امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 10 روزه شرط: اعلام حضور در مسابقه (سرپرست: همساده و Queen)

مهنام / ٢٢ آذر / ١
(1396 آذر 22، 17:11)chika نوشته است: اقای پیروز
یک روز یک روز باید بشه ۱۰ روز
خوب بسازیدش
نذارید وسوسه ها از پا درتون بیاره
محکم باشید
Khansariha (69)

ممنون از تشویق شما  53 
پ ن  1 : امروز در عرض یکساعت 9 تا موقعیت کنترل نگاه در فضای واقعی  برام پیش اومد خدا رحم کرد خراب نکردم . الان هم شیطون داره وسوسه می کنه خدا بهم رحم کنه . Swear1

پ . ن 2 : کاشکی خانم ها تو لباس پوشیدن یکم مراعات آقایون هم می کردند و هر لباسی را به تن نمی کردند .  Shy
پ . ن 3 : من که به تغییر پوشش خانم ها امیدی ندارم پس اراده خودم را قوی می کنم Khansariha (46)
 ( 0+) - (0 -) Khab
 (0+)  - (0-)        23 
 (0+) - (0-)       65

THANKS GOD : [ACII[II]AE]

سپاس شده توسط
(1396 آذر 22، 21:20)خدا میدونه نوشته است:
(1396 آذر 22، 20:37)sinaashoori نوشته است: امروز قرار بود نهمین روز باشه Shy  

shit

فک نکنم یهویی بشه مگر با ارده ی قوی به نظرم کم کم فاصله زمانی باید کم شه Hanghead

چرا به نظرم هم یهویی می شه هم کم کم بستگی داره طرف چه طوری بخواد ترکش کنه . وگرنه ترک یهوییش هیچ مشکلی را بوجود نمیاره . یه خرده اعصاب خوردی داره که اونم بعد از ترک کاملا از بین می ره . Shy
 ( 0+) - (0 -) Khab
 (0+)  - (0-)        23 
 (0+) - (0-)       65

میپ/23اذر/0روز خوب
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
(1396 آذر 22، 18:19)خدا میدونه نوشته است: خدامیدونه/21آذر/1روز خوب Hanghead
سلام داداشم . خوش اومدی به جمعمون . امیدوارم روزای خوبی رو بتونی کنار ما تجربه کنی . که میدونم میتونی 303 303

(1396 آذر 22، 20:37)sinaashoori نوشته است: امروز قرار بود نهمین روز باشه Shy  

shit

اصلا خودتو ناراحت نکن . درسته که سخته ولی ازین اتفاق تجربه بگیر برای رسیدن به موفقیت . باید جلوش بایستی و از خدا ، فقط و فقط از خدا برای این مبارزه یاری بگیری .  Khansariha (69) Khansariha (69)

(1396 آذر 22، 23:18)mahnam نوشته است: مهنام / ٢٢ آذر / ١

سلام آجی گلم . خوش اومدی خواهری . ببینم چه میکنی . منتظرت پیروزی های قشنگت هستیم  2uge4p4 2uge4p4

(1396 آذر 23، 2:24)pirooz97 نوشته است: :
پ ن  1 : امروز در عرض یکساعت 9 تا موقعیت کنترل نگاه در فضای واقعی  برام پیش اومد خدا رحم کرد خراب نکردم . الان هم شیطون داره وسوسه می کنه خدا بهم رحم کنه . Swear1

پ . ن 2 : کاشکی خانم ها تو لباس پوشیدن یکم مراعات آقایون هم می کردند و هر لباسی را به تن نمی کردند .  Shy
پ . ن 3 : من که به پوشش خانم ها امیدی ندارم پس اراده خودم را قوی می کنم Khansariha (46)

سلام داداشم . بله متاستفانه تو جامعه همه به فکر خودشونن و خانما دقت ندارن که با این پوشش چند نفر به گناه میفته . خدا عاقبت هممون رو به خیر بگذرونه 
اما سعی کن مقاوم باشی با کمک خواستن از خود خدا .
باور کن وسوسه همیشه هست برای یکی تو شرایط من ولی همیشه همیشه اگر از خود خدا بخوای کمکت میکنه  Khansariha (69) Khansariha (69)

الم یعلم بأن الله یری

[تصویر:  7m1m_2222222222222.png]
[تصویر:  34z.png]
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام دوستان
منم هستم 49-2
Mr.Blue7
22 آذر ، صفر
[تصویر:  05_blue.png]
پیروز / 22 اذر / روز دوم
پ.ن: چقدر روزای اول سخت میگذره . Swear1  وسوسه نفس و شیطون خیلی زیاده Swear1
پ.ن : مهنام اسم پسره Gigglesmile
 ( 0+) - (0 -) Khab
 (0+)  - (0-)        23 
 (0+) - (0-)       65

(1396 آذر 23، 9:59)meep نوشته است: میپ/23اذر/0روز خوب

وقتی میبینم شما هر روز میایید اعلام وضعیت و هر روز تون مثل روز گذشته صفر اعلام می کنید یاد دوران بدی از زندگی خودم می افتم یه زمانی حال منم مث شما بود با اینکه از خ.ا لذت چندانی نمی بردم ولی برای تسکین دردهام بهش پناه می بردم تا دردهام فراموش بشه ولی افسوس که همین توبه شکستن های پی در پی و جدی نگرفتن ترک این گناه درد بزرگتری را برام ایجاد کرده که به جز با مرگ فراموشم نمیشه . حاضرم همه چیزم را بدم که بزرگترین مشکل زندگیم خ.ا باشه ولی افسوس که زمان به عقب برنمی گرده .
بهتره تمام تلاشت را بکنی تا خ.ا مشکلات بزرگتری برات نساخته شرش را از زندگیت کم کنی .
خ.ا می تونه باعث افت تحصیلی ، شغلی بشه میتونه به روحت ضربه بزنه مشکل خ.ا فقط خودش نیست خ.ا مشکلاتی بوجود میاره که از خودش بدتره . پس هر جوری تونستی زودتر ازش خلاص شو .

دوست دارم شما را در گروههای بالاتر ببینم
 ( 0+) - (0 -) Khab
 (0+)  - (0-)        23 
 (0+) - (0-)       65

مهنام / ٢٢ آذر / ٢

پ.ن: درست نيست اسم كسى رو مسخره كنيد.
"بسم الله الرحمن الرحیم" 

لیست بروز شده * 23 / 09 / 96 *  

[تصویر:  www.roozgozar.com-2082.gif]  

theonlymahا / 25 آبان.............................................................................[تصویر:  7.gif] روز خوب داری قهرمان
 pirooz97ا / 22 آذر ..................................................................................[تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
mahnamا / 22 آذر ...................................................................................[تصویر:  2.gif] روز خوب داری قهرمان
engineerا / 20 آذر ...................................................................................[تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
خدا میدونه / 21 آذر ..................................................................................[تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
happygirlا / 27 آبان ...............................................................................[تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان
predictorا / ؟ .........................................................................................[تصویر:  1.gif] روز خوب داری قهرمان

Greenstars Greenstars Greenstars

Mr.Blue7ا / 22 آذر  ....................................................................بسم الله قهرمان
sinaashooriا / 22 آذر  .................................................................بسم الله قهرمان
meepا / 23 آذر  ..........................................................................بسم الله قهرمان
generalparsaا / 18 آذر  ...............................................................بسم الله قهرمان
موری/ 13 آذر  .............................................................................بسم الله قهرمان
53
Thumbs Up 
خدامیدونه/23آذر/1روز خوب
باید بگم سخت میگذره چون خودمون سختش میکنیم و همش به فکرشیم و برای روزامون کنتور میندازیم اصلاا نباید بزاریم فکر بد بیاد تو ذهنمون اگه اومد بهش اهمیت ندیم من جدیدا کتاب قدیمی اما تاثیر گذار کی پنیر منو برد و خوندم تا برای تغییر ناگهانی اماده شم Khansariha (66)
بعضیاتون چقدر مدال دارید حسودیم میشه 42
(1396 آذر 23، 13:58)Mr.Blue7 نوشته است: بسم الله الرحمن الرحیم

سلام دوستان
منم هستم 49-2
Mr.Blue7
22 آذر ، صفر
سلام دوست خوبم . خیلی خوش اومدی به خونه خودت . امیدوارم بتونی روزای خوبی رو کنار دوستای جدیدت تجربه کنی 303 303
(1396 آذر 23، 17:39)pirooz97 نوشته است: پیروز / 22 اذر / روز دوم
پ.ن: چقدر روزای اول سخت میگذره . Swear1  وسوسه نفس و شیطون خیلی زیاده Swear1
پ.ن : مهنام اسم پسره Gigglesmile

داداشم ببینم چه میکنی منتظر روزای خوبت هستم

(1396 آذر 23، 18:59)mahnam نوشته است: مهنام / ٢٢ آذر / ٢

آفرین آجی مهربونم . منتظر روزای خوبت هستم
(1396 آذر 24، 12:51)خدا میدونه نوشته است: خدامیدونه/23آذر/1روز خوب
باید بگم سخت میگذره چون خودمون سختش میکنیم و همش به فکرشیم و برای روزامون کنتور میندازیم اصلاا نباید بزاریم فکر بد بیاد تو ذهنمون اگه اومد بهش اهمیت ندیم من جدیدا کتاب قدیمی اما تاثیر گذار کی پنیر منو برد و خوندم تا برای تغییر ناگهانی اماده شم Khansariha (66)
بعضیاتون چقدر مدال دارید حسودیم میشه 42

سخته ولی نشدنی نیست . از خدا کمک بگیر تا موفقیت برسی Khansariha (69) Khansariha (69)

الم یعلم بأن الله یری

[تصویر:  7m1m_2222222222222.png]
[تصویر:  34z.png]

معذرت می خوام قصد مسخره کردن نداشتم 53   تا حالا این اسم را نشنیده بودم و به نظرم اسم دخترانه می اومد برای همین  تو گوگل سرچ کردم اومد اسم پسرانه . فکر کردم پسر هستید سرپرست داره اشتباه می کنه . 53258zu2qvp1d9v
 ( 0+) - (0 -) Khab
 (0+)  - (0-)        23 
 (0+) - (0-)       65

سپاس شده توسط
پیروز / 25 آذر / روز اول 53
 ( 0+) - (0 -) Khab
 (0+)  - (0-)        23 
 (0+) - (0-)       65

(1396 آذر 24، 23:33)pirooz97 نوشته است:

معذرت می خوام قصد مسخره کردن نداشتم 53   تا حالا این اسم را نشنیده بودم و به نظرم اسم دخترانه می اومد برای همین  تو گوگل سرچ کردم اومد اسم پسرانه . فکر کردم پسر هستید سرپرست داره اشتباه می کنه . 53258zu2qvp1d9v

خواهش مى كنم. منم اين اشتباه رو ديدم. حتى در معنى. ولى كافيه تو تصاوير گوگل به جز سوپ! شخصيت ها رو بگرديد و ببينيد نام دخترونه است. منم پسرى نديدم نامش مهنام باشه. ولى دختر همنام خودم ديدم. عجيب نيست، فقط متداول نيست.

راستى اين آدرس ثبت احواله. سرچ كنيد و مى بينيد به نام دختر ثبت ميشه.:

http://www.sabteahval.ir/default-65.aspx

مهنام / ٢٢ آذر / ٣

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 14 مهمان