امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

(1395 آبان 26، 1:55)meep نوشته است: من احمق بازم شکستم و باز هم تقصیر خودم و باز هم از همونجا گزیده شدم که قبلا گزیده شده بودم[DISAPPOINTED FACE]

میپ لعنتی/26ابان/صفر روز خوب

ارسال شده از LG-D858HKs با استفاده از kanoon

meep جون، باید سبک زندگیتو عوض کنی. دشمنت را دست کم نگیر. 1 ثانیه غافل بشی زمینت میزنه. من حتی تلگرام رو هم پاک کردم که چت نکنم با جنس مخالف. نماز رو شروع کردم. ورزش روزانه.....

اگر انقدر ساده بود همه ترک میکردن. در صورتی که شاید کمتر از صد هزارنفر تو جمعیت دنیا پاک باشن. (اونایی که متاهل هستند بحثشون جداست)

پس فکر کن چه قدم بزرگی داری بر میداری و تمام قوا و تجهزات ممکن کمک بگیر. فکر کن اگر بهت بگن 40 روز خود ارضایی نکنی بهت 1 میلیارد دلار جایزه میدن بازهم اینکارو میکنی؟؟؟؟؟؟؟ پس مشکل ما اینه که ارزش و پاداش حقیقی ترک را دست کم میگیریم. ارزشی که با هیچ پولی تو دنیا نمیشه بدست آورد. Khansariha (121)
reza051 / آبان 20 / 6 روز زیبا
ممنونم از داداش محمد و دریا خانم
 یکبار برای همیشه 
 ورژن شکست ناپذیر 
 کشتن گرگ درون 

ترک خ الف
ورزش
ای ول به اراده یا کریم. امیدوارم بری تا  ترک نهایی. کار بزرگی کردی. 302
آرمان/26ابان/1 روز
53 و هر کس تقوای الهی پیشه کند خدا برایش راه نجاتی قرار میدهد 53
53 و از جایی که فکرش را نمیکند رزقش را میدهد 53
53 و هر که بر خدا توکل کند او برایش کافی است 53
طلاق 2-3

[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
(1395 آبان 26، 11:18)NoFap نوشته است:
(1395 آبان 26، 1:55)meep نوشته است: من احمق بازم شکستم و باز هم تقصیر خودم و باز هم از همونجا گزیده شدم که قبلا گزیده شده بودم[DISAPPOINTED FACE]

meep جون، باید سبک زندگیتو عوض کنی. دشمنت را دست کم نگیر. 1 ثانیه غافل بشی زمینت میزنه. من حتی تلگرام رو هم پاک کردم که چت نکنم با جنس مخالف. نماز رو شروع کردم. ورزش روزانه.....

اگر انقدر ساده بود همه ترک میکردن. در صورتی که شاید کمتر از صد هزارنفر تو جمعیت دنیا پاک باشن. (اونایی که متاهل هستند بحثشون جداست)

پس فکر کن چه قدم بزرگی داری بر میداری و تمام قوا و تجهزات ممکن کمک بگیر. فکر کن اگر بهت بگن 40 روز خود ارضایی نکنی بهت 1 میلیارد دلار جایزه میدن بازهم اینکارو میکنی؟؟؟؟؟؟؟ پس مشکل ما اینه که ارزش و پاداش حقیقی ترک را دست کم میگیریم. ارزشی که با هیچ پولی تو دنیا نمیشه بدست آورد. Khansariha (121)
سلام. داداش حرفت که خوندم یه لحظه خندم گرفت ولی یخورده که فکر کردم دیدم واقعا واسه ی خودمم همینطوریه. اون مبلغ که گفتی هیچی خیلی از اونم کمتر به من بدن مثلا بگن 10 میلیون میدیم 100 روز اینکار رو نکن قبول میکنم و از تمام وجود مایه میزارم تا موفق بشم. ولی یعنی پاکیمون که این هم خوبی چه تو این دنیا و چه تو آخرت واسه ما داره ارزشش از پولی که معلوم‌نیست برامون خوشبختی بیاره یا نیاره کمتره؟
ان شاء الله که آخرین بار انجام دادن این گناه ما همون دفعه قبل باشه نه در ایندفعه.

الا روح قرآن، حسن یا حسن... صفا بخش ایمان، حسن یا حسن...
[img=0x0]http://s9.picofile.com/file/8275573276/YaKarimAhleBeyt.jpg[/img]
[تصویر:  05_blue.png]
(1395 آبان 26، 0:23)NoFap نوشته است: نو فپ/22 آبان/4 روز پاکی
باریکلا مبارز
از 4روز پاکیت مشخصه حالت روبه راهه
داداشی حالا که ترک رو شروع کردی بهتر نیست یکم هم تغییر تو زندگیت بدی؟
نمیدونم تا حالا به تاپیک پاکی نگاه و ذهن سر زدی؟
بهتره بیای اونجا تا روی این زمینه بیشتر کار کنی و برای ترک کردن با قدرت ادامه بدی
سوالی داشتی در خدمتم
یاعلی

(1395 آبان 26، 0:36)YaKarim نوشته است: Salam, yakarim / 16 aban / 10 rooze khoob

Sent from my H30-L02 using Tapatalk
سلام داداش یاکریم عزیز
تبریک میگم داداشی
قدم های بعدی رو با انرژی بیشتر و اراده قویتری بردار تا به پاکی ابدی برسی
راسی شیرینی یادت نره!
یاعلی

سلام داداش میپ عزیزم
نبینم دیگه به خودت توهین کنیا!
داداش میپ این جمله رو آقای ادیسون گفته "نوآوری عبارت است از یک درصد الهام روح و نود و نه درصد عرق ریختن و تلاش کردن"
حالا برای پاکی که زندگی جدیدی رو برات فراهم میکنه باید تلاش کرد تلاش تلاش تلاش
و مفهوم اصلی تلاش اینه که با هزار تا شکست هم نباید ناامید شد.
یاعلی

(1395 آبان 26، 11:18)NoFap نوشته است:

خیلی مثال جالبی بود دمت گرم
(1395 آبان 26، 14:03)reza051 نوشته است: reza051 / آبان 20 / 6 روز زیبا
ممنونم از داداش محمد و دریا خانم
سلام داداش رضا
دمت گرم چقدر خوب داری پیش میری بزنم به تخته
ماشاالله به شما رفیق
ما 4 روز دیگه قهرمان میخوایما!
یاعلی

(1395 آبان 26، 17:01)شادبانو نوشته است:
سلام آجی شادبانو
آبجی خانم دست شما درد نکنه بابت این همه آجیل خوشمزه
امیدوارم دوستان 10 روزه با خوندن این نکات توی زندگیشون تغییر ایجاد کنند
منتظر آجیل فرداتون هستیم آبجی خانم.
یاعلی

(1395 آبان 26، 17:03)yazahra12 نوشته است: آرمان/26ابان/1 روز
سلام داداش آرمان
چطوری؟
حس روز اول چطور بود؟ من که عاشق زمانی هستم که دوستای تازه واردم روز اولشون رو اعلام پاکی میکنند
چون بالاخره به این نتیجه رسیدند که باید برای پاکی از یه جایی شروع کنند
دمت گرم داداشی که خوشحالم کردی
فقط از همین روز اول مراقبت رو بیشتر کن
بیشتر توی جمع خانواده باش، روزا خودتو با کار یا ورزش خسته کن تا شبا راحت بخوابی و در آخر اینکه در لحظه های سخت از خدای خودت بخواه که پشتت باشه و سریع بیا اورژانس کانون.
یاعلی

شعار من: ناامیدی ممنوع
[تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
نوفپ/22 آبان/5 روز خوب
 "بسم الله الرحمن الرحیم"

لیست بروز شده * 27 / 08 / 95 *

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]  

Khansariha (46) yakarimا / 16 آبان ................................................... [تصویر:  z_kreis3.gif][تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان Khansariha (46)
reza051ا / 20 آبان ..................................................... [تصویر:  6.gif]روز خوب داری قهرمان  
nofapا / 22 آبان ....................................................... [تصویر:  5.gif]روز خوب داری قهرمان 
tavakolbarkhodaا / 7 آبان ...................................... [تصویر:  5.gif]روز خوب داری قهرمان 
huseinhا / 14 آبان ................................................... [تصویر:  2.gif]روز خوب داری قهرمان  
خدا دیگه کافیه / 15 مهر ......................................... [تصویر:  2.gif]روز خوب داری قهرمان
yazahra12ا / 26 آبان ................................................. [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان  
زندگی خالی نیست / ؟ ............................................... [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان  
eamo_samا / 25 مهر ............................................... [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان 
امیر / 12 مهر ............................................................. [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان 
blue girlا / 11 مهر ................................................... [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان 

[تصویر:  120.gif]

meepا / 26 آبان ..............................  بسم الله قهرمان
alireza.hا / 21 آبان ..............................  بسم الله قهرمان
شادبانو / 18 آبان ..........................................  بسم الله قهرمان
milad_78ا / 17 آبان ....................................  بسم الله قهرمان
آقای اراده / 14 آبان ......................................  بسم الله قهرمان
قلب شیر / 12 آبان .......................................  بسم الله قهرمان
soshiansا / 5 آبان ...................................  بسم الله قهرمان
شاهین70 / 28 مهر ..................................  بسم الله قهرمان
unforgivenangleا / 24 مهر .................  بسم الله قهرمان
Arsineا / 22 مهر .................................  بسم الله قهرمان

[تصویر:  coffeebath.gif]
53
reza051 / آبان 20 / 7 روز پاک
 یکبار برای همیشه 
 ورژن شکست ناپذیر 
 کشتن گرگ درون 

ترک خ الف
ورزش
آرمان/2روز/27آبان
53 و هر کس تقوای الهی پیشه کند خدا برایش راه نجاتی قرار میدهد 53
53 و از جایی که فکرش را نمیکند رزقش را میدهد 53
53 و هر که بر خدا توکل کند او برایش کافی است 53
طلاق 2-3

[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
درود بر هم رزمان عزیز. امیدوارم همگی این دفعه تا رهایی گام برداریم.
Confetti 2uge4p4 53 53
نوفپ/ 22 آبان/ 6 روز خوب Confetti
سلام به همه 10 روزه های عزیز
نمیدونم کدومتون به خدا اعتقاد دارید یا اینکه دین هر کدومتون چی هست
اصلا برا من یکی این  چیزا مهم نیست
عاشق همتونم چون همت کردید و توی راه پاکی قدم گذاشتید
فقط 1 نکته داشتم که بهتر دیدم بگم
یکی هست که مهم نیست اسمشو چی صدا بزنی برخی بهش میگند "نیروی برتر"، برخی "الله"، برخی "خدا" و ...
شما جزء هرکدوم که باشی مهم نیست مهم اینه که توی لحظه های دشوار اگه ازش درخواست کنی کمکت کنه بدون لحظه ای درنگ کمکت میکنه
جالب اینجاست که مثل ما آدما نیست و در قبال این کارش هیچی ازت نمیخواد چون عاشقته
پس اگه یه روز وسوسه شدید به جونت افتاد و هرکاری هم کردی و ولت نکرد این حرف من یادت بیاد و از ته قلبت صداش کن مطمئن باش دستتو میگیره و از شر وسوسه راحت میشی
به امید روزای بهتر
یاعلی

(1395 آبان 27، 10:47)NoFap نوشته است: نوفپ/22 آبان/5 روز خوب

سلام داداشی
ماشاالله به شما
بالاخره نصف راه رو اومدی 49-2 49-2
خسته که نیستی؟ شیطون که اذیت نمیکنه؟
داداشی از امروز سعی کن چیزایی که تحریکت میکنه رو پیدا کنی و توی زندگیت کم رنگ کنی
مثلا من 3 روز پیش رفتم بازار و از بس دخترای بی حجاب زیاد بودند، هرچند کنترل نگاه داشتم ولی کنترل ذهنم از دست رفت و اگه مثل گذشته بودم کلا پاکیم رو از دست میدادم
راهکار من این بود که این 3 روز از اینترنت بسیار بسیار کم استفاده کردم و حسابی خودمو مشغول کار کردم تا بالاخره امروز باز کنترل ذهنم رو بدست آوردم
داداش گلم راه سختی پیش رو داریم ولی نگران نباش وقتی به قله پاکی برسیم حسابی خستگی از بدن بیرون میره
تا قله پاکی راهی نمونده
یاعلی

(1395 آبان 27، 10:55)شادبانو نوشته است:
سلام آبجی عزیز
ممنون بابت این همه زحمتی که برا هممون میکشی
دمت گرم
یاعلی

(1395 آبان 27، 13:31)reza051 نوشته است: reza051 / آبان 20 / 7 روز پاک
ای والله به داداش رضا
آخ جون 3 روز دیگه قهرمان داریم
هووووووووووووووووراااااااااااااااااااااا
داداشی شیطون تو لحظه پیروزی چندین بار با حیله غرور منو زمین زده، شما مراقب باش که از این طریق گرفتار نشی
یاعلی

(1395 آبان 27، 14:44)yazahra12 نوشته است: آرمان/2روز/27آبان
آفرین به داداش آرمان گلمون
داداشی قبلا یه آرمین و رامین داشتیم الان که شما اومدی همشون رو قاطی پاتی کردم! Khansariha (13) Khansariha (13)
اوضاع و احوال چطوره؟
این 2 روز بهت حسابی چسبیده؟
منتظریم زودتر از 10 روزه بیرونت کنیم بفرستیمت خونه بخت!(20 روزه رو میگما!) 4chsmu1
یاعلی

(1395 آبان 27، 15:47)NoFap نوشته است: درود بر هم رزمان عزیز. امیدوارم همگی این دفعه تا رهایی گام برداریم.
Confetti 2uge4p4 53 53
53 53 53 53 53 53

داداش میپ کجایی دقیقا کجایی؟؟؟!!!
آبجی شادبانو شما کجا رفتید؟؟
داداش علیرضا شما چطور؟؟
و بقیه دوستان چی؟
نبینم کسی از شکست ناامید شده باشه آ؟
اینا که شکست نیست، شکست واقعی وقتیه که آدم بگه من دیگه نمیتونم
این صفر شدنای الان همشون مقدمه پیروزی اند چون بهمون یاد میده که فلان کار باعث تحریک شدنته پس انجامش نده فلان فیلم باعث ناپاکیت میشه پس نبین و خیلی از این فلانای دیگه!
چه اشکالی داره 1 دفترچه کوچیک بردارید و پس از خ.ا، تاریخ و علت انجام  اون رو بنویسید و اینطوری میتونی بفهمید کجا کم کاری میکنید
بخدا ترک کردن بدون تلاش امکان پذیر نیست
تلاش تلاش تلاش
و در آخر اینکه تا نیومدم همتون رو ببافم سریعتر بیاید اعلام وضعیت کنید Swear1 Swear1 Swear1 Swear1 Swear1
یاعلی

شعار من: ناامیدی ممنوع
[تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
میپ/28ابان/0روز خوب

[تصویر:  05_blue.png]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان