امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

بازم بعد چند روز خراب شد
نسیم021/اذر19/صفر روز خوب
زیبا ترین ستاره رو زمینی خدادوست داره
تو بهتری از همه به حرف آدما محل نده
یه معجزست خنده هات..
[تصویر:  nasimhayat.png]
11آذر / 9 روز
گاهی وقتا اعلام وضعیت زودتر باعث شده تو رودربایستی با خودم قرار بگیرم و خدایی نکرده کاری نکنم قبلا اینطوری نبودم وقتی میبینم که هر سری میرم اورژانس و بهم کمک میکنند نمیخوام تلاشهای دوستامو از بین ببرم. پس بچه ها مهم نیست هر روز اورژانس باشید یا حتی پاتوقتون اونجا بشه برای مدتی.
مهم اینه که بتونید لذت پاکی رو حس کنید و ببینید و متوجه شیرینی اون نسبیت به لذت لغزشاتون بشید. لطفا تا احساس خطر میکنید بیاین اورژانس تا کسی بیاد و کمکتون کنه برید تجربیات و مصاحبه ها و قسمتهای خوب و مفید کانون رو بخونید.
سلام به همه ۱۰ روزه ها گل Khansariha (84)
خوبین همه ایشالا Khansariha (8)
  • یه تشکر ویژه از همه دوستانی که میان اعلام وضعیت  Thankyou

(1395 آذر 19، 7:26)بانو نوشته است:

ممنونم اجی برایه اطلاع رسانی  302 اجیا و داداشا حتما برین بخونید خیلی خوبههه Khansariha (69)

(1395 آذر 19، 15:40)fatemeh.80 نوشته است: fatemeh.80/نوزده آذر/5 روز خوب
من دفعه قبل شکست خوردم دوباره شروع کردم Hanghead

فاطمه جونم خوش اومدی آجی نازم.آفرین به تو قهرمان که دوباره شروع کردی 49-2 
تو میتونی اجی جون ببین نصف راه ها به این راحتی رفتی clapping
همین جور ادامه بده و محکم وایسا .من منتظر اعلام وضعیتات هسم گلم Khansariha (46)

(1395 آذر 19، 17:30)taraneh_sss نوشته است: سلام 49-2 ترانه/12آذر/8روز خوب

آجی ترانه کولاک کردیییییی 317 ماشا الله اسپند دود کنم برا آجیم Khansariha (63)
آجی ممنونم برا اعلام وضعیتا قشنگتتتت.۲ روز دیگه محکم وایسا و با پشت دست بزن تو دهن اون شیطون ملعون 4fvfcja
در پناه حق

(1395 آذر 19، 18:04)meep نوشته است: میپ/19اذر /1روز خوب

آفرین داداش میپ  317 دیدی خواستن توانستنه Khansariha (69)
من مطمعنم تو قویتری و او این مبارزه پیروزی 49-2 محکم وایسا داداش ناامیدی و خستگی معنی نداره باید اینقد مبارزه کنیم که بتونیم.بلخره میتونیم من مطمعنم Khansariha (69)

(1395 آذر 19، 18:13)nasim021 نوشته است: بازم بعد چند روز خراب شد
نسیم021/اذر19/صفر روز خوب

ای جانم آجی جان بگو یا علی و دوباره شروع کنیم.یه ۱۰ روز عالی از هر لحاظی از نظر نماز .از نظر پاکی چشم و ذهن و....
تو میتونی عزیزم . Khansariha (69) بگو یا علی و دوباره از اول .دیگه تا تهش رفتی من میدونم 49-2

(1395 آذر 19، 21:30)بانو نوشته است: 11آذر / 9 روز
گاهی وقتا اعلام وضعیت زودتر باعث شده تو رودربایستی با خودم قرار بگیرم و خدایی نکرده کاری نکنم قبلا اینطوری نبودم وقتی میبینم که هر سری میرم اورژانس و بهم کمک میکنند نمیخوام تلاشهای دوستامو از بین ببرم. پس بچه ها مهم نیست هر روز اورژانس باشید یا حتی پاتوقتون اونجا بشه برای مدتی.
مهم اینه که بتونید لذت پاکی رو حس کنید و ببینید و متوجه شیرینی اون نسبیت به لذت لغزشاتون بشید. لطفا تا احساس خطر میکنید بیاین اورژانس تا کسی بیاد و کمکتون کنه برید تجربیات و مصاحبه ها و قسمتهای خوب و مفید کانون رو بخونید.

خیلی جملات قشنگی گفتی اجی بانو Khansariha (8)  
خیلی عالی پیش رفتی بانو جونم . 128fs318181  دختر عمو گلم خیلی خوشحالم که هم از نظر روحی و هم از نظر پاکی عالی هسی
عزیزم همش ۱ روز دیگه اینجایی 809197ps94ijjhwg  اما دیگه برنگردیا 13 
میخام تندی بری بالا تو بهترینا بیای پیش خودم 128fs318181 
در پناه حق

تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش
خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید . . .

پا میشم تا ثابت کنم منم اراده محکمی دارم 
م   ن م ی ت و ن م
Khansariha (69)  Khansariha (69) 

نقل قول:   عزیزم همش ۱ روز دیگه اینجایی [تصویر:  809197ps94ijjhwg.gif]  اما دیگه برنگردیا [تصویر:  13.gif] میخام تندی بری بالا تو بهترینا بیای پیش خودم [تصویر:  128fs318181.gif] در پناه حق
اما من...
خوووووو هفت تا ده روز باید اینجا بمونم..
رام ندی اینجا میرم بزرگترمو میارماااااا
اقای ممد 68 فقط میخواست ازم اجاره بگیره تو که میخوای پرتم کنی بیروون Hanghead
میپ/18اذر 2روز خوب
[تصویر:  05_blue.png]
نسیم021/اذر19/یه روز خووب
یه معجزست خنده هات..
سلام شلام خوبین خوبین Khansariha (84)
چاکر بچه ها ۱۰ روزه 303

(1395 آذر 20، 15:25)بانو نوشته است:
نقل قول:   عزیزم همش ۱ روز دیگه اینجایی [تصویر:  809197ps94ijjhwg.gif]  اما دیگه برنگردیا [تصویر:  13.gif] میخام تندی بری بالا تو بهترینا بیای پیش خودم [تصویر:  128fs318181.gif] در پناه حق
اما من...
خوووووو هفت تا ده روز باید اینجا بمونم..
رام ندی اینجا میرم بزرگترمو میارماااااا
اقای ممد 68 فقط میخواست ازم اجاره بگیره تو که میخوای پرتم کنی بیروون Hanghead

ای جانم تو عشقمی گلممممممم.منظورمه باش پیشمون منم دست تنهام هی باید تنهایی اینجا تمیز کنم Khansariha (7) داداش جناب خان و داداش محمد خو کمک نمیکننن  4chsmu1 عزیزم بهترینا برات یه جا نگه داشتم روشم نوشتم دختل عمو کپلم Gigglesmile مخصوص خودته اینجام نگهت میدارم ازت کار بکشم 19 

(1395 آذر 20، 16:32)meep نوشته است: میپ/18اذر 2روز خوب

وای داداش میپ خیلی خوشحالممممممم هورااااا هوراااا 317 افرین افرین گفتم تو قهرمانی میدونسم میتونی این شرایط سختا بگذرونی 49-2 خدایا شکرت ایشالا امام رضا خودش حواسشون بت هس 2uge4p4
در پناه حق

(1395 آذر 20، 16:56)nasim021 نوشته است: نسیم021/اذر19/یه روز خووب

نسیم گلی چطوره 302  خوبی اجی قهرمانممم.ماشالا میبینم شروع کردی دوباره 49-2  افرین گل دختر
همینجور ادامه بده عزیز دلم تو میتونیییی Khansariha (69)

م   ن م ی ت و ن م

نقل قول: ای جانم تو عشقمی گلممممممم.منظورمه باش پیشمون منم دست تنهام هی باید تنهایی اینجا تمیز کنم [تصویر:  khansariha%20(7).gif] داداش جناب خان و داداش محمد خو کمک نمیکننن  [تصویر:  4chsmu1.gif] عزیزم بهترینا برات یه جا نگه داشتم روشم نوشتم دختل عمو کپلم [تصویر:  gigglesmile.gif] مخصوص خودته اینجام نگهت میدارم ازت کار بکشم [تصویر:  19.gif] 
الفرررااااااارررررر.من یه وکیل میخوام ازم دفاع کنه کسی نی؟ مظلوم گیر اوردن
 "بسم الله الرحمن الرحیم" 

لیست بروز شده * 20 / 09 / 95 *

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]  

بانو / 11 آذر ................................................................. [تصویر:  9.gif]روز خوب داری قهرمان
زندگی خالی نیست / ؟ .............................................. [تصویر:  8.gif]روز خوب داری قهرمان
taraneh_sssا / 12 آذر ................................................... [تصویر:  8.gif] روز خوب داری قهرمان 
fatemeh.80ا / ؟ ............................................................ [تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان 
سعیــد / ؟ ..................................................................... [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان 
mettiا / 5 آذر .............................................................. [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان 
meepا / 18 آذر ........................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان 
ali7777ا / 12 آذر ....................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان 
nasim021ا / 19 آذر ................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 
amoorا / 12 آذر ......................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 
آقای ضربتی / 7 آذر ................................................. [تصویر:  1.gif]روز خوب داری قهرمان

[تصویر:  120.gif]

زهرا95 / 17 آذر ................................................  بسم الله قهرمان
جدی / 8 آذر ..................................................  بسم الله قهرمان
milad_78ا / 17 آبان ....................................  بسم الله قهرمان

[تصویر:  coffeebath.gif]
53
میپ/21اذر/0روز خوب 

این هم نتیجه اعتماد بنفس کاملا بیخود حتی ذره ای هم تحت فشار نبودم که با اعتماد به نفس احمقانه دوباره زمینم زد بددددددد بازیکنیه این نفس بد جووور

پ ن:حتما دیدین بجای اذر ماه نوشته بودم ابان :( خب اینم از عوارض وحشتناک خ ا لعنتی
[تصویر:  05_blue.png]
Salam
ترانه/12آذر/9روز خوب Confetti Khansariha (40)
 سپاس شده توسط
بانو/ 21 آذر/ 1 روز
نسیم021/اذر19/دو روز خووووووووب Confetti
یه معجزست خنده هات..
سلام 49-2 49-2 ترانه/12آذر/10روز خوب Greenstars Khansariha (63) Khansariha (46) 317
سلام سلاااااااااااامممممم Khansariha (96)
خوبین همه ایشالا؟ اوضا خوبه؟

(1395 آذر 20، 23:19)بانو نوشته است:
نقل قول: ای جانم تو عشقمی گلممممممم.منظورمه باش پیشمون منم دست تنهام هی باید تنهایی اینجا تمیز کنم [تصویر:  khansariha%20(7).gif] داداش جناب خان و داداش محمد خو کمک نمیکننن   عزیزم بهترینا برات یه جا نگه داشتم روشم نوشتم دختل عمو کپلم [تصویر:  gigglesmile.gif] مخصوص خودته اینجام نگهت میدارم ازت کار بکشم 
الفرررااااااارررررر.من یه وکیل میخوام ازم دفاع کنه کسی نی؟ مظلوم گیر اوردن

شاد بانو مقاومت نکنه 4chsmu1  بریم کار زیاده 65
دختر گل و کدبانو خودمی Khansariha (89) اینجا خونه خودت هر کار خاصی بکنننننن .داداش محمد و جناب خان هسن میندازیم گردن اونا 19

(1395 آذر 21، 0:12)meep نوشته است: میپ/21اذر/0روز خوب 

این هم نتیجه اعتماد بنفس کاملا بیخود حتی ذره ای هم تحت فشار نبودم که با اعتماد به نفس احمقانه دوباره زمینم زد بددددددد بازیکنیه این نفس بد جووور

پ ن:حتما دیدین بجای اذر ماه نوشته بودم ابان :( خب اینم از عوارض وحشتناک خ ا لعنتی

داداش خوبم درسته نباید زود به خودمون خیلی مطمعن بشیم.من خودم بده ۸ ماه کلا گفتم تموم شده و تا حدودی مواظب خیلی چیزا نبودم و با یه بار انحراف ذهن بازم برگشتم اول خط.اما مهم اینه تجربه بشه ایشالا دوباره
یا علی  Khansariha (69)

(1395 آذر 21، 0:44)taraneh_sss نوشته است:  
ترانه/12آذر/9روز خوب 

ماشالا به دخترمون 49-2 عالیه  عالیه ترانه خوش صدام 4chsmu1
گل دختری کم کم داری میری ۲۰ روزه .میخام یه کله بری جلو تا برسی به بهتریناااا
49-2

(1395 آذر 21، 12:51)بانو نوشته است: بانو/ 21 آذر/ 1 روز

چی شددد 17 آجی ظرفا هم میدم تو بشوریا Lol
آجی جونمممم ۲۱ اذرزررر تا همیشه قراره روزه پاکیه تو باشه و همیشه تو ذهنت بمونه.شکستی نیس دیگه  41 
یا علی اجی خوبمممم پاشو بزنیم دهن شیطوننن

(1395 آذر 21، 16:54)nasim021 نوشته است: نسیم021/اذر19/دو روز خووووووووب 

نسیم خوش خبرم 4chsmu1 خبرا خوب اوردی از یه شروع زیبااااا Khansariha (69)
ماشالا ۸ روز دیگه جشن نسیم جونمونه 49-2 
ممنونم از اعلام وضعیت زیبات

(1395 آذر 21، 19:25)taraneh_sss نوشته است: سلام 49-2 49-2 ترانه/12آذر/10روز خوب

Khansariha (63) Confetti 41 Greenstars Khansariha (96) Khansariha (70) 

ماشالا به گل دختر ترانه بانوووووو
جیغ جیغ
سوت سوتتتت افرین به تووووو 
clapping  
خیلی عالی بودی واقعا بت افتخار میکنیممم ایشالا ۲۰ روزه هم عالی بری جلوووو

م   ن م ی ت و ن م

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 16 مهمان