امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

(1396 فروردين 25، 10:51)جناب خان :) نوشته است:
[تصویر:  64.gif]

[تصویر:  73542_eynak.gif]جناب خان 1 / 18 فروردین / [تصویر:  8.gif] روز خوب[تصویر:  73542_eynak.gif]

[تصویر:  18672_bandari.gif][تصویر:  cancan.gif][تصویر:  18672_bandari.gif]

وای بابا جناببببببب ببخشید نمیدونم چرا نخورده 4chsmu1 
به چه استیکرا قشنگییییبببیییی 49-2  من آخرش نتونسم پیدا کنم [تصویر:  cancan.gif]
پس میدزدم 65 عالیه خیلی خوب پیش رفتی هورا
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش
خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید . . .

پا میشم تا ثابت کنم منم اراده محکمی دارم 
م   ن م ی ت و ن م
Khansariha (69)  Khansariha (69) 

[تصویر:  nasimhayat.png]

ALIREZA.H/ بیست و ششم فروردین / 0 روز خوب
میپ/27فروردین/0روز خوب
[تصویر:  05_blue.png]
تواب / 27 فروردین / 0 روز
پسر جهنمی/27 فروردین/5 روز خوب
هر چی میرم جلو تر سخت تر میشه
دعا کننین برام دووم بیارم
هر روزى که بر انسان وارد شود،گوید:من روز جدیدى هستم،من بر اعمال و گفتار تو شاهد مى باشم.سعى کن سخن خوب و مفید بگویى،کار خوب و نیک انجام دهى.من در روز قیامت شاهد اعمال و گفتار تو خواهم بود.و بدان امروز که پایان یابد دیگر مرا نخواهى دید وقابل جبران نیست.

5353 امام علی (ع)5353
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
alireza.h/ بیست و 7 فروردین / 1 روز خوب
به خودم جایزه میدم که کنترل کنم 4chsmu1
باز هم لغزش و هیچ کسی هم مقصر نیست الا خودم 
تواب /27 فروردین / 0
سلام سلامممممم به همه دوستان خوببببب

(1396 فروردين 26، 8:40)هادی نوشته است:
بذار خیالتو راحت کنم

اگه واقعا  میخوای ترک کنی 

باید مراقب چشم و ذهنت باشی

(کلیک)

مرسی داداش هادی لایکک 302

(1396 فروردين 27، 0:37)meep نوشته است: میپ/27فروردین/0روز خوب

داداش میپپپپ چطو شده Hanghead
پاشو پاشو هم خوب فکر کن هم خوب شروع کن .ببین چه راهی که نرفتی اونا برو .از روشا قدیمی استفاده نکن

(1396 فروردين 27، 13:04)پسر جهنمی نوشته است: پسر جهنمی/27 فروردین/5 روز خوب
هر چی میرم جلو تر سخت تر میشه
دعا کننین برام دووم بیارم

داداش بهشتی شیرههههههههههههههه 49-2
تو میتونی تو دووم میاریییی شک نکنننننن
عالیه نصف راه رفتی پس محکم وایسا آفرین

(1396 فروردين 27، 13:35)alireza.h نوشته است: alireza.h/ بیست و 7 فروردین / 1 روز خوب
به خودم جایزه میدم که کنترل کنم 4chsmu1

هورا چه اراده ای 49-2 
ماهم جایزه میدیما اینقده مهربونیممممممم 4chsmu1
داداش محکم شروع کن کم هم نیاررررر یا علی

(1396 فروردين 27، 20:31)تـــواب نوشته است: باز هم لغزش و هیچ کسی هم مقصر نیست الا خودم 
تواب /27 فروردین / 0

داداش تواب تو خیلی قوی هسی من میدونم  میشناسمت
درسته لغزش داشتی اما پاشو پاشو یا علی بگو تو میتونی قهرمان 
در پناه حق
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش
خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید . . .

پا میشم تا ثابت کنم منم اراده محکمی دارم 
م   ن م ی ت و ن م
Khansariha (69)  Khansariha (69) 

[تصویر:  nasimhayat.png]

میپ/27فروردین/1روز خوب
پسر جهنمی/28 فروردین/6 روز خوب
حالا وای وای وای وای وای وای
هم خدا رو شکر میکنم و خوشحالم 
هم خیلی میترسم هرچقدر پیش میرم مسیر سخت تر و تنگ تر میشه  نمیدونم آخر این تنگی ها کجاست   ولی تا اون روز مشتاقانه صبر می کنم هر چند این صبوری ها برایم تلخ است و سخت است ولی قطعا ان مع العسر یسرا
هر روزى که بر انسان وارد شود،گوید:من روز جدیدى هستم،من بر اعمال و گفتار تو شاهد مى باشم.سعى کن سخن خوب و مفید بگویى،کار خوب و نیک انجام دهى.من در روز قیامت شاهد اعمال و گفتار تو خواهم بود.و بدان امروز که پایان یابد دیگر مرا نخواهى دید وقابل جبران نیست.

5353 امام علی (ع)5353
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
سلام
جناب خان 1 / 18فروردین / 11 روز خوب
مارفتیم 49-2
53
 سپاس شده توسط
alireza.h/ بیست و 8 فروردین / 1 روز خوب
سلااااااااام گرم ویژه بچه های گل ده روزه 317 317
و همچنین سرپرستان گرامی 303

میگم منم میخوام از نو شروع کنم49-2

البته باید در بالا رایزنی کنم ببنیم میذارن یا نه
آخه من دیگه سنی ازم گذشته 53258zu2qvp1d9v
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
"بسم الله الرحمن الرحیم" 

لیست بروز شده * 28/ 01 / 96 *  

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]  

mortezaag37ا / 15 فروردین .................................................. [تصویر:  9.gif] روز خوب داری قهرمان
maryam.595ا/ 18 اسفند ...................................................... [تصویر:  9.gif]روز خوب داری قهرمان 
پسر جهنمی / 28 فروردین .............................................................. [تصویر:  6.gif] روز خوب داری قهرمان    
آقام اباالفضل / 18 فروردین ...................................................... [تصویر:  6.gif]روز خوب داری قهرمان 
mahdi24ا/ 12 فروردین ............................................................ [تصویر:  5.gif] روز خوب داری قهرمان  
yazahra1ا/ 21 فروردین ............................................................. [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان   
summerا/ 15 اسفند ................................................................ [تصویر:  4.gif] روز خوب داری قهرمان  
ali2872ا / 22 اسفند ............................................................... [تصویر:  3.gif] روز خوب داری قهرمان
ali2pا/ 18 فروردین ...................................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان   
predictorا / 29 اسفند .............................................................. [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
slmdonya2012ا / 18 فروردین ................................................... [تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان   
alireza.hا / 28 فروردین ............................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان   
meepا / 27 فروردین ..................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان   
sina1401sinaا / 23 فروردین ........................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان   
aliunknownا / 22 فروردین .......................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان   
mamad68ا / 22 فروردین ............................................................. [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان   
جناب خان 1 / 16 فروردین ............................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 
وریا / 25 اسفند ........................................................................... [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 
روزبه / 22 اسفند ........................................................................ [تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان 

49-2 49-2 49-2

تواب /27 فروردین .....................................................  بسم الله قهرمان
meysam9898ا /24 فروردین ......................................  بسم الله قهرمان
thankfulا /22 فروردین ...............................................  بسم الله قهرمان
silvermanا /21 فروردین ............................................  بسم الله قهرمان
آقای اراده /16 فروردین .............................................  بسم الله قهرمان
حامد 277 /14 فروردین ..............................................  بسم الله قهرمان
ansariiا /14 فروردین ................................................  بسم الله قهرمان
زندگی خالی نیست /6 فروردین ..................................  بسم الله قهرمان
m.sabriا /7 فروردین ..................................................  بسم الله قهرمان
alireza7ا /2 فروردین ................................................  بسم الله قهرمان
man2ا /15 اسفند ......................................................  بسم الله قهرمان
نسترن /18 اسفند .....................................................  بسم الله قهرمان

[تصویر:  coffeebath.gif]
53
29فروردین/0روز خوب
باز هم باخت به محرک خارجی
خودمم میدونم دارم چرت و پرت میگم فقط دارم گند کاری خودمو توجیه میکنم

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 15 مهمان