امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

(1395 اسفند 19، 16:15)meep نوشته است: میپ/19اسفند/0روز خوب
راستش واقعا کم اوردم بعد سه 4 روز یک دفعه همه چیز بهم میریزه و تبدیل میشم به یه حیوون
دیگه اصلا امیدی به خودم ندارم واقعا کم اورررردم دیگه طاقت تداااااارررررم ;(((

ترک این کار،کار سختیه،اگر سخت نبود یک انجمن برای اینکار تشکیل نمیشد،پس برای انجام یک کار سخت باید سختی رو تحمل کرد،شما هم تا یک جاهایی تحمل میکنی ولی باید سعی کنی بیشتر تمرکز کنی،وقتی خودتو اینطور سرزنش میکنی بیشتر اعصابت خورد میشه وباز دوباره برمیگردی،اینجا کسانی هستند که تا چندین با در روز این کارو انجام میدادندولی بالاخره ترک کردند،پس خوب اینجا همه درد هم رو خوب میفهمن،هرکس هر کمکی بتونه انجام میده،ولی لحظه آخر خودت تنهایی این تویی که میتونی بیایی اینجا و بگی موقعیتش بود انجام بدم ولی انجام ندادم تا همه ما رو خوشحال کنی،
این صحبت هم با تو بود و هم بقیه دوستان.
مریم.۵۹۵/ ۱۸ اسفند/ ۲ روز خوب  49-2
با توکل به خدا تلاش می کنم تعداد روزهای پاکی م رو بالا ببرم Confetti
[تصویر:  nasimhayat.png]
 "بسم الله الرحمن الرحیم" 

لیست بروز شده * 19 / 12 / 95 *

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]  

alireza7ا/ 13 اسفند ............................................................. [تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان  
matin79ا / 18 بهمن .......................................................... [تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان 
summerا/ 15 اسفند ............................................................. [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان  
زندگی زیبا / 17 اسفند ............................................................ [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان  
maryam.595ا/ 18 اسفند .................................................... [تصویر:  2.gif]روز خوب داری قهرمان  
creedا/ 2 اسفند .................................................................. [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان  
می خوام ترک کنم / 22 بهمن .............................................. [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان  
setiyaا / 28 بهمن ................................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 
به امید خودش / 25 بهمن .................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 

[تصویر:  120.gif]

aliunknownا /19 اسفند ..........................................  بسم الله قهرمان
meepا /19 اسفند ....................................................  بسم الله قهرمان
تواب /19 اسفند .......................................................  بسم الله قهرمان
ali2872ا /18 اسفند .................................................  بسم الله قهرمان
mortezaag37اا /18 اسفند .......................................  بسم الله قهرمان
khodayabomidtoا /17 اسفند ..................................  بسم الله قهرمان
man2ا /15 اسفند ....................................................  بسم الله قهرمان
نسترن /18 اسفند ....................................................  بسم الله قهرمان
poupakا /13 اسفند .................................................  بسم الله قهرمان
rezakp69ا /13 اسفند .............................................  بسم الله قهرمان
vin dieselا /7 اسفند ...............................................  بسم الله قهرمان
nameofgodا / ؟ .......................................................  بسم الله قهرمان

[تصویر:  coffeebath.gif]
53
(1395 اسفند 19، 20:06)فلپس نوشته است: Shy علتش چیه که اسم همرو توی لیست روزهای خوب وارد میکنین به غیر از من؟

سلام آقا فلپس عزیز 49-2
علتش اینه که شما خدا را شکر 10 روز پاکی را پشت سر گذاشتی و دیگه نیازی نیست مسابقه 10 روزه اعلام وضعیت کنی 128fs318181
53
علی/19اسفند/1 روز خوب
[img=0x0]http://3ali3.com/wp-content/uploads/2016/02/god-1.jpg[/img]
سلام به همه .. 
آقا منم بازی !

صبور .1 روز  53
[تصویر:  u0o_%D9%BE%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86_%D9%8...D9%842.jpg]
[تصویر:  05_blue.png]
سلاممممم سلامممممم به همههههههههه 
خوبینننننن خوشیننننننننننن 2uge4p4
ایشالا یه هفته عالی شروع میکنیمممممم

(1395 اسفند 18، 22:11)ali2872 نوشته است: سلام 

علی/18 اسفند/0روز خوب

دوره بدی بود دوباره برگشتم از اول شروع کنم
خدایا به امید تو

خیلی خیلی خوش اومدییی 302  ایشاالله دور جدید خیلی خوبییییی شروع کنی تو میتونی شکی در آن نیستتتت Khansariha (69)
یا علی منتظر اعلام وضعیتا زیبات هستم

(1395 اسفند 19، 0:10)summer نوشته است: سامر
۱۵ اسفند
۴ روز خوب Shy

به به داداش سامررررررررر چرا سرخ شدی 4chsmu1 قراره ۶ روز عالی دیگم‌طی کنیا قهرماننننننن Khansariha (69)
میخام مثل قبل بترکونیا تو از بهترینایی مطمعنم میتونی Khansariha (69)
منتظر اعلام وضعیتات هستمممممم

(1395 اسفند 19، 9:39)meep نوشته است: 14اسفند/4روز خوب
 از دیروز یخورده دارم وسوسه میشم خدا کنه که دووم بیارم

داداش دادش تو دووم میاری من شکی در ان نیست یکم طاقت بیار دیگه حله مطمعن باش Khansariha (69) 
تو میتونی بگذرونی مطمعنم قهرماننننننننن Khansariha (69)

(1395 اسفند 19، 10:25)تـــواب نوشته است: تواب / 19 بهمن / 0

داداش تواب Hanghead چی شده که تو شکست قرار گرفتی Shy پاشو پاشو محکم شروع کن پاشو Khansariha (69)
یا علی

راستش واقعا کم اوردم بعد سه 4 روز یک دفعه همه چیز بهم میریزه و تبدیل میشم به یه حیوون

داداش میپ آروم باش درکت میکنم هرزگاهی بدن اینجور میکنه اروم باش Khansariha (69)
پاشو یا علی دوباره شروع کن کمم نیار

(1395 اسفند 19، 20:06)فلپس نوشته است: Shy علتش چیه که اسم همرو توی لیست روزهای خوب وارد میکنین به غیر از من؟

در حیطه تخصصی جناب خانه 4chsmu1 Khansariha (56)

(1395 اسفند 19، 20:09)فلپس نوشته است: فلپس/28بهمن/21 روز خوب

افرین به توووو چقد روز خوببببببببب 49-2 داداش باید با یه پرواز بفرستمت ۲۰ روزه 302
خیلی خوب پیش رفتی تو بهترینی

(1395 اسفند 19، 20:37)aliunknown نوشته است: سلام به همه امیدوارم حالتون خوب باشه ...
بدجور خراب کردم ..
علی / 19 اسفند / 0 روز خوب
امیدوارم بتونم مثل قبلا بشم ....
Hanghead

معلومه که میتوووونییییییببی ما نا امیدی و سستی نداریما یا علی پاشو پاشو
منتظرت اعلام وضعیت زیباتم

(1395 اسفند 19، 21:18)alirza7 نوشته است: alirza7 /ی 13 اسفند / 6 روز خوب  49-2 Khansariha (69)

چه عالییییییییییی فقط ۴ روز دیگه قهرمان 49-2
خیلی عالی پیش رفتی هورااااا هوراااااا 49-2
با علی

(1395 اسفند 20، 0:13)drift نوشته است:

ترک این کار،کار سختیه،اگر سخت نبود یک انجمن برای اینکار تشکیل نمیشد،پس برای انجام یک کار سخت باید سختی رو تحمل کرد،شما هم تا یک جاهایی تحمل میکنی ولی باید سعی کنی بیشتر تمرکز کنی،وقتی خودتو اینطور سرزنش میکنی بیشتر اعصابت خورد میشه وباز دوباره برمیگردی،اینجا کسانی هستند که تا چندین با در روز این کارو انجام میدادندولی بالاخره ترک کردند،پس خوب اینجا همه درد هم رو خوب میفهمن،هرکس هر کمکی بتونه انجام میده،ولی لحظه آخر خودت تنهایی این تویی که میتونی بیایی اینجا و بگی موقعیتش بود انجام بدم ولی انجام ندادم تا همه ما رو خوشحال کنی،
این صحبت هم با تو بود و هم بقیه دوستان.

دقیقااااااا مرسی از حرفایه قشنگتتتتتت

(1395 اسفند 20، 0:47)Maryam.595 نوشته است: مریم.۵۹۵/ ۱۸ اسفند/ ۲ روز خوب  49-2
با توکل به خدا تلاش می کنم تعداد روزهای پاکی م رو بالا ببرم Confetti

آبجی مریم من شیرههه  تو میتونی عالیههههههههه   به امید خدا ادامه میدیممممم
یا علی

(1395 اسفند 20، 4:22)جناب خان :) نوشته است:

سلام آقا فلپس عزیز 49-2
علتش اینه که شما خدا را شکر 10 روز پاکی را پشت سر گذاشتی و دیگه نیازی نیست مسابقه 10 روزه اعلام وضعیت کنی 128fs318181

4chsmu1 Khansariha (69)
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش
خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید . . .

پا میشم تا ثابت کنم منم اراده محکمی دارم 
م   ن م ی ت و ن م
Khansariha (69)  Khansariha (69) 

[تصویر:  nasimhayat.png]

alirza7 /ی 20 اسفند /0  809197ps94ijjhwg Tears
سلام به بچه های کانونی   من بعد از مدت ها غیبت دوباره اومدم کانون تا با یه عزم پولادی این لعنتی رو ترکش کنم... خدایا به امید خودت.. 53 128fs318181
سوگند به نام جاودان عبّاس (ع)       سوگند به چشم خون فشان عبّاس (ع)

هرگز نکند حسین (ع) نومید مرا       چون میدهمش قسم به جان عبّاس (ع)

20 اسفند/1 روز خوب

ارسال شده از LG-D855s با استفاده از kanoon
تواب / 19 اسفند / 33 ساعت
زندگی زیبا / 17 اسفند / 4 روز خوب 53 خدایا کمکم کن
زنــدگــی به زیبایـــــی خودت زیــباســـت پــــس بـــه زیــــــبایــــی زندگـــی کن!Sham
[img=0x0]http://www.ktark.com/nasimhayat.png[/img]
میپ/19اسفند/1روز خوب
سلام ، 
صبور / 19 اسفند / 2 روز خوب  53
[تصویر:  u0o_%D9%BE%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86_%D9%8...D9%842.jpg]
پیرمرد ها رو هم اینجا راه میدین؟! 1
[تصویر:  1516091_1378333602425510_322294495_n.jpg]

535353

موضوعات مرتبط با این موضوع...