امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

ali2872/یازده دی/0 روز خوب
[img=0x0]http://3ali3.com/wp-content/uploads/2016/02/god-1.jpg[/img]
هستی/۱۰دی/0روز خوب
صد بار اگر توبه شکستی باز آ 53 53
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]

سلاااااااااااام
بالاخره یه روز پاک موندم!ولی خب نشد بیام بگم
نسیم021/دی10/صفر روز خوب
زیبا ترین ستاره رو زمینی خدادوست داره
تو بهتری از همه به حرف آدما محل نده
یه معجزست خنده هات..
[تصویر:  nasimhayat.png]
هستی۷۰/ ۱۱دی/یکروز خوب

11دی/0روز خوب Hanghead
[تصویر:  05_blue.png]
سلام دوستان. شروع مجدد...
11 دی / 0 روز خوب
 "بسم الله الرحمن الرحیم" 

لیست بروز شده * 11 / 10 / 95 *

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]  

Khansariha (46) fatemeh.80ا / ؟ ............................................................ [تصویر:  z_kreis3.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان Khansariha (46)
زندگی خالی نیست / 19 آذر ...................................... [تصویر:  4.gif]روز خوب داری قهرمان
سعیــد / ؟ ..................................................................... [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
تحت تعقیب / 9 دی .......................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان  
هستی70 / 11 دی .......................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 
پرواز به آسمان / 2 دی ................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 
shahin6990ا / 23 آذر .................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 

[تصویر:  120.gif]

sanctityا / 11 دی .............................................  بسم الله قهرمان
meepا / 11 دی ..................................................  بسم الله قهرمان
ali2872ا / 11 دی ................................................  بسم الله قهرمان
nasim021ا / 10 دی .............................................  بسم الله قهرمان
alireza.hا / 10 دی ................................................  بسم الله قهرمان
شبگرد تنها / 9 دی .................................................  بسم الله قهرمان
آنو / 24 آذر .......................................................  بسم الله قهرمان

[تصویر:  coffeebath.gif]
53
نسیم021/دی11/صفر 20 20
یه معجزست خنده هات..
سلام سلامممممم Khansariha (8) Khansariha (48)
خوبین بچه هایه گل ۱۰ روزه
با اینکه شیطونه کمی نفوذ کرده اما با شکست روبه رو شده چون قهرمانایه ما محکم وایسادن و نا امیدی را راه ندادن 41
عالیه دوستان Khansariha (69)
داداش محمد خوش برگشتی 302

(1395 دي 11، 0:44)تحت تعقیب نوشته است: سلام به دوستان عزیزم  
امیدوارم حالتون خوب باشه 
امروز خیلی سخت بود کل روز تو خونه تنها بودم کلی وسوسه کلی حرف تو سرم بود ولی تونستم جلوش وایسم  
کتاب خوندم هروقت وسوسه اومد تو سرم شنا رفتم نزاشتم از راه پاکی دورم کنه انرژیمو تخلیه کردم
الانم خیلی خوشحالم و از خدا تشکر میکنم که کمکم کرده و ازش میخوام دست هممونو بگیره 
الانم اولای شنبس خواستم سریع اعلام وضعیت کنم
تحت تعقیب
9 دی
2 روز خوب 
ایشاالله روز خوبی باشه واس هممون منم زودتر اعلام وضعیت کردم که بجنگم که دوستای گلم نگن فقط حرف میزنه 

آفرین آفرین داداش تحت تعقیب 49-2
خیلی عالیه مقاومت زیبات و افکار زیباترت 49-2 خیلی خوبه که داداش راه را پیدا کردی و خیلی خوشحالمون کردی از این پاکی هر چند اول راه اما زیبا و با مقاومت 2uge4p4 تو عالی هسی و تا تهش میری شکی در ان نیستتتت Khansariha (69)
 و خو شحالم که خدا جونا بش نزیک شدی عالیه.به اعتبار زیبا هدیه کار قشنگت و صحبتا قشنگترت Khansariha (46) در پناه حق

(1395 دي 11، 0:59)ali2872 نوشته است: ali2872/یازده دی/0 روز خوب

داداش علیزضا Swear1 چی شده Swear1 چرا میزاری شیطونه هی وز وز کنه Swear1
میدونم اراده و انرژیت زیباست و شکی در ان ندارم که میتونی از بهترینا باشی.پاشو یا علی بگو خدا جونتم صدا کن ازش بخاه مطمعن باش که هواتا داره .اما ازش بخاه 
یا علی 53

(1395 دي 11، 1:49)هستی۷۰ نوشته است: هستی/۱۰دی/0روز خوب

هستی خانم خوشکلممممم خوش اومدی 302
آجی نازم ایشالا یه استارت زیبا میکنی و عالی پیش میرییییییی Khansariha (69)
هر روز منتظر اعلام پاکی زیبات هستم آجی جون 302

(1395 دي 11، 13:55)nasim021 نوشته است: سلاااااااااااام
بالاخره یه روز پاک موندم!ولی خب نشد بیام بگم
نسیم021/دی10/صفر روز خوب

سلام اجی نازم.آجی نسیمممم آرومممممم باششششششششش Khansariha (89) 
نزار شکستا سریالی بشن.ببین دلیل اصلی چیه ذهنت یا عوامل خارجی
اگه ذهنته باید خودتا آروم کنی و از آشفتگی دور کنی که این کار تنها با نماز و قرآن و حرف زدن با خدا درست میشه Khansariha (36) آجی جان خدا جون هست و هوایشم به ماست پس صداش کن

(1395 دي 11، 18:00)هستی۷۰ نوشته است: هستی۷۰/ ۱۱دی/یکروز خوب

49-2 49-2
عالیه اجی گلم

(1395 دي 11، 19:02)meep نوشته است: 11دی/0روز خوب Hanghead

داداش میپ Shy میخاییم کم کم دیگه تا ۱۰ روز دیگه با جارو بزنمت Swear1 
پاشو محکم بگو یا علی و بکوپ تو دهن شیطون Swear1 تو میتونی من مطمعنم پس پاشووووووووووو
از فردا داداش میپ با انرژی اعلام وضعیت میکنه هورا

(1395 دي 11، 21:24)sanctity نوشته است: سلام دوستان. شروع مجدد...
11 دی / 0 روز خوب

داداش سان تو که خوب پیش رفته بودیاااااا 65
یا علی خوشحالم که بازم محکم وایسادی یا علی داداش خوب Khansariha (69)
ایشالا ۱۰ روز دیگه جشنتتتتت یا علی

(1395 دي 12، 4:09)nasim021 نوشته است: نسیم021/دی11/صفر 20 20

گریه نکن نازنیم Khansariha (45) 
درست میشه یکم فقط سعی و روحیه خوب میخاد .تو میتونی عزیزمممممممم ناراحت نباش
۱۰ صلوات برایه پاکی اجی خوبمون

تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش
خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید . . .

پا میشم تا ثابت کنم منم اراده محکمی دارم 
م   ن م ی ت و ن م
Khansariha (69)  Khansariha (69) 

11 دی / 1 روز خوب
هستی۷۰ /۱۰دی/دوروزخوب

"بسم الله الرحمن الرحیم" 

لیست بروز شده * 12 / 10 / 95 *

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]  

زندگی خالی نیست / 19 آذر ...................................... [تصویر:  4.gif]روز خوب داری قهرمان
سعیــد / ؟ ..................................................................... [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
تحت تعقیب / 9 دی .......................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان  
هستی70 / 10 دی .......................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان 
sanctityا / 11 دی ......................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 
پرواز به آسمان / 2 دی ................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 
shahin6990ا / 23 آذر .................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 

[تصویر:  120.gif]

meepا / 11 دی ..................................................  بسم الله قهرمان
ali2872ا / 11 دی ................................................  بسم الله قهرمان
nasim021ا / 11 دی .............................................  بسم الله قهرمان
alireza.hا / 10 دی ................................................  بسم الله قهرمان
شبگرد تنها / 9 دی .................................................  بسم الله قهرمان
آنو / 24 آذر .......................................................  بسم الله قهرمان

[تصویر:  coffeebath.gif]
53
سلاااام .اقا سرتونو درد نیارم بعد 2 روز کاری سخت بالاخره استارت زدم 317 317 
alireza.h/  یازده دی / 1 روزه پاک 
4chsmu1
سلام من اسمم علی هست 4chsmu1
علی/12 دی/1 روز خوب
پیش به سوی موفقیت با انرژی بریم 49-2
[img=0x0]http://3ali3.com/wp-content/uploads/2016/02/god-1.jpg[/img]
نسیم021/دی11/بالاخره یه روز خووووووووووووووب 2uge4p4 2uge4p4