امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

مسابقه 20 روزه شرط: پیروزی در مسابقه 10 روزه (سرپرست: BlueBoy)

(1398 دي 8، 8:51)رضا خان نوشته است: رضا / ۱۸ آذر ماه/ نوزده روز خوب
اگر لذت ترک لذت بدانی    لذت نفس هرگز لذت ندانی
ایشالله وجود خدا توی زندگی هممون پر رنگ و روشن بشه
و همیشه سلامتی و آرامش داشته باشیم...

آخ جون، یه گل پسر دیگه داره میاد ۳۰ روزه. فقط آقا رضا، با چکمه های قزاقی می خوای پا بذاری داخل مسابقه ۳۰ روزه یا با کفش راحتی؟  Khansariha (13)
ساناز /4دی/5روز خوب
نماز های امروزمو اصلا درست و حسابی نخواندم
صبح که دو روزه قضا شده
ظهر و عصر را انقدر لحظه آخری خواندم که نزدیک بود قضا بشه
دیگه واسه مغرب و عشا هر جور شده زود تر از آخر وقت خواندم
راستش هر وقت نماز ها این مدلی میشه یعنی شکست بزرگی تو راهه
امروز که بخیر گذشت 18
خدایا ببخشید Khansariha (8)
نازی/۱دی/۷روز خوب
(1398 دي 9، 0:12)حامدحامد نوشته است:
(1398 دي 8، 8:51)رضا خان نوشته است: رضا / ۱۸ آذر ماه/ نوزده روز خوب
اگر لذت ترک لذت بدانی    لذت نفس هرگز لذت ندانی
ایشالله وجود خدا توی زندگی هممون پر رنگ و روشن بشه
و همیشه سلامتی و آرامش داشته باشیم...

آخ جون، یه گل پسر دیگه داره میاد ۳۰ روزه. فقط آقا رضا، با چکمه های قزاقی می خوای پا بذاری داخل مسابقه ۳۰ روزه یا با کفش راحتی؟  Khansariha (13)
سلام ممنون از تعریفتون 4chsmu1 .. چکمه های قزاقی سنگینن ، با کفش راحتی میام راحت ترم خخ
رضا / ۱۸ آذر / ۲۰ روز پاک Khansariha (46)
هیچوقت یادم نمیره ضررایی که اون گناه لعنتی بهم وارد کرد چند سال از زندگی عقب موندم... خداروشکر که توی مسیر پاکی قرار گرفتم ، احساس میکردم هیچوقت نمیتونم ترکش کنم و از خودم انتظار نداشتم که تا این حد پیش برم..خدایا مرسی..تازه میفهمم این جمله رو به معنای واقعیش:
"خواستن توانستن است" Khansariha (46)
نازی/۱دی/۸روز خوب
ساناز/4دی/6روز خوب
امروز از دیروز سخت تر بود
فردا از امروز سخت تره
خدایا واقعنی این حس خوب پاکی را دوست دارم خودتون کمکم کنین Tears
 سپاس شده توسط
(1398 دي 10، 1:17)123Sanaz123 نوشته است: ساناز/4دی/6روز خوب
فردا از امروز سخت تره

هر ترک عادتی شروعش سخت ترین کاره..روزهای اول همیشه همین طوره ولی وقتی به یک ماه پاکی برسین خودتون میبینین که کارتون چقدر راحت تر شده.. الان قطعا چه بدن چه روحتون داره پس می زنه این تصمیم جدید رو و دوست داره مثل سابق باشه ولی شما به ارادتون بهش ثابت می کنین که طور بهتری هم میشه زندگی کرد. براتون آرزوی روزهای آرومی رو دارم. 53 

(1398 دي 9، 16:49)رضا خان نوشته است: رضا / ۱۸ آذر / ۲۰ روز پاک Khansariha (46)
هیچوقت یادم نمیره ضررایی که اون گناه لعنتی بهم وارد کرد چند سال از زندگی عقب موندم... خداروشکر که توی مسیر پاکی قرار گرفتم ، احساس میکردم هیچوقت نمیتونم ترکش کنم و از خودم انتظار نداشتم که تا این حد پیش برم..خدایا مرسی..تازه میفهمم این جمله رو به معنای واقعیش:
"خواستن توانستن است" Khansariha (46)

آقا رضای عزیز چقدر خوبه تلاش برای خواستن یه زندگی جدید..چقدر خوبه آدم وقتی میدونه این عادت غلط باعث عقب موندنش از زندگی میشه تلاش کنه برای زندگی بهتر. یه چیزی رو میدونین؟ شما همین که اینجا هستید برنده اید..میدونید چقدر آدم دور و بر ما هستن که غرق در پ.ور.ن و خ.ا هستن ولی هیچ وقت نمی خوان از این منجلاب بیرون بیان. همین که شما تلاش می کنید و اینجا مشارکت می کنید یعنی میخواید زندگی بهتری داشته باشید و این یعنی شما پیروزید. بله..واقعا خواستن توانستن است..

(1398 دي 9، 1:22)Nazy نوشته است: نازی/۱دی/۷روز خوب

نازی خانوم خدا قوت.. دارید به نیمه ی راه میرسید.. چقدر خوبه شما هم مثل بچه ها شرح حالی از روزتون بدید..اینجوری بیشتر میشه کمک کرد برای اینکه در مسیر درست باشید..روزهای خوبی براتون آرزو می کنم.
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
سلام به بچه های گل مسابقه 20 روزه
حالتون چطوره ؟
باید بگم از این به بعد من اینجام پیشتون ، به عنوان دوست ، رفیق یا هرچی که خودتون دوست دارید. انشاالله خدا قسمت کنه و بتونیم به هم دیگه کمک کنیم
بچه های جدید ممکنه من رو نشناسین. ولی بدونید بلوبوی همیشه بوده حتی در سایه  Gigglesmile 303  مخلص همگی 53
: )
Just Do "THE RIGHT THING" H
بسم الله الرّحمن الرّحیم
[تصویر:  16.gif]
لیست به روز شده 10 دی 98

[تصویر:  240.gif]
123Sanaz123
4 دی
6 روز خوب داری قهرمان

[تصویر:  247.gif]

موری
12 آذر
3 روز خوب داری قهرمان

[تصویر:  247.gif]

Nazy
1 دی
8 روز خوب داری قهرمان

[تصویر:  240.gif]
: )
Just Do "THE RIGHT THING" H
(1398 دي 10، 22:25)BlueBoy نوشته است: سلام به بچه های گل مسابقه 20 روزه
حالتون چطوره ؟
باید بگم از این به بعد من اینجام پیشتون ، به عنوان دوست ، رفیق یا هرچی که خودتون دوست دارید. انشاالله خدا قسمت کنه و بتونیم به هم دیگه کمک کنیم
بچه های جدید ممکنه من رو نشناسین. ولی بدونید بلوبوی همیشه بوده حتی در سایه  Gigglesmile 303  مخلص همگی 53

سلام 
ممنونیم
شما خوبین خوشین سلامتین؟
Thankyou
 سپاس شده توسط
(1398 دي 10، 4:00)soshians نوشته است:
(1398 دي 10، 1:17)123Sanaz123 نوشته است: ساناز/4دی/6روز خوب
فردا از امروز سخت تره

هر ترک عادتی شروعش سخت ترین کاره..روزهای اول همیشه همین طوره ولی وقتی به یک ماه پاکی برسین خودتون میبینین که کارتون چقدر راحت تر شده.. الان قطعا چه بدن چه روحتون داره پس می زنه این تصمیم جدید رو و دوست داره مثل سابق باشه ولی شما به ارادتون بهش ثابت می کنین که طور بهتری هم میشه زندگی کرد. براتون آرزوی روزهای آرومی رو دارم. 53 

بله حق با شماست ترک عادت روزای اولش سخته
امیدوارم توانایی اینو داشته باشم تا تهش برم
دیگه نمی خواهم خدا را از دست بدم
امیدوارم همیشه بخندین
Thankyou
 سپاس شده توسط
نازی/۱دی/۹روز خوب
خب من این روزا به شدت درگیر کارهای اداری شدم و اکثرا بیرونم و وقتی میام خونه انقدر خستم که فوری خوابم میبره.
از طرفی آلرژیه شدید گرفتم که نزید بر خستگی و بی حالیه و دیگه کلا حال وسوسه شدن ندارم.
خداروشکر
سعیم اینه که بی کار نباشمو خودمو خسته کنم که کقتی به خلوت میرسم خوابم ببره
 سپاس شده توسط
ساناز/4دی/7روز خوب
دو روز پشت سر هم روزای سختی داشتم
وقتی بیدار شدم تنها بودم
تا چندین ساعت بعدشم تنها بودم
ولی خداروشکر دیگه مشکلی نیست فعلاااا تااااااااااااااا دوباره چند روز دیگه که قرار امتحان ها شروع بشه
حقیقتا از الان استرسشو دارم 
انگاری یکی میگه تو قراره همه اشو بیفتی تو از پسش بر نمیای
Tears
اگر اینجوری بشه یعنی بزرگ ترین شکست زندگیم را خوردم کلی تلاش کردم تغییر رشته بدم حالا که شده اینه وضعم
پاکی که هیچ زندگیم میره رو هوا
خدایا خودت روزای آینده را کمک کن 63
 سپاس شده توسط
(1398 دي 11، 1:17)Nazy نوشته است: نازی/۱دی/۹روز خوب
خب من این روزا به شدت درگیر کارهای اداری شدم و اکثرا بیرونم و وقتی میام خونه انقدر خستم که فوری خوابم میبره.
از طرفی آلرژیه شدید گرفتم که نزید بر خستگی و بی حالیه و دیگه کلا حال وسوسه شدن ندارم.
خداروشکر
سعیم اینه که بی کار نباشمو خودمو خسته کنم که کقتی به خلوت میرسم خوابم ببره

نازی خانوم خود این مشغول بودنه خیلی خوبه همیشه یکی از چیزهایی که ما رو میبره به سمت وسوسه بیکاریه و پرسه زنی مجازیه. خود این مشغول بودن شما به کار اداری یعنی دارید یه کار مفید انجام میدید و جای بی کاری و بی حوصلگی رو پر کردید. اما خستگی رو جدی بگیرید مثل یه تیغ دو لبه است همونطور که بعضی وقتا باعث میشه به سمت وسوسه شدن نرید بعضی وقت ها هم باعث میشه که چون ذهنتون به یه هیجان نیاز داره به سمت وسوسه بکشونه. این جور وفتا حتما سعی کنید چند ساعتی که خونه هستید یه کاری که براتون هیجان انگیزه (حتی خوندن چند صفحه کتاب) انجام بدین که وسوسه جا باز نکنه تو ذهنتون.

(1398 دي 11، 1:22)123Sanaz123 نوشته است: ساناز/4دی/7روز خوب
دو روز پشت سر هم روزای سختی داشتم
وقتی بیدار شدم تنها بودم
تا چندین ساعت بعدشم تنها بودم
ولی خداروشکر دیگه مشکلی نیست فعلاااا تااااااااااااااا دوباره چند روز دیگه که قرار امتحان ها شروع بشه
حقیقتا از الان استرسشو دارم 
انگاری یکی میگه تو قراره همه اشو بیفتی تو از پسش بر نمیای
Tears
اگر اینجوری بشه یعنی بزرگ ترین شکست زندگیم را خوردم کلی تلاش کردم تغییر رشته بدم حالا که شده اینه وضعم
پاکی که هیچ زندگیم میره رو هوا
خدایا خودت روزای آینده را کمک کن 63

امان از تنهایی.. حتما سعی کنید یه فکری به حال تنهایی بکنید مخصوصا الان که در قدم های اول پاکی هستید خیلی مقابله با تنهایی مهمه. استرس امتحان رو کیه که نداشته باشه..هرکسی که با یه امتحانی پیش رو میشه این استرس ها رو میگیره..همین که تلاش کردید تغییر رشته بدین یعنی یه کار بزرگ کردین..یعنی یک کار سخت رو قبول کردین تا به هر دلیلی اون راهی به که نظرتون غلط بوده رو تغییر بده..همین شهامت شما رو خیلی ها ندارن پس به خودتون افتخار کنید و با توکل به خدا به سراغ امتحان ها برید.
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان