امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

سلام سلام 2uge4p4
خوبیننننننن خوشبیییننننننن 302

(1396 فروردين 22، 22:15)mamad68 نوشته است: محمد 68 / 22 فروردین / ترک خ.ا / 1 روز خوب

داداش محمددددددد خیلی خیلی خوش برگشتییی 317
یه شروع محکم و تپل بکنا به امید خدا تو حتما میتونی شک نکن
یا علی

(1396 فروردين 23، 0:16)aliunknown نوشته است: خداحافظ خ.ا لعنتی برای همیشه Khansariha (69)
علی / 22 فروردین / 1 روز خوب / میخوام فروردین رو به خوبی تموم کنم ....

همینهههههه Khansariha (69) چه انرژی قشنگییییی به به
عالیه داداش به این میگن یه شروع عالی و محکم ادامه بده پهلوون

(1396 فروردين 23، 6:30)Mortezaag37 نوشته است: Mortezaag37/فروردین۱۵/روز خوب: 9

داداش قهرمانهههههه جیغ 49-2
فقط ۱ روز دیگهههه قهرمان چقد عالی پیش رفتی خیلی خوبه آفرین
در پناه حق

(1396 فروردين 23، 14:34)meep نوشته است: میپ/23فروردین/به این ساعت 0روز خوب

ایشالله این صفرا از بین میرهههه من میدونم
که داداش میپم راه و دلیل شکستا پیدا و کنترل میکنه من مطمعنممممم

.

(1396 فروردين 23، 14:51)sina1401sina نوشته است: sina1401sina/فروردین23/ 0

به به ،خوش اومدی داداش سینااااااااا
یه استارت عالی قراره داشته باشیاااااااا آفرین همینه Khansariha (69)
منتظر اعلام پاکیات هستممممممم
یا علی

(1396 فروردين 23، 17:52)اقام اباالفضل نوشته است: اقام اباالفضل/18فروردین/6 روز خوب و عالی 53 128fs318181

سلاممم داداش خوش اومدیییییییی
وای چه دست پرم اومدی خیلی خوبه ۶ روز عالی فقط ۴ روز دیگهههههه جشن داریم هورالاااااا
منتظر اعلام پاکیا زیبات هستم

(1396 فروردين 23، 19:50)پسر جهنمی نوشته است: پسر جهنمی/23 فروردین/ 1 روز خوب Khansariha (69) Khansariha (69) Khansariha (69) 
التماس دعا

داداش بهشتی آفرینننننننن 49-2
چه شروع عالی همینهههههههه
ایشالله یه کله میری تا بهترینا 
یا علی

(1396 فروردين 23، 23:43)meysam9898 نوشته است: سلام حیف نشد که بشه ولی دوباره شروع میکنم
24فروردین/0روز خوب/meysam9898

اخ چی شد Hanghead 
اشکال ندارههه پاشو پاشو دوباره
آفرین تو بهتریتی یا علی
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش
خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید . . .

پا میشم تا ثابت کنم منم اراده محکمی دارم 
م   ن م ی ت و ن م
Khansariha (69)  Khansariha (69) 

[تصویر:  nasimhayat.png]

سپاس شده توسط
"بسم الله الرحمن الرحیم" 

لیست بروز شده * 23/ 01 / 96 *  

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]  

Khansariha (46) donya_aا / ؟ ....................................................................... [تصویر:  z_herz1.gif][تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان Khansariha (46) 
mortezaag37ا / 15 فروردین .................................................. [تصویر:  9.gif] روز خوب داری قهرمان
maryam.595ا/ 18 اسفند ...................................................... [تصویر:  9.gif]روز خوب داری قهرمان 
آقام اباالفضل / 18 فروردین ...................................................... [تصویر:  6.gif]روز خوب داری قهرمان 
mahdi24ا/ 12 فروردین ............................................................ [تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان  
yazahra1ا/ 21 فروردین ............................................................. [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان   
summerا/ 15 اسفند ................................................................ [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان  
ali2872ا / 22 اسفند ............................................................... [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
ali2pا/ 18 فروردین ...................................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان   
predictorا / 29 اسفند .............................................................. [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
slmdonya2012ا / 18 فروردین ................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان   
aliunknownا / 22 فروردین .......................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان   
mamad68ا / 22 فروردین ............................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان   
پسر جهنمی / 23 فروردین .............................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان    
تواب / 18 فروردین ........................................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان  
جناب خان 1 / 16 فروردین ............................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 
وریا / 25 اسفند ........................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 
روزبه / 22 اسفند ........................................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 

49-2 49-2 49-2

meysam9898ا /24 فروردین ......................................  بسم الله قهرمان
sina1401sinaا /24 فروردین ......................................  بسم الله قهرمان
meepا /23 فروردین ...................................................  بسم الله قهرمان
thankfulا /22 فروردین ...............................................  بسم الله قهرمان
silvermanا /21 فروردین ............................................  بسم الله قهرمان
آقای اراده /16 فروردین .............................................  بسم الله قهرمان
حامد 277 /14 فروردین ..............................................  بسم الله قهرمان
ansariiا /14 فروردین ................................................  بسم الله قهرمان
زندگی خالی نیست /6 فروردین ..................................  بسم الله قهرمان
alireza.hا /7 فروردین ................................................  بسم الله قهرمان
m.sabriا /7 فروردین ..................................................  بسم الله قهرمان
alireza7ا /2 فروردین ................................................  بسم الله قهرمان
man2ا /15 اسفند ......................................................  بسم الله قهرمان
نسترن /18 اسفند .....................................................  بسم الله قهرمان

[تصویر:  coffeebath.gif]
53
 سپاس شده توسط
میپ/23فروردین/1روز پاکی
با بدبختی دارم میگذرونم. Hanghead Khansariha (56)
[تصویر:  05_blue.png]
سلام خدمت تمام اعضا
پسر جهنمی/24 فروردین /2 روز خوب
تا حالا اینقد حس خوب نداشتم Confetti Confetti Khansariha (69) Khansariha (69) 317 317   لتماس دعا
هر روزى که بر انسان وارد شود،گوید:من روز جدیدى هستم،من بر اعمال و گفتار تو شاهد مى باشم.سعى کن سخن خوب و مفید بگویى،کار خوب و نیک انجام دهى.من در روز قیامت شاهد اعمال و گفتار تو خواهم بود.و بدان امروز که پایان یابد دیگر مرا نخواهى دید وقابل جبران نیست.

5353 امام علی (ع)5353
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
 سپاس شده توسط
نقل قول:
sina1401sina/فروردین23/ 1
49-2 317 Khansariha (69)
می خواستم زندگی کنم ، راهم را بستند
ستایش کردم ، گفتند خرافات است
عاشق شدم ، گفتند دروغ است
گریستم ، گفتند بهانه است
خندیدم ، گفتند دیوانه است
دنیا را نگه دارید ، می خواهم پیاده شوم !
((دکتر علی شریعتی))
سلام سلام
چطورین قهرماناااا

(1396 فروردين 24، 14:35)meep نوشته است: میپ/23فروردین/1روز پاکی
با بدبختی دارم میگذرونم. Hanghead Khansariha (56)

داداش میپ شیرههههه 317 عالیه عالیه داداش من میدونم خو تو کم نمیاری افرین

(1396 فروردين 24، 16:38)پسر جهنمی نوشته است: سلام خدمت تمام اعضا
پسر جهنمی/24 فروردین /2 روز خوب
تا حالا اینقد حس خوب نداشتم Confetti Confetti Khansariha (69) Khansariha (69) 317 317   لتماس دعا

همینههههه Khansariha (69)  عالیه پسر بهشتی ۸ روز دیگه جشن داریما پس محکم برو جلوووووووو
ماشالله

م   ن م ی ت و ن م

[تصویر:  64.gif]

[تصویر:  73542_eynak.gif]جناب خان 1 / 18 فروردین / [تصویر:  8.gif] روز خوب[تصویر:  73542_eynak.gif]

[تصویر:  18672_bandari.gif][تصویر:  cancan.gif][تصویر:  18672_bandari.gif]
53
25فروردین/0روز خوب
سلام به همه 49-2
 alireza.h / بیست و پنج فروردین / 0 روز خوب 4chsmu1
30 فروردین تولدمههه 2uge4p4
سلام به همه
پسر جهنمی/25 فروردین/3 روز خوب
فعلا اوضاع روبه راهه به لطف خدا
Khansariha (69) Khansariha (69) Khansariha (69) 317 317 317 Confetti Confetti
هر روزى که بر انسان وارد شود،گوید:من روز جدیدى هستم،من بر اعمال و گفتار تو شاهد مى باشم.سعى کن سخن خوب و مفید بگویى،کار خوب و نیک انجام دهى.من در روز قیامت شاهد اعمال و گفتار تو خواهم بود.و بدان امروز که پایان یابد دیگر مرا نخواهى دید وقابل جبران نیست.

5353 امام علی (ع)5353
سلام سلام
خوبین

(1396 فروردين 25، 11:13)meep نوشته است: 25فروردین/0روز خوب

داداش میپ کم نیار اینقد وایسا تا مجبور بشه کمتر بشه.
باخره باید راهی باشههههه 
من مطمعنمممم میتونی 
یا حق

(1396 فروردين 25، 11:54)alireza.h نوشته است: سلام به همه 49-2
 alireza.h / بیست و پنج فروردین / 0 روز خوب 4chsmu1
30 فروردین تولدمههه 2uge4p4

تولد تولد تولدت مبارککککککککک جیغ
۳۰ برات تولد میگیریم هوراااا 49-2
پس پاک بمون تا تولدتاااا ماشالله عالیه

(1396 فروردين 25، 14:24)پسر جهنمی نوشته است: سلام به همه
پسر جهنمی/25 فروردین/3 روز خوب
فعلا اوضاع روبه راهه به لطف خدا
Khansariha (69) Khansariha (69) Khansariha (69) 317 317 317 Confetti Confetti

آفرین به تو داداش بهشتییییییییی
عالیه عالیه تو بهترینییییی من میدونم تو میتونی 
یا علی

م   ن م ی ت و ن م

تواب / 22 فروردین / 2 روز و چهار ساعت خوب
بذار خیالتو راحت کنم

اگه واقعا  میخوای ترک کنی 

باید مراقب چشم و ذهنت باشی

(کلیک)
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
پسر حهنمی/26 فروردین/4 روز خوب

خودشه اینه خدایا شکرت Khansariha (69) Khansariha (69) Khansariha (69) Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (46) Khansariha (46) 317 317 49-2 49-2 Confetti Confetti

5353 امام علی (ع)5353
25فروردین/1روز خوب

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 13 مهمان