی داشتم پارسال بود. 23 روز ترک کردم، با جنس مخالف صحبت سکسی کردم و بعد خرااااب شد.

این سری میخوام کلا واسه همیشه ترک کنم و دوباره آدم بشم. بلایی که ما با این کار سر خودمون میاریم هیچ دشمنی قادر نیست به سرمون بیاره.

پس نباید گول بخوریم و اجازه بدیم افکار شیطانی وارد ذهنمون بشه و پیش خودمون فکر کنیم ما قوی هستیم و خود ارضایی نمیکنیم.

خود ارضایی= ورود فکر تحریک برانگیز از طریق تصویر سازی یا حواس دیگه.

خیلی عالی خیلی عالی 
واقعا جملات زیبا و قشنگی بود 49-2 49-2  ایشالا همه بتونیم وایسیم جلوش که همه هم میتونیممم
افرین داداش عزیز خیلی خوشحالم افکارت عالین
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش
خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید . . .

پا میشم تا ثابت کنم منم اراده محکمی دارم 
م   ن م ی ت و ن م
Khansariha (69)  Khansariha (69) 

[تصویر:  nasimhayat.png]

وارد روز چهارم شدم. پر انرژی. 317

هم رزم های عزیز پشتمو خالی نذارید و محکم روی هدفتون پافشاری کنید تا با هم از این بخش بریم به مسابقات 20 روزه. 2uge4p4 

باهم بریم به اون بخش که غریب نباشیم Khansariha (13)
 "بسم الله الرحمن الرحیم"

لیست بروز شده * 15 / 08 / 95 *

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]  

Khansariha (46) سرچشمه / 4 آبان .................................................. [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان Khansariha (46)
Khansariha (46) شبگرد تنها / 7 آبان .................................................... [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمانKhansariha (46)  
Khansariha (46) saeed-61ا / ؟ آبان .................................................... [تصویر:  0.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان Khansariha (46)
tavakolbarkhodaا / 7 آبان .................................... [تصویر:  5.gif]روز خوب داری قهرمان 
nofapا / ؟ آبان ........................................................ [تصویر:  4.gif]روز خوب داری قهرمان 
yakarimا / 16 آبان ................................................... [تصویر:  2.gif]روز خوب داری قهرمان
huseinhا / 14 آبان ..................................................... [تصویر:  2.gif]روز خوب داری قهرمان  
خدا دیگه کافیه / 15 مهر ......................................... [تصویر:  2.gif]روز خوب داری قهرمان
alireza.hا / 17 آبان .................................................... [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان 
زندگی خالی نیست / ؟ ............................................... [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان  
eamo_samا / 25 مهر ............................................... [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان 
امیر / 12 مهر ............................................................. [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان 
blue girlا / 11 مهر ................................................... [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان 

[تصویر:  120.gif]

شادبانو / 18 آبان ..............................  بسم الله قهرمان
meepا / 17 آبان .................................  بسم الله قهرمان
milad_78ا / 17 آبان ..........................  بسم الله قهرمان
آقای اراده / 14 آبان ..............................  بسم الله قهرمان
قلب شیر / 12 آبان .................................  بسم الله قهرمان
soshiansا / 5 آبان ...................................  بسم الله قهرمان
شاهین70 / 28 مهر ..................................  بسم الله قهرمان
unforgivenangleا / 24 مهر .................  بسم الله قهرمان
Arsineا / 22 مهر .................................  بسم الله قهرمان

[تصویر:  coffeebath.gif]
53
یوووووهووووووو
من اومدم با دست پر اومدم
امروز براتوووون فندق اوردم

(6 ساعت پیش)گلبرگ نوشته است: نوشته است: وارد زندگی شدن و زندگی کردن 

به جای برنامه ریزی های خیالی 

سلام

یاکریم / 16 آبان / 3 روز خوب

الا روح قرآن، حسن یا حسن... صفا بخش ایمان، حسن یا حسن...
[img=0x0]http://s9.picofile.com/file/8275573276/YaKarimAhleBeyt.jpg[/img]
(1395 آبان 19، 17:49)YaKarim نوشته است: سلام

داداش دمت گرم بخدا همین فرمونو برو

میپ/19/ابان/0روز خوب

این دفعه میدونم باید چیکار کنم فقط به دعای شما دوستان نیازمندم خواهش میکنم از تجربیاتتون برام بگین ممنون

ما دعا گو همه ۱۰ روزه ها هسیممممممم 2uge4p4 2uge4p4
افرین پهلووونااا Khansariha (40)
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش
خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید . . .

پا میشم تا ثابت کنم منم اراده محکمی دارم 
م   ن م ی ت و ن م
Khansariha (69)  Khansariha (69) 

[تصویر:  nasimhayat.png]

تا ساعاتی دیگه وارد روز 5 میشم.

واقعا از امروز دارم حس قدرت گرفتن میکنم. همیشه کمر و زانوم درد میکرد. امروز بخاری گازی 14000 رو تنها بلند کردم بردم طبقه بالا. همه دهنشون وا مووووند.

فقط باید فکر کنیم با ترک چی از دست میدیم و چی به دست میاریم. اصلا هم مغرور نشیم و به "شدت" مراقبت کنیم از فکرمون. طبق تجربه ای که بدست آوردم میدونم که هر چی از مدت زمان ترک میگذره از انگیزه روز اول کم میشه یا ممکنه مغرور بشیم و تو تله بیفتیم.

دوستان ورزش رو هم فراموش نکنید.

نماز هم جای خودش. البته هنوز نتونستم مرتب نماز بخونم. 10 روزم که تمام شد نماز رو هم سخت پیگیری میکنم.
سلام به همه دوستان 10 روزه

چطورید؟

چقد این دوره همتون انرژی بالا هستید دم همتون گرم
317 2uge4p4 49-2

(1395 آبان 19، 0:12)NoFap نوشته است: وارد روز چهارم شدم. پر انرژی. 317

هم رزم های عزیز پشتمو خالی نذارید و محکم روی هدفتون پافشاری کنید تا با هم از این بخش بریم به مسابقات 20 روزه. 2uge4p4 

باهم بریم به اون بخش که غریب نباشیم Khansariha (13)

سلام داداشی

اینجا همه پشت همیم نگران نباش

راسی قبل از همه چیز اگه میشه لطف کن به شکل زیر اعلام وضعیت کن:

NoFap / ؟؟؟ آبان / 4 روز

و جا داره تبریک بگم دیگه کم کم باید مراقبت هات رو بیشتر کنی چون هرچی روزای پاکی میره بالاتر شیطون وسوسه هاش بیشتر میشه

یاعلی

سلام داداشی
افرین به شما
خیلی خوب داری پیش میری
راسی برای اوقات فراغتت برنامه ای داری؟!
اگه جوابت منفیه یه تاپیک برنامه ریزی توی انجمن داریم لطفا یه سری بزن خیلی خیلی مفیده.
یاعلی

(1395 آبان 19، 20:47)meep نوشته است:

داداش دمت گرم بخدا همین فرمونو برو

میپ/19/ابان/0روز خوب

این دفعه میدونم باید چیکار کنم فقط به دعای شما دوستان نیازمندم خواهش میکنم از تجربیاتتون برام بگین ممنون

سلام داداش

توی کانون یه قسمت به اسم تجربیات هست که خیلی بدردبخوره

ولی بهتره یکم از خودم بگم شاید مفید باشه.

من اوایل که اومدم کانون همش سریالی میشدم یعنی یه هفته بکوب خ.ا داشتم و هرچی دست و پا میزدم خوب نمیشدم

و کار به جایی رسید که در روز بیشتر از 3 بار خ.ا داشتم!

خلاصه اومدم برا خودم برنامه ریزی کردم مثلا اگه 1روز در میون میشد کلی خودمو تشویق میکردم!

و کم کم روند بهتر شد و از شر سریالی شدن خلاص شدم و از اون روزا تا الان دیگه سریالی نشدم چون فهمیدم اگه 1بار بشکنم و هی خودمو سرزنش کنم کار بدتر میشه

و تنها پیشنهادم به دوستان اینه که هیچوقت ناامید نشید ما با پیروزی فقط 1قدم فاصله داریم.

(1395 آبان 19، 21:15)دریا جون نوشته است:
ما دعا گو همه ۱۰ روزه ها هسیممممممم 2uge4p4 2uge4p4
افرین پهلووونااا Khansariha (40)

ممنون آجی بابت روحیه دادن هرچند این بچه ها اینقدر با انرژی هستند که منو تا 1 شب بیدار نگه داشته که حتما پاسخشون رو بدم

دم همشون گرم

(1395 آبان 19، 21:53)NoFap نوشته است: تا ساعاتی دیگه وارد روز 5 میشم.

واقعا از امروز دارم حس قدرت گرفتن میکنم. همیشه کمر و زانوم درد میکرد. امروز بخاری گازی 14000 رو تنها بلند کردم بردم طبقه بالا. همه دهنشون وا مووووند.

فقط باید فکر کنیم با ترک چی از دست میدیم و چی به دست میاریم. اصلا هم مغرور نشیم و به "شدت" مراقبت کنیم از فکرمون. طبق تجربه ای که بدست آوردم میدونم که هر چی از مدت زمان ترک میگذره از انگیزه روز اول کم میشه یا ممکنه مغرور بشیم و تو تله بیفتیم.

نماز هم جای خودش. البته هنوز نتونستم مرتب نماز بخونم. 10 روزم که تمام شد نماز رو هم سخت پیگیری میکنم.

بازم سلام داداشی

داداشی اول تبریک میگم نصف این راه سپری شد

و بعد از اون توی کانون گروه مخصوص ورزش و نماز داریم اگه یه سری بزنی اصلا ضرر نمیکنیا.

یاعلی

شعار من: ناامیدی ممنوع
[تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
reza051 / آبان 20 / 0 روز خوب  (شروع 53 )
 یکبار برای همیشه 
 ورژن شکست ناپذیر 
 کشتن گرگ درون 

ترک خ الف
ورزش
نو فپ / 15 آبان / 5 روز عالی
Khansariha (69)
(1395 آبان 19، 21:53)NoFap نوشته است: تا ساعاتی دیگه وارد روز 5 میشم.

سلام داداش جون
خدا قوت
خیلی خوبه که تصمیم گرفتی نمازهاتو مرتب بخونی ولی به نظرم اگه نمازهاتو از همین الان پیگیری کن بهتره.
امام صادق علیه السلام فرمود: هر کسى دوست دارد قبولى یا ردّ نمازش را بداند، ببیند نمازش او را از فحشا و منکر باز داشته است یا نه. سپس امام‏ علیه السلام فرمود: «فبقدر ما منعته قبلت منه»  به اندازه‏ اى که نماز، انسان را از منکرات باز مى‏دارد، به همان اندازه قبول مى‏شود.
میدونی یعنی چی یعنی ؟
یعنی نماز با گناه رابطه عکس دارد،یعنی تا وقتی که نمازت درست باشه سراغ گناه نمیری.(من این رو تجربه کردم)
بهتر نیست از همین امروز شروع کنی؟اگه شروع نکنی ممکنه به روز دهم نرسی.(خدایی نکرده)[تصویر:  aks-hadis-265.jpg]
از رحمت خدا ناامید نشوید ...
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 13 مهمان