امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

Man2/١٥اسفند/0روزخوب
من بيشتر از ده روز شده بود كه اينكارو انجام نداده بودم ،،،،ولي توي گروه تعداد روزش رو ثبت نكرده بودم تا اينكه شكسته شد و مجبورم از اول شروع كنم،،،،اين دفعه ميخوام هر روز بيام تعداد روزاي خوبم اينجا ثبت كنم كه اگر وسوسه شدم بدونم چند روز خوب داشتم و دلم نياد اين كارو انجام بدم Hanghead
[تصویر:  nasimhayat.png]
alirza7/ی 13 اسفند / 2 روز خوب
[تصویر:  05_blue.png]
۱۵ اسفند
۱ روز خوب 53
[تصویر:  et7_7.jpg]
سلام سلام گولی گولیااااا
خوبین
خوشین 2uge4p4

(1395 اسفند 15، 9:49)Man2 نوشته است: Man2/١٥اسفند/0روزخوب
من بيشتر از ده روز شده بود كه اينكارو انجام نداده بودم ،،،،ولي توي گروه تعداد روزش رو ثبت نكرده بودم تا اينكه شكسته شد و مجبورم از اول شروع كنم،،،،اين دفعه ميخوام هر روز بيام تعداد روزاي خوبم اينجا ثبت كنم كه اگر وسوسه شدم بدونم چند روز خوب داشتم و دلم نياد اين كارو انجام بدم Hanghead

به به گل دختر خوش اومدییییی 302 یا هلی قشنگم شروع کن اجی جان .تو میتونی بهترینممممم Khansariha (46)
منتظرتم هر روز بیا اجی جونم

(1395 اسفند 15، 14:39)alirza7 نوشته است: alirza7/ی 13 اسفند / 2 روز خوب

عالیه عالیه داداشَشش 49-2 ۸ روز دیگه قرار جشن بگیریماااااا یا علی پس خیلی مواظب باششششش
منتظر اعلام پاکیا قشنگت هستم.یا علی

(1395 اسفند 15، 16:38)summer نوشته است: ۱۵ اسفند
۱ روز خوب 53

به به به داداش سامررررر گلللللل 302 ول بیا یکی بزنمت  Swear1 مگه نگفتم تو بهترینا قرارموننننننن اینجا چه مینمایی 65
داداش خوبم تو یکی از عالیا ۱۰ روزه بودی و خاهی بود .اینکه بعضی وقتا تو اوج شکست میوفتیم باز عادی هست و میگذره پس ذهنتا از تشویش دور کن و آروم باش.تو میتونی بهترین شکی در ان نیس.یا علی
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش
خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید . . .

پا میشم تا ثابت کنم منم اراده محکمی دارم 
م   ن م ی ت و ن م
Khansariha (69)  Khansariha (69) 

سلام 303
Mortezaag37/اسفند ۱۴/روز خوبـــــ:1 Hanghead
عاقبت خاک شود حسن جمال من و تو
خوب و بد می گذرد وای به حال من و تو
14اسفند/1روز خوب
هوووووف خدایا کمکم کن Shy

زندگی زیبا / 16 اسفند / 0 روز خوب 

دلم تنگ شده برای روزای پاکم چقد خوش میگذشت
زنــدگــی به زیبایـــــی خودت زیــباســـت پــــس بـــه زیــــــبایــــی زندگـــی کن!Sham
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]
سامر ۱۵ اسفند
۲ روز خوب 53
شرمندم ابجی دریا Shy
انشالا بازم مثله قبل میرم بالا و ثابت میمونم
[تصویر:  et7_7.jpg]
[quote pid='383324' dateline='1488768792']
Mortezaag37سلام 303
Mortezaag37/اسفند ۱۴/روز خوبـــــ:1 Hanghead
[/quote]

چی شد پس داداش توکه خوب پیشرفتی
امااشکال نداره توقع دارم ایندفه قویتر ومصمم تر پیش بری
موفق باشی
[quote pid='383333' dateline='1488785346']
meep14اسفند/1روز خوب
[/quote]

به به یک پله یک پله میری برسی به پاکی ده روزه
داداش سخت بگیربه خودت اشکال نداره کلافه بشی اماشیرینی بعداینکه میبینی گناه نکردی خیلی میچسبه اون لحظه بگو خداداره منو میبینه تمام سعی خودت روبکن من میدونم بالاخره موفق میشی
(1395 اسفند 16، 13:52)زندگی زیبا نوشته است: هوووووف خدایا کمکم کن Shy

زندگی زیبا / 16 اسفند / 0 روز خوب 

دلم تنگ شده برای روزای پاکم چقد خوش میگذشت

چی شده اجی جان خب همه سعیتوبکن برگردی به همون ارامش روزای پاکت الان که لذت بخش بوده ترک برات راحتتر میتونی ترک کنی موفق باشی

[quote pid='383362' dateline='1488824632']
summerسامر ۱۵ اسفند
۲ روز خوب 53
شرمندم ابجی دریا Shy
انشالا بازم مثله قبل میرم بالا و ثابت میمونم
[/quote]

افرین برو پیش همینطور قوی که از ۲۵روز هم بزنی بالا
موفق باشی
صد بار اگر توبه شکستی باز آ 53 53
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]

سپاس شده توسط
 "بسم الله الرحمن الرحیم" 

لیست بروز شده * 16 / 12 / 95 *

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]  

matin79ا / 18 بهمن .......................................................... [تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان 
aliunknownا / 18 بهمن ..................................................... [تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان  
khodayabomidtoا / 3 اسفند ........................................... [تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان 
maryam.595ا/ 11 اسفند .................................................... [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان  
alireza7ا/ 13 اسفند ............................................................. [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان  
summerا/ 15 اسفند ............................................................. [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان  
creedا/ 2 اسفند .................................................................. [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان  
می خوام ترک کنم / 22 بهمن .............................................. [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان  
mortezaag37ا / 14 اسفند ..................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 
meepا / 14 اسفند .................................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 
تواب / 13 اسفند ..................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 
setiyaا / 28 بهمن ................................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 
به امید خودش / 25 بهمن .................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 

[تصویر:  120.gif]

زندگی زیبا /16 اسفند ...............................................  بسم الله قهرمان
man2ا /15 اسفند ....................................................  بسم الله قهرمان
نسترن /14 اسفند ....................................................  بسم الله قهرمان
poupakا /13 اسفند .................................................  بسم الله قهرمان
rezakp69ا /13 اسفند .............................................  بسم الله قهرمان
vin dieselا /7 اسفند ...............................................  بسم الله قهرمان
sanctityا /5 اسفند ..................................................  بسم الله قهرمان
nameofgodا / 20 بهمن............................................  بسم الله قهرمان

[تصویر:  coffeebath.gif]
53
alirza7 / ی 13 اسفند / 3
بعد از شش روز خراب کردم Shy
دوباره شروع میکنم.تاریخم رو از فردا میزنم.
مریم.۵۹۵ / ۱۸ اسفند / ۰ روز خوب
14اسفند/2روز خوب
17 اسفند/صفر روزخوب
سلام [تصویر:  303.gif] 
Mortezaag37/اسفند 17/روز خوبـــــ:0[تصویر:  hanghead.gif]
  • فک کنم رامو گم کردم Swear1 Khansariha (60) Khansariha (60) 22
عاقبت خاک شود حسن جمال من و تو
خوب و بد می گذرد وای به حال من و تو

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده